انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

fxsydney October 29th, 2006 17:35

ba salame mojadad

salam agha reza
man az shoma yek payam daryaft kardam, ke neveshte boodid az fenglish estefade nakonam,
khastam dalile in ro bedoonam, aya farsi neveshtan elzami hastesh ya inke joze ghavanine sit hastesh?

lotfan age joze ghavanine sabt shode sit hastesh begid.

ba tashakor

Reza October 29th, 2006 18:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fxsydney (پست 66996)
salam agha reza
man az shoma yek payam daryaft kardam, ke neveshte boodid az fenglish estefade nakonam,
khastam dalile in ro bedoonam, aya farsi neveshtan elzami hastesh ya inke joze ghavanine sit hastesh?

lotfan age joze ghavanine sabt shode sit hastesh begid.

ba tashakor

با سلام
در بند 5 قوانين سايت آمده است:
نقل قول:

5. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.
بدليل اينکه خواندن نوشته هاي فينگليش مشکل است و به نظم و يکپارچگي مطالب لطمه مي زند، بر فارسي نويسي اصرار داريم.

با توجه به اينکه اکثر کاربران از ويندوز xp استفاده مي کنند و افزودن قابليت تايپ فارسي به ويندوزxp چند دقيقه بيشتر زمان نمي برد، فينگليش نويسي توجيهي ندارد.

البته با توجه به عدم آشنايي کافي برخي دوستان با زبان فارسي و همچنين نقل مطالب از سايتهاي خارجي، نوشتن مطالب به زبان انگليسي ايرادي ندارد و اين مورد به قوانين سايت اضافه خواهد شد.

با تشکر

S_K_H October 29th, 2006 19:08

:cool:
سلام مخصوص خدمت رضای عزیز و همه مدیران و سروران سایت سرمایه
جدیدا این مشکل خیلی به چشم می خورد

پيام سيستم
در حال حاضر بدلیل ترافیک زیاد سایت، فشار روی Server افزایش یافته و امکان بازدید شما از سایت وجود ندارد. لطفاً چند دقیقه دیگر مجدداً سعی نمائید. با تشکر

درحالی که مثلا با تعداد 60 مارجعه کننده به نظر نباید مشکلی بوجود بیاید

اطلاعات عمومی سايتhttp://forum.sarmaye.com/images/butt...apse_thead.gif [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]: 60 (تعداد 25 عضو و 35 مهمان) http://forum.sarmaye.com/images/misc...hos_online.gifبيشترين تراكم كاربری در سايت 136 کاربر در Yesterday و ساعت 06:03 بوده است
...

به نظر نمی رسد پهنای باند دیگه تا این حد کم باشه ؟! ممنون می شوم اگر یک توضیحی بفرمایید ؟ شرمنده سوال کردم :blush: آخه قبلا خیلی بیشتر هم شلوغ می شد اما این مشکل پیش نمی آمد

همیشه شاد باشید

hamineh22 October 29th, 2006 19:17

با سلام خدمت آقا رضا و یاسر خان و تشکر از زحمات شما در راهبری و مدیریت سایت

یه موردی که مدتی است می خواهم بهش اشاره کنم و کمبودش توی سایت خیلی احساس می شه، داشتن گزینه " تشکر " در پایین هر پست است.
با یه بررسی می بینیم که توی هر تاپیکی تعداد زیادی پست های تشکر وجود دارد که علاوه بر بالا بردن حجم اطلاعات گهگاهی باعث گسسته شدن رشته کلام هم می شود. ( البته اصلا با " تشکر کردن " مخالف نیستم بلکه معتقدم که اراده و روحیه نویسنده رو در ادامه دادن کارش بیشتر می کنه )
اینکه مثلا می بینیم فلان تاپیک بروزه شده و با اشتیاق می ریم که مطلب رو پیگیری کنیم ولی می بینیم که یه نفر اومده تشکر کرده.
زحمات شما قابل تقدیر است. صرفا پیشنهادی بود برای بهبود روند کار.

موفق باشید

hosein-5 October 29th, 2006 23:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله seincard (پست 67001)

پيام سيستم
در حال حاضر بدلیل ترافیک زیاد سایت، فشار روی Server افزایش یافته و امکان بازدید شما از سایت وجود ندارد. لطفاً چند دقیقه دیگر مجدداً سعی نمائید. با تشکر

اطلاعات عمومی سايتhttp://forum.sarmaye.com/images/butt...apse_thead.gif [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]: 60 (تعداد 25 عضو و 35 مهمان) http://forum.sarmaye.com/images/misc...hos_online.gifبيشترين تراكم كاربری در سايت 136 کاربر در Yesterday و ساعت 06:03 بوده است
...

به نظر نمی رسد پهنای باند دیگه تا این حد کم باشه ؟! ممنون می شوم اگر یک توضیحی بفرمایید ؟ شرمنده سوال کردم :blush: آخه قبلا خیلی بیشتر هم شلوغ می شد اما این مشکل پیش نمی آمد

همیشه شاد باشید

شديدا تاييد ميشه جديد به سختي مي تونم سايت رو ببينم :(

ario October 30th, 2006 00:38

نقل قول:

پيام سيستم

همیشه شاد باشید

فكر ميكنم كه من اين مشكل را با وجود 47 نفر هم داشته ام....
بزرگترين مشكل اين قضيه براي تاپيك live trading حس مي شود... :(
كه اگر مي شد كه از chat استفاده كنيم خيلي بهتر ميشد (كه فكر كنم به دلايل امنيتي نميشه).
پ.ن: واي كه چه قدر من نق مي زنم! باز خوبه كه هيچ كار مثبتي هم اينجا انجام نميدم... :rolleyes:
بيچاره آقا رضا چه مي كشه از دست من نق نقو... :blink: ;)

fxsydney October 30th, 2006 05:41

thx mr reza

thx for information,
i will try to write in english, ,

good luck

Reza October 30th, 2006 10:37

نقل قول:

پيام سيستم

همیشه شاد باشید

با سلام
همانطور که مي دانيد سايت سرمايه از Server اختصاصي استفاده نمي کند و اين سايت با تعداد زيادي سايت ديگه روي يک سرور قرار دارند. اگر يکي از سايتها فشار زياد به سرور وارد کنند، عملکرد سرور و در نتيجه ساير سايتها نيز با مشکل مواجه مي شود.

ظاهرا مشکل ديروز به سايت سرمايه مربوط نبود و سايت ديگري اين فشار را به سرور وارد مي کرد.
براي رفع کامل اين مشکل لازم است يک سرور اختصاصي براي سايت بگيريم که متاسفانه در حال حاضر مقدور نيست.

خوشبختانه سرور جديد تابحال مشکل از کار افتادن نداشته و سايت همواره در دسترس بوده است.

اين توضيح رو بدم که پهناي باند و فشار روي سرور دو مقوله جدا از هم هستند. هاست جديد به ما 2100 گيگ پنهاي باند داده که خيلي زياده و مصرف سايت ما در اين حد نيست. اما فرض کنيد چند نفر همزمان از امکان جستجو در سايت استفاده کنند. اين کار پنهاي باند زيادي مصرف نمي کند! اما فشار زيادي به سرور وارد مي کند. لذا پهناي باند زياد موجب حل مشکل فشار روي سرور نمي شود.

با تشکر

Reza October 30th, 2006 10:51

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamineh22 (پست 67002)
با سلام خدمت آقا رضا و یاسر خان و تشکر از زحمات شما در راهبری و مدیریت سایت

یه موردی که مدتی است می خواهم بهش اشاره کنم و کمبودش توی سایت خیلی احساس می شه، داشتن گزینه " تشکر " در پایین هر پست است.
با یه بررسی می بینیم که توی هر تاپیکی تعداد زیادی پست های تشکر وجود دارد که علاوه بر بالا بردن حجم اطلاعات گهگاهی باعث گسسته شدن رشته کلام هم می شود. ( البته اصلا با " تشکر کردن " مخالف نیستم بلکه معتقدم که اراده و روحیه نویسنده رو در ادامه دادن کارش بیشتر می کنه )
اینکه مثلا می بینیم فلان تاپیک بروزه شده و با اشتیاق می ریم که مطلب رو پیگیری کنیم ولی می بینیم که یه نفر اومده تشکر کرده.
زحمات شما قابل تقدیر است. صرفا پیشنهادی بود برای بهبود روند کار.

موفق باشید

با سلام

موضوع فوق توسط يکي از دوستان در تاپيک زير مطرح شده بود که پاسخ مختصري هم داده شد.
http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...89&postcount=4

لطفا ساير دوستان هم در اين مورد نظرشون رو اعلام کنند.
با تشکر

Reza October 30th, 2006 10:56

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fxsydney (پست 67026)
thx for information,
i will try to write in english, ,

good luck

آيا علت خاصي داره که فارسي تايپ نمي کنيد؟ ويندوز شما امکان تايپ فارسي نداره يا تايپ فارسي براي شما مشکله؟

ario October 30th, 2006 12:23

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 67048)
با سلام
با سلام
مدتی قبل این موضوع رو بررسی کردیم و جمعبندی این بود که این امکان به سایت اضافه نشه. در فروم های معتبر هم از این سیستم استفاده نمی کنند.
برای رفع مشکلی که اشاره کردید، باید به فکر راه حل دیگری بود.
با تشکر

