انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

Reza April 6th, 2007 20:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alifar (پست 98182)
با سلام
به نظر من اگه بتونيد كاري بكنيد كه در هر صفحه فقط يكبار امضا رو نمايش بده حجم سايت خيلي پايين مياد

با سلام

این کار از نظر فنی شدنی نیست. اما هر یک از کاربران می توانند با برداشتن تیک از گزینه "نمايش امضاء ها" در بخش تنظیمات شخصی، امضای سایر کاربران را مشاهده نکنند. البته به دلیل اینکه امضای اکثر کاربران فقط متنی است، حذف امضاها تاثیر زیادی در کاهش حجم و سرعت لود شدن صفحات ندارد.

fxsydney April 7th, 2007 07:22

salam be modirane site

man ye soal daram , mikham bedoonam ke chra ma ye chat room baray trader ha nadarim,

elatesh chi hastesh?

movafagh bashid

Reza April 7th, 2007 09:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fxsydney (پست 98368)
man ye soal daram , mikham bedoonam ke chra ma ye chat room baray trader ha nadarim,

elatesh chi hastesh?

movafagh bashid

با سلام

در گذشته چت روم در سایت نصب شد، اما مورد استقبال دوستان قرار نگرفت. با توجه به مشکلات فنی که سیستم مذکور برای سایت ایجاد کرد، از سایت حذف شد.

homayon April 7th, 2007 14:34

سلام اقا رضاي عزيز

خسته نباشيد.مسئله درج ساعات خبر هنوز حل نگرديد. من معتقدم همانگونه كه شما تعدادي از اعضا فعال را براي مديريت بخشهاي مختلف انتخاب نموديد و ان دوستان نيزبه پشتوانه اعتماد شما توان خود را بي دريغ در جهت ارتقا كمي وكيفي بخشهاي مربوطه بكار گرفته اندوبا خلوصي كه در تك تك اعصا سايت جهت كمك به دوستان خود سراغ دارم فكر ميكنم كه در خواست حضرتعالي براي پذيرفتن اين مسئوليت توسط يك يا تني چند از اعضا بدون پاسخ نخواهد ماند .
از زحمات شما وهمه دوستان سپاسگزارم
ياحق

Reza April 7th, 2007 14:49

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله homayon (پست 98412)
سلام اقا رضاي عزيز

خسته نباشيد.مسئله درج ساعات خبر هنوز حل نگرديد. من معتقدم همانگونه كه شما تعدادي از اعضا فعال را براي مديريت بخشهاي مختلف انتخاب نموديد و ان دوستان نيزبه پشتوانه اعتماد شما توان خود را بي دريغ در جهت ارتقا كمي وكيفي بخشهاي مربوطه بكار گرفته اندوبا خلوصي كه در تك تك اعصا سايت جهت كمك به دوستان خود سراغ دارم فكر ميكنم كه در خواست حضرتعالي براي پذيرفتن اين مسئوليت توسط يك يا تني چند از اعضا بدون پاسخ نخواهد ماند .
از زحمات شما وهمه دوستان سپاسگزارم
ياحق

با سلام

تا این لحظه هیچیک از دوستان برای درج اخبار اعلام آمادگی نکردند. لطفا در صورتی که شما یا هر یک از دوستان مایل به کمک در این زمینه هستید، همینجا اعلام کنید. بعید می دانم وارد کردن اخبار، نیاز به زمانی بیشتر از یک ساعت در هفته داشته باشد.

با تشکر

yaser_rashidi April 7th, 2007 14:55

سلام

ببينيد اين تقويم به كار مي آيد؟

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

موفق باشيد
............................
رشيدي

aliii878 April 9th, 2007 17:03

سلام دوستان

نمی دونم برای بقیه هم این مشکل هست یا نه؟

من صفحه اول سایت رو نمی تونم ببینم و پیغام Account Suspended میده

علی یارتان

yaser_rashidi April 9th, 2007 17:13

سلام

علي آقا، ديشب چند ساعتي اينطور شده بود كه از صبح درست شده. فكر كنم cache بروزرتون رو پاك كنيد يا يكبار روي همون صفحه Ctrl+F5 بزنيد درست بشه.

موفق باشيد
.........................
رشيدي

aliii878 April 9th, 2007 17:29

سلام

جناب رشیدی عزیز خیلی ممنون.

علی یارتان

Alifar April 9th, 2007 21:16

با سلام
آقا رضا
در رابطه با درج خبر اگر كمكي از دستمون بر بياد در خدمتم
در مقابل زحماتي كه برايتان ايجاد ميكنيم اين كوچكترين كمك است

Alifar April 9th, 2007 22:06

با سلام
اين مشكل از كجاست؟
Account Suspended
The account owner has been informed regarding this - in case of questions kindly open a support ticket via the control panel.

homayon April 10th, 2007 03:59

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alifar (پست 98786)
با سلام
آقا رضا
در رابطه با درج خبر اگر كمكي از دستمون بر بياد در خدمتم
در مقابل زحماتي كه برايتان ايجاد ميكنيم اين كوچكترين كمك است

جناب عليفر عزيز من پيشاپيش از شما تشكر ميكنم.

از اقا رضاي عزيز هم تقاضا داريم كه مقدمات اين همكار يرا فراهم اورند. خدا خيرتان دهد

ياحق

amir mozafari April 10th, 2007 13:49

مشكل سايت

با سلام
شرمنده آقا حامد كه يك تاپيك جديد درست كردم، هرچي گشتم جايي كه بايد اين مطلب رو بنويسم پيدا نكردم!

دوستان ديروز سايت مشكل داشت؟ ديروز از صبح هرچي تلاش كردم وارد سايت بشم ميگفت كه سايت Suspend شده!

ario April 10th, 2007 14:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amir mozafari (پست 98904)
با سلام
شرمنده آقا حامد كه يك تاپيك جديد درست كردم، هرچي گشتم جايي كه بايد اين مطلب رو بنويسم پيدا نكردم!

دوستان ديروز سايت مشكل داشت؟ ديروز از صبح هرچي تلاش كردم وارد سايت بشم ميگفت كه سايت Suspend شده!

. #[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
#[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
server مشكل داشت

Reza April 10th, 2007 15:31

با سلام

جناب Alifar، ضمن تشکر از شما، تنظیمات لازم رو انجام دادم. لطفا اگر موردی بود از طریق PM اعلام کنید.

لازم می دونم از جناب ghods که در ماههای گذشته این زحمت رو بر عهده داشتند تشکر کنم.

ساعت جاري 03:21 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.