انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   معرفی سایتهای جالب (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5236)

Kasra September 15th, 2009 16:02

معرفی سایتهای جالب

درود بر دوستان گرامی

از آنجا که بسیاری از کاربران سایت سرمایه که به معامله در بازار ارز اشتغال دارند ، روزانه ساعات بسیاری پای کامپیوتر هستند و در تمام این مدت به اینترنت دسترسی دارند ، در طول روز ممکن است وقت آزاد زیادی داشته باشند که به وب گردی بپردازند .
هرکدام از دوستان به نوبه خود سایتهایی سراغ دارند که در هنگامی که با چارت کاری ندارند به آنها سر میزنند .
بیایم در این تاپیک سایتهایی که برای ما جالب بوده به بقیه معرفی کنیم .
برای این کار لطفا اسم وب سایت و آدرس اینترنتی آن به همراه توضیحی مختصر و کوتاه در مورد آن بنویسید .

برای شروع یک سایت ایرانی را معرفی میکنم که شخصا خیلی از آن استفاده کرده ام :

نام وب سایت : رستورانیاب
آدرس اینترنتی: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
توضیح : سایت [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] یک راهنمای جالب رستورانهای تهران است . در این سایت رستورانهای تهران بر اساس منطقه و کلاس قیمت طبقه بندی شده اند و اطلاعات بسیار کاملی از هر کدام از آنها به همراه منوی رستوران و لیست و قیمت غذاهای آن داده شده است .
همچنین در این سایت یک برنامه کوچک قابل نصب روی موبایل به صورت رایگان ارایه می شود که شما در هنگامی که در خیابان هستید و به اینترنت دسترسی ندارید می توانید به راحتی بر اساس منطقه و آدرس نزدیکترین رستوران را بیابید .

در کل برای دوستانی که مثل من زندگی مجردی دارند و در هفته 3-4 شب بیرون غذا می خورند این سایت یک موهبت ارزشمند است که تنوع زیادی را به همراه دارد .
حالا چرا اولین پست این تاپیک را از بین اینهمه سایتهای آموزشی و با کلاس انتخاب نکردم و موضوعی مربوط به شکم انتخاب کردم ؟
یه ضرب المثل یونانی میگه : تو همان چیزی هستی که میخوری .

fx_ali September 15th, 2009 16:17

سلام
یه سایت بود که وقتی استراتژی یهش میدادیم ظرف چند دقیقه اون رو به اکسپرت تبدیل میکرد :whoow::blink::whoow:

قبلا ادرسش تو تاپیک سایت های جالب بود

حالا اگه کسی ادرسش رو داره لطفا اینجا قرار بده

باتشکر

miladvox September 15th, 2009 16:28

سلام
منم به نوبه خودم سایت تفریحی پسر ایرانی را معرفی میکنم

نام سایت : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

توضیحات : سایت تفریحی و علمی . در قسمت ترفند ها که تشریف ببرید انواع واقسام ترفندها برای موبایل . کامپیوتر و.... دارد . همچنین جدیدترین عکسها و اتفاقات روزدنیا در سایت [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] میباشد .

Kasra September 15th, 2009 16:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx_ali (پست 341119)
سلام
یه سایت بود که وقتی استراتژی یهش میدادیم ظرف چند دقیقه اون رو به اکسپرت تبدیل میکرد :whoow::blink::whoow:

قبلا ادرسش تو تاپیک سایت های جالب بود

حالا اگه کسی ادرسش رو داره لطفا اینجا قرار بده

باتشکر

سلام

نمیدانم قبلا چه سایتی معرفی شده بوده در این مورد . ولی یک نگاهی به این سایت بیندازید ، همین کاری که شما می خواهید را انجام میدهد :

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

fx_ali September 15th, 2009 16:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Kasra (پست 341128)
سلام

نمیدانم قبلا چه سایتی معرفی شده بوده در این مورد . ولی یک نگاهی به این سایت بیندازید ، همین کاری که شما می خواهید را انجام میدهد :

سلام کسرا جان :)
دستت درد نکنه زحمت کشیدی
میشه یکم هم درباره کار با این سایت توضیح بدی؟
مثلا چه جوری میشه استراتژی رو وارد کرد ؟
یا چه طور میشه بهش فهموند که از اندیکاتور در اکسپرت استفاده کنه؟
کلا چه طور میشه با این سایت اکسپرت ساخت؟:cool:
چی کار کنم وقتی IQ پایینه جون در عذابه:laugh:
ممنون

