انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   معرفی نرم افزار ، پرسش و پاسخ نرم افزاری (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5211)

timkal October 15th, 2009 03:41

با تشکر از دوست عزیز mrm2007 بابت معرفی این نرم افزار خوب لازم است بدانید که نرم افزار DUmeter نرم افزار

****** شده و حاوی تروجانی است که توسط بیشتر انتی ویروسها قابل کشف نبوده و عمدتا توسط شرکت شاتل جهت

پیگیری کاربران خود بکار میرود.توصیه میکنم از این نرم افزار بهیچوجه استفاده نکنید.نرم افزارهای رایگان بسیار کاملتر و

کارامدتر چون انچه دوست عزیز معرفی کردند وجود دارد.

daivid October 16th, 2009 06:37

سلام دوستان

من به یک مشکلی برخوردم.اینترنت من adsl 3GB است.من کمتر از 300MB دانلود/اپلود داشتم(به غیر از متا).ولی الان قطع شده به علت تمام شدن حجم.ماه پیشم همینطور بود.الان این نرم افزاری که دوستان در چند پست قبل گذاشتن دانلود کردم ببینم ماهانه چقدر دانلود/اپلود دارم شاید ISP بازی درمیاره.ولی وقتی نگاه کردم دیدم وقتی همه صفحات منجمله متا رو میبندم باز هم SEND/RECEIVE دارم.اتوماتیک اپدیت و حتی انتی ویروس هم خاموش کردم بازم این بده بستون بند نمیاد.به نظرتون اشکال از کجا است. از کجا میشه فهمید چی داره میره و چی داره مییاد
با تشکر

hadiearn October 16th, 2009 06:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله daivid (پست 347151)
سلام دوستان

من به یک مشکلی برخوردم.اینترنت من adsl 3GB است.من کمتر از 300MB دانلود/اپلود داشتم(به غیر از متا).ولی الان قطع شده به علت تمام شدن حجم.ماه پیشم همینطور بود.الان این نرم افزاری که دوستان در چند پست قبل گذاشتن دانلود کردم ببینم ماهانه چقدر دانلود/اپلود دارم شاید ISP بازی درمیاره.ولی وقتی نگاه کردم دیدم وقتی همه صفحات منجمله متا رو میبندم باز هم SEND/RECEIVE دارم.اتوماتیک اپدیت و حتی انتی ویروس هم خاموش کردم بازم این بده بستون بند نمیاد.به نظرتون اشکال از کجا است. از کجا میشه فهمید چی داره میره و چی داره مییاد
با تشکر

یه دونه فایروال نصب کنید و مشکل خودتونو حل کنید تازه جز این مسئله کلیم مزایای دیگه داره
من خودم از کاسپراسکای سکوراتی استفاده میکنم که مجموعه کاملیه
فقط در حالت اتوماتیک نذارین
بذارین روی حالت دستی تا هربرنامه ای که خواست از پهنای باند استفاده کنه از شما اجازه بگیره
من هیچوقت بدون فایروال وصل نمیشم
موفق باشید

daivid October 16th, 2009 07:15

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hadiearn (پست 347152)
یه دونه فایروال نصب کنید و مشکل خودتونو حل کنید تازه جز این مسئله کلیم مزایای دیگه داره
من خودم از کاسپراسکای سکوراتی استفاده میکنم که مجموعه کاملیه
فقط در حالت اتوماتیک نذارین
بذارین روی حالت دستی تا هربرنامه ای که خواست از پهنای باند استفاده کنه از شما اجازه بگیره
من هیچوقت بدون فایروال وصل نمیشم
موفق باشید

مرسی دوست عزیز.من فایر وال ویندوزم روشنه.هر وقتم حال کنه یه پیغامی میده:laugh:یه سری سایتا رو بلاک میکنه.من بیشتر میخوام بدونم وقتی هیچ چیزی باز نیست این بده بستونا از کجاست:huh:

مثلا تو لب تاب که امتحان کردم وقتی هیچ چیزی باز نیست هیچ رفت و برگشتی هم نیست که قاعدتا هم باید همینطور باشه ولی تو این یکی دستگاه هیچ چیز به ظاهر ران نیست ولی هی میره و میاد(برداشت بد نکنیدا:whoow:)

mrm2007 October 16th, 2009 20:48

فایروال

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله daivid (پست 347153)
مرسی دوست عزیز.من فایر وال ویندوزم روشنه.هر وقتم حال کنه یه پیغامی میده:laugh:یه سری سایتا رو بلاک میکنه.من بیشتر میخوام بدونم وقتی هیچ چیزی باز نیست این بده بستونا از کجاست:huh:

مثلا تو لب تاب که امتحان کردم وقتی هیچ چیزی باز نیست هیچ رفت و برگشتی هم نیست که قاعدتا هم باید همینطور باشه ولی تو این یکی دستگاه هیچ چیز به ظاهر ران نیست ولی هی میره و میاد(برداشت بد نکنیدا:whoow:)

باسلام

دوست عزیز فایروال ویندوز به درد بررسی برنامه ها نمیخوره. فقط اگر که ویندوز ویستا و یا 7 باشه ازتون میپرسه که آیا میخواهید اجازه بدین که فلان برنامه وصل بشه یا نه! همین و تمام. شما نیاز به يک فایروال درست و حسابی دارین مثلا یکی از این پکهای Internet Security مال یکی از سازندگان آنتی ویروس مثل کاسپرسکی , بیت دفندر و ..........