حالا از كجا معلوم كه فروم هاي معتبر عقلشون به اين چيزا نرسيده باشه و اگه اين كار رو كنند بهتر نشوند و با اين كار در اينجا , اعتبار سايت سرمايه بالاتر نره...؟! شايد مانيتك و .... هم بيان از اين سايت تقليد كنن... :rolleyes:

fxsydney October 31st, 2006 05:42

ba salam

dear reza,
thx again for your concern, you are rite, i have problem with typing farsi.
but i will try to solve this problem.
good luck

Alifar December 21st, 2006 07:00

با سلام
آقا رضا خسته نباشید میگم بابت اداره سایتی ایتچنین حجیم
پیشنهادی داشتم با تو جه به اینکه بعضا برخی پستها پاک میشوند بهتر آنست که برای عدم تکرار مورد های مشابه دلیل ادیت پست خصوصا به کاربر گفته شود تا منبعد خطوط قرمز را شناسایی کرده و وارد ان نشود
در پناه حق باشید

Reza December 21st, 2006 09:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alifar (پست 77444)
با سلام
آقا رضا خسته نباشید میگم بابت اداره سایتی ایتچنین حجیم
پیشنهادی داشتم با تو جه به اینکه بعضا برخی پستها پاک میشوند بهتر آنست که برای عدم تکرار مورد های مشابه دلیل ادیت پست خصوصا به کاربر گفته شود تا منبعد خطوط قرمز را شناسایی کرده و وارد ان نشود
در پناه حق باشید

با سلام، ضمن تشکر از شما

موردی که مطرح کردید کاملا صحیح است و ما هم سعی می کنیم در مواردی که یکی از کاربران بدلیل عدم آکاهی قوانین را نقض می کنند، ضمن ادیت پست، دلایل ادیت یا تذکرات لازم از طریق پیام خصوصی داده شود.
اما از کاربرانی که چندین ماه سابقه عضویت، بیش از چند صد پست، و حضور هر روزه در سایت دارند، انتظار داریم قوانین سایت سرمایه را مطالعه و موارد مطرح شده را رعایت فرمایند تا هیچ مطلبی نیاز به ویرایش نداشته باشد.

با تشکر

بند 5 قوانین سایت سرمایه:
نقل قول:

انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.

King_nader27 December 26th, 2006 01:22

بنام خدا

سلام وباتشکرازمدیریت سایت
دربعضی ازفرومهادرکنارآیکون زیرآبزنی،آیکونی برای تشکرازکاربربخاطرارسال مفیدش دارندکه اقدام زیبایی است وفکرمیکنم دراین سایت جای آن خالی است.
موفق باشید.

yusefamini December 26th, 2006 02:15

سلام

مدتیه که سایت با مسائلی مواجهه که مربوط به سرور میشه و با تغییر سرور قابل حله .

خوب مسلما تغیییر سرور و استفاده از سرور بهتر هزینه بیشتری رو طلب میکنه . این هزینه یا باید از موارد درآمد زا مانند آگهی و ... تامین بشه یا اینکه از جیب پرداخته بشه .

ما همگی بر این نکته تاکید داریم که یکی از ویزگیهای مثبت این سایت اینه که تجاری نشده و همه چی بر مبنای دوستی و ارائه بدون چشم داشت مطالب میگرده .

خوب... در این وضعیت همه ما انتظار داریم که مدیران سایت هزینه های ارتقائ سطح کیفی سایت رو متقبل بشوند .

حالا بعد از این مقدمه چینی اجازه بدید که پیشنهادم رو بدم .

من معتقدم که خیلی از ما از طریق آموزشهایی که بوسیله این سایت گرفته ایم به کار ترید مشغولیم و هیچ کس نقش مثبت این سایت رو منکر نیست .

پیشنهاد میدم که از طرف مدیران سایت یه حساب بانکی معرفی بشه و هر کسی که احساس تعلق به این سایت میکنه و معتقده به نحوی به این سایت بدهکاره ( مثل خود من ) به صورت کاملا اختیاری و داوطلبانه هر زمان و هر مقدار که خواست برای ارتقائ کیفیت سایت به این حساب واریز کنه .

این کار کاملا داوطلبانه است و لازم نیست مداوم باشه . یعنی حتی سالی یک بار و اون هم 10 دلار می تونه کار گشا باشه .

fxsydney December 26th, 2006 02:24

ba salam

fekre besyar khoobi hastesh,
man ham movafegham

alibeirami December 26th, 2006 23:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله King_nader27 (پست 78050)
دربعضی ازفرومهادرکنارآیکون زیرآبزنی،آیکونی برای تشکرازکاربربخاطرارسال مفیدش دارندکه اقدام زیبایی است وفکرمیکنم دراین سایت جای آن خالی است.
موفق باشید.

به شدت و قویا تایید میشود

mehran_lp December 26th, 2006 23:50

نقل قول:

موفق باشید.

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alibeirami (پست 78187)
به شدت و قویا تایید میشود

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

alibeirami December 27th, 2006 01:53

سلام

به نظرم دکمه تشکر میتونه به مفید تر شدن یک تاپیک خیلی کمک کنه.الان یک بخش(نمیگم عمده ولی اینقدر که به چشم میاد)از پستها به تشکر از بانی تاپیک یا کسانی که در اون چیز مفیدی مینوسند تعلق داره که آف تاپیک و بدون استفاده است.ولی عملا به اون افراد دلگرمی برای ادامه کار میده.خیلی عالی میشد اگر یک تاپیک فقط مطلب داشت و ابراز احساسات حجمی از اون رو اشغال نمیکرد(و از طرفی قابل دیدن بود).در سایت برنامه نویس تمامی پستهای تشکر حذف میشه و معمولا زیرش این نوشته شده " لطفا برای ابراز تشکر از دکمه "تشکر" استفاده کنید."
و کل تاپیک فنی هست و سکته توش نیست.

ولی باز هم صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

مخصلم.

Reza December 27th, 2006 16:03

نقل قول:

موفق باشید.

با سلام

قابلیت تشکر را اضافه کردم. اگر موردی هست اعلام کنید.

با تشکر

King_nader27 December 27th, 2006 16:59

بنام خدا

سلام آقای رضاوباتشکرمجددازشمامدیرمح ترم سایت
یک پیشنهاددارم:
همانطور که دربالاقابل مشاهده است هنگام تشکرازکاربرصفحه ایی ایجادمی شودوشناسه افرادی که تشکرکرده انددرآن نوشته می شود.این امر موجب می شودکه مقداری ازصفحه اشغال شود.امااگربتوان شماره انداز تشکرها"تعداد 0 کاربرتشکرکرده اند"رالینکی قراردادکه باکلیک آن صفحۀ کوچکی بازشودونام کاربری کسانی که تشکرکرده انددرآن صفحه کوچک بیایددیگرنه فضای صفحه وب اشغال می شودونه پیوستگی مطالب ازبین می رود.
البته شماصلاح کاررابهترمی دانید.
موفق باشید.

Reza December 27th, 2006 17:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله King_nader27 (پست 78279)
سلام آقای رضاوباتشکرمجددازشمامدیرمح ترم سایت
یک پیشنهاددارم:
همانطور که دربالاقابل مشاهده است هنگام تشکرازکاربرصفحه ایی ایجادمی شودوشناسه افرادی که تشکرکرده انددرآن نوشته می شود.این امر موجب می شودکه مقداری ازصفحه اشغال شود.امااگربتوان شماره انداز تشکرها"تعداد 0 کاربرتشکرکرده اند"رالینکی قراردادکه باکلیک آن صفحۀ کوچکی بازشودونام کاربری کسانی که تشکرکرده انددرآن صفحه کوچک بیایددیگرنه فضای صفحه وب اشغال می شودونه پیوستگی مطالب ازبین می رود.
البته شماصلاح کاررابهترمی دانید.
موفق باشید.

نحوه نمایش تشکرها توسط طراح این سیستم تعیین شده و توسط ما قابل تغییر نیست.

با تشکر

Hamed2420 December 27th, 2006 21:31

با سلام

آقا رضا ضمن عرض تشکر مجدد

میخوام بگم که بهتر نیست که آیکون این گزینه Thanks عوض بشه؟ اگر بجاش حالت ( V=Victory) یا همون پیروزی خودمون باشه بهتر نیست؟ :D

حالا اگر بشه این آیکون رو عوض کرد و بجاش یه چیز دیگه گذاشت بد نیست آخه این آیکون توی غرب معنی میده :cool:;)

موفق باشید
ارادتمند شما

Alifar December 27th, 2006 22:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 78322)
با سلام

میخوام بگم که بهتر نیست که آیکون این گزینه Thanks عوض بشه؟ اگر بجاش حالت ( V=Victory) یا همون پیروزی خودمون باشه بهتر نیست؟ :D

حالا اگر بشه این آیکون رو عوض کرد و بجاش یه چیز دیگه گذاشت بد نیست آخه این آیکون توی غرب معنی میده :cool:;)

موفق باشید
ارادتمند شما

با سلام
در تایید فرمایشات جناب حامد خان در صورتی که ایکون دیگری جایگزین ایکون فعلی شود بهتر است

Reza December 27th, 2006 23:02

1 ضميمه
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 78322)
با سلام

موفق باشید
ارادتمند شما

با سلام

همونطور که می دونید این آیکون رو من طراحی نکردم و آیکون پیش فرض سیستم بوده. برای تعویضش لازمه یک آیکون خوب و متناسب پیدا کنیم که متاسفانه من چیزی پیدا نکردم. یا یکی از دوستان که به کارهای گرافیکی وارده، یک آیکون طراحی کنه.

اگر این آیکون که ضمیمه کردم بهتره، اعلام کنید که جایگزین کنم.

با تشکر

Alifar December 27th, 2006 23:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 78335)
با سلام

همونطور که می دونید این آیکون رو من طراحی نکردم و آیکون پیش فرض سیستم بوده. برای تعویضش لازمه یک آیکون خوب و متناسب پیدا کنیم که متاسفانه من چیزی پیدا نکردم. یا یکی از دوستان که به کارهای گرافیکی وارده، یک آیکون طراحی کنه.

اگر این آیکون که ضمیمه کردم بهتره، اعلام کنید که جایگزین کنم.

با تشکر

با سلام
به نظر من این ایکون فعلا برای جایگزینی ایکون قبلی جوابگوست

alibjn December 28th, 2006 00:58

باسلام و خسته نباشيد
خدمت اقا رضاي عزيز
ميخواستم پيشنهاد ايجاد يه كتابخونه رو توي سايت بدم
اگر از خوده كتابهايي كه تو سايت گذاشته شده شروع
وهر كدوم بر مبناي موضوع طبقه بندي وفهرست بشه
شايد مفيد واقع بشه

ario December 28th, 2006 01:01

اين تصوير همچين هم بد نيستش... http://forum.sarmaye.com/images/butt...ost_thanks.gif
در خيلي از چند فروم فارسي ديگر هم , همين عكس باقي مونده...
فكر كنم اون جور برداشت از اين عكس مربوط به زمان هاي خيلي دور ميشه.... مثل فيلم : ص م د خوشبخت ميشود كه وقتي از شهر برميگرده ده , يه همچين عكسي مياره براي پدر خواستگار ليلا يعني عين ا.. باقرزاده! :rolleyes:
حالا اگه فكر كنيد بريم مملكت غربت... يكي هم پيدا بشه كه باهامون خيلي حال كنه و http://forum.sarmaye.com/images/butt...ost_thanks.gif بگه! اون وقت ما كه نميتونيم بگيريم بزنيمش كه.... ! شايد بد نباشه با اين چيزا هم آشنا بشيم... :cool: :huh:

پ.ن: لابد از حامد زياد تشكر ميكنند كه ناراضيه... :cool: حامد جان شما به خودتون نگيريد لطفا" :rolleyes:

پ.ن" : يه فايده ي تشكر اين است كه ميزان اهميت آن پست براي خود و ديگران مشخص ميشود... !!!!

Alifar December 28th, 2006 09:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 78369)
فكر كنم اون جور برداشت از اين عكس مربوط به زمان هاي خيلي دور ميشه.... مثل فيلم : ص م د خوشبخت ميشود كه وقتي از شهر برميگرده ده , يه همچين عكسي مياره براي پدر خواستگار ليلا يعني عين ا.. باقرزاده! :rolleyes:

با سلام
اریو جان امید وارم ناراحت نشید ولی زندگی ما بر مبنای فرهنگ و تمدن قبلیمون صورت میگیره
و هیچکس نمیتونه فرهنگ یک ملت رو ازش بگیره اگه برای بعضی ها این ایکون چیزی تلقی نشه !ولی تو فرهنگ من بزرگترین فحش تلقی میشه تازه به نظر من ابراز احساسات وطنی هم حسنش اینه که اگه خارجکی ها به سایت ما سر بزنند اونها هم با ابراز احساسات ما آشنا خواهند شد و این خودش یعنی تبادل فرهنگ
نقل قول:

حالا اگه فكر كنيد بريم مملكت غربت... يكي هم پيدا بشه كه باهامون خيلي حال كنه و http://forum.sarmaye.com/images/butt...ost_thanks.gif بگه! اون وقت ما كه نميتونيم بگيريم بزنيمش كه.... ! شايد بد نباشه با اين چيزا هم آشنا بشيم...

در این مورد هم هروقت کسی هوس خارج به سرش بزنه بالطبع با حد اقل لغات و اصطلاحات اون مملکت آشنا خواهد شد

نقل قول:

پ.ن" : يه فايده ي تشكر اين است كه ميزان اهميت آن پست براي خود و ديگران مشخص ميشود...

