انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   مشکلات قطعی اینترنت (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5396)

isar December 6th, 2009 01:42

سلام

کاری با علتش ندارم.

سرعت اینترنت به شدت پایینه

فیلر میلر هم هیچ کاری ازش بر نمیاد

حتی در باز کردن سایت های معمولی هم مشکل دارم

سایر دوستان چطور ؟

Hamed2420 December 6th, 2009 10:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 360871)
سلام

کاری با علتش ندارم.

سرعت اینترنت به شدت پایینه

فیلر میلر هم هیچ کاری ازش بر نمیاد

حتی در باز کردن سایت های معمولی هم مشکل دارم

سایر دوستان چطور ؟

سلام
سرعت HTTP رو در این روزها کاهش دادن اما با دانلود مشکلی ندارم. در ضمن اگر از نسخه جدید نرم افزار Opera استفاده کنید، سیستم Turbo داره که در این مواقع که شیر اینترنت رو میبندن :D بسیار به درد بخور هست.

isar December 7th, 2009 15:09

سلام

نظر دوستان در مورد اینا چیه ؟

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :o

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :blink: ( انتهای پیج توضیح داده )

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :huh: ( انتهای پیج توضیح داده )

پ.ن : هیچ تبلیغی در کار نیست. هدف فقط آشناییه بیشتر و انتخابی بهتر است.

Ashkan1 December 7th, 2009 22:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 361061)
سلام

نظر دوستان در مورد اینا چیه ؟

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :o

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :blink: ( انتهای پیج توضیح داده )

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :huh: ( انتهای پیج توضیح داده )

پ.ن : هیچ تبلیغی در کار نیست. هدف فقط آشناییه بیشتر و انتخابی بهتر است.

سلام
صبا نت الان 3 ماهه با سرعت 128 و 9 گیگ حجم را داره 39200تومان میده که این شرکت 6 گیگ حجم را داره این قیمت میده.از بقیه قیمت هاش اطلاعی ندارم ولی شاید بشه با این قیمت قیاس کرد.

amin233 December 7th, 2009 23:24

با سلام

صبا نت چند ماهه تو شهر ما هم نمايندگي زده من ميخواهم adsl ام رو تغيير بدم و از همين صبا نت بگيرم چون قيمت هاش مناسبه

بچه هايي كه از صبا نت اكونت دارند ؟ سرعتش چطوره ؟ قطعي داره يا نه؟ كلا راضي هستيد يا نه؟

اين هم قيمتهاش

http://sabanet.ir/images/tarefe-saba.jpg

isar December 10th, 2009 12:43

خدا لعنت کنه مخالفان آبادانی و پیشرفت رو

بخاطر قطعی اینترنت نتونستم پوزیشنم رو در سود ببندم. :evil2::evil2:

باز خدا رو شکر در صفر بستم :cry:

realfx December 14th, 2009 20:31

سلام

دوستان, من یک سرویس adsl تک کاربره 256 کیلو با قابلیت IP استاتیک ( با استفاده از هاپ می تونم با این IP استاتیک همزمان از اینترنت دربیش از یک سیستم استفاده کنم) حدود 4 سال پیش از شرکت داتک گرفتم. خوشبختانه تا حدود 3 الی 4 ماه پیش مشکلی رو که می خوام بگم وجود نداشت اما از اون موقع تا حالا پیغام زیر در نوار ابزار در یک پنجره زرد رنگ بطور مکرر هر یکی دو ساعت یکبار ظاهر میشه و سبب قطع شدن مقطعی به مدت حدود 5 الی 10 دقیقه میشه. متن پیغام اینه:
There is an IP address conflict with another system on the network
کسی از دوستان فنی میتونه راهنمایی کنه که مشکل از چیه و چطور میشه اونو رفع کرد؟
اگه جای طرح این سوال تو این تاپیک نیست ببخشید.

با تشکر

kingnothing December 14th, 2009 22:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله realfx (پست 362675)
سلام

دوستان, من یک سرویس adsl تک کاربره 256 کیلو با قابلیت IP استاتیک ( با استفاده از هاپ می تونم با این IP استاتیک همزمان از اینترنت دربیش از یک سیستم استفاده کنم) حدود 4 سال پیش از شرکت داتک گرفتم. خوشبختانه تا حدود 3 الی 4 ماه پیش مشکلی رو که می خوام بگم وجود نداشت اما از اون موقع تا حالا پیغام زیر در نوار ابزار در یک پنجره زرد رنگ بطور مکرر هر یکی دو ساعت یکبار ظاهر میشه و سبب قطع شدن مقطعی به مدت حدود 5 الی 10 دقیقه میشه. متن پیغام اینه:

با تشکر

درود بر شما:)
روی ایکون 2تا کامپیوتر پایین صفحه نمایش کلیک کنید و در پنجره باز شده از تبsupport/repair رو بزنید
موفق باشید
:rambo:

amin233 December 15th, 2009 00:53

با سلام

بچه ها قضيه وايمكث ايران سل چيه؟

كسي اطلاعات كافي داره‌ ؟

اي

realfx December 16th, 2009 14:15

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kingnothing (پست 362713)
روی ایکون 2تا کامپیوتر پایین صفحه نمایش کلیک کنید و در پنجره باز شده از تبsupport/repair رو بزنید
موفق باشید
:rambo:

با سلام و تشکر

چون از سرویس adsl استفاده می کنم ایکون 2تا کامپیوتر پایین صفحه نمایش ندارم. از start/control panel/internet connections روی local area connection رایت کلیک سپس repair را کلیک کردم.

ولی باز هم بصورت مکرر مشکلی که گفتم پیش می آید.

isar December 16th, 2009 14:35

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله realfx (پست 363156)
با سلام و تشکر

چون از سرویس adsl استفاده می کنم ایکون 2تا کامپیوتر پایین صفحه نمایش ندارم. از start/control panel/internet connections روی local area connection رایت کلیک سپس repair را کلیک کردم.

ولی باز هم بصورت مکرر مشکلی که گفتم پیش می آید.

برای نمایش آیکن اون 2 تا کامپیوتر از این مسیر برید

Control Panel
Network Connection یا هر چیز دیگه ای که هست
local area connection رو راست کلیک کرده و properties رو بزنید
حالا اون پایین گزینه show icon... راتیک بزنید.

kingnothing December 16th, 2009 17:49

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله realfx (پست 362675)
سلام

با تشکر

این پیغام به این دلیل می آد که ویندوز آی پی روتر و سرور اصلی رو یکی می گیره. در واقع معنیش این نیست که کسی از آی پی شما استفاده می کنه.
این مسیر رو طی کنید
Run / CMD / ipconfig
اینجا باید همه آدرسهای آی پی با هم فرق داشته باشه.ولی شما میبینید که بعضیها آدرسها مثه هم هستش.

روی کارت شبکه ای که مودم بهش متصل است Right Click کنید و Properties رو اجرا کنید
در صفحهء General و قسمت newtworking گزینهء Internet Protocol (TCP/TP) رو پیدا کنید و با Duble Click به تنظیمات داخلش برید
گزینهء User the following IP Address فعال کنید
در قسمت IP Address عدد 192.168.10.1 دگمهء Ok رو فشار بدید
موفق باشید:cigar:

Konjkav December 18th, 2009 16:15

تفاوت Dialap و ADSL

من پس از سالها انتظار بالاخره تونستم ADSL بگیرم در واقع چند ماهی میشه !
یادش بخیر باورتون میشه که من با سرویس Dial up اکسپرت اجرا میکردم روی GBPJPY اونم شب تا صبح:laugh:
اگه شما هم مثل من مدتها در حسرت ADSL بودین هربار که کامپیوتر رو روشن میکردید و اون آیکون دوتا کامپیوتر
چند تا چشمک میزد و بعد کانکت میشد! قند تو دلتون آب میشد!
چکار کنیم محرومیت و هزار درد! (خواهش میکنم لنگه کفش پرت نکنید!!!)

isar December 19th, 2009 00:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Konjkav (پست 363815)
من پس از سالها انتظار بالاخره تونستم ADSL بگیرم در واقع چند ماهی میشه !
یادش بخیر باورتون میشه که من با سرویس Dial up اکسپرت اجرا میکردم روی GBPJPY اونم شب تا صبح:laugh:
اگه شما هم مثل من مدتها در حسرت ADSL بودین هربار که کامپیوتر رو روشن میکردید و اون آیکون دوتا کامپیوتر
چند تا چشمک میزد و بعد کانکت میشد! قند تو دلتون آب میشد!
چکار کنیم محرومیت و هزار درد! (خواهش میکنم لنگه کفش پرت نکنید!!!)

کجا ساکنی برادر ؟ من خوب درکت میکنم.

من هر وقت به کسی برخورد میکنم که هنور از دایل آپ استفاده میکنه، با خودم فکر میکنم که حتما نیاز چندانی به اینترنت نداره.

حالا فکرش رو بکن ژاپنیها هم نسبت به ما ایرانیها همچین حسی داشته باشن :laugh:

Konjkav December 19th, 2009 10:15

ایثار جان لازم نیست حتما در روستاهای دور افتاده بلوچستان باشم بلکه در ناف تهران مرکز مخابراتی
دیالمه!
باورت میشه؟
قبلا تنها شرکتی که میتونست اینجا اینترنت بده شرکت .... بود که با شکمسیری تمام و با کلی منت و چند ماه تو صف بودن ADSL 128k رو ماهی 50.000 میداد کافیه همین الان یه سرچی تو اینترنت بزنید و ببینید که بندگان خدا چند سال برای adsl ذجه میزدند:cry:

خداروشکر چند وقتیه چند تا شرکت دیگر هم اومدند و انحصار رو شکوندند.

پ.ن:حالا اگر جای من باشید میفهمید که چرا وقتی که کامپیوتر رو روشن میکنم و اون آیکون دوتا امپیوتر ADSL
چند تا چشمک میزنه و بعد کانکت میشه قند تو دلم آب میشهi!:happy:

ساعت جاري 18:02 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.