انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   معرفی نرم افزار ، پرسش و پاسخ نرم افزاری (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5211)

amin233 October 5th, 2009 19:43

سلام

اينهايي كه شما دانلود كردي نسخه 2 و3 است
تازه پرتابلشو هم نصب كردي

ورژن 4 اونم همراه با شبكه يعني فايروالشو و نسخه 32 بيتي و خونگي شو تازه نه نسخه تجاري شو بايد نصب كني روزانه هم آپديتش كني تا اينترنتت وسيستمت در امنيت باشه

اگه راهنمايي خواستي برو تو سايت [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

موفق باشي

ar460ash October 6th, 2009 00:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amin233 (پست 344450)
سلام

اينهايي كه شما دانلود كردي نسخه 2 و3 است
تازه پرتابلشو هم نصب كردي

ورژن 4 اونم همراه با شبكه يعني فايروالشو و نسخه 32 بيتي و خونگي شو تازه نه نسخه تجاري شو بايد نصب كني روزانه هم آپديتش كني تا اينترنتت وسيستمت در امنيت باشه

اگه راهنمايي خواستي برو تو سايت [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

موفق باشي

اقا من رفتم اینها رو دانلود کردم

توی پروسه نصب ک ر ... نوشته:

بعد از دانلود آن را از حالت فشرده خارج نمایید.
وارد نرم افزار نود 32 شده و در حال advanced وارد منوی setup شوید.
بر روی گزینه antivirus and antyspyware شوید.
تیک گزینه enable Self-defense را برداشته و سیستم را ریست کنید.
سیپس وارد پوشه ****** شده و از پوشه mara-fix فایل eset-fix.exe را اجرا نمایید و پیغام های نمایش داده شده را تایید نمایید"

من هم این کار رو انجام میدم ولی وقتی ریست میکنم و mara-fix رو اجرا میکنم پیغام میده که تیک مربوطه رو بردار.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

kowsar October 6th, 2009 01:13

مشكل در اجراي eset smart security

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]سلام دوستان من اخرين ورژن ESET.Smart.Security.4.0.467 را نصب كردن تمامي كارها را درست انجام ميدهد و از لحاظ اپ ديت شدن هم مشكلي ندارد فقط اين پيغام را ميدهد و انني3ويروس و فايروال ان فعال نميشود چه بايد كرد[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kowsar October 6th, 2009 01:17

عم اجراي برنامه ESET.Smart.Security.4.0.467

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kowsar (پست 344512)
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]سلام دوستان من اخرين ورژن ESET.Smart.Security.4.0.467 را نصب كردن تمامي كارها را درست انجام ميدهد و از لحاظ اپ ديت شدن هم مشكلي ندارد فقط اين پيغام را ميدهد و انني3ويروس و فايروال ان فعال نميشود چه بايد كرد[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

http://up.iranblog.com/2/1254835633.jpg

ببخشيد لينك عكس قبل مشكل داشت

ar460ash October 6th, 2009 15:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ar460ash (پست 344504)

سیپس وارد پوشه ****** شده و از پوشه mara-fix فایل eset-fix.exe را اجرا نمایید و پیغام های نمایش داده شده را تایید نمایید"

من هم این کار رو انجام میدم ولی وقتی ریست میکنم و mara-fix رو اجرا میکنم پیغام میده که تیک مربوطه رو بردار.

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟

Hamed2420 October 7th, 2009 11:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ar460ash (پست 344633)
کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟

اگر به امنيت سيستم خودتون اهميت ميديد، بهترين كار اين هست كه يك آنتي ويروس يا اينترنت سكيوريتي اورجينال خريداري كنيد.

موفق باشيد

ar460ash October 7th, 2009 15:36

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 344826)
اگر به امنيت سيستم خودتون اهميت ميديد، بهترين كار اين هست كه يك آنتي ويروس يا اينترنت سكيوريتي اورجينال خريداري كنيد.

موفق باشيد

ممنون

شما چی پیشنهاد میکنید؟

از کجا میشه تهیه کرد؟و از کجا میشه فهمید اریجیناله؟

من موقعی که لپتابم رو خریده بودم مک کافی اریجینال روش بود خیلی حال میداد خودش به روز میکرد ولی بعد از انقاش گرفتار شدم.

Hamed2420 October 8th, 2009 02:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ar460ash (پست 344918)
ممنون

شما چی پیشنهاد میکنید؟

از کجا میشه تهیه کرد؟و از کجا میشه فهمید اریجیناله؟

من موقعی که لپتابم رو خریده بودم مک کافی اریجینال روش بود خیلی حال میداد خودش به روز میکرد ولی بعد از انقاش گرفتار شدم.

من دو سه سالی هست که از بیت دیفندر استفاده میکنم و کاملاً راضی هستم و از اونجایی که همسایه عزیزمون هکر قابلی هست همه جوره امتحانش رو پس داده :D

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

میتونید از مجتمع پایتخت خرید کنید و یا اینکه از سایت بالا کمک بگیرید.

در ضمن نرم افزار های دیگری مثل NOD و Kaspersky هم به شدت توصیه میشن بخصوص کسپر.

موفق باشید

isar October 11th, 2009 11:41

درود بر عزیزان

آیا راهی هست که بتونم دانلود سیستم رو ببندم ؟

میخوام دانلود سیستم رو ببندم و هر وقت خواستم بازش کنم.

با تشکر

a.m.f October 11th, 2009 14:50

سلام مشکلی دارم که مربوط به ویروس کش Nod32 میشه . ظاهرا" نمیذاره در یاهو مسنجر من بتونم مطالب که مینویسم و یا برام نوشته میشه رو در باکس مربوطه ببینم .کسی میدونه چکار باید کرد ؟

Hamed2420 October 11th, 2009 15:04

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 345803)
درود بر عزیزان

با تشکر

سلام. من يك راه سخت به نظرم ميرسه...
نرم افزارهاي اينترنت سكيوريتي داراي فايروال هاي بسيار قوي هستند كه ميتونيد rule هاي دسترسي به اينترنت رو براي هر نرم افزاري كه دوست داريد تنظيم كنيد و دسترسي بقيه نرم افزار ها به نت Deny خواهد شد.

mrm2007 October 11th, 2009 19:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 345803)
درود بر عزیزان

با تشکر

با سلام

شما نمیتونید کاملا دانلود رو ببندید تنها میتونید روی فایلهایی با پسوند مشخص مثلا (zip, rar, exe , mp3, wma ...) محدودیت بزارین که دانلود نشن.(چون اگه کلا دانلود رو ببندید صفحات عادی رو هم نمیتونید ببینید)

برای اینکار هم دو راه دارین :

1) با استفاده از فایروال و تنظیمات اون (همانطور که یکی از دوستان در پستهای قبلی گفتن) که دردسرش زیاده.

2) اگه ADSL دارین و مودمتون دارای حالت روتری داره , معمولا یک حالت فیلتر هم داخلشون هست که به راحتی میتونید یک فیلتر تعریف کنید که چه فایلهایی رو نگذاره که اصلا ببینید. (یه چیزی مثل فیلتر های اینترنت خودمون)

البته راههای دیگه هم هست که این دو تا ساده ترین هاشه.

موفق باشید
-----------------------------------------------------------------------
واعظان کین جلوه بر محراب و منبر میکنند ........ چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند
.........گو ییا باور ندارند روز داوری ................. کین همه قلب و دغل در کار داور میکنند

realfx October 12th, 2009 14:48

با سلام

من میخام یه آدی جدید در یاهو بگیرم . موقع ثبت اطلاعات "کد پستی"( postal code ) رو میخاد. وقتی کد پستی رو وارد می کنم قبول نمی کنه. می گه در محدوده کشور شما چنین کد پستی وجود نداره. عدد های الکی دیگه ای هم وارد کردم قبول نکرد . کسی از دوستان میدونه علت چیه ؟

با تشکر

isar October 12th, 2009 14:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله realfx (پست 346056)
با سلام

من میخام یه آدی جدید در یاهو بگیرم . موقع ثبت اطلاعات "کد پستی"( postal code ) رو میخاد. وقتی کد پستی رو وارد می کنم قبول نمی کنه. می گه در محدوده کشور شما چنین کد پستی وجود نداره. عدد های الکی دیگه ای هم وارد کردم قبول نکرد . کسی از دوستان میدونه علت چیه ؟

با تشکر

این یاهو هر روز یه بازی جدید در میاره.

+98 یا 0098 رو امتحان کن. البته گاهی 98765 هم جواب میده;)

amin233 October 12th, 2009 16:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ar460ash (پست 344504)

با سلام ببخشيد كه دير شد

نسخه اي كه تو سايت don32.ir هست را بايد خريداري كنيد
شما از نسخه اي كه تو پست 59 است استفاده كنيد كرگ اون هم توش هست

موفق باشيد

ساعت جاري 05:29 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.