انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   آیا با تدوین و بازنگری در قوانین سایت موافقید؟ (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4969)

Reza May 22nd, 2009 01:05

آیا با تدوین و بازنگری در قوانین سایت موافقید؟

با سلام

این دومین تاپیکی است که امروز شما دوستان را به دیدن آن دعوت می کنم و از این بابت از شما پوزش می خواهم. متاسفانه بحثهای غیرتخصصی و غیر مفید (از نظر من) در سایت افزایش پیدا کرده و اگر راه حلی برای کاهش اینگونه بحثها پیدا نکنیم، موجودیت سایت و همچنین محتوای تخصصی سایت با خطراتی مواجه خواهد شد.

بطور خلاصه موضوع نظرسنجی از این قرار است:
  • برخی دوستان معتقدند مشکل تالارهای غیرتخصصی به شفاف نبودن قوانین سایت مربوط می شود. یعنی در حال حاضر مشخص نیست که آیا درج اخبار سیاسی آزاد است یا ممنوع؟ تبریک مناسبتهای مذهبی مجاز است یا غیر مجاز؟ تاپیک های دعا و مناجات باید بسته شوند یا به فعالیت ادامه بدهند؟ و مواردی از این دست . . .
    در این شرایط هر شخصی که مدیر تالار باشد، ناچار است تا حدی بر اساس نظر شخصی خود عمل کند و در هر حال عده ای ناراضی خواهند بود. (به همین دلیل بنا بر این شد که تیمی برای تدوین و بازنگری قوانین سایت تشکیل شود. (لینک))

• اما برخی دوستان دیگر معتقدند قوانین سایت مشکلی ندارند و به اندازه کافی شفاف هستند. اما نحوه اجرای قوانین توسط مدیران در تالارهای غرتخصصی مناسب نیست. این دوستان تدوین و بازنگری قوانین را ضروری نمی دانند و معتقدند در صورتی که مدیران تالارهای غیرتخصصی توسط اعضاء انتخاب شوند، با قوانین فعلی نیز مشکل این تالارها برطرف می شود.

لطفا شما دوستان با شرکت در این نظرسنجی اعلام کنید که با کدام یک از گزینه ها موافقید؟

با تشکر

ya.razzagh May 22nd, 2009 01:52

با سلام من هر بار میخواهم وارد تاپیکی بشم این پیام را باید ببینم یک بار به ان جواب دادم با این اینترنت دیال اپ ادم اینجوری اذیت میشود یک فکری بکنید اقا رضای گل

Reza May 22nd, 2009 01:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ya.razzagh (پست 318541)
با سلام من هر بار میخواهم وارد تاپیکی بشم این پیام را باید ببینم یک بار به ان جواب دادم با این اینترنت دیال اپ ادم اینجوری اذیت میشود یک فکری بکنید اقا رضای گل

لطفا یکبار بگذارید صفحه بطور کامل لود شود. امیدوارم مشکل برطرف شود.

markj88 May 22nd, 2009 10:50

اقا رضا

سلام اقا رضا اگه لطف کنین و این اکانت من پیرمرد رو پاک کنید ممنون میشم :advise: ( شوخی بود )
بعد از مدتها جستجو در اینترنت بالاخره یک فرومی رو پیدا کردیم که سرش به تنش بی ارزه شما هم همش پیغام میدین اگه با پست یا تاپیکی مشکلی دارین ببندینش و در ضمن از اسم این سایت برمیاد که در مورد سرمایه و پول و روش های درآمد و ... باید حرف زد نه در مورد وزرش چرا اگه تو قسمت ورزش در مورد پول دراوردن حرفی زده میشه خوبه مثلا شرط بندی روی تیم های فوتبال یا اگه بخش سینما وجود داره در مورد مسابقه ای مثلا تحت عنوان فیلنامه نویسی که به نفرات برتر جایزه نقدی بدن و ....
اگه می خوای سایتی که من بدبین خیلی بهش امید وار شدم و به شدت به آن دارم اعتماد می کنم مسیر خوبی رو داشته باشه باید از حاشیه دور باشه این مطلب رو به یاد داشته باش که اگه می خوای سایت سالمی داشته باشی باید جرئت ابتکار عمل داشته باشی و به همه ثابت کنی رئیس کیه !
من پیش نهاد می دم اگه لطف کنین و بخش های نامربوط رو پاک کنین و یک بخش داشته باشیم با عنوان انتقادات و پیشنهادات متشکرم می شوم

در ضمن ببین جوان من الان یک پام لبه گور !
اگه می خوای باز پیام بدی خواهش می کنم این اکانت من پیری رو پاک کن اگه من همین جوری بدون عضویت صفحه مورد نظر رو باز می کردم تا الان مطالب خودم رو پیدا می کردم ! :advise: ( این یکی رو جدی گفتم )

