انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   لزوم رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از سرقت اطلاعات شخصی (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4665)

behrouz-fx January 17th, 2009 00:18

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله farnooshi_m (پست 274863)
يه چيزش خيلي مشكوكه اونم اينكه در به در دنبال شماره حسابه.

يه چيز ديگه اينكه طرف اصلا تريدر نيست.

سلام
فکر میکنم بروکر رو هم نمیدونه ، پس سریعا پستهای مربوط به بروکر رو پاک کنید.

وحید درزی January 17th, 2009 00:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 (پست 274867)
جناب درزی شما امروز با من و یکی از دوستان دیگر در کنفرانس آمدید؟

بله ، تا جائی که گفتم بچه ها من بیچاره شدم ، بعدش دی سی شد آی دیم .

dolatmand January 17th, 2009 00:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alijob444 (پست 274782)
دوست عزیز این حرفی که میزنم برای خودم اتفاق نیفتاده ولی یکی از دوستان براش اتفاق افتاده بود این بابا یه روز میبینه که هی حسابش داره پوزشین میگیره و باز میکنه اونم چه پوزشینهایی کمتر از 1 لات نمیگرفته خلاصه هر کاری میکنه میبینه تاثیر نداره اونقدر فکر میکنه تا یادش میاد هفته پیش رفته بود خونه یکی از فامیلا اونجا متا رو نصب کرده بود زودی بلند میشه میره خونه فامیل میبینه ای بابا یکی از بچه های فامیل متا رو با بازی اشتباه گرفته و داره پشت سر هم ترید میکنه یکی دیگه از دوستان هم که تو سرمایه بود این اتفاق براش افتاده بود که هی پوزشین براش باز میشد تازه یادش میاد تمپلتی که ذخیره کرده یه اکسپرت روش نصب بوده و اصلا حواسش نبوده ببینید شما هم یکی از این اشتباهات رو نکردید :laugh:

سلام
در مورد اين قضيه كه گفتيد من يك حسابم كال شد چون اين وروجك(پسرم كه عكسش هست) جاي من تريد ميكرد چه جوري نميدونم ولي خوب كالم كرد.
اما يك مطلب مهم اينكه آنتي ويروس و آنتي هك ها در بعضي مواقع كارايي نداره بهترين كار 1- عوض كردن ويندوز هر سه ماه 2- پاك كردن كوكي ها هر شب در قسمت اينترنت آپشن هست. بهر حال وقتي هك ميشي و خودتو خبر نداري هكر كليه اطلاعات شما را ذخيره ميكنه مثل اينكه شما يك صفحه از وب را در قسمت فيوريت اد ميكنيد. با كليك بر روي آن صفحه وب باز ميشه. اين قضيه هم در مورد كامپيوتر هست البته از روي آي پي.

Hpanahi January 17th, 2009 00:21

................

Hpanahi January 17th, 2009 00:33

خب بچه ها احساس میکنم به چیزی که میخواستیم رسیدیم و اون اینکه آیدی وحید عزیز هک شده و اگر پی ام داد جواب ندید

از مدیران سایت میخوام نام تاپیک را به هک شدن آیدی وحید درزی تغییر بدن این عنوان به واقع خیلی از سرمایه گذارها رو ترسونده

لطفا مسئله رو اینقدر بزرگ نکنید 5 صفحه این تاپیک پست خورده

مرسی

پناهی

amin233 January 17th, 2009 00:34

با سلام خدمت دوستان گرامي
جناب آقا وحيد بابت اين مورد واقعآمتاسفم
اگر كاري از دست اينجانب بر مي آيد در خدمتيم
جداي از اين برنامه از همه دوستاني كه در زمينه امنيت كامپيوتر اطلاعات كافي و تخصصي دارند تقاضا مندم در فرصتي مناسب بحث كاملي شود تا اين مورد براي ديگر دوستان پيش نيايد
چون تنها موردي كه ما توجه زيادي به آن نمي كنيم قضيه سكيور و امنيت شبكه و كامپيوترمان است
با تشكر

piano11 January 17th, 2009 00:37

................:cry:

وحید درزی January 17th, 2009 00:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hpanahi (پست 274877)
خب بچه ها احساس میکنم به چیزی که میخواستیم رسیدیم و اون اینکه آیدی وحید عزیز هک شده و اگر پی ام داد جواب ندید

از مدیران سایت میخوام نام تاپیک را به هک شدن آیدی وحید درزی تغییر بدن این عنوان به واقع خیلی از سرمایه گذارها رو ترسونده

لطفا مسئله رو اینقدر بزرگ نکنید 5 صفحه این تاپیک پست خورده

مرسی

پناهی

قصد من نگران کردن سرمایه گذارهای محترم نبوده ، ولی یادآوری می کنم که فقط قضیه آی دیهای مسنجرم نیست ، یکی از حسابهای من هم هک شده و الان طرف داره توش پوزیشن می گیره ، مدیران سایت مختارن تا تاپیک رو قفل کنن ولی تغییر نام باید منطقی تر باشه . در ضمن من تاپیک رو برای اطلاع رسانی ایجاد کردم .

