انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   بررسی تکنیکالی سهام های بورس ایران (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5584)

tanha May 26th, 2010 15:28

با سلام خدمت دوستان محترم مخصوصا آقا سعید

ببخشید سوالی داشتم نمی دونم اینجا جاش بود یا نه ولی جایی رو هم پیدا نکردم

من 10 سال پیش 600 سهم از سهام شرکت توسعه معادن روی ایران خریداری کردم و در طول این 10 سال هیچ خبری از اینکه چی شده و چجوری هست ندارم فقط چندین باز برگه افزایش اتوماتیک سهام اومد و فکر کنم الان سهامم 2650 یا شایدم به 3000 و خورده ایی رسیده باشه می خواستم بپرسم که الان این سهام منو چقدر می خرن ؟ و من برگه های مربوط به سهامم رو از کجا باید بگیرم .من فقط سهام مربوط به 600 سهم رو دارم و برای بقیه سهام 2 تا نامه از سوی شرکت اومده ... ممنونم اگه منو راهنمایی کنید که چطور و کجا می تونم اونو بفروشم .. بازم ممنون

سعید حاج حیدری May 26th, 2010 17:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله tanha (پست 398807)
با سلام خدمت دوستان محترم مخصوصا آقا سعید

ببخشید سوالی داشتم نمی دونم اینجا جاش بود یا نه ولی جایی رو هم پیدا نکردم

من 10 سال پیش 600 سهم از سهام شرکت توسعه معادن روی ایران خریداری کردم و در طول این 10 سال هیچ خبری از اینکه چی شده و چجوری هست ندارم فقط چندین باز برگه افزایش اتوماتیک سهام اومد و فکر کنم الان سهامم 2650 یا شایدم به 3000 و خورده ایی رسیده باشه می خواستم بپرسم که الان این سهام منو چقدر می خرن ؟ و من برگه های مربوط به سهامم رو از کجا باید بگیرم .من فقط سهام مربوط به 600 سهم رو دارم و برای بقیه سهام 2 تا نامه از سوی شرکت اومده ... ممنونم اگه منو راهنمایی کنید که چطور و کجا می تونم اونو بفروشم .. بازم ممنون

سلام دوست من برگه سهام خود رو به این ادرس ببرید و از اخرین مقدار سهام خود اطلاع پیدا کنید یا می تونید به کارگزاری مراجعه کنید داستان بالا را براشون بگید بهتون اخرین میزان سهم خودتون رو میدهند اما اگر به خود شرکت مراجعه کنید می تونید سود حاصله از فعالیت این شرکت رو در این 10 سال دریافت نمایید

شركت توسعه معادن روي ايران (سهامي عام) براساس تبصره 29 قانون بودجه سال 1376 كشور و به منظور اجراي پروژه‌هاي توسعه صنعت روي تأسيس گرديد . در دي ماه 1376 با تشكيل كميته راهبري توسط وزارت معادن و فلزات وقت عملاً تلاش و فعاليت جهت تشكيل شركتي به صورت سهامي عام به منظور ايجاد ظرفيت‌هاي جديد توليد روي به ميزان يكصد هزار تن در سال آغاز گرديد و با جلب مشاركت 27 نهاد ملي و منطقه‌اي به عنوان هيأت مؤسس و با اخذ تأييديه از اداره ثبت زنجان در تاريخ 21/11/1376 نسبت به عرضه سهام به عموم مردم ايران اقدام شد . اولين مجمع عمومي مؤسسين شركت در تاريخ 10/2/1377 برگزار و با تصويب اساسنامه، انتخاب هيأت‌مديره، بازرس قانوني و ثبت شركت در تاريخ 19/2/1377 تحت شماره 2972 در اداره ثبت زنجان، شركت توسعه معادن روي ايران (سهامي عام) به عنوان يك شركت خصوصي عملاً فعاليت خود را آغاز نمود. شركت در تاريخ 2/8/1379در سازمان بورس اوراق بهادار تهران مورد پذيرش قرار گرفت و سهام آن در تاريخ 20/1/1380 بر روي تابلوي بورس معامله شد.

88730772-4
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
ایران - تهران - تهران، خيابن قائم مقام فراهاني، خيابان هشتم،شماره 10

اخرین قیمت هرسهم هم 383.9 ریال هست
توصیه ایی هم برای شما دارم این که این مقدار سهم رو تا اخر امسال حفظ کنید احتمال ریزش قیمت تا 300 تومان هست اما اینده درخشانی رو می بینم براش حداقل میبینم تا حدود 600-700 تومان

MEhdi Sobhani June 14th, 2010 15:07

سایپا

1 ضميمه
با عرض سلام و خسته نباشید .

