نمايش پست تنها
قديمي July 13th, 2008, 21:48   #568
economic.finance
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 409 بار در 137 پست
economic.finance (سطح 1)economic.finance (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جهت اطلاع دوستان عرض کنم که هیچ وقت توی تاپیک های مذهبی مشکلی پیش نمی یاد چون آقا حامد قبل از پیش اومدن مشکل پست مربوطه رو پاک می کنند.
اگر فقط قضیه جنبه اظهار نظره پس بقیه هم باید بتونند نظر خودشون رو بگویند، من یک دوست سنی دارم که اگه موافق باشین می تونم در مورد خوبی های شمر و یزید و بدی های دشمن مقابلشون که دوستان در موردش تاپیک می زنند تا دلتون بخواد ازش کتاب بگیرم و اینجا تاپیک بزنم و پست ایجاد کنم (البته فقط شمر و یزید نیستند، کتاب در این مورد زیاده که اگر یه خط از هرکدوم نوشته بشه فکر کنم دوستان ...).

در هر صورت من هم مثل بقیه یه استفاده کننده از این سایت هستم، فقط احساس می کنم که اینجا کاربران درجه یک و دو داریم، اینجا تبعیض هست.

من و سایر دوستان که مخالف این تاپیک ها هستیم درجه دو هستیم و سایر دوستان که موافق هستند درجه یک هستند، اینجا برتری افراد براساس تجربه و دانشی که دارند نیست براساس دین و مذهبه.
Exactly true
واقعا اگر مشکلی پیش نمیاد من هم دوست دارم در مورد پیامبر اسلام و خداشناسی و دین یک مطلب بزارم بدون حاشیه...ولی بجای اینکه این مطلب از طرف فردی مثل علامه مجلسی باشه می خوام از طرف یکی مثل سروش اون مطلب رو بزارم...حالا می خوام از دوستانی که میگن دموکراسی دوطرفه اینجا برقراره بپرسم که آیا اگرمن اینکار رو بکنم تاپیکم حذف نیمشه؟؟؟؟...آیا اخطار از طرف مدیریت سایت نمی گیرم؟؟؟....آیا بن نمیشم؟؟؟؟

پس حق بدید که در ما احساس تبعیض وجود داشته باشه

ممنون و موفق باشید
economic.finance آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از economic.finance: