انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   انتخاب بهترين كارگزار بورس (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=719)

farshidbo November 23rd, 2004 17:31

در انتخاب كارگزار بايستي به چه نكاتي توجه كرد و بهترين كارگزارهاي بورس تهران كدامند؟ :rolleyes:

yaser_rashidi November 24th, 2004 12:25

سلام به آقا فرشيد
والا كارگزاري يك سرويس هست. خدماته! مسلمه كه هر كس بهتر سرويس بده بهتره.
سرويسي كه كارگزارا ميدن خريد و فروش سهامه. نحوه عملكرد و سازوكار و ...شونم كاملا شبيه به همه.
فقط ميمونه كه بداخلاق باشه يا خوش اخلاق. مشتريش زياد باشه و شلوغ يا پرنده پرنزنه و خلوت.
(يواشكي ;) ) آشنا باشه يا غريبه....(اصولا قانوني نيست ولي بعضا كارگزارهايي كه تلفني هم خريد و فروش ميكنن هستن <_< )
اصولا جايي كه براي مشتري ارزش قاپل باشن و كارتونو عقب نندازن(معمولا اينكار بخاطر مشتري هاي با سرمايه بالاتر انجام ميشه :( پس سعي كنيد كارگزاريتون خيلي شلوغ نباشه و ...) خوبه.
من خودم با كارگزاري بانك توسعه صادرات(اينترنتي) كار ميكنم و در حد يك كارگزار اينترنتي ازش راضي ام .خيلي هم خريد و فروش ندارم البته. :rolleyes:

farshidbo November 24th, 2004 14:37

نقل قول:

Originally posted by farshidbo@ ۳ آذر ۱۳۸۳ @ ۰۴:۳۱ بعدازظهر
در انتخاب كارگزار بايستي به چه نكاتي توجه كرد و بهترين كارگزارهاي بورس تهران كدامند؟   :rolleyes:
تشكر ياسرجان

من براي اولين بار با كارگزاري سرمايه گذاري ملي ايران كارم را شروع كردم

حداقل خريد اين سرمايه گذاري ۱ ميليون تومان است

نسبتا هم خلوت هستند.

حداقل خريد در بانك توسعه صادرات چقدر است؟
خريد اينترنتي آن چقدر طول ميكشه؟
آيا فروش سهام هم از طريق اينترنت انجام ميشه يا بايد مراجعه شود؟

yaser_rashidi November 24th, 2004 14:47

سلام دوباره
كارگزاري توسعه صادرات هم حداقل خريد ۱ ميليون هست و فروش هم از طريق اينترنت امكان پذيره. (البته هر وقت دستور فروش بزاريد فردا صبحش ديده ميشه)
در مورد مدت زمان خريد بستگي داره. كارش تو خريد زياد فرقي با مابقي كارگزاري ها نداره و تابحال نديدم تاخير داشته باشه مگر اينكه تو صف بريد كه اون امرش فرق ميكنه.
;)

ماني۲۳ November 30th, 2004 10:51

فوري ي ي ي ي ي ي ي !!!!!!
سلام به همه
مي خواستم اگه كسي يه كارگزار خوب كه قبل از دريافت برگه سهام ‌. براتون فروش انجام بده به من معرفي (ترجيحا تو طرح ترافيك نباشه) خواهشا غير از توسعه صادرات

فقط تو رو خدا يه خورده زودتر برا مريض ميخوام

yaser_rashidi November 30th, 2004 11:45

سلام آقا ماني
كارگزار جاهاي مختلف تهران هست. البته تمركزش همون حول تالاره. تو سايت سازمان بورس در صفحه اول دومين گزينه از منو بالا كارگزار ها هست. ميتونيد آدرس كارگزارها رو ببينيد. بعضي ها تو طرح نيستن.(تو يه ساختمان بزرگ پايين ۴ راه جهان كودك ميدونم چند تا كارگزار هست).
در مورد خريد پيش از رسيدن برگه سهم ها: ببينيد اين بستگي داره با كي كار ميكنيد و چطوري؟! خيلي از كارگزارها بعد از مدتي كه شما رو بعنوان مشتري قبول كردن اينكارو براتون ميكنن. البته نميشه انكار كرد كه با سرمايه كم نميشه از اين كارا كرد. ;)

yaser_rashidi November 30th, 2004 12:07

اينم لينك صفحه كارگزارها در سايت آي آر بورس:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

