انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   معرفی نرم افزار ، پرسش و پاسخ نرم افزاری (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5211)

mrm2007 October 19th, 2009 21:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 347908)
یعنی همیشه ابدیت میشند و اکسپایر هم نمیشند؟

با سلام

در محل کار ما 4 ساله که داریم استفاده میکنیم بدون مشکل ( البته نسخه با سرور و تحت شبکه و ...) تا حالا هم که مشکلی نبوده

daivid October 19th, 2009 21:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mrm2007 (پست 347912)
با سلام

در محل کار ما 4 ساله که داریم استفاده میکنیم بدون مشکل ( البته نسخه با سرور و تحت شبکه و ...) تا حالا هم که مشکلی نبوده

فعلا که مشکل من و حل کرد.
ممنون

isar October 24th, 2009 22:54

آنتی ویروس من نرم افزار الویو رو تروجان شناخت و قرنطینه کردش :huh:

نکته عجیبش اینه که من 2 هفته پیش الویو رو نصب کردم. اما امروز اینکارو کرد :blink:

پ.ن : آنتی ویروس من NOD32 اسمارت سکیوریتی ورژن 4 هستش

daivid October 24th, 2009 23:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 349430)
آنتی ویروس من نرم افزار الویو رو تروجان شناخت و قرنطینه کردش :huh:

نکته عجیبش اینه که من 2 هفته پیش الویو رو نصب کردم. اما امروز اینکارو کرد :blink:

پ.ن : آنتی ویروس من NOD32 اسمارت سکیوریتی ورژن 4 هستش

به خاطر اینکه**** شده است.نورتون هم تروجان میشناسش.هر وقت خواستید از نرم افزار استفاده کنید انتی ویروس رو خاموش کنید.

hoseintaheri October 29th, 2009 20:46

سلام و درود

بعضی سایتها هستند که امکان ارسال رایگان اس ام اس از طریق اینترنت رو فراهم کردند البته خیلی وقته

من سرچ کردم چیز بدرد بخور پیدا نکردم همش میرفت تو سایتهای تبلیغات و برچسبهای الکی که رو سایتشون زده بودند .

میخواستم اگه امکان داره یه چند تا از این سایتها رو اگه کسی سراغ داره بهم معرفی کنه و در مورد نحوه ی کارشون هم اگه اطلاعاتی دارید و قبلا از این خدمات استفاده کردید تجربتون رو بگید .

با تشکر

hoseintaheri October 29th, 2009 23:01

تا حالا چندهزار کیلومتر رو با موس خودتون طی کرده‌اید؟

نرم‌افزار Mousotron، نرم‌افزار بسیار ساده و در عین حال جالبی است، این نرم‌افزار تمام حرکات موس شما را تحت نظر می‌گیرد و اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار می دهد. اطلاعات جمع آوری شده توسط این نرم‌افزار عبارتند از:
زمانی که کامپیوتر شما فعال بوده است
مسافتی که موس روی مانیتور طی کرده است
تعداد کلید‌هایی که روی کیبورد فشرده‌اید
تعداد چپ کلیک‌ها
تعداد راست کلیک‌ها .....

تعداد میان کلیک‌ها
تعداد دابل کلیک‌ها
تعداد چرخ‌های اسکرول موس
سرعت حرکت موس

فرآیند نصب بسیار ساده است، نرم‌افزار را دانلود و آن را نصب کنید، نکته بسیار مهمی وجود دارد که باید قبل از فعال کردن این نرم‌افزار آن را مد نظر بگیرید و تغییرات لازم را اعمال کنید و آن تنظیم کردن سایز مانیتور شماست، این نرم‌افزار سایز مانیتور شما را به طور خودکار تشخیص نمی‌دهد و با توجه به این موضوع که این نرم‌افزار حرکات موس شما را دنبال می‌کند، اندازه مانیتور یک پارامتر مهم خواهد بود. برای تنظیم این پارامتر از منوی setup استفاده کنید

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

پ.ن : موس من رنگش نقره ای هست که جلوش دو تا نقطه ی سفید دیده میشه که همانا جای دو انگشت من است . همچنین در قسمت انتهایی هم یک لکه ی سفید بزرگ دیده میشود که رد کف دست بنده است با این حساب فکر کنم تا بحال 3 دور دور کهکشان راه شیری چرخیدیدم .

realfx November 3rd, 2009 12:21

سلام دوستان

من اکثر اوقات که کامپیوترم (پی سی) رو روشن می کنم ساعت سیستم رو می بینم که عوض شده . وقتی هم که آنرا درست می کنم (پس از راست کلیک روی ساعت که در گوشه پایین نوار ابزار قرار داره سپس adjust time/ اصلاح عدد ساعت/ apply/ O.K. ) یکی دو دفعه بعد که روشن می کنم دوباره همین اتفاق می افته و ساعت عوض می شه.

کسی از دوستان می دونه چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد.

با تشکر

Sohrab_K November 3rd, 2009 22:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله realfx (پست 352909)
سلام دوستان

من اکثر اوقات که کامپیوترم (پی سی) رو روشن می کنم ساعت سیستم رو می بینم که عوض شده . وقتی هم که آنرا درست می کنم (پس از راست کلیک روی ساعت که در گوشه پایین نوار ابزار قرار داره سپس adjust time/ اصلاح عدد ساعت/ apply/ O.K. ) یکی دو دفعه بعد که روشن می کنم دوباره همین اتفاق می افته و ساعت عوض می شه.

با تشکر

سلام

احتمالا باطری مادربرد خراب شده

تعویضش کنید ، مشکل اصولا حل میشه

Hamed2420 November 4th, 2009 00:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله realfx (پست 352909)
سلام دوستان

با تشکر

سلام
در همین صفحه Adjust Time داخل زبانه های Time Zone و Internet Time برید و تیک گزینه های Automaticaly .... رو حذف کنید.
ارادت

mina_hk November 5th, 2009 13:39

چرا من هر کاری میکنم نمیتونم وارد ایمیل یاهو بشم؟:cry:

sobh1384 November 5th, 2009 13:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mina_hk (پست 353810)

سلام دوست عزیز
احتمالا مشکل به خاطر یوم الله سیزده آبانه که از طرف مخابرات محدودیتهایی اعمال شده است. چند روز دیگه انشالله درست میشود

hoseintaheri November 6th, 2009 01:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mina_hk (پست 353810)

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله sobh1384 (پست 353814)
سلام دوست عزیز
احتمالا مشکل به خاطر یوم الله سیزده آبانه که از طرف مخابرات محدودیتهایی اعمال شده است. چند روز دیگه انشالله درست میشود

سعی کنید تا قبل از 16 آذر هر چی ایمیل دارید چک کنید , هرچی اس ام اس میخواهید بدید و بگیرید , بدید و بگیرید .

یک سوال فنی :

من خودم تا حالا وبلاگ نداشتم اما میخواهم بدونم کسی که وبلاگ داره میتونه آی پی ادم رو ببینه ؟ وقتی نظر میدیم ؟

...

محمد هورزاد November 6th, 2009 11:07

نقل قول:

سعی کنید تا قبل از 16 آذر هر چی ایمیل دارید چک کنید , هرچی اس ام اس میخواهید بدید و بگیرید , بدید و بگیرید .
سلام حسین خان - چرا ؟ میشه بیشتر توضیح بدی ؟

نقل قول:

من خودم تا حالا وبلاگ نداشتم اما میخواهم بدونم کسی که وبلاگ داره میتونه آی پی ادم رو ببینه ؟ وقتی نظر میدیم ؟
بله - 100% - اینکار با نصب یک کنتور رایگان ساده نیز امکان پذیر است

من هرکس بیاد توی وبلاگم (چه قبلا اومده باشه - چه الان توی وبلاگ باشه) آی پی که هیچ - آی اس پی و کشور و ... رو میبینم - حتی نوع سیستم عامل - رزولیشن مانیتورش - از کجا اومده تو - با چه لینک یا موتور جستجو یی و ...

حتی چه موقع اومده (تاریخ و ساعت و دقیقه) - چند بار وبلاگ رو نگاه کرده - مرورگری که استفاده میکنه چی هست و چه ورژنی و ...

و خیلی چیزهای دیگه

راستی یک سوال :

اینکه میگن بعد از هر بار دیسکانکت شدن و باز کانکت شدن آی پی عوض میشه - آیا درسته ؟؟

elyas68 November 6th, 2009 12:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد (پست 354040)

راستی یک سوال :

اینکه میگن بعد از هر بار دیسکانکت شدن و باز کانکت شدن آی پی عوض میشه - آیا درسته ؟؟

سلام
بله عوض ميشه جز اين كه اي دي اس ال داشته باشين و از آي اس پي تقاضاي آيپي ثابت كنيد

mercury November 6th, 2009 21:49

سلام

وقتی برنامه Adobe flash player روی سیستم من نصب میشه مرورگرهای من هم فایر فاکس و هم اینترنت اکسپلورر نمی تونند کامل

فروم سرمایه و قیمتها رو باز کنند ! به نظرتون مشکل چیه ؟!

از سوی دیگه برای استفاده بهتر از سایتها این برنامه لازمه ! و نمیشه از روی سیستم حذفش کرد !

ساعت جاري 03:18 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.