نمايش پست تنها
قديمي July 5th, 2008, 12:21   #501
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

سلام

ضمن تشکر از فعالیت مدیران کلیه تالارها که بدون چشمداشت برای مجموعه وقت صرف میکنند ، یک تقاضا دارم ...

احتمالا شده که خونه نباشید و بیاید ببینید از اداره آب، برق ، گاز ... اومدن کنتورتون رو بنویسند ؛ خونه نبودید و یک یادداشت چاپی گذاشتند که خودتون زنگ بزنید یا حضورا کارکردتون رو اعلام کنید و .
این یادداشتها معمولا با این کلمه شروع میشه :

اخطار

من خودم که اینارو میبینم اعصابم خورد میشه . احساس میکنم مگه چه جرمی کردم که از این کلمه در موردم استفاده میشه !؟!!

چون فکر میکنم این کلمه زمانی کاربرد داره که طرف دیگه خیلی جرمش سنگین باشه . مثل اینا که تو فیلما به گروگانگیره میگن: اخطار ، شما در محاصره هستید . خودتون رو تسلیم کنید !

اینا رو گفتم که صحبت اصلیم رو مطرح کنم .

مدیرای عزیز معمولا برای هر اتفاق کوچکی از این کلمه استفاده میکنند .
من کاربر صفر کیلومتر هم که یه پست زدم و میرم میام مبینم برام اخطار نوشتن ؛ اونم گاها تو خود فروم و نه خصوصی ، ضمن اینکه شاید بهم بربخوره ؛ احساس کنم توی جمع تحقیر شدم ، بهم از بالا نگاه شده و ...گذشته از همه اینا ؛ اگر یخورده هم حساس باشم و در مقام دفاع و اثبات به حق بودن خودم بربیام که واویلاست . از کاه کوه درست میشه و خودش میشه یک مشکل جدید .

خواهشم این هست که از کلمات مناسبتری مثل "توجه" ؛ " یادآوری" ؛ "نکته" و .... استفاده بشه . قول میدم تاثیر مطلوبتری خواهد داشت .

کاری که فکر میکنم آقا رضای عزیز بر خلاف گذشته الان اونرو کم و بیش انجام میدند و بنده همین 2 روز پیش به خاطر این موضوع ازشون قدردانی کردم

سرافراز باشید ...
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Sohrab_K: