انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   بازی تحت وب همراهی بچه های سرمایه ( travian ) (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5239)

Kasra September 17th, 2009 21:38

چند نکته برای شروع

برای اینکه حملات احتمالی و طمع دیگران را از خود دفع کنید باید به موارد ذیل دقت کنید و سعی کنید به آنها جامه عمل بپوشانید:

۱- ساخت مخفیگاه و رساندن آن تا لول ۱۰ که حداقل در ابتدای بازی باید ۳ تا مخفیکاه تا سطح ۱۰ داشته باشید.این مخفیگاه باعث می شود کسانی که به شما حمله کنند چیزی عایدشان نشود و از آنجایی که ۹۸٪ حملات بخاطر غارت و چپاول است و مهاجم چیزی گیرش نیاید دیگر باز نخواهد گشت اما اگر مخفیگاه نداشته باشید و کسی به دستبرد زد و چیزی گیرش آمد یقین داشته باشید دوباره باز خواهد گشت. پس با این احتیاط ساده خود را بیمه کنید.

۲- سطح مخفیگاه شما باید از مقدار تولیدات شما بیشتر باشد یعنی سقف مخفیگاه باید بیشتر از سقف انبار غذا و انبار مصالحتان باشد که اگر فرمول بالا را در نظر بگیرید همان سه مخفیگاه با لول ۱۰ کافیه

۳- سعی کنید تا جایی که می توانید سطح تولیدات خود را بالا ببرید و البته اینکار احتیاج به کمی صبر دارد همین.

۴- سطح انبارهای خود را بالا ببرید تا شاید اگر یکروز وقت نکردید به دهکده تان سر بزنید محصولات شما بیشتر از سفق انبارها نشود و هدر برود.

۵- مسائل دفاعی را هرگز فراموش نکنید و برای رومیها آپدیت کردن دیوارهای شهر برای گولها ساختن تله ها و برای توتن ها ساخت مدافعین بسیار مهم است.

۶- در ابتدای بازی بی خود خود با دیگران درگیر نکنید چون بعضی مواقع به ضرر شما تمتم می‌شود.

۷- انتخاب یک اتحاد خوب بسیار مهم است پس از اتحادهایی که در حال جنگ هستند و مشکلاتی با دیگران دارند پرهیز کنید چون دهکده شما حتما درگیر این جنگها خواهد بود.

۸- سطح تولیدات منابعتون رو بترتیب بالا ببرید یعنی اینچنین نباشد که مثلا چوب شما لول ۵ باشد اما آهن لول ۲ البته لازم بذکر است که گندم در این رابطه استثناء می باشد چون جمعیت ساکن در دهکده از آن استفاده می کنند و همیشه سیر نزولی دارد.

Best_Trader September 17th, 2009 22:58

سلام دوستان

چرا نمیشه هر چه قدر میخوایم بازی کنیم؟
من تازه بازی رو شروع کردم ولی بعد چند دقیقه میگه منابع کافیه و زمان بعدی مثلا فردا!
اینجوری که کسی که تازه شروع کرده نمیتونه پیشرفت بکنه

دوستان باتجربه لطفا راهنمایی کنند

alijob444 September 17th, 2009 23:10

اگر منابع شما پر باشه که باید شروع کنید ساختمانها رو بسازید تا به حال برای من یه همچین چیزی نگفته احتمالا نمیگه که منابع کافی نیست یا اینکه تولید گندم کم هست کلا تا الان سه نفر از دوستان خوب دارن پیش میرن دوستان بیان خیلی خوبه ولی حواستون به معتاد شدنتون باشه

Best_Trader September 17th, 2009 23:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Best_Trader (پست 341610)
سلام دوستان

چرا نمیشه هر چه قدر میخوایم بازی کنیم؟
من تازه بازی رو شروع کردم ولی بعد چند دقیقه میگه منابع کافیه و زمان بعدی مثلا فردا!
اینجوری که کسی که تازه شروع کرده نمیتونه پیشرفت بکنه

دوستان باتجربه لطفا راهنمایی کنند

اینم عکس

وقتی میخوام گندم تولید کنم نمیذاره

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

alijob444 September 17th, 2009 23:47

خوب یه سوال تا به حال چند تا گندم زار تولید کردید احتمالا زیاد تولید نکردید مثلا 3 تا یا بیشتر باید تواضن تولید رعایت بشه البته من اینطور فکر میکنم بعد ساختمان آیا تا الان ساختید

Best_Trader September 17th, 2009 23:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alijob444 (پست 341620)
خوب یه سوال تا به حال چند تا گندم زار تولید کردید احتمالا زیاد تولید نکردید مثلا 3 تا یا بیشتر باید تواضن تولید رعایت بشه البته من اینطور فکر میکنم بعد ساختمان آیا تا الان ساختید

گندمم 4 هستش و دیگر منابع 14

گندمم کمه اما فکر نمیکنم دلیلش این باشه

mehrdad_rp September 17th, 2009 23:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Best_Trader (پست 341621)

جلوی مصرف گندمتون چه اعدادی نوشته شده (بالای صفحه دو عدد که با ممیز از هم جدا شده)

alijob444 September 17th, 2009 23:59

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Best_Trader (پست 341621)

تولیداتتون رو به طور کامل میگید همون که سمت چپ میزنه تولیدات مثلا آهن اینقدر چوب فلان قدر فکر کنم مزرعه گندم زیاد تولید کردید واسه همین ضرفیت گندم پر شده اگر اشتباه نکنم که اگر اینطور باشه باید یه انبار مواد غذایی درست کنید تا باز هم بتونید مزارع رو تولید کنید

Best_Trader September 18th, 2009 00:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehrdad_rp (پست 341622)
جلوی مصرف گندمتون چه اعدادی نوشته شده (بالای صفحه دو عدد که با ممیز از هم جدا شده)

دو تا عدده
یکی 337/800
اون یکی 17/21 که تو این یکی روی علامت گندم ضربدر زده

alijob444 September 18th, 2009 00:05

آقا از یکی از دوستان اهل فن پرسیدم جواب داد میگه که چون منابع رو خرج کرده الان اون دوستتون منابع کم داره واسه همین وقتی میخواد یک مزرعه یا یک ساختمان جدید ایجاد کنه میگه که تا فلان ساعت منابع شما برای ساخت این ساختمان یا مزرعه یا هر چیز دیگه ای تکمیل میشه متوجه شدید در ضمن اگر عدد گندم رو درست گفته باشید گندم هم کم دارید که فردا اول از همه یه مزرعه ارتقاع بدید به نظر من

Best_Trader September 18th, 2009 13:55

سلام دوستان

من چند بار ثبت نام کردم و بازی کردم ولی بعد از چند دقیقه توی همشون میگه منابع کافی نیست و اصلا اجازه کار کردن و تولید منابع رو هم نمیده

این آخری اومدم فقط گندم تولید کردم تا یه کم زیاد بشه و بعد منابع دیگه رو تولید کنم که بازم اجازه نمیده
نمیدونم چی کار میکنم که نمیذاره ادامه بدم

اینم عکسا

mehrdad_rp September 18th, 2009 14:14

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Best_Trader (پست 341705)
سلام دوستان

من چند بار ثبت نام کردم و بازی کردم ولی بعد از چند دقیقه توی همشون میگه منابع کافی نیست و اصلا اجازه کار کردن و تولید منابع رو هم نمیده

این آخری اومدم فقط گندم تولید کردم تا یه کم زیاد بشه و بعد منابع دیگه رو تولید کنم که بازم اجازه نمیده
نمیدونم چی کار میکنم که نمیذاره ادامه بدم

اینم عکسا

شما تو این عکس 63 تا خشت داری و برای ایجاد هیزم شکن نیاز به 100 خشت هست باید صبر کنید تا به این سطح برسه

Best_Trader September 18th, 2009 14:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehrdad_rp (پست 341708)
شما تو این عکس 63 تا خشت داری و برای ایجاد هیزم شکن نیاز به 100 خشت هست باید صبر کنید تا به این سطح برسه

سلام دوست عزیز

مگه خود به خود میتونه به این عدد که میفرمایید برسه؟
اصلا اجازه تولید نمیده فکر نمیکنم خودش برسه باید من درست کنم که اونم اجازش رو نمیده

Alireza Ghane September 18th, 2009 15:10

سلام

بازی جنرال رو چطور میشه بصورت تیمی و انلاین بازی کرد؟

mehrdad_rp September 18th, 2009 15:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Best_Trader (پست 341711)
سلام دوست عزیز

مگه خود به خود میتونه به این عدد که میفرمایید برسه؟
اصلا اجازه تولید نمیده فکر نمیکنم خودش برسه باید من درست کنم که اونم اجازش رو نمیده

اگر دقت کنین زیر عنوان تولیدات نوشته شده :
چوب 8 در ساعت
خشت 8 در ساعت
آهن 8 در ساعت
گندم 32 در ساعت

کمی تو تولید گندم زیاده روی کردید
صبر کنید درست میشه

ساعت جاري 16:20 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.