نمايش پست تنها
قديمي August 26th, 2008, 21:43   #143
a_skeletor
Senior Member

a_skeletor's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: :)
تشکر از ايشان: 2,140 بار در 996 پست
a_skeletor (سطح 1)a_skeletor (سطح 1)a_skeletor (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله SCORPION2010 نمايش نوشته ها
با سلام خدمت همه دوستان

دوستانی که از مبایل برای ترید استفاده می کنند لطف کنند به مواردی که در ترید با pda برخورد کردن و فکر می کنن میتونه واسه ما,و سایر دوستان که می خوایم به این وادی وارد بشیم مفید باشه ذکر کنند از جمله:
سرعت مناسب دستگاه ( و میزان تاثیر اون و....) -
هزینه ای که با توجه به میزان مصرفی که از شبکه دارن می پردازن چقدره؟و سایر مسائل مرتبط با این قضیه -
تاثیر کیبورد یا عدم وجود اون در راحتی کاربرد عملی دستگاه و ....
تاثیر اندازه صفحه نمایش دستگاه....
پیشنهاد مدل مناسب دستگاه،قیمت و ...
کیفیت شبکه GPRS ایرانسل و مسائل مرتبط
قابلیتهایی که دستگاه باید داشته باشه
و هر مسئاله دیگه ای که به نظرتون مفید میتونه باشه

با تشکر فراوان[/SIZE][/SIZE]
دوست عزیز اگر این ده صفحه رو مطالعه بفرمایید جواب تمامی سوالات داده شده ولی بطور اجمالی

1- سرعت 200 یا 199 و رم 64- 128 برای ترید شما کافی است ونیازی به 400 مگاهرتز و رم 128-256 ندارید مگه پولشو داشته باشید

2- اگه همیشه وصل باشید و دیتا بگیرید و وب گردی نکنید با سیم کارت پیام رسان ایرانسل حدودا روزی 500 تومن

3- تاثیر کیبورد در حد صفر چون با کیبود کار کردن در متاتریدر موبایل خیلی دردسر داره

4-اندازه صفحه نمایش با امکان زوم در متا تریدر و قابلیت استفاده از صفحه landscape در ترید باعث شده که اندازه صفحه نمایش در ترید زیاد تاثیری ندارد. البته فقط jasjar و یکی دو تا دیگه صفحه بزرگی دارند بقیه با دو 3 میل اینور اونور تقریبا یکی هستند.

4- من شخصا از دو مدل i-mate pdal ( قیمت حدود 560 تومن ) و htc 3400 (قیمت حدود 390 تومن ) استفاده می کنم هر دوش هم cpu 200 و رم 64 و wm5 است مشکلی هم ندارم .
5- در نقاطی که انتن می دهد تا 450 kbps سرعت دارد ولی قطعی دارد در کل قابل ترید است
6- دستگاه قابلیت خاصی احتیاج ندارد همه ppc ها امکان نصب متاتریدر موبایل دارند البته انگار بعضی بروکرها با wm6 مشکل دارند ولی من ندارم

7- اگه ترید شما به اندیکاتور ها وابستگی زیاد دارد بکار شما نمی اید ولی اگه در حد یک اسیلاتور و چند تا میانگین هستید خوب است
امکان رسم ترند لاین و کلا خطوط در اکثر نرم افزار های موبایل نیست

tschus