نمايش پست تنها
قديمي May 6th, 2008, 18:26   #1599
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
سلام دوستان.مرسی از همراهیتون هر بارسیستم مشکلی پیدا کردو من در این تاپیک مطرح کردم کلی مطالب جدید یاد گرفتم .ممنونم از دوستانی که آموخته هاشون را در اختیار همه ی ما قرار می دهند.
دوستان در مورد مشکل دیروز :فایل اجرایی svchost.exe.mdmp داخل Temp هر بار که وصل به نت می شدم باعث این ارور می شد. در قسمت processes در task manager که این svchost.exe.mdmp هم بود رو end task کردم و چون از Temp پاک نمی شد با NC این فایل رو پاک کردم و تا الان هم دیگه ارور ظاهر نشده .باز هم اگر دوستان اطلاعاتی راجع به این فایل و دلیل ایجاد ارور می دونن خوشحال می شم که به من هم یاد بدن.مرسی از همتون.
با سلام

اميدوارم كه مشكلتون براي هميشه رفع شده باشد ولي احتمال برگشت اين مشكل زياده

معمولا اين مشكل در اثر يك كرم اينترنتي بوجود ميآيد به شما توصيه ميكنم كه Windows دستگاهتان را به Service Pack 3 مجهز كنيد

دوم اينكه از اين آنتي ويروس برروي دستگاهتان استفاده كنيدESET NOD32 Antivirus 3.0.645.0

قابلیت های کلیدی نرم افزار ESET NOD32 Antivirus 3.0.645.0:
- ThreatSense® technology چک کردن کد ها برای پیدا کردن برنامه های مخرب مانند ویروس ها، برنامه های جاسوسی و ...
- جستجو کننده ای بی نظیر و هوشمند برای پیدا کردن File هایی که مشکوک به آلودگی های جدید و ناشناخته هستند.
- محافظت از تمام راههای نفوذ ویروس ها به سیستم شامل : SMTP، POP3، HTTP و all local و removable media .
- جلوگیری از اجرا و انتشار File های آلوده به ویروس.
- توانایی پاک کردن برنامه های مخرب فعال در حافظه.
- پاک کردن آلودگی از File هایی که فقط خواندنی هستند. (مانند File های DLL در حال اجرا).
- اجرای خودکار در هنگام بالا آمدن ویندوز.
- آپدیت ساعتی آنتی ویروس و کم حجم بودن حجم آپدیت های دانلود شده (مناسب برای سرعت های پایین ).
- پشتیبانی از ویندوزهای 95 / 98 / ME / NT / 2000 / 2003 / XP/ Vista .
و ...

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است
3 تشکر کننده از Kambiz_T.A: