انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   مبلغ شروع سرمایه گذاری (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1115)

ميثم۶۱ July 24th, 2005 12:58

مبلغ شروع سرمایه گذاری

سلام
من با چند تا كارگزاري تماس گرفتم همه ۵۰۰ هزار تومان حداقل مبلغشونه كه اون هم از يك نوع سهم بايد باشه
كسي مبلغ كمتر سراغ داره؟
ممنون ميشم بهم معرفي كنيد

yaser_rashidi July 24th, 2005 14:27

سلام

كار كردن در بازار بورس با سرمايه كم كار خطرناكيه. مخصوصا تعداد كم سهم(تنوع كم سبد) ميتونه خيلي خطرناك باشه. فقط يك سهم كار كردن كه ديگه هيچ! فكر كنم دهها بار شنيده باشيد كه همه تخم مرغها را در يك سبد نگذاريد. حالا كسي كه فقط يك تخم مرغ داره كه .... :unsure: . در ضمن كارگزارها طبق نرمي(كه بيشتر توافقيه) از يك مقداري كمتر كار نميكنن. چون صرفه اقتصادي نداره و كار اداري و ... اش هزينه اش بيشتر از سودشه! ;)
سعي كنيد مدتي بصورت دمو( :huh: ) يعني با پول غير واقعي ولي در شرايط واقعي خريد و فروش كنيد. بعد هم با سرمايه معقولي(حداقل يكي دو ميليون) وارد بازار شويد. اين رو در نظر داشته باشيد كه با مقادير كم كارگزار هم ارزشي براي درخواست هاي خريد و فروش شما قائل نميشود و كارتون همش عقب مي افته.(البته كار درستي نيست :unsure: ولي بالاخره كارگزارن ديگه!). يك حداقل سرمايه و حداقل خريد و فروشهاي بعنوان نورم در بازار موجوده كه كسي راهي براي دور زدنش معمولا نداره. بقول امضاي آقا مصطفي(كه امروز تو بخش فاركس پست زده بود ديدمش):

لا يمكن الفرار من حكومتك !‌

:rolleyes:

Homitrade August 5th, 2005 15:24

سلام اقاي رشيدي خيلي خوشحالم كه باز هم نوشته اي از شما ديدم...اقا هر چقدر با شما تماس مي گيريم(از طريق دوستان و pm و اي-ميل(يا به قول يارو پست الكترونيك)جوابي از شما نديديم! :unsure: در مورد سوال دوستمون درست گفتيد ولي بعضي از ايراني ها چاره اي ندارند با اندك پولي شروع كنم (يادش به خير سال ۷۹ با ۱۵۰ تومان شروع كرديم)به نظر من بايد يواش يواش سرمايه وارد كرد...اينجوري ضرر كمتر ميشه...يعني اول يه سهم خيلي مطمپن بعدش با سرمايه اي بيشتر سهام ديگه اي رو اضافه كنيم....اقاي رشيدي خيلي خوشحال شدم كه با شما حرف ميزنم...موفق و پيروز باشيد... ;)

احتمال August 8th, 2005 22:01

نقل قول:

Originally posted by ميثم۶۱@ ۲ مرداد ۱۳۸۴ @ ۱۲:۵۸ بعدازظهر
سلام
من با چند تا كارگزاري تماس گرفتم همه ۵۰۰ هزار تومان حداقل مبلغشونه كه اون هم از يك نوع سهم بايد باشه
كسي مبلغ كمتر سراغ داره؟
ممنون ميشم بهم معرفي كنيد

يكي از كارگزاري هاي مناسب كه حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار تومان را
تعيين كرده عبارتست از

كارگزاري دنياي خبره :rolleyes:

ضمنا شرطي هم براي نوع سهام نمي گذارد.

pol June 5th, 2007 23:16

سلام دوستان
من مي خوام بيام تو بورس فقط مي ترسم مي خوام با سرمايه ي 120 تومان شروع كنم شما نظرتون چيه؟؟؟راستي اينت كارگزاري دنياي خبره كه مي گيد تو شيراز كجاست؟؟؟

با تشكر
باي

manimusical October 16th, 2007 13:15

لطفا به من هم بگید مرسی

alihirsaei October 16th, 2007 13:22

تاریخ پستها رو دوستان بیشتر دقت کنند

Honda October 16th, 2007 14:21

سلام
تاریخ پست (( احتمال )) متعلق به سال 2005 است.
ارادتمند شما

moj88 December 19th, 2008 00:59

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alihirsaei (پست 141284)
تاریخ پستها رو دوستان بیشتر دقت کنند

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Honda (پست 141293)
سلام
تاریخ پست (( احتمال )) متعلق به سال 2005 است.
ارادتمند شما

دوستان من این دلیل نمی شه کسی چیزی ننویسه
هر کی هر سوالی داشت باید بنویسه و اگه راه یکی به این جا اوفتاد اونو ببینه
و جواب بده حتی اگه جواب اون یعد از یه سال دیگه داده یشه برای افراد بعد از اون
راه چاره می شه چون این کار یه مسیریه که مشکلاتش تقریبا برای همه یکی یه .
:advise:

اینم یه تاپیک برای تازه کار ها در باره مبلغ شروع توش اشاره شده
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

eslami December 22nd, 2008 14:26

بنظر من کمتر 2000دلار اصلا راه نداره ، مگه نمیخواهیم موفق بشیم پس هرچی بیشتر بهتر ولی اگه تو ذهن شما ذره شک دارید که شکست میخورید و همینجوری الله بختکی میخواهید وارد بشید و بعد از شکست بگید که خوب شد بیشتر سرمایه نذاشتما ، اصلا وارد نشید بهتره!!!

salam123q September 8th, 2009 19:02

سلام من نمی خوام یک دفعه مثلا 1000000تومان وارد بورس کنم میخوام ماه به ماه از 100000تومان کم کم شروع کنم برم به قیمت های بالا تر حالا کسی کار گزاری رو میشناسه که با حداقل سرمایه کم مشکلی نداشته باشه؟

auto_chartist September 11th, 2009 01:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله salam123q (پست 339792)
سلام من نمی خوام یک دفعه مثلا 1000000تومان وارد بورس کنم میخوام ماه به ماه از 100000تومان کم کم شروع کنم برم به قیمت های بالا تر حالا کسی کار گزاری رو میشناسه که با حداقل سرمایه کم مشکلی نداشته باشه؟

سلام

شما اول خوب ياد بگيريد
دليلي ندارد كه كم كم سرمايه وارد كنيد

شما بايد مثلا مبلغ x را براي بورس در نظر بگيريد
حالا ممكن است در يك زمان100 درصد سرمايه شما درگير شود ممكن است در يك دوره 10 درصد سرمايه شما درگير شود
دليلي ندارد كه هميشه تمام سرمايه بصورت سهام باشد

ساعت جاري 02:13 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.