انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   من به نحوه اداره این سایت معترضم (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4078)

oyster September 8th, 2008 01:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx-pip (پست 221588)
این همه کاربر (که تعدادشون خیلی زیاده) این همه مدت شاید چندین سال دارن توی این forum خدمت میکنند اما تا حالا دیده نشده و گفته نشده که یکنفر از اینها قربانی شده باشند

چون گفته نشده دلیل بر این نیست که وجود نداره

اکثر کسانی که این احساس بهشون دست میده محترمانه خداحافظی می کنند یا یهو غیب می شن .

تا حالا از خودتون پرسیدین چرا کسانی که 3 سال پیش روزی 100 تا پست می زدن الان یا رفتن یا با آی دی دیگه میان ؟
( یکیش همین خود من )

Hamed2420 September 8th, 2008 01:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221534)
ارتباط شائبه انگیز برخی مدیران با برخی آزار دهندگان کاربران

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221537)
من که قربانی شدم :
نوبت قربانی شدن شما هم می شود دوست عزیزی که الان در تاپیکت داری به دیگران خدمت می کنی .

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...mid21/3846.jpg

و مدیر سایت که : شانه بالا زدنش را بی قید ، که مهم نیست زیاد و تکان دادن سر و ...

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221538)
یادتان باشد حامد خان تشکر شما از پستی که در جملات آخرش قصد تخریب مرا داشت از شما که مدیر هستی معنی دیگری به جا می گذارد .

جناب درزی؛

بنده چه سودی از ماجرا میبرم؟

بنده فقط از حق خودم در مقابل حرکات جنابعالی دفاع کردم و از شما هم تقاضا میکنم که از حاشیه دوری کنید.

ارادتمندم

وحید درزی September 8th, 2008 01:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amirbabak (پست 221602)
وحید جان سلام داداش
داستان گاو 9 من شیر رو شنیدی؟
بعنوان یک دوست میترسم مصداق حال تو شود.

آخه مومن
این همه تاپیک قشنگ زدی،

هفته نامه سرمایه که برای اون ، آقا رضا(مدیر سایت) یک بلوک مستقل در صفحه اول ایجاد کرد تا همه از این کار قشنگت استفاده کنند.کاری که برای هیچکدوم از مدیرانش انجام نداد.

دانشکده سرمایه و فایلهای پاورپوینت و فیلم ، که دیگه بینظیر بودند.

عالی داشتی میرفتی جلو.

من اصلاً این اعتقاد رو ندارم که تو بخاطر اعتبار قرمز اینقدر رنجیدی.میدونم مسائل بزرگتر از این حرفاست.
ببین همین چند روز پیش تولد بهزاد اقبالی بود.من تولد بهزاد رو تبریک گفتم، یکی بهم اعتبار منفی داد!!!!

http://i33.tinypic.com/2r2ro03.jpg

همونجا فهمیدم بهزاد اقبالی دوست داشتنی هم دشمن(یا بهتر بگویم بدخواه) دارد!

البته در یکسری موارد بهت حق میدم:

1- بحث همیار برتر چی شد!!؟؟ تا اونجا که یادمه شما 2 بار همیار برتر شدی.
2- خودم شاهد بودم که PDF های شما را بعضی ها به نام خودشان بازارائه میکردند که واقعاً حال خودم گرفته شده بود.(که این وظیفه مدیر انجمن یا تالار (نه مدیر سایت) بود که به این اشخاص فرصت طلب ، حداقل تذکر دهند)

یکسری از مسائل هم از شانس بدت بود:
1- سیستم اعتبار دهی در زمانی که فعالیت مثال زدنی در سایت داشتی، هنوز جا نیافتاده بود.
2- بحث انتخاب کاربر برتر هر ماه در دو ماه اخیر شکل گرفت که طبعاً افرادی مثل تو که قبلاً تلاشهای زیادی را متقبل شده بودند، نتوانستند جز 2 نفر اول شوند.

در هر صورت بیا و آقایی کن و تو این ماه عزیز ، کسانی را که باعث رنجش شما شدند، حلال کن و بیخیال شو. کاری که خودم برای یکی از همین اعضاء سایت انجام دادم(که به ناحق مرا پست و فرومایه خواند و همه هم دیدند).

وحید جان سایت تشنه مطالب قشنگت هست. یا علی بگو شروع کن.

وحید درزی September 8th, 2008 01:34

[quote=amirbabak;221602]وحید جان سلام داداش

امیر جان داغ دلم رو تازه کردی ، داشت بغضم می ترکید که تو اومدی ، این پستت همیشه تو یادم می مونه .
با ارادت

FRXCFD September 8th, 2008 01:35

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221599)
می تونی آب رفته رو به جوی برگردونی ؟؟
می تونی حالا به این ملت اثبات کنی من کی بودم و کی هستم ؟؟؟
می تونی به مدیر سایت بگی زمان رو برگردونه عقب ؟؟؟
می تونی اون همه شور و انگیزه آنچنانی من رو بهم برگردونی ؟؟؟
می تونی قسم بخوری که من مقصرم ؟؟؟
می تونی اعاده حیثیت کنی ؟؟؟
می تونی من رو از این بحران روحی به خاطر حرفهای نسنجیده اما پر دلیل دوستان نجات بدهی ؟؟؟
و ...

درزی جان

نمیگم اهمیت نداره ولی مسئله اصلی این نیست که به دیگران اثبات بشه که تو کی بودی و کی هستی.
مهم اینه که تو واقعا کی هستی و بعد از اون اینه که خودت صادقانه فکر میکنی که می خواهی کی باشی.

شورو اشتیاقت هم اگر بوده بعیده که به این سادگی ها از بین رفته باشه. اگر یه نگاه آروم بندازی حتما دوباره میبینیش.
مقصر هم نیستی. اصلا اگر شما ناراحت نباشی برای کسی مشکل خاصی پیش نیامده که مقصری داشته باشه و اون شما باشی.
حیثیتی هم از دست نرفته.
بحران روحی موحی هم بیل میرم.
بیا همین الان بریم بخوابیم و به هیچی هم فکر نکنیم.
فردا صبح که از خواب بیدار بشی میبینیم که وه عجب روز باحالیه.
بازار و گپ قیمت و ... رو هم بی خیال.
خسته ایم داداش من خسته
راه علاجش هم ساده است.

استراحت

albertini September 8th, 2008 01:39

البته فکر کنم جناب درزی یک معذرت خواهی به من بدهکار باشه که منو ازاردهنده کاربران خطاب کرده.

AmirBabak September 8th, 2008 01:40

[QUOTE=PitchForker;221609]
نقل قول:

وحید جان سلام داداش

امیر جان داغ دلم رو تازه کردی ، داشت بغضم می ترکید که تو اومدی ، این پستت همیشه تو یادم می مونه .
با ارادت

یعنی ناراحت شدی!!؟؟
بخدا قسم منظوری نداشتم.
میخواستم خودت رو بی اجر نکنی.
اینهمه زحمت و یادگار قشنگ رو با این مطالب لوث نکنی.
همین به مولا.

oyster September 8th, 2008 01:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 221611)
البته فکر کنم جناب درزی یک معذرت خواهی به من بدهکار باشه که منو ازاردهنده کاربران خطاب کرده.

رفیق شما به دل نگیر .
از شانس بدت شما تیر خلاصی زدی به ایشون وگرنه شما رو همه دوست دارن

مخلصیم

وحید درزی September 8th, 2008 01:44

[quote=amirbabak;221612]
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221609)

یعنی ناراحت شدی!!؟؟
بخدا قسم منظوری نداشتم.
میخواستم خودت رو بی اجر نکنی.
اینهمه زحمت و یادگار قشنگ رو با این مطالب لوث نکنی.
همین به مولا.

نه اشتباه نکن ، خدا شاهده آرومم کردی ، رفتم یه آب خوردم ، رفاقتت رو تموم کردی در حقم ، چرا ناراحت شده باشم ؟؟ مگه دیوانه شدم امیر جان ، من ممنونم ازت ، گفتم که این پستت رو هیچ وقت فراموش نمی کنم .

Hamed2420 September 8th, 2008 01:46

نقل قول:

در هر صورت بیا و آقایی کن و تو این ماه عزیز ، کسانی را که باعث رنجش شما شدند، حلال کن و بیخیال شو. کاری که خودم برای یکی از همین اعضاء سایت انجام دادم(که به ناحق مرا پست و فرومایه خواند و همه هم دیدند)

بابک جان

پس شما هم میتوانستید وارد حاشیه بشوید، اما بزرگواری به خرج دادید و نتیجه این حرکت معقول رو هم در حال حاضر شاهد هستید. (میزان محبوبیتتون، میزان تشکر هاتون و میزان اعتبارتون)

بنده یکبار از جناب درزی بر سر مسائل گذشته عذرخواهی کرده بودم و اینبار هم این کار رو انجام میدم. هر چند که ایشون این عذرخواهی رو مظلوم نمایی لقب میدهند.

خدا شاهد هست که در این چند سال دو یا سه بار وارد حاشیه شدم که دو بارش با جناب درزی بوده و در مقابل ایشون از خود دفاع کردم.

وحید خان بنده از شما معذرت خواهی میکنم. امیدوارم که اگر پیش آمدن این مسائل تقصیر بنده هست، مرا ببخشی.

ارادتمندم

وحید درزی September 8th, 2008 01:50

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 221619)
بابک جان

پس شما هم میتوانستید وارد حاشیه بشوید، اما بزرگواری به خرج دادید و نتیجه این حرکت معقول رو هم در حال حاضر شاهد هستید. (میزان محبوبیتتون، میزان تشکر هاتون و میزان اعتبارتون)

بنده یکبار از جناب درزی بر سر مسائل گذشته عذرخواهی کرده بودم و اینبار هم این کار رو انجام میدم. هر چند که ایشون این عذرخواهی رو مظلوم نمایی لقب میدهند.

خدا شاهد هست که در این چند سال دو یا سه بار وارد حاشیه شدم که دو بارش با جناب درزی بوده و در مقابل ایشون از خود دفاع کردم.

وحید خان بنده از شما معذرت خواهی میکنم. امیدوارم که اگر پیش آمدن این مسائل تقصیر بنده هست، مرا ببخشی.

ارادتمندم

حامد جان کاش شما هم به جای جبهه گیریهای سریعتان ، صبور می بودید و مثل امیر گذشته مرا کمی در ذهنتان متصور می شدید و بعد برای دفاع از خود مرا آنگونه مورد حمله قرار می دادید .
مشکلی نیست .
با ارادت

oyster September 8th, 2008 01:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 221619)
بابک جان

ارادتمندم

چیزی که می گم شاید خیلی مرتبط به موضوع الان نباشه ولی بی ربط هم نیست.

این سیستم تشکر و اعتبار سنجی به نظرم برای هیچ فرومی مفید نیست و در حقیقت ضررهایش بیشتر از منافعش هست ( منکر منافعش نیستم )
من کلا با هرگونه اندازه گیری و ارزش گذاری برای انسانها مخالفم
از قبیل معدل برای درس - تست هوش - مدرسه تیزهوشان و ...
چون اصلا نمیشه هیچ انسانی را ارزش گذاری کرد و تمام سیستمها انسان رو خطی اندازه گیری می کنند درحالیکه انسان بسیار پیچیده است.

وحید درزی September 8th, 2008 01:56

انصافا کسی متوجه شد من چه می خواستم و چه شد ؟؟؟
برای حسن نیت به سفارش دوستان ما همه را حلال کردیم ، اما قرار نیست از حقمان بگذریم .

وحید درزی September 8th, 2008 01:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221544)
اعتباری که از دست رفت

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

و تصویری که از من به جا ماند

و کسی پاسخگو نیست ...

و کسی پاسخگو نیست ...

AmirBabak September 8th, 2008 01:59

اقا من بعنوان یه بچه سید از همتون خواهش میکنم، به حرمت این ماه خدا، به حرمت دوستیمون، همدیگر رو ببخشید.آقا وحید شما هم حق داری، بعضی جاها در حقت کوتاهی شده، اما یه معکوس بکش، دوباره همه رو جا بزار پشت سرت داداش.:rambo::p

ساعت جاري 02:48 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.