انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   معرفی نرم افزار ، پرسش و پاسخ نرم افزاری (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5211)

timkal December 28th, 2010 00:07

با سلام
داخل نت پد كليك راست كنيد و در گزينه ( insert unicode control character ) همه تيكها را برداريد.

ar460ash February 11th, 2011 14:05

سلام

برای من مشکلی ایجاد شده (مخصوصااین چند روز).

هر چند دقیقه یک بار متا تریدر من برای چند ثانیه قفل میشه!!!

کسی از دوستان میتونه راهنمایی بکنه؟

اینترنتم رو هم از داتک میگیرم.

مرسی و موفق باشید

ar460ash February 13th, 2011 12:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ar460ash (پست 466441)
سلام

برای من مشکلی ایجاد شده (مخصوصااین چند روز).

هر چند دقیقه یک بار متا تریدر من برای چند ثانیه قفل میشه!!!

کسی از دوستان میتونه راهنمایی بکنه؟

اینترنتم رو هم از داتک میگیرم.

مرسی و موفق باشید

گفتم این رو دوباره بیارم بالا شاید یکی از دوستان بتونه راهنمایی کنه

hnp2500 February 13th, 2011 13:14

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ar460ash (پست 466661)
گفتم این رو دوباره بیارم بالا شاید یکی از دوستان بتونه راهنمایی کنه

با عرض سلام و روز بخیر
1. آیا منظورتان این هست که قیمت در متاتریدر بروز نمی شود یا اینکه کلاً متاتریدر هنگ می کند. (اگر cpu usage را چک کنید متوجه می شوید)
2. اگر قیمت در متاتریدر بروز نمی شود، ممکن هست اشکال در ارتباط اینترنتی شما باشد. برای فهمیدن این موضوع می توانید از دستور ping برای چک کردن سرعت ارتباط شما با سرور بروکر اطلاع پیدا کنید. به عنوان مثال ip سرور بروکر را پیدا کنید و با دستور ping 212.214.70.71 (212.214.70.71 آی پی سرور بروکر هست که باید با آدرس سرور بروکر خودتان جایگزین کنید).
3. اما اگر cpu usage سیستم بالا می رود ممکن هست مربوط به سنگین بودن چارتهای باز شده در متیتریدر باشد که با حذف چارت و ایندیکاتور های اضافی می توانید نتیجه را بررسی نمائید

ar460ash February 13th, 2011 20:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 466662)
با عرض سلام و روز بخیر
1. آیا منظورتان این هست که قیمت در متاتریدر بروز نمی شود یا اینکه کلاً متاتریدر هنگ می کند. (اگر cpu usage را چک کنید متوجه می شوید)
2. اگر قیمت در متاتریدر بروز نمی شود، ممکن هست اشکال در ارتباط اینترنتی شما باشد. برای فهمیدن این موضوع می توانید از دستور ping برای چک کردن سرعت ارتباط شما با سرور بروکر اطلاع پیدا کنید. به عنوان مثال ip سرور بروکر را پیدا کنید و با دستور ping 212.214.70.71 (212.214.70.71 آی پی سرور بروکر هست که باید با آدرس سرور بروکر خودتان جایگزین کنید).
3. اما اگر cpu usage سیستم بالا می رود ممکن هست مربوط به سنگین بودن چارتهای باز شده در متیتریدر باشد که با حذف چارت و ایندیکاتور های اضافی می توانید نتیجه را بررسی نمائید

سلام

جناب hnp ممنون بابت توجهتون.

ارتباط متاتریدرم کاملا برای چند ثانیه قطع میشه ولی توی همون زمان میتونم صفحات اینترنتی رو باز کنم(گاهی اوقات هم نمیتونم).با داتک هم تماس گرفتم و تست پینگ هم انجام دادم میگن وصلید و مشکلی ندارید ولی متا تریدر مثلا 15 ثانیه قفل میشه بعد شروع میکنه به دادن قیمتهای جدید.گاهی اوقات هم دستور خرید که میدم روی صفحه میاد wait ولی بعد از اینکه دوباره وصل میشه میبینم خرید انجام شده.

چارت سنگینی هم ندارم یک rsi ساده با یک اکسپرت sl , tp که خودتون زحمتش رو کشیدید(باز هم ممنون بابت لطفتون) و 4 تا نمودار باز از 2 ارز همین.

دفعه آخری که تماس گرفتم مسوول داتک میگفت شاید به خاطر محدودیتهایی باشه که از طرف بالا اعمال شده؟!!

راه حلی به نظرتون میرسه؟

مرسی

AmirBabak March 12th, 2011 02:40

با سلام
دوستان بنده دنبال یک نرم افزار منشی تلفنی با امکان ضبط مکالماتم هستم، منتها لپ تاپ بنده مثل همه لپ تاپهای جدیدتر فکس مودم ندارد و من با کابل شبکه به مودم اکسترنال ADSL متصل میشم.
میخواستم ببینم نرم افزار منشی تلفنی، برای لپ تاپ های فاقد فکس مودم وجود داره یا خیر؟

با تشکر.

