انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2257)

Reza January 13th, 2007 12:33

اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها"

با سلام

لطفا نظرا خود در مورد "معرفی مدیران جدید انجمنها" را در ادامه این تاپیک مطرح فرمائید.

با تشکر

ariana January 13th, 2007 13:14

پيشنهاد مدير

با سلام

پيشنهاد مي‌كنم از دوستاني براي مديريت استفاده كنيد كه اولاً فعال بوده و سابقه خوبي در اين سايت دارند و ساكن داخل كشور بوده و مسايل جامعه ايران را بهتر درك مي‌كنند . بهتر است كه حداقل شش ماه عضو اين سايت باشند و تعداد ارسال پست مفيد آنها بالا باشد و همه روزه چندين بار به سايت سر بزنند. همچنين پيشنهاد مي‌كنم بيش از يك مدير براي انجمنهاي آزاد انتخاب شود . شايد بعضي از افراد شايسته براي اينكار ، خود را براي مديريت ، كانديد نكنند ولي با درخواست مديريت و حمايت اعضاي سايت حاضر به قبول اين زحمت شوند .
چند تن از دوستاني كه براي اين كار مناسب مي‌دانم را پيشنهاد مي‌كنم .

Mohsen
seincard
Khashayar_Amini
Viper
drmajid
ario
hamed2420
Sting
chaos_of_death
candletrader
siamak23
fx-pip

( ممكن است بعضي از دوستان خوب و مناسب براي مديريت را سهواً از قلم انداخته باشم كه پيشنهاد مي‌كنم بقيه دوستان هم ليست پيشنهادي خود را اعلام كنند )

alibeirami January 13th, 2007 14:08

سلام

به نظر من هم چند تا ذیگه از این لیست ها اعلام بشه و اونهایی که همه موافق هستند رو به نظر سنجیPOll بگذاریم و اونهایی که در نظر سنجی مورد توافق بیشتر هستند رو انتخاب کنیم.

مخلصیم.

Reza January 13th, 2007 14:43

نقل قول:

دوست عزیز جناب Shakhes زحمت مدیریت انجمن "سیستمها و روشهای معامله" را پذیرفته اند. ضمن تشکر از جناب Shakhes، امیدوارم با تلاش و هدایت ایشان و همراهی سایر دوستان، انجمن "سیستمها و روشهای معامله" بیش از پیش توسعه کیفی و کمی پیدا کند.
مجددا از جناب شاخص تشکر می کنم که مدیریت انجمن "سیستمها و روشهای معامله" را پذیرفتند.

Reza January 13th, 2007 14:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ariana (پست 80881)
با سلام

پيشنهاد مي‌كنم از دوستاني براي مديريت استفاده كنيد كه اولاً فعال بوده و سابقه خوبي در اين سايت دارند و ساكن داخل كشور بوده و مسايل جامعه ايران را بهتر درك مي‌كنند . بهتر است كه حداقل شش ماه عضو اين سايت باشند و تعداد ارسال پست مفيد آنها بالا باشد و همه روزه چندين بار به سايت سر بزنند. همچنين پيشنهاد مي‌كنم بيش از يك مدير براي انجمنهاي آزاد انتخاب شود . شايد بعضي از افراد شايسته براي اينكار ، خود را براي مديريت ، كانديد نكنند ولي با درخواست مديريت و حمايت اعضاي سايت حاضر به قبول اين زحمت شوند .
چند تن از دوستاني كه براي اين كار مناسب مي‌دانم را پيشنهاد مي‌كنم .

Mohsen
seincard
Khashayar_Amini
Viper
drmajid
ario
hamed2420
Sting
chaos_of_death
candletrader
siamak23
fx-pip

( ممكن است بعضي از دوستان خوب و مناسب براي مديريت را سهواً از قلم انداخته باشم كه پيشنهاد مي‌كنم بقيه دوستان هم ليست پيشنهادي خود را اعلام كنند )

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alibeirami (پست 80888)
سلام

به نظر من هم چند تا ذیگه از این لیست ها اعلام بشه و اونهایی که همه موافق هستند رو به نظر سنجیPOll بگذاریم و اونهایی که در نظر سنجی مورد توافق بیشتر هستند رو انتخاب کنیم.

مخلصیم.

آیا این پیشنهادات رو برای مدیریت انجمن "موضوع آزاد" مطرح کردید؟

armani January 13th, 2007 15:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 80896)
مجددا از جناب شاخص تشکر می کنم که مدیریت انجمن "سیستمها و روشهای معامله" را پذیرفتند.

با سلام

من به نوبه خود از حسن انتخاب شما تشکر میکنم

Hamid333 January 13th, 2007 15:34

من به عنوان یک عضو "خواننده" در این سایت احساس میکنم افراد زیر واقعا از بار علمی بالایی برخوردار هستند:
-Mohsen
-Shakhes
-drmajid
-ariana

Reza January 13th, 2007 15:51

نقل قول:

دوست عزیز جناب hamed2420 زحمت مدیریت انجمن "موضوع آزاد" را پذیرفته اند. ضمن تشکر از جناب hamed2420 امیدوارم با تلاش ایشان و همکاری تمام دوستان، شاهد درج مطالب مفید و مفرح در انجمن مذکور باشیم.
مجددا از آقا حامد تشکر می کنم که قبول زحمت کردند.

