انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   راهنماي مسير در بورس اوراق بهادار (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=6083)

matlabdoni April 8th, 2011 11:45

راهنماي مسير در بورس اوراق بهادار

دوستان بازار تبادل ارز كه سرنوشتش اينطور شد حالا ما بورس را از كجا شروع كنيم از كجا به صورت ابتدايي شروع كنيم تا پيشرفته؟

rezaesmailiazad April 8th, 2011 12:44

واقعا ممنون می شویم دوستانی که فعالیت در این بازار دارند ما را اهنمایی کنند و دوستانی هم که می خواهند بحث را به حاشیه بکشند خواهشا پست نزنند .

matlabdoni April 8th, 2011 13:24

مي خواستم بدونم تكنيكال بورسم مثل فاركسه يعني من ميخوام با روش آقاي پشوتن تو بورس ايران فعاليت كنم معملات موفقي داريم؟ و اينكه همه روشهاي اليوت ,چنگال و ... تو اين بورسم كارايي دارند

rezaesmailiazad April 8th, 2011 13:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله matlabdoni (پست 474935)
مي خواستم بدونم تكنيكال بورسم مثل فاركسه يعني من ميخوام با روش آقاي پشوتن تو بورس ايران فعاليت كنم معملات موفقي داريم؟ و اينكه همه روشهاي اليوت ,چنگال و ... تو اين بورسم كارايي دارند

تا اونجایی که من پیگیری کردم بله دقیقا مثل همین جا هست .

اما شایعات مثل اینکه خیلی مهم هستند و همچنین نسبتهایی هم توش هست مانند P/E که میگن مهم هست .

mavi_love April 8th, 2011 13:43

دوستان
الان بازار سهام و بورس به شدت بالا رفته و قیمتها یه مقدار حبابی شده نکنه پولامونو بکشونیم تو بورس یه دفعه این حباب بترکه مثل حبابی که تو بورس دبی تشکیل شده بود نشه؟

asagh April 8th, 2011 13:55

بورس ایران

فقط تهرانی ها میتونن استفاده کنن کاش یه چیزه مثله متاتریدر داشت

meysam2010 April 8th, 2011 13:55

دوستان مقدار سرمایه ای که قصد ورود به این بازار را دارند را ذکر کنند

meysam2010 April 8th, 2011 14:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله asagh (پست 474945)
فقط تهرانی ها میتونن استفاده کنن کاش یه چیزه مثله متاتریدر داشت

منظورتون چیه
مگه شهرستونیا نمی تونند

asagh April 8th, 2011 14:08

منظورم اینه که باید بلند شی بری تهران تو تالار بورس اونجا معامله کنی (حضور فیزیکی باید داشته باشی)
البته با تلفن هم فکر کنم بشه ولی برای دونستن شرایط بازار تحلیلش فکر کنم حتما باید اونجا باشی

matlabdoni April 8th, 2011 14:13

نخير دوست عزيز اينطور كه من با يكي از دوستان صحبت كردم مثلا مي توني مدارك را براي فعاليت در بورس استان موردنظرتون تكميل كنيد و در خواست خريد و فروش از طريق اينترنت را بديد و اونم يك كارگزار براي خريد و فروش دارددقيقا مثل متاتريدر.ظاهرا دوتا كارگزارند اگه اشتباه نكنم يكي همين كارگزار كشاورزي كه از همه بهتره و امكان خريد و فروش در هر كجاي ايران هست و اون يكيم نميدونم

meysam2010 April 8th, 2011 14:15

تا انجا که اطلاع دارم خرید و فروش اینترنتی هم وجود دارد
در بورس ایران تکنیکل جواب گو است نه به سرعت بازار ارز
ولی در مورد اخبار ؟

matlabdoni April 8th, 2011 14:16

در ضمن فقط تهران نيست كه تالار بورس داه همه استانها داراي بورس هستند من كه مال يكي از شهرستان هاي استان اصفهانم مي خوام بروم از اين طريق يك كارگزار اينترنتي انتخاب كنم و خريد و فروش از طريق اينترنت كنم(واقعا عاليه مثل متا).... فقط عيبي كه داره لوريج نداره و سرمايه هم بايد بالا باشه:(

meysam2010 April 8th, 2011 14:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله matlabdoni (پست 474957)
در ضمن فقط تهران نيست كه تالار بورس داه همه استانها داراي بورس هستند من كه مال يكي از شهرستان هاي استان اصفهانم مي خوام بروم از اين طريق يك كارگزار اينترنتي انتخاب كنم و خريد و فروش از طريق اينترنت كنم(واقعا عاليه مثل متا).... فقط عيبي كه داره لوريج نداره و سرمايه هم بايد بالا باشه:(

سلام دوست عزیز
روشی که گفتی خوبه من خودم مطالعه نکردم ولی دوستان خیلی تعریف میکنند مطالعه کن
بورس ایران هم پول زیادی مطلبد و هم اطلاعات پشت پرده ای (اخبار زود هنگام)
اگه دوستان سایتی خواستند می تونم معرفی کنم که این سایتها هم رایگان دارد هم تعرفه دار

mehrdad1355 April 8th, 2011 15:16

فعالیت در بورس

به نام خدا
چندی وقت پیش برای فروش اوراق بورس یکی از فامیل رفتم برای بورس (کرمانشاه) و در انجا بود که با یکی از دوستان قدیمی برخورد کردم و منو راهنمایی کرد که در کلاسهای اموزشی بورس
ثبت نام کردم ومنتظر تا با من تماس بگیرند . شما با مراجع به این سایت[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
ادرس بورس شهرستان خودتان پیدا کنید [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
البته من یک cdکه مراحل مختلف فراگیری بورس بود از انجا تهیه کردم همرا ه با یک کتاب اگر اقا رضا عزیز اجازه بدند همین جا اپلود کنم

rezaesmailiazad April 8th, 2011 16:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله meysam2010 (پست 474962)
سلام دوست عزیز
روشی که گفتی خوبه من خودم مطالعه نکردم ولی دوستان خیلی تعریف میکنند مطالعه کن
بورس ایران هم پول زیادی مطلبد و هم اطلاعات پشت پرده ای (اخبار زود هنگام)
اگه دوستان سایتی خواستند می تونم معرفی کنم که این سایتها هم رایگان دارد هم تعرفه دار

لطفا تکه میشه این سایت ها را معرفی کنید و اگر نمی توان در تاپیک نوشت ، لطفا پیام خصوصی کنید برام .

مرسی

ساعت جاري 04:24 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.