اگر هم فایروال تنها میخواهید محصولات مجانی (freeware ) بدون نیاز به ک-رک هستند مثل [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] با کارآیی بسیار بالا ویا [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]. توصیه من comodo هست. فقط باید بزارید روی مود دستی تا کوچکترین چیزی که خوایت اطلاعات رد وبدل کنه ازتون سوال کنه. در هر لحظه هم لیست برنامه هایی که دارن اطلاعات رد و بدل میکنن رو نشون میده والبته قابلیت های بسیار زیاد دیگه که اینجا مجالش نیست.

Ashkan1 October 17th, 2009 01:11

البته این دوستمون daivid بنظرم انتی ویروس دارند چون در پست اولشون فرموده بودن که" انتی ویروسشون را خاموش کرده اند."
اگه انتی ویروس دارید اسمش را بگید.اگه انتی ویروستون ند 32 یا همون اسمارت سکوریتی باشه احتمال اینکه تروجان داشته باشید هست چون ند اسمارت سکوریتی در پیدا کردن تروجان ها یه کم ضعیفه.پیشنهاد من به شما اینه که انتی اسپای ور زون الارم را نصب کنید و یه اسکن بکنید و بعدش هم پاکش کنید چون سرعت سیستم را میگیره.
چه مقدار حجم رد و بدل میشه!؟

mgh_ir October 17th, 2009 13:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله daivid (پست 347151)
سلام دوستان
با تشکر

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله daivid (پست 347153)

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 347312)
البته این دوستمون daivid بنظرم انتی ویروس دارند چون در پست اولشون فرموده بودن که" انتی ویروسشون را خاموش کرده اند."
اگه انتی ویروس دارید اسمش را بگید.اگه انتی ویروستون ند 32 یا همون اسمارت سکوریتی باشه احتمال اینکه تروجان داشته باشید هست چون ند اسمارت سکوریتی در پیدا کردن تروجان ها یه کم ضعیفه.پیشنهاد من به شما اینه که انتی اسپای ور زون الارم را نصب کنید و یه اسکن بکنید و بعدش هم پاکش کنید چون سرعت سیستم را میگیره.

دوست عزیز من هم دقیقا همین مشکل را داشتم . شک نکنید که دستگاه شما الوده به ویروس میباشد.

از انجا که خودتان هم گفتید این مشکل رو در لپ تاپ ندارید و فقط مربوط به همون دستگاهتان هست.

خود من از سیمانتک استفاده میکنم هر روز هم اپدیت مشه و قدرت بالایی هم در شناسایی حذف

و قرنطینه کردن تروجان ها داره .

موقعی که این مشکل شما رو داشتم فکر کنم حدود 8 ماه یا بیشتر بود که بیخیال انتی ویروس بودم :blink:

ولی وقتی یه ویندوز عوض کردم سیمانتک هم نصب شد یه فول اسکن کردم از بس این سیستم

زبون بسته ی ما ویروس داشت فول اسکن حدود 10 ساعت طول کشید :cry: ولی خوشبختانه بعد از تارو مار

تقریبا 400 تا ویروس و تروجان و امثالهم مشکل کم شدن حجم ترافیک هم حل شد:whoow:

daivid October 17th, 2009 20:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 347312)

من از nod32 استفاده میکنم دوست عزیز.شاید باورتون نشه ولی وقتی هیچ برنامه ای باز نیست بیشتر از 1mb در دقیقه طبق چیزی که اون برنامه نشون میده اپلود/دانلود داره که اکثرش دانلوده.
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mgh_ir (پست 347351)
دوست عزیز من هم دقیقا همین مشکل را داشتم . شک نکنید که دستگاه شما الوده به ویروس میباشد.

از انجا که خودتان هم گفتید این مشکل رو در لپ تاپ ندارید و فقط مربوط به همون دستگاهتان هست.

خود من از سیمانتک استفاده میکنم هر روز هم اپدیت مشه و قدرت بالایی هم در شناسایی حذف

و قرنطینه کردن تروجان ها داره .

