نمايش پست تنها
قديمي September 8th, 2008, 00:14   #41
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
سلام
متاسفانه توضیح کل ماجرا که به دو ماه از آخرین روزهای حضورم در سایت سرمایه مربوط می شود و تا به امروز کار آسانی نیست ، باید خودتان در جریان باشید ، انتظار ندارم که بدون اطلاع قضاوتی هم داشته باشید . ولی کل قضیه را در یک جمله در جواب یکی از دوستان تعریف کردم .
جناب درزی من آخرش هم نفهمیدم در این دو ماه به شما چه گذشته.قصد قضاوت هم ندارم ولی شما عده ای را

مخاطب قرار دادید.(تاپیک جدیدتان)از جمله دوستان عزیز و شریف من جناب آلبرتینی و حامد.پس باید به خودم حق بدهم که

که از دوستانم حمایت کنم.من به هیچ ذی حیاتی هر کس که میخواهد باشد اجازه نمیدهم به دوستان بنده نسبتی

روا دهد.من از مدیریت خواستم جواب سوالی را که شما ندادید به من بدهد فرمودن مثل اینکه شخصی به شما

اعتبار منفی داده همینجا از مدیران میخواهم این 3 مربع سبز را از من بگیرند و به شما بدهند در ازایش تا جائی که

جا دارد مربع قرمز به من بدهند.ولی شما نه حق دارید نه اجازه که وقتی شخصی معلوم کاملاً منطقی از شما انتقاد

میکند به او الفاظ توهین آمیز بگوئید.اگر 2 ماه است دچار مشکلید باید بدنبال راه حل باشید نه اینکه سر هر مسئله

کوچکی به زمین و زمان بپرید.و دنبال متهم بگردید.مگر هر کس در این سایت فعالیت میکند فامیل کسی است

مگر شاخص،محسن،رهجو،اقبالی،خسر وی،نصیری و ... با کسی نسبت دارند چرا آنها دچار مشکل نیستند ولی

شما هستید؟

اینکه شخصی از شما انتقاد میکند دلیل دارد دنبال دلیلش باشید

پ.ن1:اصولاً من نباید وارد این بحث میشدم ولی آستانه تحمل من هم حدی دارد.

پ.ن2:ادمین محترم شما یک بار اجازه دادید شخصی با هوچیگری پای اشخاصی چون علیجان و چیپال و... را از این سایت قطع کند
اگر روال این است بنده را هم بن کنید.تا خیالم راحت شود که در سرمایه جائی ندارم.