انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   ADSL مخابرات (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5508)

ehsan16481 April 26th, 2010 00:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله pro_forexer (پست 391962)
سلام خدمت همه دوستان
آقا احسان جدی میگی؟
من با پروانه دوستم adsl 512 گرفتم نکنه واسه این بدبخت ازین برگای تشخیس مالیاتی که می گین بره؟

من خودمم امیدوارم که اشتباه باشه!

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ehsanshok (پست 391963)
زمانی که یه شرکت، دفتر روزنامه و کل خودش رو بدون هیچ معامله ای با یه اظهارنامه که هیچ فعالیتی نداشه ببره اداره مالیات و پلمپ کنه یعنی اینکه فعالیت درآمدزایی نداشته و عملا مالیاتی نباید پرداخت کنه. این کار کاملا تست شده هست و شرکت من چهار سال بدون فعالیت ادامه کار میده.(حدود سه ساعت در طول یک سال وقت میبره)
البته من خودم نرفتم سرعت بالا از مخابرات بگیرم. از شبدیز کرج 512 گرفتم که سرعت دانلود در بهترین حالت به 247 کیلو هم رسید. ولی معمولا حدود 50-60 کیلو هست. اوج ترافیک هم به 10-15 تا میرسه.
نیازی نبود اینکار رو بکنم ولی اگه لازم بشه حتما میرم همین کار رو میکنم.

یکی از دوستان من هم با اینکه شش سال پیش شرکتشو تعطیل اعلام کرده بود چند ماه پیش براش یک برگ تشخیص مالیاتی اومده بود:blink: بیچاره بمن میگفت میخوام برم شرکتمو منحل کنم مرگ یکبار شیون یک بار:laugh:

pro_forexer April 27th, 2010 00:08

آقا ما رو بدجور ترسوندي فردا مي رم عوضش مي كنم 128 مي گيرم

Man1 May 8th, 2010 13:49

دوستانی که تجربه استفاده از ای دی اس ال شرکتی و مخابراتی دارید چه تفاوتهایی ایندو با هم دارن و کدوم رو بیشنهاد میکنید؟

SEYED May 8th, 2010 21:22

به دوستان توصیه میکنم اصلا از مخابرات ADSL نگیرید گول بدون محدودیت حجمی را نخورید سرعت انقدر پائین است که اگر یک فایل دانلود کنی باز کردن یک سایت دیگر بطور هم زمان خیلی به کندی صورت میگیرد

ehsanshok May 9th, 2010 00:12

سلام. عزیزان میدونن دقیقا این سیستم مخابرات در کدوم شهرها فعال شده؟ دوستی از عظیمیه کرج مراجعه کرده و جواب منفی شنیده. بنظر شما سر کار گذاشتنش یا نه واقعا هنوز خیلی جاها فعال نشده؟

apadana_s2000 May 9th, 2010 00:26

من جدول قیمتها و سرویسها را دیدم. وقتی مقایسه می کردم می دیدم که برای شرکت شاتل که خودم استفاده می کنم از آن ارزانتر است. مثلا برای 3 ماه 5 گیگا بایت با سرعت دانلود 512kb برای شرکت شاتل حدود 6-7 هزار تومان از مخابرات ارزانتر بود.

Tiesto April 17th, 2011 14:02

من اگه بخوام اینترنت 1 مگ از مخابرات بگیرم باید چیکار کنم ؟

saidfar April 17th, 2011 18:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Tiesto (پست 476134)
من اگه بخوام اینترنت 1 مگ از مخابرات بگیرم باید چیکار کنم ؟

من چون دروازه شیراز بودم و فیبر نوری رفتم مخابرات فروغی گرفتم حالا هم انلاین شارز میکنم

Tiesto April 17th, 2011 20:09

ای ول

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله saidfar (پست 476160)
من چون دروازه شیراز بودم و فیبر نوری رفتم مخابرات فروغی گرفتم حالا هم انلاین شارز میکنم

سلام همشهری من تو پروین هستم ولی شنیدم برای سرعت 128 به بالا کارت دانشجویی یا جواز کسب میخواد ببینم سرعتش واقعا خوبه و میشه راحت گرفت
ممنون

PASSERBY April 17th, 2011 20:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Tiesto (پست 476165)
سلام همشهری من تو پروین هستم ولی شنیدم برای سرعت 128 به بالا کارت دانشجویی یا جواز کسب میخواد ببینم سرعتش واقعا خوبه و میشه راحت گرفت
ممنون

سلام
من 1 مگ گرفتم با کارت دانشجویی قبلش هم 128 Kb داشتم که سرعت دانلودش 140 کیلو بود ، الان هم سرعت دانلودش 240 کیلو هست (1 مگ) و انصافا خیلی خوبه و نسبت به شرکت های دیگه خیلی کم قطعی یا کاهش سرعت داشته و تا چند شب پیش هم شبانه رایگانش سرعتش مثل روز بود، شبی 4 گیگ می دانلودیدم !! ولی الان شبانه سرعتش کمه (130 کیلو) . در کل خیلی خوبه (چون فیبر نوریه)
اصفهانم

شارژ هر 2 گیگ اضافه 5700 تومنه (فرقی نمیکنه برای چه سرعتی )

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

zofishel April 18th, 2011 10:01

سلام
منم اينترنت از مخابرات دارم ماهي 10 تومن 128 كيلو ، سرعتش هم مثل سرويس هاي ديگه شركت هاست و قطعي هم كه خيلي خيلي كم داشتم ، يعني خدا رو شكر واسه من كه خوب بوده.

saidfar April 18th, 2011 15:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Tiesto (پست 476165)
ممنون

سلام من 128 دارم بالاتر را نمیدونم ولی از من بعضی وقتا قطع میشه

nimejun April 18th, 2011 19:16

1 ضميمه
خلیج فارس آنلاین
قطعی کم داره افت سرعت هم نداره یا خیلی کم

shad0wless May 1st, 2014 11:30

در حال حاضر کیفیت و قیمت اینترنت مخابرات رو به افول است.حتی من اینترنت مخابرات داشتم و قصد جمع آوری که حدود 20 روز جمع اوری به طول انجامید

ساعت جاري 17:29 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.