انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتخاب کاربر برگزیده سایت سرمایه (مهرماه 87) (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4195)

shahramfx October 21st, 2008 22:58

من هم به نوبه ي خودم انتخاب اميد سبوكي را به عنوان كاربر برگزيده ماه تبريك ميگم
انشاالله موفق باشند

naghmeirani October 21st, 2008 23:47

جنابِ آقایِ امیدسبوکی:
انتخابِ شما به عنوانِ کاربرِ نمونه مبارک باد.
برایتان در همهِ مراحلِ زندگی موفقیت وسلامتی آرزومندم.

Gh.Saeadian October 22nd, 2008 09:22

سلام دوستان
ضمن تبریک عنوان کاربر نمونه مهرماه به تریدر موسیقی دان عزیز جناب آقای امید سبوکی که به حق به ایشان تعلق گرفت همین جا از سایر دوستانی که بر من هم منت گذاشته و رأی دادن کمال تشکر رو دارم و بخاطر اینکه تمامی این عزیزان در این جایزه سهیم باشند از طرف کلیه کاربران سایت اونو به یکی مراکز خیریه مندرج در امضای حسام عزیز تقدیم می کنم. امیدوارم خداوند متعال ضمن برطرف کردن مشکلات تمامی دردمندان جامعه ، ما رو هم قرین رحمت خودش قرار بده. آمین
با تشکر
موفق باشید

Reza October 22nd, 2008 11:24

با سلام

نظرسنجی مهرماه نیز به پایان رسید و نفرات برگزیده به شرح ذیل مشخص شدند:

نفر اول: جناب piano11
نفر دوم جناب Gh.Saeadian

ضمن تبریک به این دو بزرگوار، از همه دوستانی که در نظرسنجی شرکت کردند تشکر می کنم.

piano11 October 22nd, 2008 11:43

با تشکر از تمامی دوستان و رضای عزیز . امیدوارم بتونیم با هم به موفقیت بیشتری برسیم .
من جسارتا ترجیح میدم این جایزه به یکی از دوستان در مسنجرم که میدونم با ضرر هفته پیشش مشکل بزرگی براش بوجود اومده تقدیم کنم . انشالله که هم دست من و هم دست کرمان اف ایکس برای این عزیز خوب باشه و بتونه با این سرمایه کوچک دوباره جون بگیره و مشکلاتش کمتر شه . با تشکر امید سبوکی

Hesam3737 October 22nd, 2008 13:23

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 240128)
با سلام

نظرسنجی مهرماه نیز به پایان رسید و نفرات برگزیده به شرح ذیل مشخص شدند:

نفر اول: جناب [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
نفر دوم جناب [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ضمن تبریک به این دو بزرگوار، از همه دوستانی که در نظرسنجی شرکت کردند تشکر می کنم.

با سلام

من هم برای این دوبزرگوار آرزوی موفقیت دارم و برگزیده شدنشان را تبریک عرض می کنم .

با تشکر

amir biz October 22nd, 2008 13:28

استاد بزرگوار من جناب سعیدیان بهتون تبریک میگم.امید وارم همیشه در زندگی برنده باشید .:)
آقای سبوکی جایزه مبارکتون باشه و با کار زیبا تون (اهدای جایزه)باز هم یک درس جدید به من دادین .امید وارم همیشه آنقدری داشته باشید که هزار هزار ببخشید :)

amir biz October 22nd, 2008 13:43

..........................

kermanfx October 23rd, 2008 12:40

جوایز اهدا شد

1 ضميمه
جوایز کاربران برگزیده توسط کرمان اف ایکس اهدا شد
طبق درخواست آقای سعیدیان جایزه ایشون به حساب انجمن تالاسمی ایران واریز گردید و فیش این حواله پیوست این پست میباشد
با تشکر از همه دوستان
امیدوارم همه ما از اینگونه کارها در زندگی خود انجام دهیم

ساعت جاري 12:34 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.