Kasra September 15th, 2009 17:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx_ali (پست 341136)
سلام کسرا جان :)
دستت درد نکنه زحمت کشیدی
میشه یکم هم درباره کار با این سایت توضیح بدی؟
مثلا چه جوری میشه استراتژی رو وارد کرد ؟
یا چه طور میشه بهش فهموند که از اندیکاتور در اکسپرت استفاده کنه؟
کلا چه طور میشه با این سایت اکسپرت ساخت؟:cool:
چی کار کنم وقتی IQ پایینه جون در عذابه:laugh:
ممنون

درود علی جان

راستش خیلی وقت پیش بود که یه مقدار با این سایت ور رفتم ، فکر میکنم اگه قسمت راهنما رو مطالعه کنی بهتر کمکت کنه :

Kasra September 15th, 2009 17:36

نام وب سایت : MathWay
آدرس اینترنتی : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
توضیحات : شما می توانید مسائل جورواجور ریاضی خود را به این سایت بسپارید تا قدم به قدم برای شما مسئله را حل کند. مسائلی از قبیل معادلات، نامعادلات، و از همه جالب تر و مفید تر بدست آوردن جواب در معادلات و اتحادهای مثلثات، دیفرانسیل و انتگرال، لگاریتم، تابع و ... واقعا با وجود این سایت بسیاری از مشکلات شما حل خواهد شد و نیازی به استاد برای کمک به حل مسائل نخواهید داشت.نکته جالب دیگر دیکشنری کامل این سایت است البته یک دیکشنری تخصصی برای ریاضیات. همچنین نمودارهای خود را نیز می توانید رسم کنید.

Kasra September 15th, 2009 18:08

نام وب سایت : خطاطي نستعليق آنلاين
آدرس اینترنتی : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
توضیحات :◦خطاطي نستعليق آنلاين سايتي است براي گسترش استفاده از خط زيباي نستعليق. با استفاده از اين سايت به راحتي بدون نياز به استفاده از سيستم عامل فارسي،كيبورد فارسي و يا نصب هيچگونه فونت خاصي با بالاترين سرعت متون خود را به نستعليق،ثلث و يا دستخط نوشته و آن را به صورت تصوير با كيفيت بالا و بافرمت PNG و يا با فرمت معمول JPG دريافت نماييد.

◦براي چاپ يا ذخيره متن خطاطي شده بر روي آن راست كليك كرده و گزينه ذخيره تصوير (Save Picture As)را انتخاب كنيد.

mahdikhani September 16th, 2009 00:50

صفحه سرچ اختصاصي در گوگل :rolleyes:

: Example

fx_ali September 16th, 2009 16:01

سلام :)
سایت شرکت میکروسافت که به فارسی ترجمه شده :banana::banana:

alijob444 September 17th, 2009 02:23

بعضی اوقات خوب هست که خودمون رو کمی از قید و بند فارکس رها کنیم و کمی یاد بگیریم که شهری بسازیم مدیریت کنیم با امپراطوریهای ظالم بجنگیم سربازان قهرمان پرورش بدیم و خلاصه واسه خودمون یه پا جومونگ بشیم خوب دوستان این بازی واقعا خیلی قشنگه چه بسا که اول شاید آدم گیج بشه ولی بعدا که ریزه کاریها دستتون بیاد خیلی حال میده اینم لینک من [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] البته اگر دوستان موافق هستن یه تاپیک جداگانه ایجاد کنیم با تشکر

Kasra September 18th, 2009 11:11

نام وب سایت : تبدیل عکس جدید به قدیمی
توضیحات :اگر در زمان های قدیم عکس شما را می گرفتند در آن عکس ها شما چه شکلی بودید. سایتی که معرفی می کنم اختصاص به این موضوع دارد. این سایت تصاویر جدید شما را دریافت می کند و آن را به صورت قدیمی به شما نشان می دهد.کار این سایت واقعا عالی است و هیچ تفاوتی با عکس های قدیمی واقعی ندارد. برای من که بسیار جالب بود شما هم می توانید امتحانش کنید.

http://forexrainbow.com/files/1m7lnjzrg2om0ll4bci8.jpg

good_boy_1357 September 19th, 2009 02:23

دوستان آدرس سایتی که در روزهای شنبه و یکشنبه هم تغییرات قیمت ارزهای اصلی رو به نشون بده رو کسی داره ؟؟؟؟

Kasra September 19th, 2009 02:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله good_boy_1357 (پست 341818)
دوستان آدرس سایتی که در روزهای شنبه و یکشنبه هم تغییرات قیمت ارزهای اصلی رو به نشون بده رو کسی داره ؟؟؟؟

Mostafa.Nasiri September 19th, 2009 04:48

به یاد قدیما

ساعت جاري 14:22 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.