جناب حاج حیدری لطفا اگر امکانش هست نظرتون رو درباره چارت سایپا بفرمایید .

با تشکر فراوان .

سعید حاج حیدری June 14th, 2010 20:32

در صورت شکست اون مقاومت بالا احتمال صعود قیمت تا 228 و 242 وجود دارد تحلیل سایپا در صفحات قبل موجود است

سعید حاج حیدری June 19th, 2010 16:39

چند وقتی یکی از دوستان بهم گفت میشه یگ گزارش کار یا نتیجه بگیرید از تحلیل هایی که قرار دادید

باید عرض کنم که به صورت زیر است
ایران خودرو دقیقا عین پیش بینی پیش رفته است
فولاد مبارکه اصفهان درست پیش بینی شده است
صدرا دقیقا به تارگت هایی که اعلام کردم رسیده است و ریزش شدید خودش رو انجام داد
اذراب دقیقا تارگت های احتمالی رو دید
سایپا تقریبا صعود و اصلاح هاش عین تحلیل هام درامد
کنتور سازی در حال صعود به منطقه هایی که مشخص کرده بودم هست
بوتان هم درست بوده است و به سمت تارگت های احتمالی در حال حرکت است اما حرکت ان کند است
چادر ملو ریزش خودش رو نشان داد
کالسیمین نیز دقیقا از اونجایی که مشخص کرده بودم ریزش داشت

صندوق بازنشستگی خطا شد اونم به دلیل این که صعود در قالب موج بی بود نه شروع حرکت جدید اما هنوز تا زمانی که انتهای موج سی لمس نشود تحلیل به قوت خود باقی است
لیزینک خودرو غدیر فیل شد
بانک کار افرین الان موج 4 تمام شده است و تحلیل قبلی ما رو فیل کرده است

تقریبا در این مدت حدود 200 درصد سود اوری داشته برای بنده بورس ایران (از برج 2 )
و این جا اعلام میکنم که بورس ایران هم مثل سایر کشور های دیگر تکنیکال درونش هست و میشه با دانش تکنیکال و بررسی کوچک فاندامنتال می توان سود های خوبی از این بازار کرد
البته فعلا دوران خوب بازار است

vahidgh June 19th, 2010 16:55

سلام

با تشکر از آقا سعید

میشه لطفا نحوه ی استفاده از دیتاها رو مختصرا توضیح بدید؟
من پوشه ی دیتاهای سهام به زبان انگلیسی و نرم افزار getdata رو دارم اما دقیقا نمی دونم چه طور باید باهاش کار کنم و البته آخرین آپدیت این دیتاها سال 2008 هست.
لطفا نحوه ی ورود دیتا به متاتریدر رو هم مختصرا بفرمایید البته قبلا این کار رو کردم اما نمی دونم چه طور باید به اسم خود دیتا اون رو ایمپورت کنم.

با تشکر

سعید حاج حیدری June 19th, 2010 16:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahid_vpshack (پست 405613)
سلام

با تشکر از آقا سعید

من پوشه ی دیتاهای سهام به زبان انگلیسی و نرم افزار getdata رو دارم اما دقیقا نمی دونم چه طور باید باهاش کار کنم و البته آخرین آپدیت این دیتاها سال 2008 هست.
لطفا نحوه ی ورود دیتا به متاتریدر رو هم مختصرا بفرمایید البته قبلا این کار رو کردم اما نمی دونم چه طور باید به اسم خود دیتا اون رو ایمپورت کنم.

با تشکر

سلام من دیتا از اریا سهام گرفتم و از نرم افزاری که شما می فرمایید استفاده نمیکنم دیتارو هم می برم داخل داینامیک تریدر به متاتریدر ارسال نمیکنم

Fartoos June 19th, 2010 17:40

درود به جناب حيدري
اقا چادرملو توي صعودش سود خوبي به من داد حالا كه ريزش خوبي داشته ميخواستم نظرتون رو بدونم ايا وقت برگشتشه اگه جواب مثبت هستش به نظرتون تارگتش كجاها ميتونه باشه؟
ممنون

ali20 June 19th, 2010 19:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahid_vpshack (پست 405613)
سلام

با تشکر از آقا سعید

با تشکر

سلام

در تاپیک زیر آقای دکتر صبحانی توضیحات خوبی+نرم افزار انتقال دیتا به متاتریدر ارائه کردن:

MEhdi Sobhani June 19th, 2010 22:48

نسخه آخر

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ali20 (پست 405638)
سلام

در تاپیک زیر آقای دکتر صبحانی توضیحات خوبی+نرم افزار انتقال دیتا به متاتریدر ارائه کردن:

سلام
لطفا اگر قصد دانلود داشتید ، نسخه آخرش رو از این پست بگیرید .

mani_trader July 1st, 2010 13:15

سلام .میخو استم نظرمو در مورد چند تا سهم بهتون بگم .کسانی که فیبر ایران و حمل و نقل پتروشیمی دارن بهتره بفروشن .کسانی که معادن روی ایران ، سرمایه گذاری معادن فلزات ، اسوه ، لعاب ایران ،لوله و ماشین سازی ، پتروشیمی خارک، صنعتی نیرو محرکه و داروسازی زهراوی داران بهتره نگارداران تا معلوم بشه وضعیتشون فعلا مشخص نیست چی میخان بشن واسه خرید هم داروسازی زهراوی و صنعتی نیرو محرکه و لعاب ایران بترتیبه اهمیت توصیه میشه .دارو سازی اسوه هم خوبه ولی واسه کسانی که سرمایشون کمه ریسکش بالاس بنابراین فقط کسانی که دارن نگرش داران تا ۲۰۰۰ تومان حداقل .در صورتی که در مورد اینده ی سهم خاصی میخواستین بدونین همینجا بپرسین.موفق باشید

rezaei360 July 1st, 2010 17:40

با سلام.
از اساتید درخواست دارم در صورت امکان نمودار شاخص کل و مخابرات را بررسی کنید.

mani_trader July 2nd, 2010 16:14

مخابرات

سلام دوست عزیز من که جزو اساتید نیستم ولی در مورد آینده مخابرات تکنیکالی چیزی دیده نمیشه شاخص کل هم بنظر ثابت و یا بالارونده میاد.البته طولانی مدت رو من منظورمه.موفق باشی

سعید حاج حیدری July 3rd, 2010 16:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mani_trader (پست 409663)
سلام .میخو استم نظرمو در مورد چند تا سهم بهتون بگم .کسانی که فیبر ایران و حمل و نقل پتروشیمی دارن بهتره بفروشن .کسانی که معادن روی ایران ، سرمایه گذاری معادن فلزات ، اسوه ، لعاب ایران ،لوله و ماشین سازی ، پتروشیمی خارک، صنعتی نیرو محرکه و داروسازی زهراوی داران بهتره نگارداران تا معلوم بشه وضعیتشون فعلا مشخص نیست چی میخان بشن واسه خرید هم داروسازی زهراوی و صنعتی نیرو محرکه و لعاب ایران بترتیبه اهمیت توصیه میشه .دارو سازی اسوه هم خوبه ولی واسه کسانی که سرمایشون کمه ریسکش بالاس بنابراین فقط کسانی که دارن نگرش داران تا ۲۰۰۰ تومان حداقل .در صورتی که در مورد اینده ی سهم خاصی میخواستین بدونین همینجا بپرسین.موفق باشید

می تونم بپرسم این نوسته های بالا بر چه اساس نوشته شده است
ممنون میشم اگر روی چارت توضیح بفرمایید
ما اینجا میخوایم تکنیکالی دلایل خرید و فروش رو بررسی کنیم

ممنونم

سعید حاج حیدری July 3rd, 2010 16:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Fartoos (پست 405624)
درود به جناب حيدري
اقا چادرملو توي صعودش سود خوبي به من داد حالا كه ريزش خوبي داشته ميخواستم نظرتون رو بدونم ايا وقت برگشتشه اگه جواب مثبت هستش به نظرتون تارگتش كجاها ميتونه باشه؟
ممنون

سلام دوست عزیز
کلا سهم کچاد سهم خوبی است در دراز مدت جواب میده و شما سرمایه گذاری تون باید برای دراز مدت باشه
سهم تقریبا ریزشهای خوبی داشته و برای سرمایه گذاری دراز مدت میشه یک 60-70 درصد رو گرفته حداقل تا اخر سال
http://www.forexrainbow.com/files/su...t6isvnlwo9.gif

ساعت جاري 08:37 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.