Hamid333 January 13th, 2007 15:57

مگه این انجمن مسدود نشده؟

ariana January 13th, 2007 16:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 80897)
آیا این پیشنهادات رو برای مدیریت انجمن "موضوع آزاد" مطرح کردید؟

بله به نظر من افرادي را كه خودتات صلاحيتشان را تاييد مي‌كنيد ، مشخص كنيد و اگر آنها هم موافق بودند ‏، با يك راي گيري از اعضاي سايت ‎ 2 يا 3 نفر كه بيشترين آرا را كسب كرده ‌اند مدير انجمن موضوع آزاد شوند .
همچنين مي‌توان انجمن آزاد را به چند زير گروه تقسيم بندي‌ كرد و براي هر قسمت يك مدير انتخاب كرد.

با سپاس از زحمات شما - موفق باشيد

ario January 13th, 2007 16:03

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 80902)
مجددا از آقا حامد تشکر می کنم که قبول زحمت کردند.

بد نيست كه اسم انجمن آزاد را تغيير دهيد كه كسي فكر نكند كه آ ز ا د ي ب ي ا ن و... دارد و هر چه بخواهد ميتواند بنويسد.
پ.ن: امان از دست اين ف ي ل ت ر ي ن گ :rolleyes:

Arak_fx January 13th, 2007 16:07

سلام .

تا اینجا دو انتخاب عالی داشتیم . به دو دوست عزیز تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت میکنم . از مدیریت محترم هم سپاسگزارم .
حامد جان یه مژده هم میخوام بدم : به خاطر رفاقت هم شده من یکی دیگه در قسمت بحث آزاد زیاده روی نمیکنم . از جانب من دیگه خیالت تخت :whoow: ما هم به جمع سیب زمینی ها میپیوندیم ( سو تفاهم نشه برای کسی :blush: )

به نظر من این لیست هم مناسب است :

محسن خان گل بلبل
یوسف خان امینی عزیز
خشایار خان طالبی عزیز و گل
viper خان
drmajid عزیز
chaos عزیز و داشتنی
said عزیز

شاد باشید و پیروز .

Honda January 13th, 2007 16:07

سلام ، از آقا رضا به خاطر تصميمي كه براي مديريت تالارهاي "سيستمها و روشهاي معامله" و "موضوع آزاد" گرفتند و نيز از دوستان عزيزم آقاي Shakhes و آقاي [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] كه اين مسئوليتها را پذيرفتند ،‌ تشكر مي كنم و به اين دو بزرگوار تبريك عرض مي كنم.
ارادتمند : Honda

yaser_rashidi January 13th, 2007 16:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 80905)
بد نيست كه اسم انجمن آزاد را تغيير دهيد كه كسي فكر نكند كه آ ز ا د ي ب ي ا ن و... دارد و هر چه بخواهد ميتواند بنويسد.
پ.ن: امان از دست اين ف ي ل ت ر ي ن گ :rolleyes:

سلام

من چندان با اين حرف موافق نيستم. آزادي حد و مرزهايي دارد كه بطور مشخص و شفاف در [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] تبيين شده است. هيچوقت هم بصورت 100% محقق نمي شود همانطور كه هيچ جامعه(حتي مجازي) 100%‌محدود محقق نمي شود. عميقا معتقدم با عوض كردن نام چيزي عوض نمي شود، و بلكه بايد طرز فكر و نگرشمان را به موضوع محدوديت<>‍آزادي تغيير دهيم. هيچ چيزي طبق منطق فازي 0 و 1 نيست، همه چيز طيفي است و درجات دارد. هر سايتي حدومرزهاي خودش را دارد، و اينجا بخاطر دلايلي كه همه(حتي دوستاني كه باعث توقف چند روزه بخش آزاد شدند) واقفيم، محدوديت ها شامل مسائل مذهبي و سياسي نيز مي شود. اگر باور نكنيم كه با رعايت قوانين به خود و يكديگر احترام مي گذاريم، يك سايت پر از هرج و مرج و به دور از اهداف اصلي و فني خواهيم داشت، يعني چيزي كه هيچ كدام از اعضا به آن راضي نيست.

با تغيير نام چيزي عوض نمي شود، بايد فرهنگ احترام به قانون = احترام به خود = احترام به ديگران را تمرين كنيم و ترويج كنيم.

من هم به نوبه خود به اقاي شاخص عزيز و حامد عزيز تبريك مي گويم. اميدوارم مسائل حاشيه اي گفتگوي آزاد از اين پس با حضور حامد كه بخشي از وقتش رو صرف اصلاح سهل انگاريها(سهوي يا عمدي ) ميكنه، كمتر از قبل بشه.

موفق باشيد
..............................
رشيدي

Shakhes January 13th, 2007 19:03

تشکر و قدر دانی

با سلام
اول می خواهم از مدیران عزیز سایت اقا رضا و اقای رشیدی به خاطر ایجاد - حفظ وتلاش برای پربار کردن روز افزون این سایت و همچنین مدیران انجمن ها و پیشکسوتان و همه دوستانی که ( چه جدید و چه قدیمی ) همواره با مطالب خوب و مفید و موثر خود روشنی بخش این محفل علمی و صمیمی بوده اند ...تشکری صمیمانه داشته باشم . مسلما طی نمودن هر راهی که هدف ان متعالی باشد همواره از کاستیها و مشکلات و نامرادیها مصون نیست و اتفاقا این سایت هم از این قاعده مستثنی نبوده است ...گرچه شیرینی با هم بودن خیلی مواقع تلخی را از کام و یاد می زداید .
از لطفی که اقا رضا و سایر عزیزان نسبت به من داشته و دارند کمال تشکر را دارم و امیدوارم بتوانم همچنان به عنوان دوست و عضوی کوچک از این خانواده بزرگ به کسب تجربه و افزودن مهارتهای خود بپردازم .

شاد و تندرست باشید

ساعت جاري 23:24 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.