انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   بازی تحت وب همراهی بچه های سرمایه ( travian ) (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5239)

alijob444 September 24th, 2009 02:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ali Tavakoli (پست 342494)
سلام
علی آقا اطلاعات اینکه کدوم دوستان دارند بهتر پیشرفت می کنند رو شما از کجا میارید .آخه همه رو یکسان نشون میده .

علی جان قسمت اکانت پلاس که بری کسانی رو که معرفی کردی بهت نشون میده البته اسمشون رو نه بلکه یه شماره که برای عضویت هست و تعداد نفراتی که شدن اصولا اگر سرگروه هر نفر که معرفی کرده دهکدش به 75 نفر برسه 20 تا طلا میگیره که بازی رو خیلی ساده میکنه سرگروه طلا داشته باشه تولیدات رو بالا میبره و میتونه دفاع و حمله رو قوی کنه که باعث میشه اتحاد قدرتمندی بشه از طرفی دوستی پرسیده بوداتحاد کی ایجاد میشه اگر خدا بخواد آخر این هفته البته سرور 4 بعید میدونم که زیاد قدرتمند بشیم ولی سرور 5 اگر از اول همینطور پیش بریم قدرتمند خواهیم شد ولی یه چیز برام تعجب داره یه دوست هست که تو راس همه داره پیش میره جالب اینجاست که دو روز بعد از همه کسانی که بالای جدول هستند ثبت نام کرده ولی دهکدش رو رسونده به 70 نفر که موندم چطور این کار رو کرده

alijob444 September 24th, 2009 03:08

نمیدونم چرا امروز هی بهم حمله میشه از چپ و راست الان هم یکی بهم حمله کرده ولی مشکل اینجاست که فقط تله دارم و لشکری ندارم چیزی هم گیرش نمیاد چون مخفیگاه رو سطحش رو بدم بالا در اینجور مواقع باید چیکار کرد

alijob444 September 25th, 2009 03:07

دوستان این بازی هم خیلی باهاله خیلی هم امتیازات تشویقی میده تا پیشرفت کنی ولی کمی از تراوین پیچیده تره از طرفی هم یک مشاور خیلی باهال داره دوستان عضو بشن کلا محیط گرافیکی باهالی هم داره من که حکومت پارسها رو برداشتم یه قبیله هم به اسم سرمایه ایجاد کردم که اگر سرچ کنید پیداخواهید کرد [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] در ضمن نام کاربری هم alijob444 هست که با سرچ میتونید پیدا کنید

BLACK_NINJA September 25th, 2009 13:29

سلام
من هم توی خانها تازه عضو شدم.
میتونید بلک نینجا را پیدا کنید(انگلیسی بنویسید)

arteshbod September 25th, 2009 13:45

من تو سرور 5 تراوین ثبت نام کردم با نام کاربری احمدی نژاد :whoow::laugh:
فکر کنم روزی 70 بار بهم حمله بشه:blink:

alijob444 September 25th, 2009 14:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arteshbod (پست 342795)
من تو سرور 5 تراوین ثبت نام کردم با نام کاربری احمدی نژاد :whoow::laugh:
فکر کنم روزی 70 بار بهم حمله بشه:blink:

احتمالا مدیر تراوین میگه ایشون محدودیتی نداره هرکس از هر سروری میتونه به ایشون حمله هرچه سریعتر نابودش کنید فکر کنم یه تاپیک هم در تراوین ایجاد بشه طریقه زجر کش کردن شما رو به طور کامل توضیح بده :laugh:

alijob444 September 25th, 2009 23:21

اینم لینک سرور پنج دوستان ثبت نام کنن امید موفقیت تو این سرور خیلی بالاتر از سرور قبلی هست البته اون سرور هم به کارش ادامه میده [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

alijob444 September 29th, 2009 02:55

دوستان اتحاد تو سرور چهار ایجاد شده هرکس که میخواد وارد اتحاد بشه یک پیام خصوصی به آیدی alijob444 تو تراوین بده تا براش دعوت نامه بفرستیم جالب اینه که وقتی اتحاد ایجاد میشه یک فرووم هم میتونی ایجاد کنی که اونجا نظرات خودمون رو بگیم اسم اتحاد هم به عشق بچه های سرمایه گذاشم سرمایه

arteshbod September 29th, 2009 10:56

سلام و درود

ادرس تاپیک مربوطه رو هم بدهید

با تشکر

Ali Tavakoli September 29th, 2009 14:11

دوستان سلام

بازی هت تریک هم بسیار جالب است و جالب است بدانید که حدود 915000 هزار بازیکن فعال دارد .

در این بازی شما یک باشگاه فوتبال را تحت سرپرستی خود در می آورید . و از یک تیم استانی شروع کرده و به دسته های بالا صعود می کنید .
در ضمن این سایت زبان فارسی رو هم ساپورت می کنه و کافی است شما از منوی سمت راست زبان فارسی رو انتخاب کنید .

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

gabo September 30th, 2009 17:38

من هم هستم
سربزنيد به ما، آماده پذيرايي هستم

سرور 4

(-148و159)

L0RD September 30th, 2009 22:09

دوستانی که جمعیت بالای 300 دارند میتونند به اتحاد ما بیانند [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] اسمتون رو به یوزر sheyda پیغام بدید...

rezaesmailiazad October 1st, 2009 17:37

سلام

آقا من با همین آی دی اومدم تو سرور 5 قبلا warcraft و general و redalert و age of empires تیغی میزدم (: بیبنیم چی کار میتونم بکنم .

فقط بهم بگین چه جوری میتونم با شما ها متحد بشم ؟

پ.ن : خدا بدادم برسه تازه تونسته بودم این بازیهای استراتژیک رو ترک کنم .

rezaesmailiazad October 1st, 2009 18:04

آقا چه جوری میشه جمعیت رو زیاد کرد ؟
چه جوری میسه متحد شد ؟

arteshbod October 1st, 2009 18:12

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله rezaesmailiazad (پست 343728)
آقا چه جوری میشه جمعیت رو زیاد کرد ؟
چه جوری میسه متحد شد ؟

منابع رو که توسعه بدهید جمعیت خود به خود زیاد میشود

باید اول ساختمان سفارت را به سطح 1 برسانید . سپس به موسس ان اتحاد یا جانشینانش پیام خصوصی برنید و درخواست عضویت بدهید اونها هم اگه موافق باشند براتون دعوت نامه میفرستند.

ساعت جاري 00:45 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.