محمد هورزاد May 22nd, 2009 11:09

سلام

بهتر بود ( برای واقعی تر بودن نظر سنجی ) گزینه " نمايش نتيجه نظرسنجي " قبل از رای دادن فعال نبود -

یعنی کاربران قبل از انتخاب نمیتوانستند ببینند چه کسانی به کدام گزینه رای داده اند -

ممنون .

keivanpro May 22nd, 2009 12:11

سلام خدمت دوستان

بنده به این دوست کهن سالمون لازمه یاداوری کنم چون ایشون به نظر میرسه تازه با مبحث فارکس آشنا شدن(از روی تاریخ عضویت و تعداد پست) ولع زیادی برای یادگیری دارن و طبیعتا کمتر از موضوعات دیگه سایت استفاده میکنن و یا فرصتش را نمیکنن که به این نوع مطالب سر بزنن از اونجایی هم که این تاپیک در مورد مسائلی است که بیشتر در تالار اعضا مطرح میشه به نظر من درست اینه که نظر سنجی بین افرادی انجام بشه که تا امروز از این تالار استفاده کردن و امکان استفاده از تالار اعضا را دارند در این صورت این یک نظرسنجی معقول و منصفانه خواهد بود در غیر این صورت مثل این می مونه که بخواییم از یک سری افرادی که اصلا در مورد چیزی اطلاعات ندارن و یا اطلاعات کمی دارن بخواییم در اون مورد نظر بدن
مورد دیگه ایشون گفتن شما ریاست خودت را به همه نشون بده ایشون هنوز داره تو 200 سال پیش زندگی میکنه و رضا خانی فکر میکنه مدیریت و ریاست نشون دادان تو دنیای امروز این نیست که یک نفر دستور بده و متکلم وحده باشه بقیه جلوش خم بشن و بله قربان بگن
در هر صورت هیچ کس دوست نداره دانشگاه به این شکیلی و این جو دوستانه به خاطر مسائل حاشیه ای از دست بره و لی به نظر من تک بعدی کردن این فروم راه حلش نیست مثل این می مونه که تمام تشکل های سیاسی ، مذهبی، حزبی و تمام تفریحات و سرگرمی را در یک دانشگاه به کل تعطیل کنند به این دلیل که در اون دانشگاه حاشیه بوجود نیاد این پاک کردن صورت مساله است

ارادتمند

arash2829 May 22nd, 2009 12:42

من هم معتقدم یک تیم از افراد زبده باید قوانین را بازنگری و اصلاح کنند تا موارد غیر ضروری حذف شوند.

myid123456 May 22nd, 2009 12:51

ديديم

اقا به خدا ما اين تاپيكو ديديم رايم داديم. حالا مي خواهيم بريم بقيه سايتو ببينيم. چرا نمي شه؟ :mad::(:blink:;):cry::nervous::huh:

mehrdad1919 May 22nd, 2009 12:52

آقا رضای عزیز
با پوزش برای تکرار فکر کردم یک بار دیگه اینجا بنویسم بد نباشه:

یک پیشنهاد کلی برای مدیر سایت آقا رضا
دکمه تشکر رو بردارید و به جاش دو تا دکمه امتیاز مثبت و امتیاز منفی بذارید
کارکرد دکمه مثبت همین باشه که الان هست.
تا مدتی کاربران فقط ببینن که این پست به این تعداد و از این افرادمنفی گرفته.
بعدا هم میشه با نظر سنجی یک حد نصاب برای منفی ها گذاشت و پستی که منفی بیشتری گرفته رو اتوماتیک حذف کرد
به نظرم بد نیست به این ترتیب دوستانی که یک نفس ( و از طرف همه اعضا ) جلو میرن و یک تشکر هم پای پستشون نیست و بعد هم میگن هیچکس تا حالا با نظر من مخالفت نکرده بدونند که اگر نظر یا پست مخالفی نیست الزاما دیگران هم با نظرشون موافق نیستند.

Reza May 22nd, 2009 13:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehrdad1919 (پست 318689)
آقا رضای عزیز
با پوزش برای تکرار فکر کردم یک بار دیگه اینجا بنویسم بد نباشه:

یک پیشنهاد کلی برای مدیر سایت آقا رضا
دکمه تشکر رو بردارید و به جاش دو تا دکمه امتیاز مثبت و امتیاز منفی بذارید
کارکرد دکمه مثبت همین باشه که الان هست.
تا مدتی کاربران فقط ببینن که این پست به این تعداد و از این افرادمنفی گرفته.
بعدا هم میشه با نظر سنجی یک حد نصاب برای منفی ها گذاشت و پستی که منفی بیشتری گرفته رو اتوماتیک حذف کرد
به نظرم بد نیست به این ترتیب دوستانی که یک نفس ( و از طرف همه اعضا ) جلو میرن و یک تشکر هم پای پستشون نیست و بعد هم میگن هیچکس تا حالا با نظر من مخالفت نکرده بدونند که اگر نظر یا پست مخالفی نیست الزاما دیگران هم با نظرشون موافق نیستند.

