انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   تمام اطلاعات ترید با موبایل (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3162)

m.shekaarian December 3rd, 2007 20:48

سلام
علی جان ممنون خیلی لطف کردید .
راستی علی جان از این گوشیهای چینی داخل بازار مدلی هست که این کارائی هارو داشته باشه ؟

Tom_bishop December 3rd, 2007 20:53

سلام ، من حدود 3 ماهه که دارم این کارو انجام میدم و خیلی هم راضیم ، با گوشی p990 از طریق کابل usb ، یه خط دائمی ایرانسل بگیر و با طرح طلائی از اینترنت رایگان با پهنای باند 460kbps استفاده کن ، البته میتونی از k750 یا حتی k310 هم استفاده کنی ولی پهنای باند کم میشه ، ضمنا بروکر ACM سیستمی رو داره که میشه با تمام گوشیهای دارای GPRS وارد صفحه وب این بروکر شد و با وارد کردن UserName و Pass ترید انجام داد و نیاز به نرم افزار خاصی نداره .

m.shekaarian December 3rd, 2007 21:04

امروز یه سرک کوچیکی به فروشگاه اصفهان سل زدم این مدلو پسندیدم واقعا عالی بود

http://www.partasia.com/Images/Appli...Product-38.jpg

و قیمت : 640 هزار تومان

m.shekaarian December 3rd, 2007 21:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Tom_bishop (پست 150500)
سلام ، من حدود 3 ماهه که دارم این کارو انجام میدم و خیلی هم راضیم ، با گوشی p990 از طریق کابل usb ، یه خط دائمی ایرانسل بگیر و با طرح طلائی از اینترنت رایگان با پهنای باند 460kbps استفاده کن ، البته میتونی از k750 یا حتی k310 هم استفاده کنی ولی پهنای باند کم میشه ، ضمنا بروکر ACM سیستمی رو داره که میشه با تمام گوشیهای دارای GPRS وارد صفحه وب این بروکر شد و با وارد کردن UserName و Pass ترید انجام داد و نیاز به نرم افزار خاصی نداره .

سلام و عرض تشکر
لطف میکنید و کمی بیشتر توضیح بفرمائید .
ایا از سری نوکیا مثلا 7610 هم میشه استفا ده کرد . ممنونم

Talkh December 4th, 2007 12:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله powerforex (پست 150503)
امروز یه سرک کوچیکی به فروشگاه اصفهان سل زدم این مدلو پسندیدم واقعا عالی بود

http://www.partasia.com/Images/Appli...Product-38.jpg

و قیمت : 640 هزار تومان

سلام
تصوير را ندارم
ممكن است نام-شماره مدل و مشخصات مدل را ذكر كنيد. مثل ram

من HTC touch را بدون گارانتي 570 تومان در پايتخت ديدم.(با گارانتي تقريبا 100 تومان اضافه ميشود)

m.shekaarian December 4th, 2007 21:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Talkh (پست 150624)
سلام
تصوير را ندارم
ممكن است نام-شماره مدل و مشخصات مدل را ذكر كنيد. مثل ram

من HTC touch را بدون گارانتي 570 تومان در پايتخت ديدم.(با گارانتي تقريبا 100 تومان اضافه ميشود)

p3350 htc
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kamal2006 December 5th, 2007 17:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kamal2006 (پست 150177)
سلام مجدد

چندتا سایت دیدم که اطلاعات فنی خوبی در زمینه انواع پاکت پی سی دارن:
.........

سلام

این سایت هم فروش آنلاین داره

معروفترین و پرکاربرد ترین مارکهای پاکت پی سی در ایران بترتیب :
I-mate
HTC
Q-tek
O2
در فروم ها و انجمن های فارسی اطلاعات خیلی خوبی میشه در این رابطه بدست آورد بخصوص این فروم ها که کاربران این دستگاهها تجربیاتشون رو بطور واضح و مستقیم بیان میکنن:

m.shekaarian December 7th, 2007 11:31

دوستان دیگه نظری ندارند ؟

a_skeletor December 7th, 2007 11:36

خوب در باب اطلاع رسانی بگم که

برنامه موبایل تریدینگ الپری که اصلا وصل که نشد هیچی دستگاه هم هنگ می کرد باید ریست می کردم

ماله نورت فایننس که کار می کرد ولی به شدت کند بود یعنی در هر 4 5 بار یک بار به سرور ریل وصل می شد اونم داغون بود دموش البته خوب بود

اما ماله میگ هم پلاتقرم کامل تری داشت هم راحت وصل می شد اما مشکلی که داشت این بود که اتوماتیک وصل نمی شد باید اول دستی GPRS رو روشن می کردی بعد وصل می شدی البته به سرور ریل 1 وصل نمی شد ولی به سرور ریل 2 وصل شد

فیبو هم تا حالا خیلی خوب بود ولی الان من که نمی تونم به سرور ریلش وصل شم فقط دموش وصله

دارم شک میکنم به ایرانسل که نکنه بعضی از پورت ها رو بسته باشه یا مشکل داشته باشه چون نمیشه چهار تا بروکر یکیش درست حسابی نباشه !!!!

m.shekaarian December 7th, 2007 13:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a_skeletor (پست 151311)

برنامه موبایل تریدینگ الپری که اصلا وصل که نشد هیچی دستگاه هم هنگ می کرد باید ریست می کردم

ماله نورت فایننس که کار می کرد ولی به شدت کند بود یعنی در هر 4 5 بار یک بار به سرور ریل وصل می شد اونم داغون بود دموش البته خوب بود

اما ماله میگ هم پلاتقرم کامل تری داشت هم راحت وصل می شد اما مشکلی که داشت این بود که اتوماتیک وصل نمی شد باید اول دستی GPRS رو روشن می کردی بعد وصل می شدی البته به سرور ریل 1 وصل نمی شد ولی به سرور ریل 2 وصل شد

فیبو هم تا حالا خیلی خوب بود ولی الان من که نمی تونم به سرور ریلش وصل شم فقط دموش وصله

دارم شک میکنم به ایرانسل که نکنه بعضی از پورت ها رو بسته باشه یا مشکل داشته باشه چون نمیشه چهار تا بروکر یکیش درست حسابی نباشه !!!!