در این مورد هم کاملا حق باشماست و از این بابت اخری هم ازتون تشکر میشود

Hamed2420 December 28th, 2006 09:48

سلام

آریو جان

والا این نکته تو ذهنم بود که اولاً این آیکون چه ربطی به تشکر داره؟ و بعد هم اینکه از لحاظ گرافیکی هم به نظر من خیلی کیفیت پایینی داره.

چه طور آیکون کناریش نوشته "نقل قول" اما این یکی نوشته "Thanks". خوب این آیکون هم اگر تبدیل به "تشکر" بشه، به نظرم قشنگ تر هست.

در مورد بیان کلمه پیروزی در پست قبلیم فقط یک شوخی کردم چرا که اون هم ربطی به تشکر نداره.

پ.ن: دکتر علی شریعتی میگه که : هر جایی که میخواین با هم بحث کنید، شرایط جغرافیایی رو در نظر بگیرید"، اینجا ایران هست و ما هم فرهنگ خودمون رو داریم. کسی هم که بخواد تو ایران از این گونه "زبان بدنی و حرکتی Body Language" استفاده کنه، به نظرم یا میخواد خودش رو الکی خیلی باکلاس نشون بده یا اینکه کلاً معنی و مفهوم فیگور های بدنی رو نمیدونه.
حالا کاری به این موضوع ندارم اما بیاین و مساله رو برعکس در نظر بگیرید که شما بری توی خارج از ایران یه حرکتی رو انجام بدی (با مثلاً انگشت های دستت) یا اینکه کلمه ای رو بیان کنیم و بگیم که این تو مملکت من خوب بوده و معنی خاصی نداره، مطمئن باشید در مقابل امواج خشونت قرار خواهید گرفت. پس با در نظر گرفتن مکان و شرایط جغرافیای محل زندگی این طور مسایل اتوماتیک حل میشه و نیازی به تمرین نیست :D

خیلی مخلصیم
ارادتمند شما

Reza December 28th, 2006 11:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 78387)
چه طور آیکون کناریش نوشته "نقل قول" اما این یکی نوشته "Thanks". خوب این آیکون هم اگر تبدیل به "تشکر" بشه، به نظرم قشنگ تر هست.

با این نظر کاملا موافقم. مشکل اینجاست که آیکون های قبلی (نقل قول و . . .) را بصورت ساخته شده در اینترنت پیدا کردم. اما آیکون تشکر فارسی مناسبی پیدا نکردم. اگر یک آیکون فارسی مناسب پیدا یا طراحی بشه قطعا از اون استفاده می کنیم.

با تشکر

Alifar December 28th, 2006 11:24

با سلام
آقا رضا خواهشی داشتم
با توجه به اهمیت کندل استیکهای ژاپنی نیاز به این دارم که پوشه ای بهم اختصاص داده بشه که بتونم در مورد انواع کندل استیکها جدا جدا بحث و به تبادل نظر بپردازم
نمیدونم براتون مقدوره یا نه؟ممنون میشم این امکان رو برام فراهم کنید یعنی بخشی که بتونه چندین زیر بخش داشته باشه

ariana December 28th, 2006 11:29

1 ضميمه
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 78394)
با این نظر کاملا موافقم. مشکل اینجاست که آیکون های قبلی (نقل قول و . . .) را بصورت ساخته شده در اینترنت پیدا کردم. اما آیکون تشکر فارسی مناسبی پیدا نکردم. اگر یک آیکون فارسی مناسب پیدا یا طراحی بشه قطعا از اون استفاده می کنیم.

با تشکر

سلام
من يك آيكون براي تشكر طراحي كردم - اگر مناسب ديديد ، با آيكون فعلي تعويض نماييد .

Reza December 28th, 2006 11:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ariana (پست 78399)
سلام
من يك آيكون براي تشكر طراحي كردم - اگر مناسب ديديد ، با آيكون فعلي تعويض نماييد .

جناب ariana
ضمن تشکر از شما، اگر براتون مقدوره فونت نوشته رو مقداری کوچکتر کنید تا با سایر دکمه ها متناسب باشد. لبه سمت چپ هم مقداری ناصاف است.

با تشکر مجدد

Reza December 28th, 2006 11:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alifar (پست 78397)
با سلام
آقا رضا خواهشی داشتم
با توجه به اهمیت کندل استیکهای ژاپنی نیاز به این دارم که پوشه ای بهم اختصاص داده بشه که بتونم در مورد انواع کندل استیکها جدا جدا بحث و به تبادل نظر بپردازم
نمیدونم براتون مقدوره یا نه؟ممنون میشم این امکان رو برام فراهم کنید یعنی بخشی که بتونه چندین زیر بخش داشته باشه

با سلام

منظور از پوشه چیه؟ اگر منظور اینه که برای کندل استیک تالار اختصاصی ایجاد کنیم، راستش فکر نمی کنم با دسته بندی فعلی سایت مطابقت داشته باشه.

شما می تونید یک (یا چند) تاپیک در بخش تکنیکال یا آموزش ایجاد و مطالب خود را در اون تاپیکها مطرح کنید.

با تشکر

ariana December 28th, 2006 12:37

1 ضميمه
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 78403)
جناب ariana
ضمن تشکر از شما، اگر براتون مقدوره فونت نوشته رو مقداری کوچکتر کنید تا با سایر دکمه ها متناسب باشد. لبه سمت چپ هم مقداری ناصاف است.

با تشکر مجدد

انجام شد

Hamed2420 December 28th, 2006 12:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ariana (پست 78409)
انجام شد

سلام آریانا جان

به نظرم بهترین گزینه رو برای این آیکون انتخاب کردین، بسیار عالیه. :rolleyes:

اگر مدیریت موافق باشه، به نظرم برای جایگزینی با آیکون Thanks بسیار مناسب هست.

خیلی شیک و قشنگ و گویا. :)

متشکر
ارادتمند شما

Reza December 28th, 2006 13:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ariana (پست 78409)
انجام شد

فایل رو جایگزین کردم. مجدداً از دوست خوبمون جناب ariana تشکر می کنم.

ninijoon December 28th, 2006 15:45

پیشنهاد برای تغییر روش تشکر در فوروم

با سلام بر آریانا

بسیار ایده قشنگی بود. http://foolstown.com/sm/appl.gif

---------------------------------------------------------------------------

ولی یک پیشنهاد دارم حالا که فوروم این قابلیت را پیداکرده است بهتر نیست دیگر تشکرها را به همین صورت ابراز کنیم و برای ان یک پست جداگانه نفرستیم تا حجم اطلاعات صفحه های این فروم ارزشمند بدون دلیل خاص زیاد نشود.

با تشکر از دوستان

--------------------------------------------------------------------------

یکی نیست بگه خودت که قبل از همه پیشنهاد رو اجرا نکردی :blush:

reza398 December 31st, 2006 20:10

سلام آقا REZA مدير محترم انجمن
من فكر ميكنم جاي يك تشكر درست و حسابي از شما و كلا سايت سرمايه اينجا خاليه . واقعا به خاطر درست كردن اين مجموعه ارزشمند از شما متشكرم (و متشكريم ) . واقعا خسته نباشيد و دست شما درد نكند . شما جزو معدود افرادي هستيد كه از فضاي مجازي (‌اينترنت )‌بهترين استفاده را ميكيند (‌كه همان مفيد بودن براي ديگران است )‌ . اميدوارم هيچوقت شاهد از بين رفتن اين انجمن و سايت سرمايه نباشيم . هر كمكي از دست بنده بر بياد شخصا در خدمتم .
متشكرم - خدانگهدار

S_K_H January 7th, 2007 20:08

سلام فراوان و خسته نباشید خدمت آقا رضای عزیز و همچنین تبریک به مناسبت عید غدیر
2 تا پیشنهاد داشتم :
1. مدت ادیت پست از 15 به 30 دقیقه افرایش یابد
2. اگر مقدور باشد گزینه حذف پست هم در بخش ویرایش اضافه شود
دلیل : از آنجا که مدتی است سایت با پیغام ترافیک بالا مواجه می شود گاهی پیش آمده یک پست چند بار تکرار شود ( به دلیل ارسال مجدد و پیغام ترافیک مجدد ! ) همچنین به دلیل همین ترافیک امکان ادیت پست اشتباه ممکن است در 15 دقیقه امکان پذیر نشود .

برای شما و همچنین برای همه دوستان آرزوی خوشی و سلامتی دارم
با تشکر

ariana January 7th, 2007 20:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله seincard (پست 79844)
2 تا پیشنهاد داشتم :
دلیل : از آنجا که مدتی است سایت با پیغام ترافیک بالا مواجه می شود گاهی پیش آمده یک پست چند بار تکرار شود ( به دلیل ارسال مجدد و پیغام ترافیک مجدد ! ) همچنین به دلیل همین ترافیک امکان ادیت پست اشتباه ممکن است در 15 دقیقه امکان پذیر نشود .

سلام
من هم با پيشنهاد شما كاملاً موافقم .

ninijoon January 7th, 2007 20:23

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ariana (پست 79846)
سلام
من هم با پيشنهاد شما كاملاً موافقم .

