نمايش پست تنها
قديمي May 14th, 2007, 12:08   #191
malhaland
Senior Member

malhaland's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2005
تشکر از ايشان: 328 بار در 82 پست
malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)malhaland (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kia16384 نمايش نوشته ها
با سلام
واقعيت اينه كه اين سايت هزينه داره ويه جورايي بايد اين هزينه پر شه تااينجا پا برجا بمونه
من يه پيشنهادي داشتم
حق عضويت جهت استفاده از مطالب سايت سرمايه
مرحله اول به صورت داوطلبانه

اينجا تقريبا 8000 عضو داره كه من فكر مي كنم يه چيزي حدود 200 تا 300 نفر حداقل به طور مرتب اينجا هر روز سر ميزنن در نظر بگيريد حق عضويتي معادل 3000تومان در ماه توسط اعضا پرداخت شود اولا اوضاع سايت خوب ميشه وشايد نياري براي تبليغ گرفتن نداشته باشه دوما ادم از شرمندگي يه ذره در مياد خيلي از دوستان مثل خود من اصلا سر هيچ كلاسي براي فاركس نرفتيم هر چي هم كه ياد گرفتيم همينجا بوده شايد همين مبالغ جزئي جهت حق عضويت يه مقدار ي از محبت دوستان رو بتونه جبران كنه
در نظر بگيريد كه اگر مديريت اينجا به فكر جيبش بود خيلي راحت ميتونست اي بي يه بروكر باشه ونا خوداگاه خيلي ها رو به اون سمت هدايت بشن
پي نوشت : اين پيشنهاد توسط مديريت سايت ارائه نشده !!!!!!!!!!!!!!!! منم اين عزيزان رو يه بار بيشتر نديدم اونم تو قرار عمومي
من هم با اين نظر موافقم.
البته اينكه سايت پولي بشه مسلما ايده جالبي نيست ولي خيلي ها خودشون رو مديون اين سايت مي دونن و حاضرن داوطلبانه حق عضويت بدن يا اينكه كمك كنن. من كه به شخصه حاضرم.
البته بنر تبليغاتي گذاشتن به خودي خود اصلا ايرادي نداره ولي اينجور بنرها كه ادعا مي كنن سرمايه خود را دو برابر كنيد در راستاي آموزشهايي كه اساتيد اين سايت به ما دادن نيست. شايد تبليغ گرفتن از بروكرها كار درستي باشه.
شرمنده كه فضولي كردم.
malhaland آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از malhaland: