انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2257)

behrouz-fx October 9th, 2008 18:48

سلام
جناب محسن صمیمانه تبریک میگم و این درجه شایسته شماست.شاد و سلامت باشید.:)
میگم ایندکس جون این چه وضعیه ، همه اومدن صندلی داغ ، نباید از moderator دعوت می کردی؟ ;)

وحید سلیمانی October 9th, 2008 22:39

بسیار خوشحال شدم که یکی از بزرگترین اساتیدم بالاخره در سایت سرمایه قبول زحمت کردند.:banana:

امیدوارم همیشه موفق باشید.

پ.ن:فکر کنم شیرینی این قضیه رو باید از حامد گرفت.:rolleyes:شماها نمیدونید بچه داشت آرزو به دل میموند:whoow:

محمد طالبی October 9th, 2008 22:43

سلام

اقا محسن تبریک میگم
خیلی خیلی خوشحال شدم
شاد و سلامت و موفق باشید

ارادت.

candletrader October 10th, 2008 07:20

سلام و شاد باش
محسن جان تبریک میگم. من از اینکه شما قبول زحمت کردید بسیار خوشحالم.حضور شما در فروم همیشه برای من غنیمت بوده و هست و حالا افتخار دیگری نیز نصیب من شد تا حضور شما را پر رنگتر ببینم.
آرزوی شادی و سلامتی و موفقیت برای شما دارم.

NoName October 10th, 2008 09:49

سلام :) آقا محسن مبارک

مجتبی October 10th, 2008 12:32

محسن عزیز من با شما طعم یک استاد دوشت داشتنی رو چشیدم.
تبریک این حقیر رو هم بپذیرید و از اینکه بالاخره شما هم در این سایت قبول زحمت کردین صمیمانه سپاسگذارتونم.
آرزوی موفقیتهای بیشمار شما رو دارم

کوچکترین شاگرد شما
مجتبی

Mohsen October 10th, 2008 23:56

سلام
وقت بخیر

ضمن تشکر از ابراز محبت تمام شما عزیزان

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله szh.1367 (پست 235057)
سلام اقا رضا

Moderator یعنی چی ؟ سرتیپ ، سرلشکر ، مدیر افتخاری و ...... :laugh:

محسن جان مبارک باشه :banana:

والا فکر نمی کنم خبر خاصی باشه . ظاهراً لطف آقا رضا شامل حال بنده شده . این دو روز گذشته هم فرصت نشد پای سیستم باشم تا ازشون سوال کنم که جریان چیه . به هر حال از شما ممنونم

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 235069)
به به

بالاخره من به آرزوم رسیدم :D

Moderator یعنی ارتشبد :banana:

آقا محسن یعنی ناظر کل سایت.

آقا محسن تبریک میگم و امیدوارم که موفق باشید

ارادتمند شما - حامد

حامد جان خیلی مخلصم

ظاهراً شرمندگی بنده از الطاف شما پایانی ندارد . امیدوارم خدمت شما هم به سلامتی هرچه سریعتر بطور کامل به پایان برسد و از حضور فوق فعال شما بهرمند شویم . ممنون

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله I.N.D.E.X (پست 235072)
سلام حامد جان،

حالا مقام آقا رضا بالاتره یا محسن جان؟ :D

یعنی رئیس کیه ؟! :D

ما که مبجبوریم بگیم مخلص همشون هستیم، چه آقا مدیر، چه آقا ناظم!

همه دوستان سرمایه سلامت و پیروز باشند.( این تریپ دموکراسی بود!)

شاد باشید.

جناب INDEX از لطف شما ممنونم . قربان این فرمایشات شما ممکن است باعث شود تا یا آقا رضا تجدید نظر اساسی در تصمیمشون کنند و یا بنده از شرمندگی روی ایشون نتونم دیگه به سایت بیام . ایشون رئیس کل بچه های باصفای سایت بوده و هستند و خواهند بود . ممنون

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله behrouz-fx (پست 235093)
سلام
جناب محسن صمیمانه تبریک میگم و این درجه شایسته شماست.شاد و سلامت باشید.:)
میگم ایندکس جون این چه وضعیه ، همه اومدن صندلی داغ ، نباید از moderator دعوت می کردی؟ ;)

بهروز جان از لطف شما ممنونم . امیدوارم هر روزتان پربار تر از روز قبل باشد .

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahid639 (پست 235208)
بسیار خوشحال شدم که یکی از بزرگترین اساتیدم بالاخره در سایت سرمایه قبول زحمت کردند.:banana:

امیدوارم همیشه موفق باشید.

آقا وحید شما هم بله ؟ دیگه شما هم که ما رو با چوب بزنی از کی توقع داشته باشیم ؟ خوش باشی

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله talebi (پست 235210)
سلام

اقا محسن تبریک میگم
خیلی خیلی خوشحال شدم
شاد و سلامت و موفق باشید

ارادت.

