انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   GPRS and Mobile trading VS ADSL (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2412)

oyster March 3rd, 2007 15:23

GPRS and Mobile trading VS ADSL

سلام
همانطور که همه می دونین سرویس GPRS داره راه می افته [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

و متا تریدر هم نسخه برای موبایل داره و نورث هم استفاده می کنه :

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

حالا دوستان صاحب نظر بگن :

1- آیا از ADSL بهتر نیست ؟ و بیشتر صرف نمی کنه

2- چه گوشی هایی مناسب برای این کار هستند ؟

3- چه طور میشه به از طریق PDA وصل شد

و .....

دوستان هر کس اطلاعاتی داره لطف کنه
ممنون:)

oyster March 3rd, 2007 22:58

ای بابا !!! :(

چرا هیچکی استقبال نکرد ؟!!!!!!!!

یعنی کسی اینجا دوست نداره مثلا وقتی توی ماشین یا مترو و یا ترافیک و .... است به اینترنت وصل باشه و چارت ها رو نگاه کنه ؟

ravian March 3rd, 2007 23:09

سلام دوست عزیز
والا من پرسیدم باید بری و فعال کنی بعدش هزینه ابونمانش 10000 تومان هست(که اگه استفاده بکنی و نکنی برات میاد) .و بعدش باید کارت اینترنت بگیری و کانکت بشی.البته زیاد بدرد ما نمی خوره با این سیستم ماهواره ای موبایل ها ولی چیز خوبی هست برای کنترول حساب ...
موفق باشی

oyster March 3rd, 2007 23:56

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ravian (پست 91641)
سلام دوست عزیز
والا من پرسیدم باید بری و فعال کنی بعدش هزینه ابونمانش 10000 تومان هست(که اگه استفاده بکنی و نکنی برات میاد) .و بعدش باید کارت اینترنت بگیری و کانکت بشی.البته زیاد بدرد ما نمی خوره با این سیستم ماهواره ای موبایل ها ولی چیز خوبی هست برای کنترول حساب ...
موفق باشی

کی پرسیدی ؟ :o :o :o

مال ایرانسل که هنوز تعرفه اش اعلام نشده که ....
15 فروردین اعلام میشه
خودشون می گن فقط هزینه ارسال و دریافت ( حجم تبادل ) رو می گیریم .

MASK March 4th, 2007 00:11

من هرچی سعی کردم تا الان نتونستم کانکت بشم
مثل اینکه تنظیمات خاصی داره که باید ارسال بشه

ravian March 4th, 2007 00:12

من منظورم برای ارتباطات سیار بود. نه ایران سل...

saeed_rezaee March 4th, 2007 00:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ravian (پست 91641)
سلام دوست عزیز
موفق باشی

سلام.
فکر کنم شما از شرکت ارتباطات سیار سوال کردید، چون سرویس اونها GPRS نیست و در واقع سرویس دیتا رو فعال میکنند که باید کانکت بشید و ... .

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] از نوع GPRS هست که هزینه اون رو کیلوبایتی میگیرن و از روی همین [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] هم میشه استفاده کرد.
برای همین اگه کسی PDA داشته باشه هم میتونه از این سرویس و همچنین متاتریدر استفاده کنه.
البته بسته به نوع گوشی امکان اتصال به کامپیوتر و استفاده از اینترنت توسط کامپیوتر وجود داره.

موفق باشید.

ravian March 4th, 2007 00:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله saeed_rezaee (پست 91656)
سلام.
فکر کنم شما از شرکت ارتباطات سیار سوال کردید، چون سرویس اونها GPRS نیست و در واقع سرویس دیتا رو فعال میکنند که باید کانکت بشید و ... .

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] از نوع GPRS هست که هزینه اون رو کیلوبایتی میگیرن و از روی همین [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] هم میشه استفاده کرد.
برای همین اگه کسی PDA داشته باشه هم میتونه از این سرویس و همچنین متاتریدر استفاده کنه.
البته بسته به نوع گوشی امکان اتصال به کامپیوتر و استفاده از اینترنت توسط کامپیوتر وجود داره.

موفق باشید.

