انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   درخواست همکاری و عضویت در تیم بازنگری قوانین سایت (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4966)

وحید May 21st, 2009 16:44

سلام
بنده هم يك اعلام همكاري كردم كه چون همراه با موارد ديگري بود به تاپيك پيشنهادات رفت
مرا هم در جمع دوستداران سايت كه سعي در كمك دارند بپذيريد
با تشكر

amir558 May 21st, 2009 17:36

با سلام
منم در حد اطلاعاتم درمورد حقوق در خدمتم

oomiidd May 21st, 2009 18:02

با سلام

بنده هم در زمینه روانشناسی اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

shamss11 May 21st, 2009 18:04

از حسن توجه شما متشكرم.

nimafx May 21st, 2009 18:44

سلام دوستان.
به نظرتون مهمه كه اكثر ما بچه هاي سايت چي ميخوايم؟؟
يا اينكه اوني كه ميخوايم و تصويب ميكنيم مطابق باشه با قوانين قويتر كه زور همه بچه هاي سايت با هم هم بهش نميرسه!!
هرچي هم كه همه با هم تصويب كنيم اگه به صلاح يه چيزا و كسايي نباشه محكوم خواهد بود!!!
اگه نه هيچ كس نبايد از ازاد صحبت كردن و اضهار نظر دوست و همكار خودش دلخور بشه.
موفق و پيروز باشيد

M.Mahdi May 21st, 2009 20:21

سلام
بنده خیلی وقته که عضو سرمایه هستم ولی زیاد وقت برای استفاده از سایت نداشتم برای همین دوستان بنده رو جایی ندیدند
ولی خوشحال می شم بتونم کمکی کنم
رشته بنده مدیریت هست ولی به واسطه شغل پدرم به اندازه یک لیسانس حقوق در مورد قوانین اشراف کامل دارم.
به هر حال بنده هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم.

ARASH54 May 21st, 2009 20:44

من در زمینه روانشناسی شاید بتونم کمکی کنم .

mrfix May 21st, 2009 22:22

بنده هم در ارتباط با ریاضیات و کابردی که می تونه در فارکس داشته باشه میتونم کمک کنم.
البته ببخشید این ریاضیات رو ننوشته بودین ها..:whoow:
البته فکر کنم تبدیل به بحث تخصصی در بخش تکنیکال بشه:(

مالباخته May 21st, 2009 22:45

با سلام خدمت دوستان سرمايه و مديريت محترم سايت كه با آزادمنشی و رويكردی عضوسالارانه اجازه دخالت اعضا در مديريت كلان سايت را دادند.

از آقا رضا خواهش می‌كنم در تعيين اعضا خبرگان تدوين قانون اساسی سعی كنند از هر دو گروه اقليت و اكثريت به تناسب اعلام آمادگی عضوگيری كنند تا تركيب نهايی ذايقه‌ی سياسی و فرهنگی كل سايت را به خوبی نمايندگی كند.

من هم در كار ترجمه و نگارش فارسی و جامعه‌شناسی چيزهايی سرم می‌شه.

ya.razzagh May 21st, 2009 23:48

حرکت خوبی است انشاء الله همه موفق باشید

Reza May 22nd, 2009 00:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله مالباخته (پست 318452)
با سلام خدمت دوستان سرمايه و مديريت محترم سايت كه با آزادمنشی و رويكردی عضوسالارانه اجازه دخالت اعضا در مديريت كلان سايت را دادند.

از آقا رضا خواهش می‌كنم در تعيين اعضا خبرگان تدوين قانون اساسی سعی كنند از هر دو گروه اقليت و اكثريت به تناسب اعلام آمادگی عضوگيری كنند تا تركيب نهايی ذايقه‌ی سياسی و فرهنگی كل سايت را به خوبی نمايندگی كند.

من هم در كار ترجمه و نگارش فارسی و جامعه‌شناسی چيزهايی سرم می‌شه.

با سلام و تشکر از شما

اعضای تیم تدوین قوانین سایت، توسط اعضا و از میان داوطلبان انتخاب خواهند شد.