FXRAMIN March 12th, 2011 17:27

كسي از دوستان در مورد اينترنت سيار كه با يك فلش مموري و مودم كار ميكنن اطلاعات داره واقعا حجم دانلود نامحدود است و سرعتش از اينترنت adsl بهتره ؟ازكجا و چه ماركيشو بگيرم بهتره ميخوام سريع بگيرم براي عيد نياز دارم براي مسافرت ميخوام اينترنت در دسترس داشته باشم

موفق باشيد
يا حق

heysam March 13th, 2011 18:27

يه نوع مودم هستش به اندازه فلش مموري كه از سيم كارت هاي ايرانسل يا همراه اول براي وصل شدن به اينترنت استفاده مي كنه ، كه به كامپيوتر و لب تاب وصل ميشه .مثل همون گوشي موبايل و مزيتي نسبت به اون از لحاظ سرعت اينترنت نداره .

mehran2008 March 13th, 2011 22:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله FXRAMIN (پست 470866)
كسي از دوستان در مورد اينترنت سيار كه با يك فلش مموري و مودم كار ميكنن اطلاعات داره واقعا حجم دانلود نامحدود است و سرعتش از اينترنت adsl بهتره ؟ازكجا و چه ماركيشو بگيرم بهتره ميخوام سريع بگيرم براي عيد نياز دارم براي مسافرت ميخوام اينترنت در دسترس داشته باشم

موفق باشيد
يا حق

با سلام

برای این که بتونید از اینترنت سیار استفاده کنید، باید ابتدا یک GSM مودم (همون چیزی که دوستان می فرمایند اندازه فلشه، اسمش GSM مودمه) تهیه کنید. بعد یه سیمکارت میزارید توش و اگر سیمکارتتون ایرانسل باشه، باید تو طرح بندازید سیمکارتتون رو. طرح های مختلفی هم داره که تا جایی که من اطلاع دارم همه محدودت حجمی دارند. البته محدودییتشون زیاد دست و پاگیر نیست. سرعت اینترنش هم میشه گفت خوبه.

من خودم چند وقتیه دارم از این فناوری استفاده می کنم. مارک مودمم HSDPA است که 68 هزار تومان گرفته ام. طرح ایرانسلی هم که استفاده می کنم، اشتراک ماهانه است که 2.5 گیگ محدودیت داره. سرعتش بسته به شرایطه ولی در اکثر مواقع میشه گفت بهتر از دایال آپ است. حتی اگه برخی موارد خوش شانس باشید، تا حدود 128 خانگی هم سرعتش میرسه.

قبل از این که استفاده کنم، فکر می کردم سرعتش خیلی پایین باشه ولی میشه گفت سرعتش در حد قابل قبوله. البته به آنتن دهی هم خیلی بستگی داره.

امیدوارم تونسته باشم جواب سوالهاتون رو بدم.

mahanfx March 13th, 2011 23:35

سلام البته اگه خواستید مودم نخرید هم میشود .
من هم با گوشی k800 و هم n900 نوکیا امتحان کردم.
اول به اینترنت گوشی وصل میشوید و بعد با نصب pc suite گوشی خود به اینترنت وصل میشید .
سرعت با موقعی که از مودم سیار استفاده میکنید یکیه .فقط امکان داره برخی مواقع گوشیتون از دسترس خارج بشه .
طرح های نامحدود هم دیگه برداشته شد.
سرعت هم بسته به تراکم جغرافیای فرق میکنه .من تهران بودم سرعت متوسط بود .
اصفهان بهتر شد ،اباده شیراز خیلی بهترتر بود.

m.kazem May 4th, 2011 21:42

سلام
میتونید با نصب بلوتوس بر روی پی سی تون و کانکت کردن پی سی به موبایل و شناساندن مودم موبایل به پی سی از اینترنت بلوتوس برای کاربری راحت تر از گوشی استفاده کنید

barbod_mhd May 8th, 2011 02:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehran2008 (پست 471020)
با سلام

برای این که بتونید از اینترنت سیار استفاده کنید، باید ابتدا یک GSM مودم (همون چیزی که دوستان می فرمایند اندازه فلشه، اسمش GSM مودمه) تهیه کنید. بعد یه سیمکارت میزارید توش و اگر سیمکارتتون ایرانسل باشه، باید تو طرح بندازید سیمکارتتون رو. طرح های مختلفی هم داره که تا جایی که من اطلاع دارم همه محدودت حجمی دارند. البته محدودییتشون زیاد دست و پاگیر نیست. سرعت اینترنش هم میشه گفت خوبه.

من خودم چند وقتیه دارم از این فناوری استفاده می کنم. مارک مودمم HSDPA است که 68 هزار تومان گرفته ام. طرح ایرانسلی هم که استفاده می کنم، اشتراک ماهانه است که 2.5 گیگ محدودیت داره. سرعتش بسته به شرایطه ولی در اکثر مواقع میشه گفت بهتر از دایال آپ است. حتی اگه برخی موارد خوش شانس باشید، تا حدود 128 خانگی هم سرعتش میرسه.

قبل از این که استفاده کنم، فکر می کردم سرعتش خیلی پایین باشه ولی میشه گفت سرعتش در حد قابل قبوله. البته به آنتن دهی هم خیلی بستگی داره.

امیدوارم تونسته باشم جواب سوالهاتون رو بدم.

من فکر می کردم سرعتش در حد GPRS باشه . دانلودش چند کیلو بایته دوست عزیز؟

Tiesto May 8th, 2011 14:37

سلام به همگی کسی میدونه چطور میشه نرم افزار deep freeze رو از کار انداخت ؟
البته بدونه این که رمزش رو بلد باشیم.

با تشکر

a_esmaeily May 13th, 2011 08:38

كسي از دوستان نرم افزار ****** شده DT6روداره؟

a_esmaeily May 14th, 2011 20:50

سلام

کسی این تاپیک رو دیگه پی گیری نمی کنه؟

ساعت جاري 12:15 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.