انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5008)

Reza June 3rd, 2009 13:03

گفتگو درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه

با سلام

لطفا در این تاپیک نظرات خود درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه و همچنین مشکلات احتمالی ثبت نام را مطرح کنید.
با تشکر

lexus June 3rd, 2009 16:14

با سلام
جوایز قابل برداشت هستند یا فقط قابل ترید........مثل بعضی بروکر ها که 20 درصد مبلغ افتتاح حساب را بصورت پاداش میدهند یا اینکه می توان بدون هیچ پیش شرطی برداشت کرد؟
با تشکر

mdavodi June 3rd, 2009 17:20

با سلام به همه بچه های خوب سرمایه.
1- آیا بهتر نبود تعداد شرکت کنندگان محدود بود تا مسابقه از کیفیت بیشتری برخوردار بشه؟
2- شرایط انتخاب برنده برای کاربرای جدید شاید ابهام داشته باشه. ایکاش از نحوه انتخاب برنده با چند مثال مدلسازی میشد تا کاربرای جدید سردرگم نشن!!
ارادتمند شما
مهرداد:cool:

fariborz70 June 3rd, 2009 17:51

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mdavodi (پست 322081)
1- آیا بهتر نبود تعداد شرکت کنندگان محدود بود تا مسابقه از کیفیت بیشتری برخوردار بشه؟
2- شرایط انتخاب برنده برای کاربرای جدید شاید ابهام داشته باشه. ایکاش از نحوه انتخاب برنده با چند مثال مدلسازی میشد تا کاربرای جدید سردرگم نشن!!
ارادتمند شما

سلام . نمیدونم منظور شما از محدودیت چیه و چطور میشه این محدودیت را اجرا کرد و واضحتر بگم چطور میشه تو یک محیط مجازی افراد را گلچین کرد . اگه بخواهند روی سال عضویت افراد دستچین بشن این روش اصلا نشوندهنده موفق بودن افراد در فارکس نیست . اگر هم بر حسب نوبت ثبت نام بخواهیم یک تعدادی را محدود کنند باز هم دلیل بر با کیفیت برگزار شدن نمیشه .
علاوه بر این در مسابقه فارکس اکثر افراد که اصول فارکس را یاد نگرفتن در همون اوایل کال مارجین میشن و معمولا با کیفیتها باقی میمونن که با توجه به زمان مسابقه که یک ماه تعیین شده در 10 روز اول بسیاری از افراد حذف میشن . پس نگران کیفیت نباشید

mdavodi June 3rd, 2009 18:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fariborz70 (پست 322086)
سلام . نمیدونم منظور شما از محدودیت چیه و چطور میشه این محدودیت را اجرا کرد و واضحتر بگم چطور میشه تو یک محیط مجازی افراد را گلچین کرد . اگه بخواهند روی سال عضویت افراد دستچین بشن این روش اصلا نشوندهنده موفق بودن افراد در فارکس نیست . اگر هم بر حسب نوبت ثبت نام بخواهیم یک تعدادی را محدود کنند باز هم دلیل بر با کیفیت برگزار شدن نمیشه .
علاوه بر این در مسابقه فارکس اکثر افراد که اصول فارکس را یاد نگرفتن در همون اوایل کال مارجین میشن و معمولا با کیفیتها باقی میمونن که با توجه به زمان مسابقه که یک ماه تعیین شده در 10 روز اول بسیاری از افراد حذف میشن . پس نگران کیفیت نباشید

افراد گلچین کسایی هستند که چه دانشی دارند و یا ندارند دارند تو سایت زحمت میکشند:happy:. نه افرادی مثل من :huh: که حدود 6 ماه از عدم فعالیتم میگذره و دیگه شدم خواننده سایت. (بنا به دلایل شخصی از هیچ کسی هم دلخور نیست یه وقت برام حرف در نیارین)

و اما کیفیت...
بر میگرده به اینکه هر کی میاد چند تا اکانت باز می کنه بعد شم .... و بعد از اون معامله های کوچولو که الکی ضرر نکنه و با احتیاط جلو میره. اینکار سخت نیست. سخت نیست در چارچوب قوانین زیرآبی رفتن.:blink:

من نظر خودم رو گفتم نظر باقی دوستان نیز برای من دارای ارزش خاصی هست.
ارادتمند شما
مهرداد

lastnight19 June 3rd, 2009 18:37

اگر امکان داره لینک دانلود متای شرکت برگزار کننده مسابقه رو هم قرار بدید.

Ho$ein June 3rd, 2009 18:46

1 ضميمه
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 322095)
اگر امکان داره لینک دانلود متای شرکت برگزار کننده مسابقه رو هم قرار بدید.

خدمت شما
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

فایل Canfig پیوست می باشد

far_204 June 3rd, 2009 19:16

سلام آقا رضا
user , password مسابقه رو شما اعلام می کنید یا خود کاربر باید حساب باز کنه اعلام کنه ؟

محمد هورزاد June 3rd, 2009 19:53

سلام

آقا رضا هر دو لینک

# ثبت نام برای شرکت در مسابقه
# شرایط و ضوابط

یک صفحه است . یعنی هر دو میره به پست مربوط به "شرایط و ظوابط"

گمونم باید لینک اول اصلاح بشه .

ممنون .

Ho$ein June 3rd, 2009 20:03

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد (پست 322116)
سلام
آقا رضا هر دو لینک
# شرایط و ضوابط
ممنون .

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Reza June 4th, 2009 00:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله shahram261 (پست 322073)
با سلام
جوایز قابل برداشت هستند یا فقط قابل ترید........مثل بعضی بروکر ها که 20 درصد مبلغ افتتاح حساب را بصورت پاداش میدهند یا اینکه می توان بدون هیچ پیش شرطی برداشت کرد؟
با تشکر

با سلام
قابل برداشت هستند.

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mdavodi (پست 322081)
ارادتمند شما

سلام به جناب داودی

۱- ایرادات و مشکلات اینکار بیشتر از مزایا و محاسن آن است.
۲- نفرات برنده بر اساس بالانس نهایی انتخاب می شوند. بعید می دانم ابهامی وجود داشته باشد.

با تشکر

Reza June 4th, 2009 00:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله far_204 (پست 322107)
سلام آقا رضا
user , password مسابقه رو شما اعلام می کنید یا خود کاربر باید حساب باز کنه اعلام کنه ؟

با سلام

به آدرس ایمیل شرکت کنندگان ارسال می شود.

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد (پست 322116)
سلام

آقا رضا هر دو لینک

# شرایط و ضوابط

ممنون .

با سلام

ممنون. اصلاح شد.

alibeti June 4th, 2009 07:14

با سلام و خسته نباشيد

به نظر من اگر امكان دارد اعضاي كه از اين تاريخ تا پايان مهلت ثبت نام در مسابقه در فروم ثبت نام مي كنند

در مسابقه شركت داده نشوند يعني كساني كه از امروز در فروم ثبت نام مي كنند در مسابقه نباشند!

به نظرم اين بهترين كاره تا از شركت كردن زياد افراد جلوگيري بشه!

با تشكر

Ali_Nouri June 4th, 2009 09:28

با تشکر از مسئول محترم سایت و شرکت ایمانی برای برقراری این مسابقه

آیا برندگان میتوانند بعد از برنده شدن در صورت تمایل حساب خود را خالی نمایند یا باید مثلا 80 لات معامله کنند و بعد به تخلیه حساب بپردازند ؟

به نظر من اگر قرار است جایزه ای داده شود نباید شرطی برای آن گذاشته شود به عنوان مثال عرض میکنم که آقا باید 60 ماه ترید کنی و 200 لات معامله تا بتونی از حساب برداشت کنی .

موفق و شاد باشید.

Extacy June 4th, 2009 10:15

با سلام.

تو تاپيك اصلي سومين دوره مسابقات خوندم ولي نفهميدم !

آخرش ميشه با لوريج 1:10 و حساب 1000 دلاري طلا تريد كرد ؟

تو متاتريدرها حداقل Lot براي طلا 0.10 هست كه فكر نكنم مارجين بكشه!!!!!!!!

راستي اگر قرار هست آخر مسابقه براي نفرات چهارم و پنجم هم تصميم گرفته بشه كه جايزه دريافت ميكنند همين اول اعلام كنيد بهتره !

موفق باشيد.

ساعت جاري 19:39 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.