انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

reza398 December 31st, 2006 20:10

سلام آقا REZA مدير محترم انجمن
من فكر ميكنم جاي يك تشكر درست و حسابي از شما و كلا سايت سرمايه اينجا خاليه . واقعا به خاطر درست كردن اين مجموعه ارزشمند از شما متشكرم (و متشكريم ) . واقعا خسته نباشيد و دست شما درد نكند . شما جزو معدود افرادي هستيد كه از فضاي مجازي (‌اينترنت )‌بهترين استفاده را ميكيند (‌كه همان مفيد بودن براي ديگران است )‌ . اميدوارم هيچوقت شاهد از بين رفتن اين انجمن و سايت سرمايه نباشيم . هر كمكي از دست بنده بر بياد شخصا در خدمتم .
متشكرم - خدانگهدار

S_K_H January 7th, 2007 20:08

سلام فراوان و خسته نباشید خدمت آقا رضای عزیز و همچنین تبریک به مناسبت عید غدیر
2 تا پیشنهاد داشتم :
1. مدت ادیت پست از 15 به 30 دقیقه افرایش یابد
2. اگر مقدور باشد گزینه حذف پست هم در بخش ویرایش اضافه شود
دلیل : از آنجا که مدتی است سایت با پیغام ترافیک بالا مواجه می شود گاهی پیش آمده یک پست چند بار تکرار شود ( به دلیل ارسال مجدد و پیغام ترافیک مجدد ! ) همچنین به دلیل همین ترافیک امکان ادیت پست اشتباه ممکن است در 15 دقیقه امکان پذیر نشود .

برای شما و همچنین برای همه دوستان آرزوی خوشی و سلامتی دارم
با تشکر

ariana January 7th, 2007 20:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله seincard (پست 79844)
2 تا پیشنهاد داشتم :
دلیل : از آنجا که مدتی است سایت با پیغام ترافیک بالا مواجه می شود گاهی پیش آمده یک پست چند بار تکرار شود ( به دلیل ارسال مجدد و پیغام ترافیک مجدد ! ) همچنین به دلیل همین ترافیک امکان ادیت پست اشتباه ممکن است در 15 دقیقه امکان پذیر نشود .

سلام
من هم با پيشنهاد شما كاملاً موافقم .

ninijoon January 7th, 2007 20:23

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ariana (پست 79846)
سلام
من هم با پيشنهاد شما كاملاً موافقم .

من هم همینطور:rolleyes:

Hamed2420 January 7th, 2007 20:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله seincard (پست 79844)
سلام فراوان و خسته نباشید خدمت آقا رضای عزیز و همچنین تبریک به مناسبت عید غدیر
2 تا پیشنهاد داشتم :

برای شما و همچنین برای همه دوستان آرزوی خوشی و سلامتی دارم
با تشکر

با سلام

این بحث یک بار شده و آقا رضا فرمودن برای اینکه در خیلی از تاپیک ها سیگنال گذاشته میشه و به صورت لایو معامله میشه، اگر مدت زمان ادیت زیاد باشه، امکان داره که یک مشکلاتی بوجود بیاد.

و در ضمن این امکان وجود نداره که مثلا برای هر تالار مدت زمان خاصی رو برای ادیت تعیین کنند.

در مورد مشکل تکرار پست ها هم بگم که این مساله دست مدیران تالار ها رو میبوسه و الان که این زحمت به عهده خود آقا رضا و یاسر خان جان هست :p

البته من هم به شخصه موافق این دو پیشنهاد هستم اما فکر کنم جواب هایی که قبلاً داده شده، منطقی است. :)

متشکرم
ارادتمند شما

S_K_H January 7th, 2007 21:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 79850)
البته من هم به شخصه موافق این دو پیشنهاد هستم اما فکر کنم جواب هایی که قبلاً داده شده، منطقی است. :)

کاملا درسته :)
منم فقط قصدم پیشنهاد بود وگرنه مدیریتی آقا رضا و دوستان دیگر در این سایت دارند واقعا آفرین داره :cool:

Reza January 7th, 2007 22:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 79850)
با سلام

این بحث یک بار شده و آقا رضا فرمودن برای اینکه در خیلی از تاپیک ها سیگنال گذاشته میشه و به صورت لایو معامله میشه، اگر مدت زمان ادیت زیاد باشه، امکان داره که یک مشکلاتی بوجود بیاد.

و در ضمن این امکان وجود نداره که مثلا برای هر تالار مدت زمان خاصی رو برای ادیت تعیین کنند.

در مورد مشکل تکرار پست ها هم بگم که این مساله دست مدیران تالار ها رو میبوسه و الان که این زحمت به عهده خود آقا رضا و یاسر خان جان هست :p

متشکرم
ارادتمند شما

با سلام

از دوست عزیز آقا حامد تشکر می کنم که دلایل رو بطور کامل عنوان کردند.

ario January 11th, 2007 13:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yusefamini (پست 78059)
سلام
مدتیه که سایت با مسائلی مواجهه که مربوط به سرور میشه و با تغییر سرور قابل حله .
خوب مسلما تغیییر سرور و استفاده از سرور بهتر هزینه بیشتری رو طلب میکنه . این هزینه یا باید از موارد درآمد زا مانند آگهی و ... تامین بشه یا اینکه از جیب پرداخته بشه .
ما همگی بر این نکته تاکید داریم که یکی از ویزگیهای مثبت این سایت اینه که تجاری نشده و همه چی بر مبنای دوستی و ارائه بدون چشم داشت مطالب میگرده .
خوب... در این وضعیت همه ما انتظار داریم که مدیران سایت هزینه های ارتقائ سطح کیفی سایت رو متقبل بشوند .
حالا بعد از این مقدمه چینی اجازه بدید که پیشنهادم رو بدم .
من معتقدم که خیلی از ما از طریق آموزشهایی که بوسیله این سایت گرفته ایم به کار ترید مشغولیم و هیچ کس نقش مثبت این سایت رو منکر نیست .
پیشنهاد میدم که از طرف مدیران سایت یه حساب بانکی معرفی بشه و هر کسی که احساس تعلق به این سایت میکنه و معتقده به نحوی به این سایت بدهکاره ( مثل خود من ) به صورت کاملا اختیاری و داوطلبانه هر زمان و هر مقدار که خواست برای ارتقائ کیفیت سایت به این حساب واریز کنه .
این کار کاملا داوطلبانه است و لازم نیست مداوم باشه . یعنی حتی سالی یک بار و اون هم 10 دلار می تونه کار گشا باشه .

:) در اين رابطه كسي نظري ندارد؟

mehdi77 January 15th, 2007 11:22

با سلام
با تشکر از مدیران خوب سایت سرمایه
میخواستم اگر امکان داشته باشد ساعتهای اصلی را (توکیو ، تهران ، لندن ، نیویورک ) در صفحه انجمنها نمایش داده شوند .

با آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای مدیران محترم

ariana January 16th, 2007 14:28

با سلام

مي‌خواستم پيشنهاد كنم يك تاپيك براي آموزش و راهنمايي در خصوص بك تست و تست استراتژي ايجاد شود و روش كار و نرم‌افزارهاي لازم براي اين كار ، معرفي شود. از دوستاني كه در اين زمينه تجربه دارند ، زحمت آن را بكشند .

با تشكر

fx-pip January 18th, 2007 21:31

سلام
مدیرای سایت خسته نباشید
من واسم یه مشکلی پیش اومده
در قسمت موضوع آزاد وقتی میخام به یک تاپیک جواب بدم گزینه پیوست فایلم نیست .
مشکل از کجاست ؟

ممنون

Shakhes January 18th, 2007 21:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx-pip (پست 82004)
سلام
مدیرای سایت خسته نباشید
من واسم یه مشکلی پیش اومده
در قسمت موضوع آزاد وقتی میخام به یک تاپیک جواب بدم گزینه پیوست فایلم نیست .
مشکل از کجاست ؟

ممنون

===================================

اقا رضا :
با سلام

حجم ضمیمه های فروم به سرعت در حال افزایشه و برای این موضوع باید راه حلی پیدا کنیم. با توجه به اینکه اکثر ضمیمه ها در تالار "موضوع آزاد" جنبه تفریحی دارند و احتمالا بعد از مدتی کسی به اونها سر نمی زنه، لذا امکان ضمیمه کردن فایل برای تالار "موضوع آزاد" و "آگهی" رو غیر فعال کردم تا حجم کمتری اشغال بشه.