سلام
درسته ...این سیستم ایران سل خیلی جالبه فقط هزیتشو هنوز معلوم نکردن درسته؟؟:rolleyes:

a_skeletor March 4th, 2007 01:25

سلام
من یک irancell گرفتم ولی فعلا برای نوکیا کار میکنه برای گوشی ما فعال نشده
در ضمن توکیا که فقط symbian داره که قکر نکنم بشه برنامه pda متا رو رو ریحت این i mate ها هم دیگه کم کم 500 تا است

به روش دیگه هم pcmcia data card برای labtop است

morad beg March 4th, 2007 01:29

من خودم دارم از اين سرويس اسفاده ميكنم با گوشي i-mate براي گرفتن ديتا هم ماهيانه 5000تومان رو قبض موبايل مياد
سرعتش هم خوب است در عرض يك دقيقه چارت آپديت ميشه و ميتوان وضعيت بازار را ديد
اما من امتحان كردم به هر ispنميتوان كانكت شد من خودم با سياره وصل ميشوم

oyster March 4th, 2007 17:48

من فعلا این 2 تا رو پیدا کردم :

hossein shariat March 4th, 2007 18:48

اقا ما که خیلی بی سواتیم!
این PCMCIA به هر لپ تاپی وصل میشه؟ یا پورت و جایگاه بخصوصی داره و به بعضی وصل نمیشه؟اگر یک لپ تاپ قدیمی (از این پنتیوم 3 ها که دیگه میخوان بندازن دور!!) هم پیدا کنیم به این گوشیه وصل میشه؟
بعد هر موبایلی هم که GPRS داشته باشه با این نوع کارت قابل اتصال به لپ تاپ هست؟
من موبایلم که چکشه!زیمنس S55 هست که البته تو لیست موبایلهایی که ایرانسل GPRS را در آنها ساپورت میکنه هست.حالا اگه یک لپ تاپ قدیمی تو مایه های این مجانیه که تو قسمت آگهیها به ملت میفروشند 200 هزار تومان !!جور کنم کار راه میفته؟
از اساتید کامپیوتر و مخابرات یاری می طلبیم!!!

kohzadi March 4th, 2007 19:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله oyster (پست 91574)
سلام
همانطور که همه می دونین سرویس GPRS داره راه می افته [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

و متا تریدر هم نسخه برای موبایل داره و نورث هم استفاده می کنه :

حالا دوستان صاحب نظر بگن :

1- آیا از ADSL بهتر نیست ؟ و بیشتر صرف نمی کنه

2- چه گوشی هایی مناسب برای این کار هستند ؟

3- چه طور میشه به از طریق PDA وصل شد

و .....

دوستان هر کس اطلاعاتی داره لطف کنه
ممنون:)

سلام
چنین تاپیکی در این فروم لازم بود و ممنون که این کار را کردید.
اطلاعاتی که من در این مورد دارم به شرح زیر است.
تا الان دو نوع متاتریدر برای موبایل دیدم که یکی نسخه PDA هست و یکی نسخه Windows .
گوشی من i-mate هست که سیستم عامل windows mobile دارد. اما نسخه Windows متاتریدر را قبول نکرد (که علت آن را هنوز نمی دانم).
شرکت ارتباطات سیار مدت هاست قول GPRS را داده اما هنوز آن را عملی نکرده است اما وقتی ایرانسل اعلام کرد این خدمت را می دهد یک سیم کارت ایرانسل هم گرفتم و الان به راحتی به اینترنت وصل می شوم.

kohzadi March 4th, 2007 19:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله morad beg (پست 91670)
من خودم دارم از اين سرويس اسفاده ميكنم با گوشي i-mate براي گرفتن ديتا هم ماهيانه 5000تومان رو قبض موبايل مياد
سرعتش هم خوب است در عرض يك دقيقه چارت آپديت ميشه و ميتوان وضعيت بازار را ديد
اما من امتحان كردم به هر ispنميتوان كانكت شد من خودم با سياره وصل ميشوم

سلام
مدل i-mate شما و سیستم عامل آن چیست؟
من نسخه Windows متاتریدر را امتحان کردم اما روی i-mate نصب نشد.

oyster March 4th, 2007 20:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kohzadi (پست 91786)
سلام
چنین تاپیکی در این فروم لازم بود و ممنون که این کار را کردید.
اطلاعاتی که من در این مورد دارم به شرح زیر است.
تا الان دو نوع متاتریدر برای موبایل دیدم که یکی نسخه PDA هست و یکی نسخه Windows .
گوشی من i-mate هست که سیستم عامل windows mobile دارد. اما نسخه Windows متاتریدر را قبول نکرد (که علت آن را هنوز نمی دانم).
شرکت ارتباطات سیار مدت هاست قول GPRS را داده اما هنوز آن را عملی نکرده است اما وقتی ایرانسل اعلام کرد این خدمت را می دهد یک سیم کارت ایرانسل هم گرفتم و الان به راحتی به اینترنت وصل می شوم.

دوست عزیز اطلاعات من در این زمینه زیاد نیست ولی چون بقیه همکاری نمی کنن هر چی به ذهنم میرسه می گم شاید درست شد :

windows که شما دارین چه نسخه ای است ؟
چون باید این باشه :
Windows Pocket PC 2002

ساعت جاري 05:16 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.