انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   سوال و جواب و مشكلهای سخت افزاری (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5214)

hnp2500 January 18th, 2010 19:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله naser007 (پست 369719)
کلا" شنیدم که میگد تو این مدل فقط دکمه بلوتوس رو گذاشتند و سخت افزارش نیست آیا حقیقت داره؟
از مجا می تونم ببینم که وب کم من مدلش چیه؟؟
چون تو سایتش 3 تا درایور هست

در قسمت Device Mabager که می نویسه درایور برای usd20 camera
نظرتون چیه؟

این هم لینک دانلود dr hardware
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

naser007 January 18th, 2010 19:23

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 369728)
این هم لینک دانلود dr hardware

متشکرم
الان تست کرده و نتیجه رو میگم خدمتتان
لطفا در مورد کار با این برنامه هم توضیح بفرمایید از کجا می تونم اسم دقیق سخت افزارها رو ببینم

davari_2009 January 18th, 2010 19:38

سلام به دوستان
مي خواستم بپرسم برنامه متا براي موبايل فقط روي windows mobile ها نصب مي شه يا روي بقيه گوشي ها مثلا n95 هم كار مي كنه

mrm2007 January 18th, 2010 19:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله davari_2009 (پست 369732)
سلام به دوستان
مي خواستم بپرسم برنامه متا براي موبايل فقط روي windows mobile ها نصب مي شه يا روي بقيه گوشي ها مثلا n95 هم كار مي كنه

با سلام

دوست عزیز فقط مخصوص ویندوز موبایل میباشد.

یک تاپیک کلا در مورد ترید با موبایل در همین قسمت و جود دارد :

موفق باشید

pishgooye 2009 January 21st, 2010 23:24

با سلام
نحوه ی نصب یو اس بی بعد از تعویض ویندوز به چه شکل است ؟ از ایکن مای کامپیوتر سخت افزارها را برسی میکنم که جلوی یو اس بی یک علامت سوال زرد رنگ دارد و نصب اتوماتیک و جست و جویی هم که انجام میدهد بی فایده است . برای نصب این درایو باید چکار کنیم . ؟

omid_fx January 21st, 2010 23:39

Z590

کی سونی سری Z داره؟
سایتش میگه 7 ساعت شارژ میده ولی به من بیشتر از 3 نمیده؟!
فنش همیشه روشته؟
سایت میگه GPS داره؟! کجاست این GPS
ممنون

aska February 5th, 2010 00:35

درود
دوستان در حین اجرای یک اندیکاتور سنگین سی پی یو نصفش پره و رم هم نصفش ولی چند دقیقه طول می کشه که اجرا بشه
چرا؟ و چکار میشه کرد؟
زنده باشید

فرشاد صارمی فر February 5th, 2010 08:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aska (پست 373725)
درود
دوستان در حین اجرای یک اندیکاتور سنگین سی پی یو نصفش پره و رم هم نصفش ولی چند دقیقه طول می کشه که اجرا بشه
چرا؟ و چکار میشه کرد؟
زنده باشید

این به خاطر الگوریتم اندیکاتور هست یا اینکه از Object های زیادی استفاده میکنه.ولی بیشتر دلیلش الگوریتم اندیکاتوره

behnamgeorgio February 14th, 2010 20:20

سلام این مشگل چیه من نمیتونم با win7وارد فروم ایران ایگلد بشم کمک؟؟؟؟

Oops! This link appears to be broken.
Suggestions:
همش این پیغامو میده

majid_k March 23rd, 2010 23:39

سلام دوست عزیز
من یه گوشی تاچ2 خریدم اما نمیتونم متا رو روش نصب کنم لطفا منو راهنمایی کنید من دو نرم افزار از دو بروکر فیبو و الپاری دانلود کردم که برای موبایل و پی دی ای بودند که هیچکدوم رو نمیتونم نصب کنم و برای هر دو پیغام میده که این فایل برای پاکت پی سی نامعتبره
در ضمن سایت های فارسی رو هم نا مفهوم میاره یعنی یه سری مربع فقط میاره
طبق گفته شما بسته های افزایشی gprs رو هم فعال کردم اما بازم هزینه اش فرقی نکرد یه سایت رو باز کردم 22 تومن کم کرد

mrm2007 March 24th, 2010 15:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله majid_k (پست 384099)
سلام دوست عزیز
من یه گوشی تاچ2 خریدم اما نمیتونم متا رو روش نصب کنم لطفا منو راهنمایی کنید من دو نرم افزار از دو بروکر فیبو و الپاری دانلود کردم که برای موبایل و پی دی ای بودند که هیچکدوم رو نمیتونم نصب کنم و برای هر دو پیغام میده که این فایل برای پاکت پی سی نامعتبره
در ضمن سایت های فارسی رو هم نا مفهوم میاره یعنی یه سری مربع فقط میاره
طبق گفته شما بسته های افزایشی gprs رو هم فعال کردم اما بازم هزینه اش فرقی نکرد یه سایت رو باز کردم 22 تومن کم کرد

