نمايش پست تنها
قديمي May 24th, 2008, 13:55   #412
GFX
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 481 بار در 161 پست
GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf نمايش نوشته ها
با سلام
من کاری به این موضوع پیش آمده ندارم...نمی خوام هم بگم حق با کیه...در واقع روی صحبتم با تمام دوستان سرمایه ای هست...
ولی ببینید دوستان...این سایت روز به روز داره به تعداد اعضاش اضافه میشه ...کنترل این همه عضو خصوصا" اعضای جدید واقعا" کار سختیه..چرا؟ چون ممکنه به هر دلیلی اعم از بی اطلاعی از قوانین سایت( که دیگه فکر کنم 99% کاربرای جدید فقط اون تیک موافقم که زیر قوانین سایت هست رو میزنن...چون اونقدر دیگه از این توافقنامه ها دیدیم که حوصله خوندنشون رو نداریم) و غرض ورزی و ....سایت رو با مشکلاتی مواجه کنند....
این وسط کار مدیر تالار موضوع آزاد به مراتب از بقیه سخت تره...به دلیل تعداد بالای پستهای جدید و موضوعات جدید و مهمتر از اون حاشیه خیز بودن این تالار!!! که قابل مقایسه با تالارهای دیگه نیست...
اینم بگم من خودم چندین بار اعتراضاتی به آقا حامد داشتم ولی بعدا" که فکرش رو کردم واقعا" حق رو به ایشون دادم و مطمئنم اگر خودم بودم حتما" با شدت عمل بیشتری هم برخورد میکردم...
از حق نگذریم که داره زحمت میکشه اونم بدون چشمداشت...کدوممون حاضریم بیایم این مسئولیت رو قبول کنیم در شرایطی که باید تمامی پستها رو حتما" بخونیم , حرف بشنویم, بده بشیم, آخرش هم هیچی..
من هر بار که کاری با ایشون داشتم و پیام خصوصی ارسال کردم تو همون روز پاسخ دادن...چون معمولا" نصف شبها تو سایت هستم و گهگاه تا صبح هم بیدارم میبینم که صبح ساعت 5,6 که میخوان برن پادگان قبلش به تالار سر کشی میکنن حتما"...
برام مهم نیست که ازین حرفهای من چه برداشتی میکنید و به حساب چی میزاریدش ولی جا داره بابت زحماتی که در طی این مدت برای سرمایه کشیدن تشکر کنم...حامد جان خسته نباشی..همینطور سایر مدیرهای سرمایه...
موفق باشید...
تایید میکنم

اما این pm آخری که حامد پاسخ گفت نظرمو نسبت به شخص خودش تغییر داد.
حقیقتش انتظار داشتم دوستانه برخورد کنه همون طور که من راستی راستی booos اش کردم, اما اون زد تو گوشم
GFX آفلاين است پاسخ با نقل قول