با تشکر

arman_fxkar May 22nd, 2009 01:27

با سلام خدمت همه دوستان و اعضای جدید و قدیم سایت

بنده یه پیشنهاد داشتم و تعجبم اینه که چرا تا بحال کسی از دوستان به این مسئله به این مهمی توجه نکرده و اون هم مسئله
" امنیت سایت" هستش همه ما میدونیم که این سایت و افراد حاضر در اون با مسائل پولی و مالی سرو کار دارند و مسئله امنیت سایت و جلوگیری از رخنه هکر ها و دزدان اطلاعات یک وظیفه مهم و اساسی تک تک اعضای سایت هستش که میتونه در صدر توجه مسئولین سایت قرار بگیره بنده پیشنهاد میدم که یک تیم امنیتی تشکیل بشه که هر کی فایلی رو ، روی سایت قرار داد قابل دانلود نباشه و بطور اتوماتیک داخل یک پوشه به اسم مثلا " quarantin " قرار بگیره و بعد از اینکه برچسب یا label امنیتی توسط همین تیم امنیتی به اون زده شد قابل دانلود برای بقیه اعضا باشه به این ترتیب میشه بالای نود درصد از نفوذ هکر ها به داخل سیستم دوستان جلوگیری بعمل بیاد و دیگه شاهد مسائلی که برای دوستانمون آقای درزی و دبیر سیاقی پیش اومده بود نباشیم
و همچنین این تیم امنیتی میتونه مدیر سایت رو در حذف نوشته ها یا اظهار نظر هایی که میتونه موجودیت سایت رو به خطر بندازه یاری بده .
بنده در اینجا از همه دوستان میخوام که در این مورد اظهار نظر بکنند

farazha May 22nd, 2009 03:15

سلام من هم در زمينه فاركس و اينترنت مي تونم فعاليت داشته باشم . باي

ramin1360 May 22nd, 2009 11:39

نظر من در مورد چگونگی ساماندهی سرمایه

سلام
من جزوه تازه وارده های این سایتم حدود فکرکنم 5 ماهی بشه
عضو هستم خودم هم حدود 7ماه نیم که فارکس را شروع کرده ام
البته با FXCM مرا به این راه ترغیب کرد در ابتدا اصلا وقتی یک شخص تازه وارد عضو میشه
نمی توند قابلیت سایتو بشناسه و مانند تونلهای پر پیچ و خم که در هم پیچیده و شخص تازه وارد
در مورد این همه اطلاعات که باید بیاموزد گیج و یا سرخورده خواهد شد
من چند نفر به این سایت معرفی کردم که پس ورود و بررسی کاملا نا امید نه به خاطر سایت بلکه به خاطر انبوه اطلاعات که شخص تازه وارد باید ماهها وشاید سالها برایش وقت بگذارد
و تنها برای بچه های قدیمی سرمایه که به چم وخم سایت آشنا هستند آسان می باشد

لذا راه پیشنهادی من این است که 7 پله برای طبقه بندی اطلاعات ایجاد کنید
پله اول اطلاعات مقدماتی junior member
پله دوم اطلاعات پیشرفته member
پله سوم اطلاعات تجربی و کارگاه senior member
پله چهارم اطلاعات lمخصوص حرفه ای ها مثل‌کار بر روی analyzer elliot , gan ,pithcfork
پله پنجم نظرات و ابتکارات حرفه ای ها مثل expert man expert,optimization
پله ششم سیستم های ساده و بسیار بسیار مطمئن برای فارکس وسهام جداگانه theorist man
پله هفتم معامله گران و پیشگو های بزرگ ایران در زمینه بورس و اقتصاد جهانی trader

البته من تجربه کمی دارم و ممکن است نظرم کامل و جامع بیان نکرده باشم
اما به شخصه الان چند وقت است بدنبال شخصی می گردم که مرا در زمینه آشنایی
با فقط دستورات mql راهنمایی کند و لی نمی توانم شخص حرفه ای را از روی
پروفایلش در سایت سرمایه تشخیص دهم علاوه بر این نمی توانم از قبل بفهمم که شخص
آیا اگر هم در این زمینه آگاهی دارد مایل است اطلاعاتش را در اختیار من بگذارد یا نه
همچنین شما می توانید با این روش سسب شوید که اتازه کارهایی مثل من با کسانی که خاک بورس خورد ه اند ارتباط آموزشی داشته باشند و در آمدی برای بزرگان این رشته و دلگرمی آنها باشد
و اطمینان تازه کارهایی مثل من به استادشان زیر به شخصه من یک ماه اول حدود 300هزار تومان به شخصی که از طریق تبلیغات خود را متبحر بورس می دانست پرداخت کردم . بهره کافی نبردم و حتی
گاهی اشتباهاتش را تصحیح کردم آز آن زمان تنها اتکایم خواندن کتاب و مطالعه وتحقیق بر روی نظرات خودم صرف شده

ارادتمند بچه های خوب سرمایه
رامین http://forum.sarmaye.com/images/icons/icon14.gif

08610023 May 22nd, 2009 12:32

در مورد مباحث دیگه بودن چن تاش میتونه کمک کنه به خیلیا.

ساعت جاري 12:16 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.