Farzad619 January 17th, 2009 00:39

سلام به نظر من اگه تاپیکی زده بشه و راههای مقابله با هک شدن توسط دوستان حرفه ای و اساتید گفته بشه خیلی عالی میشه .
شاید خیلی از دوستان مثل من اطلاعاتشون از هک و راههای مقابله با اون کم باشه ..
در هر صورت خیلی میتونه مفید باشه

دوستان حرفه ای خواهشن اقدام کنید .

Farnoosh_m January 17th, 2009 00:42

بســــــــيار ناراحت كننده بود.

ايشالا هرچي زودتر مشكلتون برطرف ميشه .

وحید درزی January 17th, 2009 00:44

دوستان عزیز به جناب سبوکی و پناهی حق می دم . من می خواستم به دوستان تریدرم که دارن زحمت می کشم قضیه خودم رو بگم تا بیشتر حواسشون رو جمع کنن تا مشکلی برای خودشون و سرمایه خودشون و مردم پیش نیاد وگرنه قضیه اصلا به فارکس ربطی نداره .

Ganji251 January 17th, 2009 00:51

سلام
ببینید اگر کسی شماره حساب و پسورد کسی را بداند فقط می تواند پوزیشن بگیرد همین.
چون برای برداشت از حساب به 2 پارامتر مهم نیاز دارد:
1- امضاء طرف در زمان افتتاح حساب
2- برداشت فقط به حساب بانکی صاحب حساب ریخته می شود.
که البته این دومی را میشه یه کارهائی کرد. ولی اولی را خیر مگر اینکه از امضاء طرف خبر داشته باشه.

به هر حال آقای درزی امیدوارم هر چه زودتر مشکل تون حل شود.

Farzad619 January 17th, 2009 00:54

به نظر من اسم تاپیک عوض شه و همینجا درمورد راههای مقابله با هک بحث بشه بهتره
جناب پناهی و سبوکی درست میفرمایند که نمیتونن کاری کنن و درامد زایی براشون نداره ولی میتونن حساب رو براحتی کال کنن همین خودش خیلی بده ..
البته شاید کسی با اقا وحید خصومت داشته ولی از کجا معلوم همین مشکل فردا برا من و شما پیش نیاد دوست عزیز ../

Extacy January 17th, 2009 00:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ganji251 (پست 274891)
سلام
ببینید اگر کسی شماره حساب و پسورد کسی را بداند فقط می تواند پوزیشن بگیرد همین.
چون برای برداشت از حساب به 2 پارامتر مهم نیاز دارد:
1- امضاء طرف در زمان افتتاح حساب
2- برداشت فقط به حساب بانکی صاحب حساب ریخته می شود.
که البته این دومی را میشه یه کارهائی کرد. ولی اولی را خیر مگر اینکه از امضاء طرف خبر داشته باشه.

به هر حال آقای درزی امیدوارم هر چه زودتر مشکل تون حل شود.

جناب گنجی همین کم چیزی نیست . میتونه با 2-3 تا پوزیشن شما را کال کنه . البته به موجودی حساب هم ربط داره . ولی در کل چیز کمی نیست.

و به نظر من تمام مشکلات حک بین تریدرا از یاهو مسنجر میشه و همون طور که دوستان گفتن برنامه های Key Logger.

من خودم به شخصه چند سال پیش در زمان ایگولد (E-gold) شاهد حک شدن حساب یکی از دوستانم بودم به وسیله همین نرم افزارهای Key logger .

وحید درزی January 17th, 2009 00:59

شب همگی خوش . به دلیل اینکه نمی خوام جزءیات رو کامل توضیح بدم تا خدای نکرده شخص مشابهی بخواد همون راه رو بره و اینطوری دچار دردسر بشیم فقط هدفم رو از ایجاد این تاپیک می گم :

یک تریدر باید علاوه بر دانش ترید به موارد دیگری نیز اشراف داشته باشد که از جمله آن امنیت سیستم است . هدف این بود تا هشداری داده شود تا همانند حقیر یک هفته گرفتار نشوید . ضرر مالی فدای سرتان ، اما دردسرش پیرم کرد . قضیه به فارکس ربطی ندارد و امیدوارم کسی اشتباه برداشت نکند و به بیراهه نرود ، ولی حساب فارکسی مورد حمله قرار گرفته ، یعنی بر خلاف نظر دوستان من دلایلی دارم که طرف تریدر بوده است ، بگذریم ، نمی خوام ریز بشم ، این تاپیک هدفش هشدار و اطلاع رسانی بود ، و یک پیام برای دوست تریدر و هکر خودم که برادر برو از تلاشت نون بخور .

مدیران برای هرگونه اقدامی درباره تاپیک مختارن ، یا علی .

ساعت جاري 15:36 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.