انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره چهارمین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5278)

moshaver September 26th, 2009 13:04

كنترل

با سلام و تشكر
اگر براي ثبت نام كنندگان يك پيام خصوصي تاييد كننده درستي ثبت نام فرستاده شود بد نيست.

iraj23 September 26th, 2009 16:19

تاریخ شروع رو هم یکی بگه بد نیست

lastnight19 September 27th, 2009 10:58

اگر ممکن هست لوریج رو زیاد کنید، اینجوری خیلی زود یک عده از مسابقه حذف می شوند و کلاً مسابقه از هیجان بیشتری برخوردار خواهد بود، بنظر من خیلی بهتره

mommed September 27th, 2009 12:16

با تشكر از مدير محترم سايت اقا رضا

لوريج پايين يعني اينكه بعد از اين همه بحث هنوز اعتقاد داريم كسي با فول مارجين و بدون مديريت سرمايه بتونه موفق بشه كه البته با فاكتور شانس ولي در كوتاه مدت امكانپذيره ولي تغيير دادن شرايط فاركس و از بين بردن تمام حالات روحي رواني كه معمولا با لوريج 100 به بالا وجود دارد فداي از بين بردن امكان موفقيت شانسي ميشود و هدف اصلي از مسابقه كسب تجربه براي مبتدياني مثل بنده و رقابت براي تريدرهاي با تجربه در شرايط معمولي فاركس از بين خواهد رفت .
پيشنهاد بنده لوريج 100 ولي افزايش مدت مسابقه ميباشد تا ثابت شود با فول مارجين ميتوان براي مدتي در بالاي جدول نتايج بود ولي بلاخره زمان تاثير خود را برروي ريسك بالا خواهد گذاشت و در طول زمان تريدر هايي موفق خواهند بود كه با رعايت اصول، كار خود را به اتمام ميرسانند. در اين راستا اگر كسي با ريسك بالا و مدت زمان طولاني مسابقه پيروز شود به اين معني است كه تريدر برنده ما يا سوپرخوش شانس است و يا داراي روش تريد بسيار موفقي است كه در اين صورت نيز به نظر بنده جايزه حق ايشان ميباشد:laugh:.

ارادت- محمد

lastnight19 September 27th, 2009 13:26

یکی از دلایلی که هر شخصی در مسابقه شرکت می کنه هیجان مسابقه است، اگر قرار باشه این هیجان گرفته بشه مثل دفعه قبل که بعد از اون مدت طولانی هیچ کس حذف نشه و یا اینکه یک دفعه یک جهش بزرگ نداشته باشیم دیگه دلیلی برای مسابقه نمی مونه اگر قرار بر کسب تجربه باشه خوب توی حساب دمو من فکر می کنم بیشتر بشه تجربه کسب کرد.

mgh_ir September 27th, 2009 13:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 343010)
یکی از دلایلی که هر شخصی در مسابقه شرکت می کنه هیجان مسابقه است، اگر قرار باشه این هیجان گرفته بشه مثل دفعه قبل که بعد از اون مدت طولانی هیچ کس حذف نشه و یا اینکه یک دفعه یک جهش بزرگ نداشته باشیم دیگه دلیلی برای مسابقه نمی مونه اگر قرار بر کسب تجربه باشه خوب توی حساب دمو من فکر می کنم بیشتر بشه تجربه کسب کرد.

بنده هم با این پیشنهاد کاملا موافقم.

arteshbod September 27th, 2009 14:57

سلام و درود به نظر من هم لوریج 50 مناسب تره بعضی ها سیستم تریدینگشون با لوریجهای بالا سازگاره که در مسابقه باید دست تریدر در اجرای هر سیستمی باز باشه مثلا با این لوریج نمیشه هج کرد - خب هج سیستم خیلی هاست -- لوریج 100 هم زیاده چون ممکنه اثرات مخرب داشته باشه اما 50 هم اثرات مخرب کمی داره و هم دست تریدر رو باز میزاره -- دوره ی قبل هم خیلی ها نسبت به کم بودن لوریج اعتراض داشتند که امیدوار بودیم ایم دوره جبران بشه --

