نمايش پست تنها
قديمي January 16th, 2008, 15:40   #16
hossein shariat
Senior Member

hossein shariat's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 1,089 بار در 325 پست
hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)
0

البته من صرفا بر اساس عنوان تاپیک اظهار نظر می کنم(پیشنهاد برای کاهش بحثهای حاشیه ای) و اصلا کاری به اختلافات شخصی دوستان ندارم چون ربطی به من ندارد و وارد آن نمی شوم (چون خود این تاپیک هم داره میره به حاشیه)
مدیر محترم سایت!وجود تالار آگهی اصولا به نظر من با توجه به اخلاقیات ما کاربران که سعی در مچ گیری از هم و ... داریم باعث اختلاف و حاشیه میشه و هیچ کمکی هم به اهداف سایت نمیکنه.مگر هدف سایت آموزشی نیست؟پس چرا باید سایت جا برای آگهی مجانی بدهد و همین لطف سایت هم زمینه ساز آن شود که از اهداف اصلی خود فاصله بگیرد؟به نظر من شما تبلیغات را محدود به تبلیغات غیر رایگان بفرمایید و برای آنها از بنرها(که الان هم بالای صفحات سایت هست)استفاده بفرمایید .اگر هم نظرتان هست تالار موجود آگهی را کلا پاک بفرمایید و بعد هر کس خواست آنجا تبلیغ با تاپیک بگذاره ازش اجاره بگیرید و امکان ارسال پاسخ را هم در تالار مذکور ممنوع کنید.یک بند هم به قوانین سایت اضافه کنید که بحث در مورد آگهیها از جمله اختلافات شخصی اعضای سایت تلقی و ممنوع می باشد و اگر تاپیک در جای دیگری از سایت به این منظور زده شود نیز فورا پاک خواهد شد.البته بر محتویات تبلیغات در آنجا هم خودتان نظارت بفرمایید و مقررات کلی هم برای آگهیها و محتویات آنها وضع بفرمایید به شکلی که تبلیغ کننده هم محتویات آگهیش به تایید شما برسد.(البته با ذکر این نکته که نهایتا مسوولیت با آگهی دهنده است و سایت مسوولیتی در مورد محتوای تبلیغات ندارد و این نظارت فقط در حدرعایت یک سری اصول کلی باشد))به این شکل هم مقداری از هزینه های سایت جبران میشه هم اینکه سایت وارد اختلافات خصوصی آگهی دهندگان و مشتریان آنها که هیچ فایده ای هم برای سایت و سایر اعضای آن دارد نمی شود.
اگر هم صلاح می دانید و خودتان موافق هستید برای اجرای این پیشنهاد از کاربران هم می توانید نظرسنجی بفرمایید.
با سپاس

آخرین ويرايش توسط hossein shariat در January 16th, 2008 و ساعت 15:52
hossein shariat آفلاين است پاسخ با نقل قول