نمايش پست تنها
قديمي July 13th, 2008, 21:19   #566
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

جهت اطلاع دوستان عرض کنم که هیچ وقت توی تاپیک های مذهبی مشکلی پیش نمی یاد چون آقا حامد قبل از پیش اومدن مشکل پست مربوطه رو پاک می کنند.

اگر فقط قضیه جنبه اظهار نظره پس بقیه هم باید بتونند نظر خودشون رو بگویند، من یک دوست سنی دارم که اگه موافق باشین می تونم در مورد خوبی های شمر و یزید و بدی های دشمن مقابلشون که دوستان در موردش تاپیک می زنند تا دلتون بخواد ازش کتاب بگیرم و اینجا تاپیک بزنم و پست ایجاد کنم (البته فقط شمر و یزید نیستند، کتاب در این مورد زیاده که اگر یه خط از هرکدوم نوشته بشه فکر کنم دوستان ...).

در هر صورت من هم مثل بقیه یه استفاده کننده از این سایت هستم، فقط احساس می کنم که اینجا کاربران درجه یک و دو داریم، اینجا تبعیض هست.

من و سایر دوستان که مخالف این تاپیک ها هستیم درجه دو هستیم و سایر دوستان که موافق هستند درجه یک هستند، اینجا برتری افراد براساس تجربه و دانشی که دارند نیست براساس دین و مذهبه.