نمايش پست تنها
قديمي May 25th, 2008, 12:47   #425
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام GFX ، اگر جسارت محسوب نشود و باعث بوجود آمدن بحث جدیدی نشود ، خدمت شما عرض می کنم که به نظر این حقیر ، حامد2420 جزء کاربران نمونه و نیز جزء مدیران دوست داشتنی سرمایه بوده و همچنان هست ( شاید نظر شما این نباشد که خب بحثی نیست ) و تا جایی که من پستهایش را دنبال کرده ام ، هم بحثهای فنی خوبی در تاپیکهای مختلف داشته و هم بعنوان مدیر ، حتی الامکان طوری وظیفه مدیریتی خودش را انجام می دهد که کسی نرنجد و طبیعی است که در یک محیط عمومی مثل سرمایه ، همه سلیقه ها یک جور نباشد و همه دوستان ، راجع به یک مسئله ، نظر یکسان نداشته باشند ، ولی این تنوع نظرات نباید باعث این شود که ما به تندی با هم برخورد کنیم ( از شما خواهش می کنم یکبار دیگر تاپیک اساسنامه و قوانین سایت سرمایه را مطالعه بفرمائید و روی هر بند آن تامل لازم را داشته باشید ).
بهرحال جهت عضویت در فروم سرمایه ، پذیرفتن تمامی آن بندها توسط هر کاربر الزامی بوده و تنها در اینصورت است که شخص بعنوان کاربر حق استفاده از فروم را دارد به بعبارت دیگر ، شما جهت استفاده از فروم سرمایه ، می بایست قوانین اسانامه فوق را بپذیرید و اگر نظر انتقادی و یا نظر اصلاحی راجع به هریک از بندهای اساسنامه فوق دارید ، کافی است در PM به مدیران ارشد فروم ( آقا رضا یا آقا یاسر رشیدی ) نظراتتان را بیان فرمائید و نه اینکه با مدیر مربوطه ( آنهم در تاپیک عمومی و نه حتی PM ) مجادله کنید و از الفاظ نامناسب استفاده فرمائید.
امیدوارم از نظری که خدمتتان عرض شد ، نرنجیده باشید و برای بیان نظراتتان ، راه بهتری در پیش بگیرید که باعث رنجش مدیرانی که وقت گرانبهای خود را برای استفاده بهتر ما از فروم سرمایه صرف می کنند ، نشوید.
ارادتمند همه سرمایه ای ها علی الخصوص آقا حامد2420 : Honda

تقديم به جانبازان تحت درمان در « كلینیك درد » بیمارستان خاتم الانبیاء
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Honda: