انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

Captive September 23rd, 2010 18:11

سلام آقا رضا

شرمنده من جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم برای بیان مشکلم :

من میخواستم یک تایپیک جدید در بخش "موضوعات عمومی" ایجاد کنم که با Error زیر مواجه شدم.

نقل قول:

کاربر محترم Captive, شما به یکی از دلایل زیر اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید :

1. ممکن است کمتر از 15 روز از عضویت شما گذشته، یا تعداد پستهای شما کمتر از 30 باشد.x
2. ممکن است نام کاربری شما فعال نشده باشد.x
3. ممکن است دسترسی شما بدلیل عدم رعایت قوانین سایت، محدود شده باشد.?
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

PASSERBY September 23rd, 2010 18:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Captive (پست 435655)
سلام آقا رضا

شرمنده من جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم برای بیان مشکلم :

من میخواستم یک تایپیک جدید در بخش "موضوعات عمومی" ایجاد کنم که با Error زیر مواجه شدم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام
بند شماره 3 Notices بالای صفحه تالار عمومی رو مطالعه کنید :

۳- امکان ایجاد تاپیک جدید در این تالار وجود ندارد. لطفا مطالب خود را در تاپیک های موجود درج کنید. همچنین کاربران تازه وارد با تعداد پست کم، امکان درج پست در این تالار را ندارند.

mostafa976 September 25th, 2010 20:20

حوصلم سر رفته دلم گرفته همين

avatar September 25th, 2010 21:39

با سلام

جناب مدیر سایت لطفا یه نگاهی به این پیام بازرگانی!!!؟؟؟ بندازید
این پیام احتمالا دیروز یا امروز اومده تو صندوق پیامهای خصوصی من این آقا فکر میکنه من تازه کارم ، بیاد و سر من رو کلاه بذاره

متن پیام :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ا سلام خدمت شما دوست عزيز

شما تا حالا با ...signal کار کردين ؟ من ورژن قبلي رو خريداري کرده بودم . باهاش کار ميکردم اما خيلي زياد نه ! الان ورژن جديدش رو گرفتم و به طور جدي کار باهاشو شروع کردم . الان نزديک به 2 هفته ميشه که دارم باهاش کار ميکنم و پزيشن منفي هم نداشتم !!!! اين واسه خود من يه چيز واقعا دور از دسترس بود !
من با حساب 240 دلاريم رو در کمتر از 1.5 هفته 130$ تا سود کردم . 1هفتشم مسافرت بودم اما پزيشن باز داشتم . من الان فقط با اين کار ميکنم .

قيمتش 50 هزار تومان هست .
اگر شما هم خواستين به من پست خصوصي بدين .
اينم ميل من :

اين شماره من هست : . . .
اگر سوالي بود من هستم !! بعد از اين که ديدين اگر خواستين بخرين اينم شماره حساب من هست :
. . .
استيت منت live هست .باورتون بشه که چه جادويي ميکنه!!!
هر سوالي داشتين واسم ميل کنين يا تماس بگيرين .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لطفا یه فکری واسه این افراد فرصت طلب بکنید
اکه به جای من یه آدم تازه کار این پیام رو دریافت میکرد به احتمال زیاد تو هچل می افتاد و کلی مشکل واسش درست میشد

با تشکر

Reza September 25th, 2010 22:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله avatar (پست 436098)
با سلام

جناب مدیر سایت لطفا یه نگاهی به این پیام بازرگانی!!!؟؟؟ بندازید
این پیام احتمالا دیروز یا امروز اومده تو صندوق پیامهای خصوصی من این آقا فکر میکنه من تازه کارم ، بیاد و سر من رو کلاه بذاره

متن پیام :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما تا حالا با ...signal کار کردين ؟ من ورژن قبلي رو خريداري کرده بودم . باهاش کار ميکردم اما خيلي زياد نه ! الان ورژن جديدش رو گرفتم و به طور جدي کار باهاشو شروع کردم . الان نزديک به 2 هفته ميشه که دارم باهاش کار ميکنم و پزيشن منفي هم نداشتم !!!! اين واسه خود من يه چيز واقعا دور از دسترس بود !
من با حساب 240 دلاريم رو در کمتر از 1.5 هفته 130$ تا سود کردم . 1هفتشم مسافرت بودم اما پزيشن باز داشتم . من الان فقط با اين کار ميکنم .

قيمتش 50 هزار تومان هست .
. . .

با سلام

لطفا این قبیل پیامها را از طریق دکمه http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/report.gif که در بالای پیام قرار دارد گزارش کنید تا رسیدگی شود.

با تشکر

Sohrab_K September 26th, 2010 11:12

سلام

شما که با این کارتون تبلیغ به قول خودتون این پیام بازرگانی رو کردید ! حداقل مشخصات تماسش رو بر می داشتید . جالبه که مدیر سایت هم فراموش کرده این کار رو بکنه .

lastnight19 September 26th, 2010 14:03

من متوجه نمی شم تبلیغات بصورت مستقیم چه اشکالی داره که اینجا مطرح شده، شاید سیستم سوده باشه یا شاید هم ضرر ده شما تصمیم گیرنده هستید که بخرید یا نخرید ولی اگر سیستم تبلیغات حذف بشه که چرخ اقتصاد نخواهد چرخید، اینهمه پیام کوتاه به مبایلها می یاد، ساعتها تلویزیون، رادیو و روزنامه و 1001 جای دیگه ما تبلیغات رو می بینیم چه اشکالی داره که اینجا توی پیغام خصوصی شما هم باشه؟

چرا اینقدر بفکر محدود کردن هم هستیم؟

avatar September 26th, 2010 20:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 436203)
من متوجه نمی شم تبلیغات بصورت مستقیم چه اشکالی داره که اینجا مطرح شده، شاید سیستم سوده باشه یا شاید هم ضرر ده شما تصمیم گیرنده هستید که بخرید یا نخرید ولی اگر سیستم تبلیغات حذف بشه که چرخ اقتصاد نخواهد چرخید، اینهمه پیام کوتاه به مبایلها می یاد، ساعتها تلویزیون، رادیو و روزنامه و 1001 جای دیگه ما تبلیغات رو می بینیم چه اشکالی داره که اینجا توی پیغام خصوصی شما هم باشه؟

چرا اینقدر بفکر محدود کردن هم هستیم؟

با سلام

دوست گرامی بنده از این گفته شما ثعجب میکنم شما اینهمه مدت در این بازار سابقه فعالیت دارید کدوم روش معاملاتی رو سراغ دارید که در دراز مدت سود ده باشه یا حد اقل یه استیتمنت مثبت 1 ساله از کدوم تریدر رو روئیت فرمودید .

اگر هم چنین روشی وجود داشته باشه کدوم ثریدر عاقلی میاد روشی رو که باهاش سود قطعی میکنه و با اون نون میخوره میاد به قیمت 50 هزار تومان اونو رو میکنه و اونو در معرض خطر برخورد منفی بروکر قرار میده؟

به نظر من وبا توجه به تجربیاتم همه ما کم و بیش و به نوعی " علی بابا " هستیم و هیچ علی بابایی نمیاد روی در و دیوار و sms و یا تبلیغات ( به هر صورتش ) غار گنجی رو که با مشقت فراوان پیدا کرده لو بده.

شما تا حالا با خودت فکر کردی که چرا ما آدمها از بازیهای کامپیوتری کشت و کشتار همدیگر و بازیهایی که حالت خشن دارند بیشتر لذت میبریم و این بازیها در صدر پر فروش ترین بازیهای کامپیوتری قرار دارند ؟

جوابش رو با کمی تفکر میتونیم پیدا کنیم

بله ما آدمها مثل همین بازار فارکس بالای 95 % آدمهای بازنده غیر نرمال و بدی هستیم و ما در جامعه و برخورد و اصطحکاک با دیگران این تنفر از دیگران به صورت نا خود آگاه در ضمیر وجودی ما نهادینه میشه و این تنفر موقعی که بهش میدون داده میشه مثل یک بازی کامپیوتری از وجود ما خودش رو نشون و بروز میده و از کشتن دیگران و افراد بد احساس لذت میکنیم.

