انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره چهارمین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5278)

Reza September 28th, 2009 00:37

با سلام

ضمن تشکر از نظرات دوستان، همانطور که در شرایط چهارمین دوره مسابقات ذکر شده، لوریج حسابها برای این دوره 1:20 تعیین شده و این لوریج حداقل برای این دوره قابل تغییر نیست. لذا لطفا بحث و اظهار نظر در این مورد را به بعد از اتمام دوره چهارم موکول کنید.

در حال حاضر اگر نظری در مورد تاریخ شروع مسابقه (در بازه زمانی اواخر مهرماه تا اوایل آبان‌ماه) دارید، لطفا مطرح کنید.

با تشکر

elyas68 September 28th, 2009 00:46

سلام
به نظر من هر چي زودتر بهتر
چون اول ترم دانشگاه بيشتر ميشه وقت گذاشت
تشكر

BLACK_NINJA September 28th, 2009 01:06

سلام
به نظر من همون موقع خوبه.
و یک پیشنهاد :به اتفاق یک تیم 5 و یا 6 و یا کمتر از این _ تاریخ هایی را در طول سال برای اجرای مسابقه تایین کنید و مواردی را در نظر بگیرید که دیگر با مشکل تغییر تاریخ برخورد نکنیم.
به طور مثال تاریخ هایی تایین بشوند که دانشجویان فشار تحصیلی زیادی ندارند و ایام تعطیلی مثل عید یا تاسوعا و آشورا و .... مورد نظر باشند.
با تشکر

crazy fox September 28th, 2009 14:40

سلام به عزیزان.
:advise:
از دوستان میخوام که تاریخ دقیق شروع مسابقه را ذکر نمایند. وتوضیح کامل دهند که پلت فرم مسابقه کدام است و جهت دانلود آنرا در اختیار ما قرار دهند . چنانچه سوالم تکراری است بگزارید به حساب پیری وکهولت سن .:advise:

mojtaba-kh September 30th, 2009 10:29

با سلام خدمت مدیر محترم سایت ودیگر دوستان عزیز
موقعیت ایجاب میکند یک تشکر زیبا و صمیمانه از صدق دل خدمت مدیر زحمت کش سایت در لحاظ برپائی مسابقات و بالا
بردن سطح آگاهی و آشنا شدن این بنده حقیر با دیگر دوستان که آنها هم به نوبه خود با قرار دادن تجربه های مفید خود ما را در زمینه آشنائی بیشتر با بازار راهنمائی میکنند تشکر و قدر دانی میکنم

sajjad405 September 30th, 2009 21:39

تشكر از اين جمع صميمي

سلام
من قصد دارم تو اين پست،كه به نوعي اولين پستم تو اين سايت هست،يه تشكر ويژه از مديريت محترم سايت كنم،كه با تلاش و پشتكارشون،سعي در پيشبرد اهداف رسيدن به قله ي موفقيت در بازارهاي مالي دارن.
همچينين يه خدا قوتم ميگم به كاربران محترم اين سايت،كه مديريت رو تنها نذاشتين و پا به پا ايشون آومدين،تا ماه عسلش،ايجاد محيطي آموزشي و تعاملي در زمينه ي بازار هاي مالي هست.
در آخر هم،تقاضا دارم كه همچنان به كارتون ادامه بدين كه راه،راه درستي.
ممنون .

seyahou October 1st, 2009 02:23

با تشكر از برگذاركنندگان مسابقه
برنامه ايي اتخاذ بفرماييد كه تداخل با مسابقاتي كه عزيزان فعال در اين فروم در انها نيز شركت مي كنند نداشته باشد

abbasi October 1st, 2009 10:26

با سلام
دوستان کی مسابقه شروع میشه؟

.: Lithium :. October 1st, 2009 22:12

سلام آقا رضای عزیز
اگه تعداد شرکت کننده ها به حد نصاب رسیده، هر چه سریع تر مسابقه رو شروع کنید، تا درسها شروع نشدن.
ممنون

arefnet October 4th, 2009 00:14

سلام به همه

دوستان اگر بلدن ترید کنن چونه نمی زنن می گن یا علی ما هستیم

lastnight19 October 4th, 2009 13:56

پلتفرم مسابقه مثل مسابقه سوم هست و یا اینکه تغییر کرده؟

sajjad405 October 5th, 2009 14:51

ايجاد يك سيستم آنلاين اعلام نتايج لحظه اي

سلام به شما تريدرهاي حرفه اي:)
مي خواستم از مديريت و دست اندركاران پشتيباني سايت سرمايه،خواهش كنم اگر امكان دارد،سيستمي رو طراحي بفرمائيد،تا شركت كنندگان در مسابقه ي مقرر شده،حالا اگر در اين دوره هم شد چه بهتر،اگر هم نه براي دوره هاي آينده،بتونن نتايج لحظه به لحظه ي balance،equity و ديگر فاكتورهاي امتياز دهي،رو مشاهده بفرمايند.و رتبه بندي كاربرها هر لحظه وجود داشته باشه.
اينطوري هم هيجان مسابقه چند برابر ميشه،و هم سرعت پيشرفت تريدرها معلوم و به نوعي آموزنده خواهد بود.:advise:
از دوستان هم خواهش مي كنم كه نظر خودتون رو راجع به اين مطلب بفرمايند.;)
با تشكر

isar October 5th, 2009 16:00

اشتباه شد.

خیلی مخلصیم ;)

mostafa976 October 6th, 2009 23:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله sajjad405 (پست 344373)
سلام به شما تريدرهاي حرفه اي:)
مي خواستم از مديريت و دست اندركاران پشتيباني سايت سرمايه،خواهش كنم اگر امكان دارد،سيستمي رو طراحي بفرمائيد،تا شركت كنندگان در مسابقه ي مقرر شده،حالا اگر در اين دوره هم شد چه بهتر،اگر هم نه براي دوره هاي آينده،بتونن نتايج لحظه به لحظه ي balance،equity و ديگر فاكتورهاي امتياز دهي،رو مشاهده بفرمايند.و رتبه بندي كاربرها هر لحظه وجود داشته باشه.
اينطوري هم هيجان مسابقه چند برابر ميشه،و هم سرعت پيشرفت تريدرها معلوم و به نوعي آموزنده خواهد بود.:advise:
از دوستان هم خواهش مي كنم كه نظر خودتون رو راجع به اين مطلب بفرمايند.;)
با تشكر

منم با نظر شما كاملا موافقم

mojtaba-kh October 12th, 2009 09:06

سلام

آقا تاریخ مسابقه کی شد
ما عجله داریم برای ------:whoow:

ساعت جاري 17:08 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.