جناب طالبی عزیز از لطف شما ممنونم . پیگیری تحلیل های زیبای شما تجربه ی فوق العاده ای برای بنده است . علی الخصوص که تحلیل های ترسیمی شاخه ی مورد علاقه ی بنده هم هست . پیروز باشید

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله candletrader (پست 235300)
سلام و شاد باش
محسن جان تبریک میگم. من از اینکه شما قبول زحمت کردید بسیار خوشحالم.حضور شما در فروم همیشه برای من غنیمت بوده و هست و حالا افتخار دیگری نیز نصیب من شد تا حضور شما را پر رنگتر ببینم.
آرزوی شادی و سلامتی و موفقیت برای شما دارم.

آقا سعید از لطف شما سپاسگذارم . با افتخار عرض می کنم که کسب تجربه از محضر شما برای بنده بسیار ارزشمند بوده و هست و مطالب فراوانی بر دانسته های من اضافه کرده . امیدوارم دوران نقاهت هرچه زودتر به اتمام رسیده و سلامتی کامل خود را مجدداً بدست آورید تا بیشتر بتوانیم از حضور شما بهرمند شویم . شاد باشید

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله NoName (پست 235326)
سلام :) آقا محسن مبارک

مهدی جان ممنون . ما که جز زحمت برای شما چیزی نداشتیم . انشاالله فرصتی پیش بیاید که جبران زحمات کنیم .پیروز باشید

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mojtaba79 (پست 235389)
محسن عزیز من با شما طعم یک استاد دوشت داشتنی رو چشیدم.
تبریک این حقیر رو هم بپذیرید و از اینکه بالاخره شما هم در این سایت قبول زحمت کردین صمیمانه سپاسگذارتونم.
آرزوی موفقیتهای بیشمار شما رو دارم

کوچکترین شاگرد شما
مجتبی

آقا مجتبی ممنونم . بنده کار خاصی نکرده ام و شما مسیر زیبای پیشرفت را به خواست و اراده ی خودتان طی کرده اید و نیروی محرک لازم نیز از همت و تلاش شما تامین شده . امیدوارم پیروزی های بیشتر شما را به اتفاق جشن بگیریم . سربلند باشید

مخلص تمام دوستان گل سرمایه
شاد و سربلند باشید

goldsun October 11th, 2008 00:22

با سلام

جناب محسن بنده هم تبریک می گم . امیدوارم سایه سرورانی چون شما هیچگاه از سر بر و بچه های این سایت کم نشه و جود

عزیزانی مثل شما در این جمع مایه دلگرمی ماست.

hamidrezamf October 11th, 2008 01:26

محسن جان
انتخابتون رو تبریک میگم...
من همیشه از شما به عنوان بهترین و دوست داشتنی ترین کاربر این سایت یاد کردم..
چون تمام ویژگی هایی که یه انسان کامل باید داشته باشه در شما دیده میشه بدون اغراق..دانش, متانت, اخلاق, صبور بودن و از همه مهمتر بی ادعا...باور کنید اینا رو از تو کتاب ننوشتم, اینا خصوصیاتی هست که وقتی آیدی و آواتارتون رو میبینم به ذهنم خطور میکنه..
براتون آرزوی موفقیت میکنم..
شاد باشید...

AmirBabak October 11th, 2008 07:28

آقا محسن گل سلام
من مسافرت بودم. دو سه بار بیشتر نت نیومدم.
انتخاب شایسته ای بود.
شما محبوبیت، مقبولیت، علم و مدیریت را یکجا در وجود خود گردآورده اید.
ان شا الله در کار خود(اجرای هرچه بیشتر نظم در سایت) موفق باشید که این یک هذف مشترک است.

دست مولا پشت و پناهتون

mbinazir October 11th, 2008 09:51

بنام خدا
سرور گرامی جناب محسن خان
انتخاب شایسته شما را تبریک عرض می‌نمایم. حضور و نظارت سروران بزرگی همچون شما همیشه باعث دلگرمی و آرامش ما می‌باشد. تقبل اینگونه زحمات جای تشکر بسیار دارد.
انشاالله در پناه خداوند متعال موفق و مؤید باشید
شاد و سر بلند و پیروز باشید

trendfinder October 11th, 2008 18:47

سلام آقا محسن
انتخاب شایسته شما رو تبریک میگم.

لطفاً کلید اطاقتون رو برام بذارید تا وقتی نیستید تمیز و مرتبش کنم.
ارادتمند

MOH$EN October 12th, 2008 00:13

با عرض ادب و احترام

آقا محسن عزیز شما از لایق ترین های سایت هستید و انسانی کامل و تریدری با تکنیک و هوش والا ...به نوبه خودم این انتخاب شایسته را بهتون تبریک می گم و امیدوارم همیشه روزگار به کامتون و شادی و سربلندی همراه تک تک لحظه تون تو زندگی باشه

ehsandinho October 12th, 2008 14:02

آقا محسن بنده هم تبریک میگم. امیدوارم بتونیم با مدیریت و وجود شما سریعتر پیشرفت کنیم

مسعود رهجو October 13th, 2008 11:35

با سلام
آقا محسن به اندازه عدد Google به شما تبریک میگوییم امید هست در کنار شما روزهای شاد و با خاطره داشته باشیم.

ساعت جاري 06:41 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.