انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره دومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4550)

kermanforex January 10th, 2009 01:29

با سلام خدمت دوستان .
ببخشید اقا رضا حساب ها هنوز هیچ مقداری شارژ نشده است ؟
مشخصات حساب برای من ارسال شده است ! ولی موجودی صفر است .
از همه دوستان اینجوری است ؟
باتشکر.

mehdi-miri January 10th, 2009 10:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kermanforex (پست 271963)
با سلام خدمت دوستان .
ببخشید اقا رضا حساب ها هنوز هیچ مقداری شارژ نشده است ؟
مشخصات حساب برای من ارسال شده است ! ولی موجودی صفر است .
از همه دوستان اینجوری است ؟
باتشکر.

بله براي من و يكي از دوستان ديگر هم به همين شكل است يعني بالانس صفر است .

Alifar January 11th, 2009 12:14

با سلام
مشکل من اینه که هنوز منا رو نتونستم دانلود کنم
از دوستان کسی میتونه فایل config متا رو اینجا قرار بده/

Leprechaun January 11th, 2009 12:48

1 ضميمه
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alifar (پست 272297)
با سلام
مشکل من اینه که هنوز منا رو نتونستم دانلود کنم
از دوستان کسی میتونه فایل config متا رو اینجا قرار بده/

خدمت شما
با آرزوي موفقيت

alireza-N January 12th, 2009 11:05

سلام
نتایج در حین مسابقه هر چند مدتی اعلام میشه؟

Reza January 12th, 2009 11:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alireza-N (پست 272654)
سلام
نتایج در حین مسابقه هر چند مدتی اعلام میشه؟

سلام

خوشبختانه چون نتایج بر اساس بالانس هست، اعلام نتایج نیاز به صرف زمان زیادی نداره. لذا سعی می کنم یک تا دو بار در روز نتایج رو اعلام کنم.

alireza-N January 12th, 2009 11:36

تشکر از زحمات آقا رضا

allen4054 January 12th, 2009 12:50

با سلام
اي كاش مديريت سايت نتايج بالانس حسابها رو در طول دوره مسابقه اعلام نكنه چون اينجوري از جذابيت اون كاسته ميشه
مثلا در روز بيستم نفرات آخر هيچ ميل و انگيزه اي به تريد كردن ندارن و نفرات اول هم ممكنه به خودشون مغرور بشن و اشتباهات فاحشي انجام بدن
ولي اگه نتايج بالانس هاي حساب ها تا روز آخر مخفي بمونه ديگه تا اون روز معلوم نيست كي برنده و كي بازنده است
در صورت مخفي بودن بالانس ها تا زمان اعلام تنايج :
اين مسابقه مثل مسابقه دو و ميداني ميمونه كه هر كس با چشم بسته در مسير خودش در حال دويدنه و نميدونه كه اوله يا آخره كسي كه فكر ميكنه كه خيلي خوب دويده وقتي چشمش رو باز ميكنه مبينه حتي جز 10 نفر اول هم نيست و كسي هم كه منطقي دويده و اصولي و احتمال ميده جز 10 نفر اول بشه وقتي چشمش رو باز ميكنه ميبينه نفر اول شده....
به نظر من اگه نتايج تا روز آخر مخفي بمونه بهتره
با تشكر

Kourosh007 January 12th, 2009 13:07

دوست عزیز خودتان فکر میکنم مثال خوبی زده اید.اگر به نظر شما بستن چشم شرکت کنندگان در مسابقه دو و میدانی ایده خوبیست ولی به نظر اکثریت قریب به اتفاق مردم دنیا ایده خوبی نیست و میبینید که مسابقات دو ومیدانی با چشم باز انجام میشود!!
همینطور در مسابقات فارکس مختلف نیز نتایج به صورت مرتب اعلام میشود تا رقابت کنندگان بدانند در کجا هستند و این رتبه آنان نیز یکی از پارامترهایی است که در تصمیم گیری آنان موثر خواهد بود.
این مسابقه برای ایجاد هیجان برگزار نمیشود.اتفاقا برعکس یکی از اهداف آن تمرین کنترل احساسات و هیجانات است.ولی باز هم راهی برای شما وجود دارد و انکه به راحتی نتایج اعلام شده را نگاه نکنید و از کنار آن بگذرید تا هیجان برای شما حفظ شود.

موفق باشید

arman1548 January 12th, 2009 13:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله allen4054 (پست 272707)
با سلام
اي كاش مديريت سايت نتايج بالانس حسابها رو در طول دوره مسابقه اعلام نكنه چون اينجوري از جذابيت اون كاسته ميشه
مثلا در روز بيستم نفرات آخر هيچ ميل و انگيزه اي به تريد كردن ندارن و نفرات اول هم ممكنه به خودشون مغرور بشن و اشتباهات فاحشي انجام بدن
ولي اگه نتايج بالانس هاي حساب ها تا روز آخر مخفي بمونه ديگه تا اون روز معلوم نيست كي برنده و كي بازنده است
در صورت مخفي بودن بالانس ها تا زمان اعلام تنايج :
اين مسابقه مثل مسابقه دو و ميداني ميمونه كه هر كس با چشم بسته در مسير خودش در حال دويدنه و نميدونه كه اوله يا آخره كسي كه فكر ميكنه كه خيلي خوب دويده وقتي چشمش رو باز ميكنه مبينه حتي جز 10 نفر اول هم نيست و كسي هم كه منطقي دويده و اصولي و احتمال ميده جز 10 نفر اول بشه وقتي چشمش رو باز ميكنه ميبينه نفر اول شده....
به نظر من اگه نتايج تا روز آخر مخفي بمونه بهتره
با تشكر

سلام دوست عزیز،

احتمالا همه استادان گرامی با این نظر موافق هستن که مسائل روانی و کنترل احساسات و هیجانات درونی از

علم تکنیکال و از هر اندیکاتور و غیره مقدم تره . اگه شما نتوانید بر هیجانات و افکار ناشی از آن چیره شوید ، هیچ

علمی به شما کمک نخواهد کرد پس به نظر من ما باید از هر موقعیتی برای کنترل خودمون استفاده بکنیم و شما

نباید اینقدر سخت بگیرید.

موفق باشید

Haghshenas January 12th, 2009 14:41

شروع با شروع

با سلام
میبینم که با شروع مسابقه شاهد شروع اختلاف نظر ها هم هستیم.
بابا چرا اصرار داریم توی همه کار نظر بدیم ؟
مگه اینجا مسئول نداره ؟
هر چی تصمیم گرفتن همون عمل میشه دیگه چرا اینقدر بحث بکنیم الکی.

موفق و پیروز باشید

hoseintaheri January 12th, 2009 15:04

ببخشید الان ساعت 14 است لطفا نتایج نصفه روز اول رو بذارید

bache mahal January 12th, 2009 15:21

سلام اقا رضا چرا متا تريدر به من اجازه گرفتن پوزيشن نميده و اعلام نبود پول ميكنه ؟

Reza January 12th, 2009 15:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله bache mahal (پست 272789)
سلام اقا رضا چرا متا تريدر به من اجازه گرفتن پوزيشن نميده و اعلام نبود پول ميكنه ؟

سلام

لوریج حسابها 1:10 می باشد. با سایز کمتر پزیشن بگیرید.

Sohrab_K January 12th, 2009 15:43

سلام

ضمن تشکر از زحمات شما ، متاسفانه تصویر نتایج اعلامی دیده نمیشه . اگر ممکنه از یک هاست دیگه برای آپلود تصاویر استفاده کنید .

سپاس

ساعت جاري 12:57 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.