انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   مشکل لینکها؟ (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1721)

ario February 16th, 2007 23:32

#[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
من كه مشكلي ندارم. مثلا عكس هاي دو پست بالا رو ميبينم :banana: ;)

امروز مشكل ديگه اي كه شاهدش پودم اين بود كه وقتي يه پستي ميزدم 2 تا پست زده ميشد!
و جالبيش اين بود كه يكيش ميرفت بين پست هاي چند ساعت قبل و حتي ساعت ارسال پست هم چند ساعت قبلش ميشد!:huh:

Hamed2420 February 16th, 2007 23:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 88627)
من كه مشكلي ندارم. مثلا عكس هاي دو پست بالا رو ميبينم :banana: ;)

امروز مشكل ديگه اي كه شاهدش پودم اين بود كه وقتي يه پستي ميزدم 2 تا پست زده ميشد!
و جالبيش اين بود كه يكيش ميرفت بين پست هاي چند ساعت قبل و حتي ساعت ارسال پست هم چند ساعت قبلش ميشد!:huh:

سلام

آریو جان اون عکس های دو پست بالا که ضمیمه سایت نیست که!! :rolleyes:

مدیران محترم سایت، مشکل چیست؟ :nervous:

ممنونم
ارادتمند شما

Reza February 16th, 2007 23:52

سلام

الآن دیگه نباید مشکلی باشه. اگر موردی بود اعلام کنید. (در اینگونه مواقع که سایت با اشکال مواجه میشه، اگر از طریق بخش "تماس با ما" اعلام کنید زودتر می بینم.)

با تشکر

ario February 16th, 2007 23:56

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

درسته

Hamed2420 February 17th, 2007 00:42

سلام و عرض تشکر :)

آقا رضا ممنونم، مشکل حل شد.

موفق باشید
ارادتمند شما

Mohsen October 5th, 2007 02:45

سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما

کتابی را با عنوان Trading in Mind آقای قلیزاده در قسمت کتابهای سایت آپلود کرده اند که فکر می کنم لینک مربوطه صدمه دیده و امکان دانلود آن وجود ندارد . ممنون می شوم این لینک را چک بفرمایید .

ممنون
موفق و شاد باشید

touhidqolizadeh October 5th, 2007 04:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen (پست 139717)
سلام

کتابی را با عنوان Trading in Mind آقای قلیزاده در قسمت کتابهای سایت آپلود کرده اند که فکر می کنم لینک مربوطه صدمه دیده و امکان دانلود آن وجود ندارد . ممنون می شوم این لینک را چک بفرمایید .

ممنون
موفق و شاد باشید

سلام
خسته نباشید این کتاب واقعا کتاب فوق العاده ای است که دوستانمان در سایت همسایه ترجمه کردن و باید بهشون خسته نباشید گفت بابت ترجمه این کتاب . به شما هم پیشنهاد می دهم حتمنی این کتاب رو بخونید . من جدیدا دوباره خوندم و لذت بردم. احیانا اگر لینک مشکل داشت یا اصل کتاب رو نتونستید بازیافت کنید بهم بگید دوباره قراربدم
باتشکر

Reza October 5th, 2007 13:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen (پست 139717)
سلام

http://forum.sarmaye.com/downloads.php?do=file&id=78

ممنون
موفق و شاد باشید

سلام به دوست عزیزم آقا محسن

بعد از انتقال سایت به سرور جدید، بخش دریافت فایل با مشکل مواجه شده. البته همه فایلها وجود دارند و چیزی از دست نرفته. احتمالا مشکل به تنظیمات سیستم مربوط میشه.

چندین ساعت برای حل مشکل وقت گذاشتم، اما متاسفانه هنوز حل نشده.

از جناب قلی زاده درخواست می کنم کتاب را جای دیگری (مثلا در این تاپیک) قرار بدهند تا سر فرصت مشکل را حل کنم.

با تشکر

hosein October 5th, 2007 14:18

اقا رضاي عزيز سلام

اول هر صفحه لينك ابزارهاي موضوع يك لينك هست براي تهيه نسخه چاپي هر صفحه.چندبار من خواستم ازش

استفاده كنم كه ديدم عكسها رو حذف ميكنه ايا راه حلي براي اين مسئله هست .در ضمن امكان ايجاد تهيه pdf از

صفحات وجود دارد.

با تشكر

touhidqolizadeh October 5th, 2007 20:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 139813)
سلام به دوست عزیزم آقا محسن

بعد از انتقال سایت به سرور جدید، بخش دریافت فایل با مشکل مواجه شده. البته همه فایلها وجود دارند و چیزی از دست نرفته. احتمالا مشکل به تنظیمات سیستم مربوط میشه.

چندین ساعت برای حل مشکل وقت گذاشتم، اما متاسفانه هنوز حل نشده.

از جناب قلی زاده درخواست می کنم کتاب را جای دیگری (مثلا در[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) قرار بدهند تا سر فرصت مشکل را حل کنم.

با تشکر

سلام
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] دوباره آپلود شد

victor October 20th, 2007 15:53

من امروز میخواستم کتاب از بخش (دانلود فایل- کتاب ها) دانلود کنم متاسفانه بمحض اینکه صفحه مربوط به دانلود کتابها رو باز میکنم و روی دکمه دانلود کلیک میکنم پس از باز شدن صفحه مربو ط به دانلود ادرس بار به آدرس اصلی سایت تغییر مییابد وبه صفحه اصلی میرود لطفا بررسی بفرمائید

Hamed2420 November 2nd, 2007 13:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله victor (پست 141813)
من امروز میخواستم کتاب از بخش (دانلود فایل- کتاب ها) دانلود کنم متاسفانه بمحض اینکه صفحه مربوط به دانلود کتابها رو باز میکنم و روی دکمه دانلود کلیک میکنم پس از باز شدن صفحه مربو ط به دانلود ادرس بار به آدرس اصلی سایت تغییر مییابد وبه صفحه اصلی میرود لطفا بررسی بفرمائید

با سلام
آقا رضا این مشکل هنوز پابرجا هست...

لطفاً رسیدگی فرمایید.

ممنون

Mohsen December 14th, 2007 23:35

سلام

تا جایی که یادم هست لینکی در بالای صفحه ی اصلی وجود داشت با عنوان "دریافت فایل" که برای دسترسی به قسمت Upload Center سایت مورد استفاده قرار می گرفت . امروز یکی از دوستان سراغ کتابی را از بنده گرفتند که هرچه سعی کردم نتوانستم این لینک را پیدا کرده و به این قسمت وارد شوم . لطفاً اگر جای لینک عوض شده راهنمایی بفرمایید .

با تشکر و عرض ارادت خدمت شما

موفق و شاد باشید

ar460ash December 15th, 2007 03:12

سلام
من هم مشکل پست بالا رو دارم:(
برای بعضی از downloadsهم شما رو به صفحه اصلی برمیگردونه:blink:

Reza December 15th, 2007 10:31

با سلام

متاسفانه مشکل بخش دانلود حل نشد. خیلی هم براش وقت گذاشتم، اما درست نشد.

البته تمام فایلها روی سرور وجود دارند. اما سیستم دانلود کار نمی کنه.

راهی که به نظر من می رسه اینه که تمام فایلها به همراه توضیحات مربوطه در یک تاپیک در فروم قرار داده شوند.

اگر از دوستان کسی اینترنت پر سرعت و فرصت انجام این کار رو داره لطفا اعلام کنه تا فایلها رو از طریق ایمیل برای ایشان ارسال کنم تا زحمت قرار دادن فایلها در تاپیک رو بکشیند.

با تشکر

ساعت جاري 21:00 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.