سلام . عرض تشکر
علی در باب پنج شنبه و جمعه ممکنه از خطوط ایرانسل باشه پون در این دور روز اینترنت مجانی ارائه میده ممکنه از ترافیک بین خطوط باشه .:(

moshaver December 7th, 2007 19:44

سلام
من از چهارشنبه با میکرو alpari دارم امتحان میکنم.
هیچ مشکلی نبوده
البته خود برنامه metatrader تا GPRS را فعال نکنی - online نمیشه.
و نکته دیگه: برنامه متاتریدر فعال خیلی زود باطری را خالی میکند. ( تقریبا سه یا چهار ساعت مداوم باطری خالی میشه)

در باب پنجشنبه و جمعه هم بگم: اینترنت وصل میشه. سعی در باز کردن صفحات وب هم میکنه. ولی نمیتونه. من که نتوانستم در این دو شبانه روز یک صفحه را راحت ببینم. که البته در کار متاتریدر اختلالی ایجاد نکرده.

kamal2006 December 8th, 2007 00:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a_skeletor (پست 151311)

سلام

فکر میکنید اگه بشه نسخه اصلی متاتریدر موبایل رو از متاکوتز خرید این مشکلات برطرف میشه؟
اصلا این نسخه قابل خرید از داخل ایران هست یا خیر؟
دوستان اگه کسی خریده لطف کنه بگه به چه صورت خریده، چون فکر کنم قیمتش حدود 45 دلار باشه و خیلی زیاد نیست.

ممنون

hossein shariat December 10th, 2007 00:21

من از ایرانسل استفاده کرده ام و یک پاکت پی سی کاجم دارم که وصلش می کنم به لپ تاپ و از اینترنت ایرانسل گوشی روی لپ تاپ استفاده می کنم.البته هر گوشی یا پاکت پی سی ظاهرا این امکان را ندارد و در کاجم و سایر گوشیهای آی میت برنامه ای به نام مودم-لینک هست که این اتصال و استفاده از اینترنت موبایل را در پی سی ممکن می کند.مشابه این برنامه در سونی اریکسون اسمشmobile networking wizard هست.
اما گاهی هر کاری می کنم ارتباط برقرار نمیشه.یعنی دکمه کانکت را که در کانکشن مربوطه در لپ تاپ می زنم تا مرحله registering your computer on the network میره و اونجا گیر میکنه.بسیاری اوقات هم بعد از وصل شدن می بینم اصل اینترنت ایرانسل قطعه و هیچ صفحه ای باز نمیکنه.(این 50%اوقات!!)از چند روز پیش وقتی با لپ تاپم وصل میشدم به اینترنت ایرانسل موبایل پلت فرم فیبو کانکت نمیشد اما پلت فرم اف ایکس اسلامیک کانکت میشد.امروز دیگه هیچ کدام کانکت نمیشه.یاهومسنجرم هم signin نمیشه ولی در همان لحظه هر صفحه ای را بخواهم از روی لپ تاپ با همان اینترنت باز میکنه حتی صفحه های نسبتا سنگین یعنی اینترنت وصل و سرعت مناسبه .فایروال لپ تاپم هم راخاموش کردم.ظاهرا ایرانسل پورتها را بسته چون دلیل دیگری به ذهنم نمیرسه.کس دیگری از دوستان هست امتحان کنه نتیجه را اطلاع بده؟

silent_killer December 11th, 2007 09:11

با سلام خدمت تمام دوستان گل . من تو فارکس تازه کارم ولی دارم میرم دنبال یه پاکت پی سی . آیا این مسئله که ایرانسل پورتها رو بسته صحت داره ؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید

nabeghe December 11th, 2007 11:15

سلام اول از همه به خاطر اينكه پست نامربوط ميزنم معذرت مي خوام آخه تعداد پست هام كمه نمي تونم تاپيك بزنم.
سوال من در مورد اينترنت adsl هست. در استراتژي من استفاده از ترلينگ استاپ نقش مهمي داره اما من نمي تونم براي استفاده از اين امكان با خط دايل اپ م تلفن خونه رو مشغول كنم.مي خوام بدونم اگه يك اشتراك adsl 64 با 5/1 گيگ حجم ماهيانه بگيرم براي متا تريدر و كارهاي ديگه كافيه؟ آخه اونتور كه من مي بينم در پايين جايي كه سند و رسيو متاتريدر رو نوشته در مدت حدود 20 -25 دقيقه اين حجم به 3 -4 مگا بايت مي رسه .حالا اگه بخوام در روز 7-8 ساعت متا رو باز بزارم حجم 5/1 گيگي براي همون هفته اول هم بس نمي كنه.
آيا درست مي گم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.

ساعت جاري 18:23 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.