انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   تمام اطلاعات ترید با موبایل (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3162)

pejman-m December 11th, 2007 12:50

سلام،
من تا جایی که میدونم تریلینگ استاپ(اگه منظور به صورت دستی نباشه،مثل سیستم ntd ) ربطی به online بودن یا نبودن نداره.
ضمنا من خیلی خیلی بعید میدونم که متاتریدر همچین حجمی رو مصرف کنه،بلکه خیلی پایینتره. برای امتحانش فقط متا رو باز کنید و بعد از 1 ساعت تو قسمت status کانکشن کامپیوتر ببینید چقدر حجم جابجا شده.
دست آخر،چرا یه adsl ،64k نامحدود نمیگیرید؟(اکثر افراد وقتی علاوه بر کارت اینترنتی که میخرند؛هزینه اشغال خط مخابرات رو هم حساب کنند میبینند که از یه adsl نامحدود بیشتر میشه.ضمن اینکه خط هم اشغاله)
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله nabeghe (پست 152053)
سلام اول از همه به خاطر اينكه پست نامربوط ميزنم معذرت مي خوام آخه تعداد پست هام كمه نمي تونم تاپيك بزنم.
سوال من در مورد اينترنت adsl هست. در استراتژي من استفاده از ترلينگ استاپ نقش مهمي داره اما من نمي تونم براي استفاده از اين امكان با خط دايل اپ م تلفن خونه رو مشغول كنم.مي خوام بدونم اگه يك اشتراك adsl 64 با 5/1 گيگ حجم ماهيانه بگيرم براي متا تريدر و كارهاي ديگه كافيه؟ آخه اونتور كه من مي بينم در پايين جايي كه سند و رسيو متاتريدر رو نوشته در مدت حدود 20 -25 دقيقه اين حجم به 3 -4 مگا بايت مي رسه .حالا اگه بخوام در روز 7-8 ساعت متا رو باز بزارم حجم 5/1 گيگي براي همون هفته اول هم بس نمي كنه.
آيا درست مي گم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.

pejman-m December 11th, 2007 12:53

پس چرا نقل قول من رفت پایین؟!!;)

pejman-m December 11th, 2007 13:16

من یه بار تو یه تاپیک دیگه اینو گفتم،درسته امکانات اکثر پاکت پی سی ها مشابهند،ولی برای ترید دو نکته مهمه:
صفحه بزرگ باشه،وگرنه خیلی آدم اذیت میشه. و cpu سرعت بالا داشته باشه وگرنه هی هنگ میکنه.
یه عیب اساسی تو ورژن موبایل متا ،قبول نکردن اندیکاتورهای custom است،حجم این اندیکاتورها خیلی پایینه،نمیدونم چرا این امکان رو اضافه نمیکنه.
من ایمیل برای متا زدم،ولی اونا گفتن که فعلا همچین قصدی رو ندارند. بد نیست افراد دیگه هم این ایمیل رو بزنند،شاید به فکرش بیفتند.

nabeghe December 11th, 2007 14:40

برا adsl 64 نا محدود فكر نمي كنم شركتي باشه كه توي مشد سرويس بده.تازه نامحدود ها يكم گرونم هستند و براي بودجه دانشجويي ما نمي صرفه.
در ضمن چطور تريلينگ ربطي به آنلاين بودن نداره؟ يعني ميشه شما تريلينگ رو 15 انتخاب كنيد و بعد dc بشي بري سبزي بخري بيايي ببيني با تريلينگ 15 پيپ متا استاپ و پروفيتت رو جابه جا كرده؟

hamid3765 December 11th, 2007 21:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله nabeghe (پست 152053)
سلام اول از همه به خاطر اينكه پست نامربوط ميزنم معذرت مي خوام آخه تعداد پست هام كمه نمي تونم تاپيك بزنم.
سوال من در مورد اينترنت adsl هست. در استراتژي من استفاده از ترلينگ استاپ نقش مهمي داره اما من نمي تونم براي استفاده از اين امكان با خط دايل اپ م تلفن خونه رو مشغول كنم.مي خوام بدونم اگه يك اشتراك adsl 64 با 5/1 گيگ حجم ماهيانه بگيرم براي متا تريدر و كارهاي ديگه كافيه؟ آخه اونتور كه من مي بينم در پايين جايي كه سند و رسيو متاتريدر رو نوشته در مدت حدود 20 -25 دقيقه اين حجم به 3 -4 مگا بايت مي رسه .حالا اگه بخوام در روز 7-8 ساعت متا رو باز بزارم حجم 5/1 گيگي براي همون هفته اول هم بس نمي كنه.
آيا درست مي گم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.

سلام

من خودم اشتراک 3 ماهه دارم با همون ترافیک حجمی 5 گیگ و همیشه هم آخر سه ماه زیاد میارم در روز10 یا 12 ساعت on هستم تازه کلی هم دانلود دارم از آخر هم هر دفعه بین 1 تا 2 گیگ زیاد میارم :happy::happy:
خاطرت جمع باشه که کم نمیاری .......;)

موفق باشید:);)

a_skeletor December 11th, 2007 23:31

سلام سلام
از امروز دوباره ریل ترید موبایل راه اقتاد قکر کنم به خاطر cfd بود که قطع شده بود حالا تا کی دوباره قطع شه خدا می دونه :cool:

saba1515 December 12th, 2007 02:12

سلام
آیا ورژنی از متا تریدر واسه سیستم عامل سمبین (symbian 9) وجود داره؟

hossein shariat December 12th, 2007 07:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a_skeletor (پست 152221)
سلام سلام
از امروز دوباره ریل ترید موبایل راه اقتاد قکر کنم به خاطر cfd بود که قطع شده بود حالا تا کی دوباره قطع شه خدا می دونه :cool:

علی آقا قطع شدن ربطی به فیبو نداشت.چون همانطور که گفتم من وقتی پاکت پی سی را به لپ تاپم هم وصل میکردم و از اینترنت ایرانسل روی لپ تاپ استفاده می کردم، ریل فیبو(با پلت فرم معمولی روی لپ تاپ)با آن اینترنت وصل نمی شد اما دموی فیبو وصل می شد.( من اصلا از نسخه موبایل استفاده نمی کنم)من هم الان دوباره چک کردم دیدم ریل دوباره وصل میشه.بنابراین ایرانسل بعضی پورتها را بسته بوده الان دوباره باز کرده.تا ببینیم کی دوباره می بنده:cool:

raminayat December 12th, 2007 11:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله saba1515 (پست 152255)
سلام
آیا ورژنی از متا تریدر واسه سیستم عامل سمبین (symbian 9) وجود داره؟

خیر وجود ندارد.

a_skeletor December 12th, 2007 16:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hossein shariat (پست 152262)
علی آقا قطع شدن ربطی به فیبو نداشت.چون همانطور که گفتم من وقتی پاکت پی سی را به لپ تاپم هم وصل میکردم و از اینترنت ایرانسل روی لپ تاپ استفاده می کردم، ریل فیبو(با پلت فرم معمولی روی لپ تاپ)با آن اینترنت وصل نمی شد اما دموی فیبو وصل می شد.( من اصلا از نسخه موبایل استفاده نمی کنم)من هم الان دوباره چک کردم دیدم ریل دوباره وصل میشه.بنابراین ایرانسل بعضی پورتها را بسته بوده الان دوباره باز کرده.تا ببینیم کی دوباره می بنده:cool:

سلام سلام
منم دوباره زنگ زدم خانومه گفت ما کاری انجام ندادیم فهمیدم مشکل از ایرانسل است:blink:
هیچ چی کامل و درست حسابی نداریم خدایش 6 ماه GPRS اش راه افتاده تا زنگ میزنیم میگه مشکل وجود داره ما در حال تست هستیم !!!!!!! من از موبایل سخت می تونم از VPN استفاده کنم شما با لپ تاپ ببین میشه یا نه
اگه ip استاتیک داشته باشه میشه با vpn دورش زد پورت رو باز کرد ولی اگه دینامیک باشه قاط می زنه

a_skeletor December 12th, 2007 16:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله raminayat (پست 152287)
خیر وجود ندارد.

متا تریدر نداره
ولی قکر کنم بروکر mig علاوه بر متاتریدر موبایل برای smartphone و برنامه PDA ها یه برنامه هم برای ترید با موبایل های سیمبین با استقاده از wap داره که امکانات کمی داره ولی میشه باهاش ترید کرد

mearaj_fx December 20th, 2007 20:34

ff

با تشکر از مجید عزیز که این بحث رو شروع کردن، راستش من هم به همین مشکل ایشون مبتلا هستم و در نظر دارم که بزودی یک پاکت پی سی تهیه کنم. خوشحال میشم از دوستانی که دارن یا اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن.
از دوستان علی آقای اسکلتور رو دیدم که از این مورد استفاده میکنند

aska December 25th, 2007 22:12

سلام به دوستان
اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا یه ندایی هم به من بدین که:
میشه اینترنت موبایل رو با اینفرادد یا همون مادون قرمز تو لبتاپ استفاده کرد؟
مرسی

aska December 29th, 2007 18:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aska (پست 154990)
سلام به دوستان
مرسی

کسی جواب ما رو بلت نیست؟

Behzad_es December 31st, 2007 23:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aska (پست 154990)
سلام به دوستان
مرسی

لپ تاپ Fujitsu Siemens AmiloPro V3545 امکان استفاده از اینترنت موبایل (GPRS) داره.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ساعت جاري 03:49 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.