موقعی که این مشکل شما رو داشتم فکر کنم حدود 8 ماه یا بیشتر بود که بیخیال انتی ویروس بودم :blink:

ولی وقتی یه ویندوز عوض کردم سیمانتک هم نصب شد یه فول اسکن کردم از بس این سیستم

زبون بسته ی ما ویروس داشت فول اسکن حدود 10 ساعت طول کشید :cry: ولی خوشبختانه بعد از تارو مار

تقریبا 400 تا ویروس و تروجان و امثالهم مشکل کم شدن حجم ترافیک هم حل شد:whoow:

من قبلا یک انتی اسپی داشتم که وقتش تموم شد .چیز خوبی برای پاک کردن تروجانها بود که توهمینجا هم معرفی کردم.
دوست عزیز اگه براتون مقدوره ادرس جایی که بشه نورتون رو به طور کامل با قابلیت اپدیت دانلود کرد رو بزارید.
ممنون

mrm2007 October 17th, 2009 23:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله daivid (پست 347398)
من از nod32 استفاده میکنم دوست عزیز.شاید باورتون نشه ولی وقتی هیچ برنامه ای باز نیست بیشتر از 1mb در دقیقه طبق چیزی که اون برنامه نشون میده اپلود/دانلود داره که اکثرش دانلوده.

من قبلا یک انتی اسپی داشتم که وقتش تموم شد .چیز خوبی برای پاک کردن تروجانها بود که توهمینجا هم معرفی کردم.
دوست عزیز اگه براتون مقدوره ادرس جایی که بشه نورتون رو به طور کامل با قابلیت اپدیت دانلود کرد رو بزارید.
ممنون

با سلام

این هم دو لینک برای سیمانتک (همون نورتون) کلاینت سکیوریتی (آنتی ویروس - اسپای و فایروال و ...)

PHP Code:

http://rapidshare.com/files/285590230/Symantec.Client.Security.v10.1.9000.9-ZWT.rar
http://hotfile.com/dl/13613421/e9cf12a/Symantec.Client.Security.v10.1.9000.9-ZWT.rar.html 

فقط اگر در موقع نصب سوال کرد نوع آپدیت رو روی unmanaged بگذارید ( managed مخصوص شبکه های کامپیوتری با سرور نصب شده سیمانتکه)

موفق باشید.

Kambiz_T.A October 18th, 2009 15:34

با سلام

نرم افزاری میخواهم که در صورت restart شدن کامپیوتر دوباره نرم افزارهایی که قبل از restart در حال کار بودند را اجرا کند

از دوستان اگر کسی این نوع نرم افزار را معرفی کند ممنون میشوم

موفق و پیروز باشید

Ashkan1 October 19th, 2009 15:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mrm2007 (پست 347440)
با سلام

این هم دو لینک برای سیمانتک (همون نورتون) کلاینت سکیوریتی (آنتی ویروس - اسپای و فایروال و ...)

PHP Code:

http://rapidshare.com/files/285590230/Symantec.Client.Security.v10.1.9000.9-ZWT.rar
http://hotfile.com/dl/13613421/e9cf12a/Symantec.Client.Security.v10.1.9000.9-ZWT.rar.html 

فقط اگر در موقع نصب سوال کرد نوع آپدیت رو روی unmanaged بگذارید ( managed مخصوص شبکه های کامپیوتری با سرور نصب شده سیمانتکه)

موفق باشید.

نورتون انتی ویروس خوبیه ولیکن free نیست .البته دوهفته یا یک ماه تریال هست:)

aram2006 October 19th, 2009 15:49

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A (پست 347547)
با سلام

نرم افزاری میخواهم که در صورت restart شدن کامپیوتر دوباره نرم افزارهایی که قبل از restart در حال کار بودند را اجرا کند

از دوستان اگر کسی این نوع نرم افزار را معرفی کند ممنون میشوم

موفق و پیروز باشید

Start->All programs-> Start up هر برنامه اي كه مي خواي موقع بالا اومدن ويندوز اجرا بشه توي اين آدرس قرار بده، بصورت خودكار اجرا ميشه. نيازي به برنامه اضافي نيست!

mrm2007 October 19th, 2009 19:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 347785)
نورتون انتی ویروس خوبیه ولیکن free نیست .البته دوهفته یا یک ماه تریال هست:)

با سلام

دوست عزیز این لینکها نسخه های فول ورژن شرکتی است (مخصوص شرکتها) و با این نسخه های تریال که روی سی دی مادر بوردها و ... هست به کل فرق داره.

tim1340 October 19th, 2009 19:54

امنیت کامپیوتر و اطلاعات موجود در سیستم برای کسی که به صورت واقعی فارکس کار میکند امری حیاتی است. قیمت یک انتی ویروس اورجینال خوب بین سی الی شصت هزار تومان است.فکر میکنم این مبالغ چیزی نباشد که ریسک استفاده از نرم افزارهای غیرقانونی و سرقتی را توجیه کند.حتم دارم میدانید که خطرناکترین ویروسها از طریق خود این شرکتها برای استفاده های غیر مجاز ارسال میگردد.

Ashkan1 October 19th, 2009 21:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mrm2007 (پست 347858)
با سلام

دوست عزیز این لینکها نسخه های فول ورژن شرکتی است (مخصوص شرکتها) و با این نسخه های تریال که روی سی دی مادر بوردها و ... هست به کل فرق داره.

یعنی همیشه ابدیت میشند و اکسپایر هم نمیشند؟

ساعت جاري 20:17 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.