انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5008)

Reza July 4th, 2009 22:11

دوستانی که با مشکل عدم دریافت یوزر و پسورد مواجه هستند این پست را ملاحظه فرمایند:
http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...98&postcount=7
نقل قول:

• ممکن است این ایمیل به spam یا bulk ارسال شده باشد. در صورت عدم دریافت ایمیل در inbox، قسمت spam یا bulk را ببینید.
  • در صورت عدم دریافت ایمیل یا مشکل در وارد شدن به حساب، از طریق ایمیلی که در ثبت نام درج کردید ایمیلی به [email protected] ارسال و مشکل خود را مطرح کنید.

Ganji251 July 5th, 2009 13:16

سلام من همان روز جمعه يوزر و پسورد را دريافت كردم.
با احترام - گنجي

Ashkan1 July 5th, 2009 20:15

از کجا میشه متوجه شد که کسی از اکسپرت استفاده میکنه؟

Ganji251 July 5th, 2009 21:25

سلام
اين كه كاري نداره بروكر فعاليت اكسپرت را غيرفعال مي كنه!
سرور مي تونه بفهمه كه شما دكمه باي يا سل را كليك كرده ايد و يا يك سيگنال بوسيله نرم افزار فرستاده شده است.

ahmadrfa July 6th, 2009 11:13

آنلاین میتونیم رتبه خودمون رو ببینیم یا هر چند ساعت بروز میشه لطفا لینکشو تو صفحه اصلی شرایط مسابقه بذارید

Ganji251 July 6th, 2009 11:45

سلام
خدمت شما
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

با احترام - گنجي

t_rpts July 6th, 2009 11:46

نتیجه مسابقه

1 ضميمه
نتایج مسابقه (دوشنبه 15 تیر 1388 ساعت 11:31 به وقت ایران)

alijob444 July 6th, 2009 12:29

امکان ترید با نفت آیا وجود داره چون اینجا من فقط جفت ارز میبینم

Ganji251 July 6th, 2009 13:51

سلام
ظاهرا نميشه نفتي شد!
البته فكر نمي كنم با اين مارجين بشه روي نفت تريد كرد.
با احترام - گنجي

lastnight19 July 6th, 2009 14:50

خوب بود این لوریج رو می بردید بالا تا همین هفته اول یه عده که اضافه هستند حذف می شدند اونوقت مسابقه واقعی شروع می شد، اینجوری بعضی ها تا روز اخر هستند و زیاد بنظر من جالب نیست، اگر یه جوری بود که افراد حذف می شدند خیلی بهتر بود.

alijob444 July 7th, 2009 00:39

آقا یکی به داد من برسه این لوریج رو تو رو خدا بالا میبردید الان 5 تا موقعیت ترید داشتم بخاطر لوریج پایین فقط یکی رو گرفتم

parvan July 7th, 2009 01:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 327841)
خوب بود این لوریج رو می بردید بالا تا همین هفته اول یه عده که اضافه هستند حذف می شدند اونوقت مسابقه واقعی شروع می شد، اینجوری بعضی ها تا روز اخر هستند و زیاد بنظر من جالب نیست، اگر یه جوری بود که افراد حذف می شدند خیلی بهتر بود.

فکر خوبیه !!! البته کارهای بهتری هم میشه کرد . مثلا تعداد مربعهای آواتار ها را بشماریم و یا اگر دوستان صلاح میدونند بر اساس تاریخ عضویت و یا تعداد ÷ستها هم میشه یک عده جوجه فارکس را همون اول کار از جلوی دست و ÷ا ی اساتید برداشت تا اساتید حرفه ای؛ سطح مسابقه را به آسمون بچسبونند و رقابت جالب بشه .

بنده همینجا ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مسابقه ؛ به عنوان یک آماتور از اینکه جسارت کرده و در مسابقه بزرگان شرکت کرده و باعث غیر جالب شدن رقابت اساتید گشته ایم عذر خواهی کرده و بلافاصله صحنه را ترک کرده و انصراف خود را از ادامه این رقابت اعلام میکنم . امیدوارم دوستان حرفه ای در ادامه شاهد رقابت های جذابتری باشند و به بزرگواری خودشان امثال بنده را به خاطر اشتباهی که کردیم و در مسابقه بزرگان باعث اخلال شدیم ببخشند

farari July 7th, 2009 02:37

دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم هیچگاه یکدگر را به باد تمسخر نگیریم.......
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم اگر استعدادی داریم و دیگری فاقد آنست به رخ نکشانیمش.......
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم که تنها در انسانیت حق فخر فروشی داریم........
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم گر باری ز دوش دیگری بر نمی داریم او را مایوس نیز نکنیم...........
دوستان بیایید در زندگیمان یاد بگیریم که درک رنج های انسانی بالاتر از هر استعداد و سرمایه ایست...........

من مثل جناب پروان کنار نمی کشم بل این بازی خود مرا کنار زد حتی با این لوریج پایین!
اما ایزد را شکر که در زندگی دو گزینه آموخته ام نه دست به تمسخر دیگری زنم نه به آنچه دارم بنازم
راستی که قصد فخر فروشی ندارم اما هزار مکنت و شوکت را به آن دو گزینه ترجیح نمی دهم. باور ندارید؟رو می کنم خالصانه و بی دریغ!

AmirBabak July 7th, 2009 05:35

من فکر کنم جناب پروان و جناب فراری بد برداشت کردند.
بعید میدانم منظور جناب البرز این بوده باشد.

منظور ایشان اینست که بعضی ها(اعم از سابقه داران سایت و مبتدی ها)، با وجود لوریج بالا دست به ریسک زده و بخاطر جو مسابقه ای حاکم، ممکن است کال شوند و طبعاً از دورخارج میشوند.

بنده هم به شدت معتقدم این موضوع مسابقات را جذاب تر خواهد کرد.

حالا دوستان عزیز چرا بخودشان گرفتند من که متوجه نشدم!

me.trader July 7th, 2009 07:23

با سلام خدمت دوستان و تشکر از مدیران محترم شرکت ایمانی و سایت سرمایه
لوریج هر چه باشه برای همه شرکت کنندگان یکسانه و چون حساب دمو است پایین بودن لوریج اهمیتی نداره. همچنین حذف شدن یا باقی ماندن دیگران هم به نحوه ترید بقیه نه خللی وارد می کنه و نه شانس آنها را افزایش میده.
به نظر من، قدرت و توانایی یک تریدر زمانی معلوم می شه که بتونه با لوریج پایین سود زیاد بدست بیاره و تریدر برای کسب سود بیشتر، باید تلاش خود را روی کسب پیپ بیشتر متمرکز کنه. بنابراین با لوریج پایین، عنصر شانس یا بدشانسی حذف شده و یا کم تأثیر خواهد بود.
موفق باشید

ساعت جاري 12:02 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.