از دوستان عزیز می خوام فایلها و تصاویر مورد نیاز در انجمنهای "موضوع آزاد" و "آگهی" را در سایتهای هاستینگ مجانی آپلود کنند. اما حتماً فایلها و تصاویر مورد نیاز در سایر انجمنها را به پستها ضمیمه کنند تا برای آینده باقی بمانند.

با تشکر

Mohsen January 24th, 2007 03:54

سلام :)
يكي از تاپيكهايي كه در طول عمر 9-8 ماهه ي خود مطالب بسيار ارزشمندي را در خود جاي داده ، تاپيك " Live Trading " است . متاسفانه برخي از مطالب ارزشمند مطرح شده در اين تاپيك پر حجم ، در بين صفحات بيشمار گم شده و پيدا كردن آنها نيز كار دشواري است . مورد خاصي كه به نظر بنده ارزش فراواني داشته و بايستي گرد آوري گردد ، مطالبي است كه توسط جناب فرخ تحت عنوان " آنچه مي توانستيم انجام دهيم " در پايان هر روز كاري قرار داده مي شود .اين نمونه هاي ارزشمند ، به حق راهگشاي بسياري از ما است و مطالعه ي چند باره ي آنها (حتي در آينده) مفيد مي نمايد . سعي كردم تا جايي كه مي توانم اين پست ها را جمع آوري كنم كه لينك آنها را در زير قرار مي دهم . پيشنهاد مي كنم تاپيكي مجزا در هر قسمت كه صلاح مي دانيد ايجاد كرده و اين مطالب را در آنجا قرار دهيد تا دسترسي ساده تري داشته باشد (اگر تاپيك دسترسي محدود داشته و صرفاً توسط جناب فرخ و ساير مديران اداره گردد شايد بهتر باشد و دوستان نيز مي توانند سوالات خود را در اين خصوص در همان تاپيك اصلي مطرح نمايند)

كد:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

در پايان عرض احترام و خسته نباشيد دارم خدمت مديران پرتلاش سايت كه متاسفانه غير از ايجاد زحمت و اضافه كردن كار ، چيزي برايشان نداريم :blush:
موفق و پاينده باشيد

Shakhes January 24th, 2007 13:01

سلام اقا محسن
از پیشنهاد فوق العاده شما بسیار ممنونم .انشالله به زودی پس از مشورت با جناب فرخ این مجموعه تحت تاپیکی در تالار سیستمها و روشهای معامله گرداوری و هر روز به هنگام خواهد شد .
ضمن اینکه منتظر ارایه پیشنهادات و نظرات دوستان در تاپیک پشتیبانی لایو تریدینگ ( لینک زیر ) هستیم .

شاد و تندرست باشید

Mohsen January 26th, 2007 03:15

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Shakhes (پست 83098)
انشالله به زودی پس از مشورت با جناب فرخ این مجموعه تحت تاپیکی در تالار سیستمها و روشهای معامله گرداوری و هر روز به هنگام خواهد شد .

سلام :)
شاخص جان ممنون از اينكه زحمت تاپيك را كشيديد و اين پستهاي ارزشمند را در آنجا قرار داديد .
فقط اگر امكان داشته باشد به جاي لينك پستها كه در تاپيك جديد قرار داده شده ، خود پستها (يا يك كپي از آنها ) در آن قرار گيرد ، شايد هم جذابيت بيشتري ايجاد نمايد و هم براي مطالعه ي مجدد مفيد تر باشد .
ببخشيد كه زحمت دادن ما به شما تمامي ندارد :blush:
موفق و شاد باشيد

ساعت جاري 19:45 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.