اقا رای من 50

HOTDOG September 27th, 2009 17:49

من باهمون 10 قبلي هم موافق بودم حالا با 20 هم موافقم
ميخوايم تريد كنيم و مسابقه بديم . چه اشكالي داره لوريج 20 باشه .
واسه همه است ديگه.
به نظر من واسه آشنا شدن ما تازه كارها با لوريج پايين و لذت تريد كردن با لوريج پايين فرصت خوبيه .
با لوريج پايين و فول مارجين يعني خداحافظي با روشهاي كشنده اي مثل قفل كردن حساب يا هج كردن كه باعث ميشه اصلا آدم زورش بياد براي معامله استاپ بزاره و بجاي خروج از معامله با استاپ به فكر قفل كردن معامله با هج كردن باشه.
من كه به شدت موافقم همين 20 هم زياده
فول مارجين هم معامله ميكنم. لذت و هيجانش هم كم نيست .

.: Lithium :. September 27th, 2009 19:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله HOTDOG (پست 343048)
من باهمون 10 قبلي هم موافق بودم حالا با 20 هم موافقم
ميخوايم تريد كنيم و مسابقه بديم . چه اشكالي داره لوريج 20 باشه .
واسه همه است ديگه.
به نظر من واسه آشنا شدن ما تازه كارها با لوريج پايين و لذت تريد كردن با لوريج پايين فرصت خوبيه .
با لوريج پايين و فول مارجين يعني خداحافظي با روشهاي كشنده اي مثل قفل كردن حساب يا هج كردن كه باعث ميشه اصلا آدم زورش بياد براي معامله استاپ بزاره و بجاي خروج از معامله با استاپ به فكر قفل كردن معامله با هج كردن باشه.
من كه به شدت موافقم همين 20 هم زياده
فول مارجين هم معامله ميكنم. لذت و هيجانش هم كم نيست .

کاملاً موافقم. لورج 10 یا 20 عالیه.

tps_star September 27th, 2009 19:52

به نظر من هم لوریج 1.20 خوبه

majid_k September 27th, 2009 22:34

ثبت نام این دوره خیلی راحت و خوب بود

Wanka September 27th, 2009 22:36

سلام
به نظر من باید لوریج باید بیشتر از حساب ریلمون باشه به چند دلیل
اینکه ما توی دمو راحت با 1:500 کار میکنیم چون استرس نداره
توی مسابقه استرس کمی بیشتره حدود 1:200
حساب ریل 1:100 باید کافی باشه
ما فارکس کار میکنیم نه سهام
لوریج رو باید توی کارمون بهینه کنیم و ازش استفاده کنیم
خیلی از ما در مواقع خیلی ضروری از لات بالا استفاده میکنیم
1:20 منصفانه نیست
با تشکر فراوان از برگزاری مسابقه

rezaraf September 27th, 2009 22:38

با سلام ببخشيد من اولين باره كه دارم تو مسابقه شركت ميكنم ، آيا افتتاح حساب با دمو ميباشد ؟ با كدام بروكر ؟ بروكر من حساب دمو ي ميكرو نداره ، لطفا من رو راهنمائي كنيد ممنون ميشم ، من از كساني هستم كه تازه به اين سايت بسيار عالي، با بچه هاي گلش ملحق شدم ، ممنون ميشم كمكم كنيد
با درود به همه ي تريدر هاي با معرفت ايراني

Ashkan1 September 27th, 2009 23:05

فقط خواهشا کسی با بیشتر از یک ایدی در مسابقه شرکت نکنه چون با این کارش باعث پایمال شدن حق کسی میشه.
ممنون از دوستان

seven7 September 28th, 2009 00:16

با سلام و خسته نباشید ثبت نام اینبار که خیلی اسان بود انشاله با هر لوریجی برنده ایم

ساعت جاري 13:44 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.