البته اینجا جای این بحث روانشناسی نیست امیدوارم که در آینده بتونم تاپیکی رو با عنوان روانشناسی " آدم "
راه اندازی کنم که این بحث میتونه حتی در ترید کردن به افراد کمک کنه.

با تشکر

lastnight19 September 27th, 2010 11:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله avatar (پست 436252)
با سلام

دوست گرامی بنده از این گفته شما ثعجب میکنم شما اینهمه مدت در این بازار سابقه فعالیت دارید کدوم روش معاملاتی رو سراغ دارید که در دراز مدت سود ده باشه یا حد اقل یه استیتمنت مثبت 1 ساله از کدوم تریدر رو روئیت فرمودید .

اگر هم چنین روشی وجود داشته باشه کدوم ثریدر عاقلی میاد روشی رو که باهاش سود قطعی میکنه و با اون نون میخوره میاد به قیمت 50 هزار تومان اونو رو میکنه و اونو در معرض خطر برخورد منفی بروکر قرار میده؟

به نظر من وبا توجه به تجربیاتم همه ما کم و بیش و به نوعی " علی بابا " هستیم و هیچ علی بابایی نمیاد روی در و دیوار و sms و یا تبلیغات ( به هر صورتش ) غار گنجی رو که با مشقت فراوان پیدا کرده لو بده.

شما تا حالا با خودت فکر کردی که چرا ما آدمها از بازیهای کامپیوتری کشت و کشتار همدیگر و بازیهایی که حالت خشن دارند بیشتر لذت میبریم و این بازیها در صدر پر فروش ترین بازیهای کامپیوتری قرار دارند ؟

جوابش رو با کمی تفکر میتونیم پیدا کنیم

بله ما آدمها مثل همین بازار فارکس بالای 95 % آدمهای بازنده غیر نرمال و بدی هستیم و ما در جامعه و برخورد و اصطحکاک با دیگران این تنفر از دیگران به صورت نا خود آگاه در ضمیر وجودی ما نهادینه میشه و این تنفر موقعی که بهش میدون داده میشه مثل یک بازی کامپیوتری از وجود ما خودش رو نشون و بروز میده و از کشتن دیگران و افراد بد احساس لذت میکنیم.

البته اینجا جای این بحث روانشناسی نیست امیدوارم که در آینده بتونم تاپیکی رو با عنوان روانشناسی " آدم "
راه اندازی کنم که این بحث میتونه حتی در ترید کردن به افراد کمک کنه.

با تشکر

من راجع به روش صحبت نمی کنم اینکه روش سوده هست یا ضرر ده من درجریان نیستم، من صحبتم این هست که تبلیغات چه ایرادی داره؟
یعنی حتماً باید یک تبلیغ 100% مفید و سوده باشه تا انجام بشه؟

اگر اینجوری هست شما چه جوری بنرهای بالای سایت رو تاحالا تحمل کردید و می کنید؟
یا حتی تبلیغاتی که توی یاهوف گوگل و هرسایت دیگری هست رو تحمل می کنید؟

ارزشیابی محتوی به شما بستگی داره، نه فرستنده.

چه ایرادی داره شما وقتی ایمیلتون رو باز می کنید توش تبلیغات ببینید؟

ایشون برای کسب درآمد این روش رو انتخاب کردند، شما تصمیم بگیرید که سیستم رو بخرید یا نخرید.

چرا ما عادت کردیم اینقدر به دیگران خرده بگیریم ؟

Sohrab_K September 27th, 2010 12:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 436358)

چرا ما عادت کردیم اینقدر به دیگران خرده بگیریم ؟

دقیقا

Reza September 27th, 2010 12:24

بر اساس قوانین سایت، تبلیغات از طریق پیام خصوصی مجاز نیست و با کاربران خاطی برخورد خواهد شد. لطفا در صورت دریافت PM تبلیغاتی، از طریق دکمه http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/report.gif که در بالای پیام خصوصی قرار دارد موضوع را گزارش کنید تا رسیدگی شود. تبلیغات کاربران فقط در تالار آگهی مجاز است.

بطور کلی ارسال ایمیل یا پیام تبلیغاتی ناخواسته Spam محسوب می شود و علاوه بر اینکه اقدامی غیر حرفه ای است، در برخی کشورها غیر قانونی محسوب می شود.

شرکتهای ارائه دهنده خدمات Web hosting نیز با مشتریانی که از سرورهای آنها برای Spamming استفاده کنند شدیدا برخورد می کنند.

اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا:
Spam
اسپم

avatar September 27th, 2010 23:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sohrab_K (پست 436365)
دقیقا

دقیقا !!!!!! ؟؟؟؟؟

دقیقا این مسئله مثل این میمونه که یکی بیاد تبلیغات فروش کامیون howo رو بندازه تو صندوق پستی شما !!

آیا این توهین به شعور و شخصیت شما نیست ؟

آیا همه با تجربه های این حرفه وظیفه صیانت از نام این حرفه و جلوگیری از ضرر سایر افراد بی تجربه یا کم تجربه در این شغل رو ندارند ؟

آیا کسی که از طریق این سایت در نتیجه روئیت تبلیغات اینچنینی متحمل ضرر و زیان میشه به بدگویی از سایت و مدیر سایت و آخر سر شکایت و ... نخواهد پرداخت ؟

و ...

لطفا کمی تامل کنید .

forceforex October 1st, 2010 00:11

سلام آقا رضا ؟ چه خبر ؟ به جا آوردید که !
بفرمایید ببینیم
ناگهان این همه خواننده از کجا وارد سایت شدند ؟
چرا سرمایه به کاربرانش آمار نادرست نشان میدهد ؟
آیا شایعه رقیب جدید برای سایت شما را به این تکاپو واداشته ؟

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

یاد مانی میکر گروپ افتادم وقتی دید کاربرانش از دست رفتن و مطالب سایت رو به افول است دست آویز آمار نادرست شد و چندی پیش گند پلاگین افزایش آمار باردید در آمد . جناب رضا خان آب رفته به جوی باز نمیگردد

Reza October 1st, 2010 00:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله forceforex (پست 437511)
سلام آقا رضا ؟ چه خبر ؟ به جا آوردید که !
بفرمایید ببینیم
ناگهان این همه خواننده از کجا وارد سایت شدند ؟
چرا سرمایه به کاربرانش آمار نادرست نشان میدهد ؟
آیا شایعه رقیب جدید برای سایت شما را به این تکاپو واداشته ؟

یاد مانی میکر گروپ افتادم وقتی دید کاربرانش از دست رفتن و مطالب سایت رو به افول است دست آویز آمار نادرست شد و چندی پیش گند پلاگین افزایش آمار باردید در آمد . جناب رضا خان آب رفته به جوی باز نمیگردد

احتمالا موتورهای جستجو در حال ایندکس کردن صفحات سایت هستند و چند ساعت دیگر ترافیک سایت به وضعیت عادی باز می گردد. اگر اینطور نشد باید احتمالات دیگر را بررسی کنیم. امیدوارم حمله جدیدی در پیش نباشد.

ali444 October 10th, 2010 17:50

با سلام خدمت مدیرت محترم سایت ممنون میشم علت بستن تاپیک fcr ذکر نمایید به نظر من هر مشکلی که در اون تاپیک پیش اومده با صحبت کردن خود بچه ها و مسئول تاپیک بهتر حل میشه وقتی شما تاپیک میبندید جایی برای پاسخ گویی برای دوستان نمیگذارد و این وسط مشکل بیشتر هم میشه یا حداقل نظر بقیه را در نظر بگیرید

با تشکر

ساعت جاري 23:43 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.