نمايش پست تنها
قديمي July 23rd, 2005, 15:46   #4
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2004
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,510 بار در 578 پست
yaser_rashidi امتياز غيرفعال است
0

سلام

۱- دوست عزيز استاك هولدر: سرمايه اختصاص به بورس يا فاركس نداره. در ابتدا مطالب اكثرا بورسي بود(اواخر سال ۸۲ ) و بخش آموزش(كه ما الان داخلش هستيم) هم يكي از فعال ترين بخش ها. تعداد زياد تاپيك ها و جوابهاي بخش آموزش هم مدرك
هنوز هم كه هنوزه تاپيك هاي اين بخش آموزش جزو بهترين منابع اطلاعاتي فارسي در مورد مطالب آموزشي مرتبط با بورس و كلا تريدينگ هست(همين تاپيك نكات روانشناسي آقا فرخ رو در نظر بگيريد بعنوان مثال B) ). البته اگر كسي دنبال ماهي(بجاي ماهي گيري) ميگرده و اينكه جايي باشه كه توش سهم معرفي كنن و اطلاعات پنهان(نام جديد شايعات ) بدن و ... بله توي سرمايه نميشه دنبال اينجور اطلاعات گشت.

۲- ميثم ۶۱: اين بخشي كه شما توش هستي رو يكم در صفحه اول فروم دقت كني متوجه ميشي كه جزو بورس هست. منظورت اينه كه من اين تاپيك رو كجا ببرم؟
فقط براي تنوير اذهان عمومي( :P ) من شكل تقسيم بندي فرومها رو در حالت فعلي(۱ مرداد ۸۴) براتون مينويسم:

#فاركس

- تالار عمومي
-تالار تكنيكال
-تالار فاندامنتال

# بورس و سهام

- اخبار بازار و تحليل ها
- تحليل هاي منتخب
-شايعات
-سبد سهام
-آموزش ( كه شما و ما الان اينجاييم!)

#موضوعات عمومي

-اخبار
-موضوعات آزاد
-اراپه نظر براي بهبود سايت
-آگهي

فعاليت كمتر تو بخش آموزش ناشي از خيلي مساپل از جمله علاقمندي عموم به ماهي(بجاي ماهي گيري ) و ميون بر زدن راه آموزش به سوي سود سريع هست. اين قضيه تو كل دنيا هم كم سابقه نيست و فرضا در فاركس اگر به تعداد و آمار سايت هاي آموزشي در مقايسه با سيگنال سرويس ها توجه كنيد ميبينيد كه سيگنال فروشها اگر بيشتر نباشند كمتر هم نيستند.

سرمايه غير از يوزر هاش سرمايه(Asset) ديگري نداره و منم بتنهايي نميتونم اينجا رو فعال كنم. اگر كسي يادش باشه يك زماني اينجا صبح تا شب پست ميزاشتيم و حداكثر سعيم رو هم كردم. من هم خوشحال خواهم شد اگر يوزرها دوباره فعاليت بيشتري بكنن و يك حداقل تقاضايي براي فعاليت وجود داشته باشه.

در هر صورت من در خدمت تمام دوستان هستم.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
yaser_rashidi آفلاين است پاسخ با نقل قول