با سلام

حدس میزنم که فایلهایی که از سایت بروکرها گرفته اید دارای پسوندexe هستند؟ درسته؟ اگر اینطوره اینها فایلهای نصب از طریق کامپیوترند. برای نصب گوشی رو با کابل usb وصل کنید. باید activesync هم روی کامپیوترتون داشته باشید.(برای ویندوز xp) - در ویندوز 7 نیاز به ویندوز موبایل سنتر دارین. وقتی گوشیتون با اکتیو سینک وصل شد فایل exe رو اجرا میکنید , بعدش روی گوشیتون پیغامهای مربوط به نصب میاد ادامه بدین و برین تا تموم بشه.

در ضمن نسخه pda مخصوص گوشیهای دارای صفحه تاچ اسکرین (لمسی) هست و نسخه اسمارت فون مخصوص گوشیهای ویندوزی بدون تاچ.

یک راه حل دیگه هم هست که برین و درسایت بروکر و فایل مربوطه با پسوند CAB دریافت کنین. اون رو به گوشیتون منتقل کنین و از روی گوشی اجرا کنین تا مراحل نصب بیاد.

موفق باشید.

isar April 7th, 2010 02:06

تجربه

سلام

دیروز یک DVD - WR گرفتم به نام Liteon که هم دیتا و هم پاورش، ساتا بود :blink:

آوردم خونه که نصبش کنم، دیدم ای دل غافل !!!!!!!!!!!!! :huh: پس پاور رو به کجاش وصل کنم !!!

خلاصه هر چی گشتم سوراخ سنبه ای شبیه ساتا در پاورم و سیم میماش پیدا کردم.

نهایتا امروز دوباره برگشتم تا تبدیلش رو بخرم.

این رو گفتم تا دوستان یادشون باشه هنگام خرید DVD برای کامپیوتر، اطمینان داشته باشید که به سیستمشون میخوره.

مثلا ممکنه DVD بخرید که ساتا باشه، بعد بیاید ببیید مامانبوردتون ساتا نداره و ...

موفق باشید

isar April 10th, 2010 00:52

Shit inside the keyboard !!!!!!!!!!!!

سلام

چند روز پیش کلید K ( ن ) در کیبوردم مشکل داشت و به سختی تایپ میکرد.

مجبور شدم کیبیورد رو باز کنم.
توش که چیزی نبود، اما وقتی همین کلید K رو دراوردم....
چشمتون روز بد نبینه. چه کثافتی بود!!!!!!!!!!!!!!

خلاصه تمام کلیدها رو دونه دونه دراوردم. ( خیلی وقتم رو گرفت )

بقدری کثیف کثیف کثیف بود که این واژه ها توان شرح دادنش رو ندارند.
گردوخاک ، مو ! ، پرز ! ، پوست انواع تخمه ، لایه قرمز دور بادمزمینی ،و....
خلاصه هرچی ما پست کامپیوتر خورده بودیم، زیر این دکمه ها یافت میشد. و ایراد کلید K هم این بود که یک تیکه پوست تخمه ژاپنی زیرش رفته بود !!!!!!!!!!!!

تک تک کلیدها رو شستم، قاب روی کیبورد رو هم با مایع دستشویی شستم و بعد با اسپری عینکم، الکل سفید رو به همه جاش پاشیدم.

هنوز باورم نمیشه که دستم رو روی چه کثافتی میگذاشتم و با همون دست و هرچی گیرم میومد میخوردم !!!!!!!

توصیه میکنم حتما کیبوردتون رو تمیز کنید.

isar April 12th, 2010 02:03

سوال

سلام

این DVD - WR که گرفتم، میگن روی CD و DVD چاپ میزنه !

کسی میدونه چطوریه ؟

LITON

epsi369 April 12th, 2010 10:35

یه سری دی وی دی های مخصوص داره که پشتش هیچی ننوشته و مخصوص همین کار هست . رایترای اچ پی که اینطوری بود

ساعت جاري 21:25 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.