انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   گفتگو درباره: "انتقال سایت به سرور جدید" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2120)

Reza October 14th, 2006 08:50

گفتگو درباره: "انتقال سایت به سرور جدید"

با توجه به تاپيک: انتقال سايت به سرور جديد

لطفا نظرات خود و همچنين مشکلات احتمالي سايت را در اين تاپيک مطرح فرمائيد.

Hamed2420 October 14th, 2006 09:10

با سلام

آقا رضا جداً خسته نباشید. خدا قوت:)

امیدوارم که دیگه شاهد این مشکلات نباشیم و این هاست پرسرعت باشه و از دست ما شاکی نشه :D
فکر کنم من اولین نفری بودم که امروز چند تا عکس اتچ کردم و با این ضمیمه کردن فایل ها خیلی مشکل داشتم.
چندین بار پیغام Fail شدن پروسه ضمیمه کردن رو در صفحه مدیریت ضمیمه فایل به من میده و بعد از چند بار تکرار، آپلود رو قبول میکنه. امروز من شاید 5 بار به این مشکل برخورد کردم. فکر کنم آپلود فایل ها کمی مشکل داره.

شاید هم ایراد از منه :D
به هر حال ممنون از زحمتی که کشیدید. اگه میشه این یه مورد رو یک بررسی بکنید. :blush:
متشکرم
ارادتمند شما

Reza October 14th, 2006 10:32

سلام

ممنون از لطف شما آقا حامد. راستش خودمم احساس مي کنم سايت کندتر از قبل شده :(
همچنين من برخي لينکهاي موجود در صفحات (مثلا نام کاريري آقا حامد در پست بالايي) رو به رنگ قرمز مي بينم. آيا شما هم اين مشکل رو داريد؟

Hamed2420 October 14th, 2006 10:53

سلام

آقا رضا من یک بار با این مشکل قرمز شدن نوشته ها مواجه شدم ولیکن بعد از اون دیگه ندیدم.

Hamed2420 October 14th, 2006 11:12

آقا رضا

دیگه نمیشه فایل اتچ کرد :(
این پیغام رو سیستم در همون صفحه مدیریت ضمیمه ها به من میده:

result.jpg:
Upload of file failed

باقی دوستان این مشکل رو دارند؟!!

yaser_rashidi October 14th, 2006 14:29

1 ضميمه
سلام

ضمن تشكر از آقا رضا و دوستاني كه كمك كردن علي الخصوص آقا فرخ، و آرزوي عدم تكرار دوباره چنين فاجعه اي، بنده مشكلي كه شما داريد را ندارم. اتفاقا فكر ميكنم سرعت آپلود به سايت از قبل بيشتر شده :blink: دليلش هم عكس ضميمه.

موفق باشيد
..........................
رشيدي

dela October 14th, 2006 17:04

1 ضميمه
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 64380)

همچنين من برخي لينکهاي موجود در صفحات (مثلا نام کاريري آقا حامد در پست بالايي) رو به رنگ قرمز مي بينم. آيا شما هم اين مشکل رو داريد؟

با سلام به همگی
و ضمن تبریک و تشکر
برای منم اینطوری هست

Reza October 14th, 2006 17:12

دلا جان:
آيا در انتهاي صفحه (پايين) پيغام Database Error رو مي بينيد؟
آيا تمام صفحات فروم اين مشکل رو دارند؟
آيا سرعت لود شدن صفحات کم است؟

دوستان ديگر هم مشکل مشابه دارند؟ لطفا دوستاني که مشکل فوق را ندارند نيز اعلام کنند.

با تشکر

yaser_rashidi October 14th, 2006 17:30

سلام

من هیچ مشکلی ندارم. بروزرم موزیلاست و با avant browser که برپایه ie هست هم چک کردم سالمه. توصیه میکنم cache بروزرتون رو کامل پاک کنید. کل کوکی ها و ... رم پاک کنید. شاید درست شد.

موفق باشید
......................
رشیدی

Babak_asdf October 14th, 2006 17:40

1 ضميمه
آقا رضا خسته نباشيد

دست شما درد نكنه.

من مشكل خاصي ندارم يه عكسم واسه امتحان پيوست ميكنم !

dela October 14th, 2006 17:42

1 ضميمه
اون مشکل درست شد یعنی بعضی موقع ها اونطوری میشود و بعضی اوقات نه
ولی این یکی خیلی تکرار میشه!

fx.PARADISE October 14th, 2006 17:50

سلام بر آقا رضا و خسته نباشید

باید تبریک گفت که این سایت آنقدر پربار بوده است و ارتباطات قوی و البته سالم آنقدر زیاد و مثمر ثمر بوده که ارائه دهنده هاستینگ عاجز شده است.
این امر بدون شک مرهون زحمات بسیار شما و سایر اساتید و مدیران سایت سرمایه بوده هست و خواهد بود.
برای من تازه وارد که مشغول تلمذ از محضر شما اساتید هستم مایه بسی افتخار است که در چنین محفل گرمی عضویت دارم.
امیدوارم همچون گذشته موفق و مؤید باشید.

Khashayar_Amini October 14th, 2006 18:00

1 ضميمه
سلام

یک مورد فایل Word جهت تست آپلود می کنم

ظاهرا مشکل خاصی نیست .

من هم از دوستانی که زحمت کشیدن تشکر می کنم و امیدوارم دیگر شاهد مشکلاتی از دست نباشیم .

showmanfx October 14th, 2006 18:15

سلام به همه دوستان عزيزم.من اطلاع نداشتم كه سايت در حال جابجايي است و هر چه سعي ميكردم كه وارد سايت شوم نمي شد ولي امروز خوشحال شدم كه وارد شد.اگر چه سايت شما آنقدر وسيع است كه من نمي توانم هر جا كه ميخواهم راحت بروم.مثلا يك مطلب راجع به تحليل تكنيكال يك جا ميخوانم ولي دفعه بعد كه ميروم مثلا آن مطلب آقاي رشيدي را بخوانم پيدايش نميكنم.البته من يك مقدار هم ناشي هستم ولي هر جه هم تلاش ميكنم نميتوانم يك نظم ذهني براي خودم درست كنم.راست حسيني من بلد نيستم از سايت اسفاده كنم و يا يك مشكل ديگرم اين است كه وقتي در جايي نوشته اي ميبينم متوجه نميشوم كه در چه تاريخي نوشته شده است. آيا ميشود
قسمتي را در تاپيكها گنجاند كه تاريخ شمسي و ميلادي ئر هر نوشته اي در يك گوشه ثبت شود؟ اين كار كمك بسيار موثري به تازه كاران ميكند. با پوزش فراوان.

Mohsen October 14th, 2006 18:22

1 ضميمه
سلام
آقا رضا جداً خسته نباشید .
سرور جدید هم بر شما و هم بر تمام کاربران مبارک باشه و امیدوارم با توجه به امکانات جدید و به پاس تلاش های زیبای شما ، شاهد پربار تر شدن سایت سرمایه باشیم .
هم سرعت و هم سایر امکانات کاملاً خوب و در حد قابل قبول است . عکس زیر هم بابت تست و اعلام عدم وجود اشکال فوق الذکر (ببخشید که من باز فایل attach کردم :cry: ) ;)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

موفق و شاد باشید

ساعت جاري 21:49 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.