انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2257)

szh.1367 January 10th, 2009 22:14

وحید جان بنده هم به نوبه خودم به شما تبریک عرض می کنم :laugh:

محمد طالبی January 17th, 2009 11:22

نقل قول:

دوست عزیز جناب mahdikhani مسئولیت تالار منابع را پذیرفته اند. در تالار منابع مجموعه ای از کتابها، نرم افزارها، سیستمهای معاملاتی و . . . به همراه لینک دریافت آنها معرفی خواهند شد. ضمن تشکر از جناب mahdikhani امیدوارم با تلاش ایشان و مشارکت سایر دوستان، مجموعه کاملی از منابع مرتبط با بازارهای مالی در این تالار گردآوری شود.

سلام

جناب مهدیخانی به شما تبریک میگم امیدوارم موفق باشی .

ارادت

szh.1367 January 17th, 2009 11:29

جناب مهدیخانی به شما تبریک عرض می کنم

شاد و موفق باشید

وحید درزی January 17th, 2009 12:39

جناب مهدیخانی مسئولیت مهمی به شما واگذار شده ، ضمن عرض تبریک فراوان ، امیدوارم در کارتان موفق باشید .

mercury January 17th, 2009 13:10

آقای مهدیخانی من هم به شما تبریک می گم و اطمینان دارم از عهده این کار به راحتی و با شایستگی بر می آئید.
چون تلاش و پشتکار شما را در تاپیک هایی که پست دادید، دیده ام.
با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان خوب سرمایه

Gh.Saeadian January 17th, 2009 13:27

سلام
به به جناب مهدیخانی عزیز ، پذیرش این مسئولیت خطیر رو به شما تبریک می گم و امیدوارم تو این کار و سایر امور زندگی موفق و پیروز باشی.

پ ن: پس لازم شد که زودتر بیام و یه شیرینی هم بخورم.

mahdikhani January 17th, 2009 15:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian (پست 275022)
سلام
به به جناب مهدیخانی عزیز ، پذیرش این مسئولیت خطیر رو به شما تبریک می گم و امیدوارم تو این کار و سایر امور زندگی موفق و پیروز باشی.

پ ن: پس لازم شد که زودتر بیام و یه شیرینی هم بخورم.

سلام ، از همه ی دوستانی که بنده رو مورد لطف قرار دادن تشکر میکنم و امیدوارم بتونم از پس این مسئولیت ، خوب بربیام .

جناب سعیدیان ، ما مشتاق دیدار هستیم و از دیدنتون خوشحال خواهیم شد ، حتما تشریف بیارید ، نگران نباشید مثل دفعه پیش نمیشه ... ( هر چند تشریف نیاوردید )

ارادت

behrouz-fx January 17th, 2009 16:34

سلام
جناب مهدیخانی مسئولیت جدید رو به شما تبریک میگم.خدا خیرتون بده ، اینجوری هم فروم بهتر حفظ میشه ، هم فایلهای ارزشمندی که دوستان قرار میدهند.
شاد و سلامت باشید.:)

Kasra January 17th, 2009 16:48

انتخاب بجا و شایسته ای برای این امر مهم بود ، برای آقای مهدیخانی آرزوی موفقیت میکنم .

مجتبی January 17th, 2009 19:08

جناب مهدیخانی تبریک میگم.
ما همگی ممنونیم که قبول زحمت کردین.
انتخاب بجایی برای تلار بجایی بود.

مرسی

AbarEnsan January 17th, 2009 19:29

جناب mahdikhani

تبريك عرض ميكنم .اميدوارم فعاليتي بي دردسر و موفق داشته باشيد.
سبز باشيد.

Hpanahi January 17th, 2009 20:15

حسین جان من هم مسئولیت جدید را به شما تبریک عرض میکنم

موفق و پیروز باشید

AmirBabak January 18th, 2009 02:01

حسین آقای مهدیخانی عزیز و گل گلاب. تبریک میگم مسئولیت جدید را. ان شا الله با برنامه ها و پشتکار عالی خود ، بار علمی و تخصصی این سایت وزین را دوچندان کنی.
ضمناً برای هرگونه کمک و یاری ، میتونی رو داداشت حساب کنی.
یا علی

behrouz-fx February 12th, 2009 13:43

با عرض سلام و احترام
صمیمانه از زحمات دوست و برادر عزیز ، جناب اقبالی تشکر میکنم.ایشون توی این مدت تلاش بسیار زیادی برای بالا بردن دانش دوستان انجام دادند و واضح است که احیای تالار تحلیل بنیادی ، کاری بسیار پر زحمت بود که ایشان به خوبی انجام دادند.
امیدوارم هر جا که هستند ، همیشه شاد ، پیروز و سر بلند باشند و امیدوارم این مسئله یک استراحت موقتی برای ایشان باشد و هر چه سریعتر بر گردند.;)
موفق باشید.:)
پ.ن: در لحظه زدن پست خبر نداشتم که مدیر جدید تالار بنیادی جناب پیروزی هستند.صمیمانه به بابا بهزاد دوست داشتنی تبریک میگم و آرزوی سلامتی و شادکامی برای ایشان دارم.

shahramfx February 12th, 2009 13:51

سلام
ابتدا از زحمات دوست عزیزم بهزاد اقبالی تشکر می کنم و از اینکه بدون هیچ چشم داشتی دانش خودشون رو به اشتراک گذاشتن خرسندم
و در ثانی انتصاب بجای دوست عزیزم بهزاد پیروزی به مدیریت تالار فاندامنتال رو تبریک می گم
امیدوارم با حضور ایشون در سمت جدید به دانش دوستداران فاندامنتال بیش از پیش اضافه بشه و بتونیم از حضورشون استفاده بهینه رو بکنیم
با تشکر

ساعت جاري 13:56 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.