با سلام

متاسفانه این امکان از نظر فنی در vBulletin وجود ندارد. مشکل دیگر این است که برخی مطالب یا تصاویر ممکن است با استقبال اعضا مواجه شوند، اما قرار گرفتن آنها روی سایت سرمایه برای سایت خطراتی ایجاد کند.

با تشکر

nirvana May 22nd, 2009 13:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 318522)
با سلام
  • اما برخی دوستان دیگر معتقدند قوانین سایت مشکلی ندارند و به اندازه کافی شفاف هستند. اما نحوه اجرای قوانین توسط مدیران در تالارهای غرتخصصی مناسب نیست. این دوستان تدوین و بازنگری قوانین را ضروری نمی دانند و معتقدند در صورتی که مدیران تالارهای غیرتخصصی توسط اعضاء انتخاب شوند، با قوانین فعلی نیز مشکل این تالارها برطرف می شود.

لطفا شما دوستان با شرکت در این نظرسنجی اعلام کنید که با کدام یک از گزینه ها موافقید؟

با تشکر

با سلام خدمت دوستان گرامی .

و با تشکر از زحمت های جناب عالی . در رابطه با مدیران ، بنظرم هیچ تفاوتی در بین مدیران تالار های تخصصی و غیر تخصصی نیست گرچه اعتراضات در تاپیک های غیر تخصصی بیشتره ، اما تالار های تخصصی هم از این جریان جدا نیستند . نظر من اینه که همه مدیران از طرف اعضا انتخاب شوند . مطمئنا اعضا همانند مدیران ، با توجه به فعالیت های اشخاص اونها رو انتخاب میکنند .

با تشکر ، نیروانا
بدرود

Reza May 22nd, 2009 14:12

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله nirvana (پست 318713)
با سلام خدمت دوستان گرامی .

و با تشکر از زحمت های جناب عالی . در رابطه با مدیران ، بنظرم هیچ تفاوتی در بین مدیران تالار های تخصصی و غیر تخصصی نیست گرچه اعتراضات در تاپیک های غیر تخصصی بیشتره ، اما تالار های تخصصی هم از این جریان جدا نیستند . نظر من اینه که همه مدیران از طرف اعضا انتخاب شوند . مطمئنا اعضا همانند مدیران ، با توجه به فعالیت های اشخاص اونها رو انتخاب میکنند .

با تشکر ، نیروانا
بدرود

با سلام و تشکر از شما

اگر در تالارهای غیرتخصصی، انتخاب مدیران توسط اعضاء موثر بود و به نتایج مثبتی رسید، در مرحله بعد برای تالارهای تخصصی نیز از این روش استفاده خواهد شد.

daivid May 22nd, 2009 14:39

با سلام خدمت مدیریت سایت

اقا رضا بنده فکر کنم در تاپیک انتقادات و پیشنهادات مقداری زیاده روی کردم و زود در مورد شما قضاوت کردم و از این بابت از شما عذر خواهی میکنم.امیدوارم پوزش بنده را بپذیرید.

موفق باشید

nabeghe May 22nd, 2009 16:03

به نظر من اگه انجمن سرمايه يك انجمن تخصصيه نبايد داخلش حرف هاي غير تخصصي زده بشه.:advise:

درسته كه ادم ها نياز دارند كه پس از كار تفريح داشته باشند ولي نيازي نيست كه اين تفريح حتما توي اين انجمن باشه.اين انجمن هاي مختلف با موضوعات مختلف در اينترنت هست. به نظر من تمام موضوعات و تالار هاي غير تخصصي را ببنديد. اينطوري سطح عملي انجمن خيلي بالاتر ميره:graduated:. و هم انجمن از خطر ف.ي. -- ل.ت.ر شدن نجات پيدا مي كنه.و هم كسي بابت اينكه مطلب سا.ن.سو.ر ميشه دلخور نمي شه.و هم كسي به خاطره مسائل غير مربوط به مسائل اينجا در اين انجمن عضو نميشه.:ph34r: :cowboy::cap::headphone::shades::shades2::cigar:
و اگه خيلي به تفريح و مسائل غير سرمايه اي علاقه داريد يك انجمن ديگه كه كاملا مجزا از اينجا باشه ايجاد كنيد كه اعضاي محترم برن مطالب غير تخصصي شون رو اونجا بگن.:rolleyes:
يكي نيست بگه تو كه لالاي بلدي چرا خودت خوابت نمي بره:whoow:. اخه خود من دو روز پيش يك پست در يك مورد نچندان 30يا30 زدم كه مورد لطف مدير محترم قرار گرفت. كه جا داره همينجا به خاطره جرمي كه مرتكب نشدم ازشون معذرت بخوام.:whoow:

محمد هورزاد May 22nd, 2009 16:45

سلام
این نظر سنجی تا کی فعال هست ؟

ساعت جاري 12:32 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.