;)

ماني۲۳ November 30th, 2004 14:45

خيلي ممنون از راهنمايي تون
گرچه جواب نا اميد كننده اي بود.
من اميدوار بود با تكنيك جديد خودم و امكان خريد و فروش ۳. ۴ روزه به زودي بشم قطب سرمايه گذاري در بورس ;) :D
ولي افســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــوس كه مزرعه را آب گرفته
دهقان مصيــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــبت زده را خواب گرفته

:( :( :(

yaser_rashidi November 30th, 2004 16:13

نا اميد نباش آقا ماني. هيچكس نميتونه تو اين بازار راه يكساله رو يكشبه بره. بايد تجربه كرد و اندوخت و ضرر داد تا سود برد.
از من ميشنوي عجله نكن و با سرمايه نسبتا كم وارد شو(به حدي كه اگر ضرر دادي خيلي متضرر نشي) دوران تجربه كه تمام شد سرمايه تو وارد كن. از اول با سرمايه بالا كار كردن خطرناكه...

pol June 5th, 2007 23:39

سلام دوستان
مي شه مراكز كارگزاري شيراز رو معرفي كنين و حداقل پولي كه قبول مي كنن چقدره؟؟

با تشكر
باي

pol June 5th, 2007 23:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yaser_rashidi (پست 4363)
سلام به آقا فرشيد
والا كارگزاري يك سرويس هست. خدماته! مسلمه كه هر كس بهتر سرويس بده بهتره.
سرويسي كه كارگزارا ميدن خريد و فروش سهامه. نحوه عملكرد و سازوكار و ...شونم كاملا شبيه به همه.
فقط ميمونه كه بداخلاق باشه يا خوش اخلاق. مشتريش زياد باشه و شلوغ يا پرنده پرنزنه و خلوت.
(يواشكي ;) ) آشنا باشه يا غريبه....(اصولا قانوني نيست ولي بعضا كارگزارهايي كه تلفني هم خريد و فروش ميكنن هستن <_< )
اصولا جايي كه براي مشتري ارزش قاپل باشن و كارتونو عقب نندازن(معمولا اينكار بخاطر مشتري هاي با سرمايه بالاتر انجام ميشه :( پس سعي كنيد كارگزاريتون خيلي شلوغ نباشه و ...) خوبه.
من خودم با كارگزاري بانك توسعه صادرات(اينترنتي) كار ميكنم و در حد يك كارگزار اينترنتي ازش راضي ام .خيلي هم خريد و فروش ندارم البته. :rolleyes:

سلام دوست عزيز و مدير محترم
اين خريد اينترنتي چه جوريه مي شه بيشتر توضيح بدين؟؟؟من كشته مرده اين كاراي اينترنتي هستم

با تشكر
باي

salam123q September 8th, 2009 19:08

آیا کسی کارگزاری رو میشناسه خرید های اینترنتی زیر 150000انجام بده

auto_chartist September 11th, 2009 01:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله salam123q (پست 339794)
آیا کسی کارگزاری رو میشناسه خرید های اینترنتی زیر 150000انجام بده

سلام

شما كفشهايتان را پايتان ميكنيد به تمام كارگزاري ها سر ميزد از هركدام 10 تا سوال ميپرسيد

arash_3tar October 26th, 2009 20:49

سلام دوستان
اطلاعاتی در مورد بورس شیراز می خواستم

good_boy_1357 October 26th, 2009 23:20

سلام احتمالا تو سایت فرمی هست که در مورد سهام های خوب ایران برای خرید وفروش و پیشبینی بالا یا پایین رفتن سهام ها تحلیل و بررسی سهامها و ... باشه ؟ اگه نیست فکر کنم بد نباشه اگه تشکیل بشه الان که بازار بورس راه افتاده و رونق داره خیلی خوبه که دوستانی که تجربه دارن این زحمت رو بکشن
با تشکر

ساعت جاري 13:50 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.