من هم همینطور:rolleyes:

Hamed2420 January 7th, 2007 20:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله seincard (پست 79844)
سلام فراوان و خسته نباشید خدمت آقا رضای عزیز و همچنین تبریک به مناسبت عید غدیر
2 تا پیشنهاد داشتم :

برای شما و همچنین برای همه دوستان آرزوی خوشی و سلامتی دارم
با تشکر

با سلام

این بحث یک بار شده و آقا رضا فرمودن برای اینکه در خیلی از تاپیک ها سیگنال گذاشته میشه و به صورت لایو معامله میشه، اگر مدت زمان ادیت زیاد باشه، امکان داره که یک مشکلاتی بوجود بیاد.

و در ضمن این امکان وجود نداره که مثلا برای هر تالار مدت زمان خاصی رو برای ادیت تعیین کنند.

در مورد مشکل تکرار پست ها هم بگم که این مساله دست مدیران تالار ها رو میبوسه و الان که این زحمت به عهده خود آقا رضا و یاسر خان جان هست :p

البته من هم به شخصه موافق این دو پیشنهاد هستم اما فکر کنم جواب هایی که قبلاً داده شده، منطقی است. :)

متشکرم
ارادتمند شما

S_K_H January 7th, 2007 21:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 79850)
البته من هم به شخصه موافق این دو پیشنهاد هستم اما فکر کنم جواب هایی که قبلاً داده شده، منطقی است. :)

کاملا درسته :)
منم فقط قصدم پیشنهاد بود وگرنه مدیریتی آقا رضا و دوستان دیگر در این سایت دارند واقعا آفرین داره :cool:

Reza January 7th, 2007 22:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 79850)
با سلام

این بحث یک بار شده و آقا رضا فرمودن برای اینکه در خیلی از تاپیک ها سیگنال گذاشته میشه و به صورت لایو معامله میشه، اگر مدت زمان ادیت زیاد باشه، امکان داره که یک مشکلاتی بوجود بیاد.

و در ضمن این امکان وجود نداره که مثلا برای هر تالار مدت زمان خاصی رو برای ادیت تعیین کنند.

در مورد مشکل تکرار پست ها هم بگم که این مساله دست مدیران تالار ها رو میبوسه و الان که این زحمت به عهده خود آقا رضا و یاسر خان جان هست :p

متشکرم
ارادتمند شما

با سلام

از دوست عزیز آقا حامد تشکر می کنم که دلایل رو بطور کامل عنوان کردند.

ario January 11th, 2007 13:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yusefamini (پست 78059)
سلام
مدتیه که سایت با مسائلی مواجهه که مربوط به سرور میشه و با تغییر سرور قابل حله .
خوب مسلما تغیییر سرور و استفاده از سرور بهتر هزینه بیشتری رو طلب میکنه . این هزینه یا باید از موارد درآمد زا مانند آگهی و ... تامین بشه یا اینکه از جیب پرداخته بشه .
ما همگی بر این نکته تاکید داریم که یکی از ویزگیهای مثبت این سایت اینه که تجاری نشده و همه چی بر مبنای دوستی و ارائه بدون چشم داشت مطالب میگرده .
خوب... در این وضعیت همه ما انتظار داریم که مدیران سایت هزینه های ارتقائ سطح کیفی سایت رو متقبل بشوند .
حالا بعد از این مقدمه چینی اجازه بدید که پیشنهادم رو بدم .
من معتقدم که خیلی از ما از طریق آموزشهایی که بوسیله این سایت گرفته ایم به کار ترید مشغولیم و هیچ کس نقش مثبت این سایت رو منکر نیست .
پیشنهاد میدم که از طرف مدیران سایت یه حساب بانکی معرفی بشه و هر کسی که احساس تعلق به این سایت میکنه و معتقده به نحوی به این سایت بدهکاره ( مثل خود من ) به صورت کاملا اختیاری و داوطلبانه هر زمان و هر مقدار که خواست برای ارتقائ کیفیت سایت به این حساب واریز کنه .
این کار کاملا داوطلبانه است و لازم نیست مداوم باشه . یعنی حتی سالی یک بار و اون هم 10 دلار می تونه کار گشا باشه .

:) در اين رابطه كسي نظري ندارد؟

mehdi77 January 15th, 2007 11:22

با سلام
با تشکر از مدیران خوب سایت سرمایه
میخواستم اگر امکان داشته باشد ساعتهای اصلی را (توکیو ، تهران ، لندن ، نیویورک ) در صفحه انجمنها نمایش داده شوند .

با آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای مدیران محترم

ariana January 16th, 2007 14:28

با سلام

مي‌خواستم پيشنهاد كنم يك تاپيك براي آموزش و راهنمايي در خصوص بك تست و تست استراتژي ايجاد شود و روش كار و نرم‌افزارهاي لازم براي اين كار ، معرفي شود. از دوستاني كه در اين زمينه تجربه دارند ، زحمت آن را بكشند .

با تشكر

ساعت جاري 08:29 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.