انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2257)

Arak_fx January 18th, 2007 12:21

سلام /

وایپر جان تبریک میگم و امیدوارم که در این قسمت هم موفق باشید .

ارادتمند

Javid-fx January 18th, 2007 16:08

سلام

سلام آقا رضا

من این پست رو زدم که بگم برای مدیریت انجمن CFD و فیوچرز لطفاً دور من یکیو خط بکشین، چون من نه زبان انگلیسیم خوبه و نه دانش این کارو دارم، وقت آزاد اصلاً ندارم. تازه قدمم بلند نیست و نمیتونم کرکره انجمن رو بالا پایین بکشم.

خیلی مخلصم آقا رضا و از این همه زحماتی که می کشین و اغلب اونها از چشم بچه های سایت دور می مونه بی نهایت سپاسگزارم.
دست مریزاد

همچنین از شما تشکر می کنم که از دو نفر از بهترینهای سایت (هم از نظر علمی و هم از نظر اخلاقی) برای مدیریت انجمنها دعوت کردین و از استادان عزیز جناب شاخص و جناب حامد هم که افتخار همکاری مجدد دادند بسیار بسیار ممنونم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

در ضمن حامد جان پیشاپیش روز تولدت رو هم تبریک می گم و آرزو می کنم که اندازه کروکودیل عمر کنی.

آقای حامد خیلی می خوامد:p

Khashayar_Amini January 18th, 2007 18:43

جای خالی انجمن مدیریت سرمایه احساس می شد .

تریدر های اماتور اینگونه فکر می کنند که باید فاندامنتال و تکنیکال را اموخت و از مدیریت سرمایه نیز استفاده کرد اما حرفه ای های این بازار می دانند که باید مدیریت سرمایه (ریسک ) را اموخت و از تکنیکال و فاندامنتال هم استفاده کرد .

بسیار از براه افتادن این تالار خشنودم و علی الخصوص که جناب وایپر نیز مدیریت این تالار را قبول کردند . من بشخصه از نوشته های ایشان خیلی استفاده کردم و امیدوارم از این به بعد نیز ما را از دانش خود بهره مند سازند .

تبریک میگم :)

Shakhes January 18th, 2007 18:52

ضمن تشکر از مدیران محترم سایت سرمایه به خاطر ایجاد تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات ...انتخاب جناب وایپر عزیز را به مدیریت تالار مذکور تبریک گفته و ارزوی موفقیت و شادکامی برای ایشان و همه اعضا محترم سرمایه را دارم .

ارادتمند
شاخص

viper January 18th, 2007 22:44

از همه دوستان عزیز تشکر می کنم

اگر سایت سرمایه و وجود شما دوستان نبود فارکس واقعا خسته کننده می شد;)

امیدوارم افتتاح این تالار بهانه ای باشد تا بیشتر روی این موضوع تقریبا فراموش شده ولی بسیار حیاتی کار کنیم.

با تشکر فراوان و آرزوی شادکامی

Hamed2420 January 19th, 2007 04:41

آف تاپیک

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Javid-fx (پست 81904)
همچنین از شما تشکر می کنم که از دو نفر از بهترینهای سایت (هم از نظر علمی و هم از نظر اخلاقی) برای مدیریت انجمنها دعوت کردین و از استادان عزیز جناب شاخص و جناب حامد هم که افتخار همکاری مجدد دادند بسیار بسیار ممنونم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

در ضمن حامد جان پیشاپیش روز تولدت رو هم تبریک می گم و آرزو می کنم که اندازه کروکودیل عمر کنی.

آقای حامد خیلی می خوامد:p

سلام، حال شما؟ خوبین؟ :huh: :D

اولاً تشکر از ابراز محبتتون اما شما خوبین؟ :happy:

حالا کو تا تولد من!

راستی کروکدیل ها چند سال عمر میکنن؟ :blink: :p :laugh:

به لحجه مظفر زرگنده بخونید: ما هم شوما را میخواهیییییییییممممممم :whoow: ;)

ارادتمند شما

Alifar January 19th, 2007 08:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله viper (پست 82025)
از همه دوستان عزیز تشکر می کنم

اگر سایت سرمایه و وجود شما دوستان نبود فارکس واقعا خسته کننده می شد;)

امیدوارم افتتاح این تالار بهانه ای باشد تا بیشتر روی این موضوع تقریبا فراموش شده ولی بسیار حیاتی کار کنیم.

با تشکر فراوان و آرزوی شادکامی

با سلام
واقعا سخن برازنده ای فرمودین
انتخاب شایستتون رو تبریک میگویم

Reza January 21st, 2007 16:15

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 82485)
با سلام

برخی مديران قبلي انجمنها بدلیل مشغله کاری کمتر فرصت می کنند به سایت سر بزنند. لذا پس از مشورت با مدیران قبلی، تصميم گرفتيم از میان کاربران فعال سایت، افراد جدیدی را بعنوان مدیر انجمنها معرفی کنیم.

زحمات و خدمات مدیران قبلی بر هیچکس پوشیده نیست. ما و تمام کاربران قدردان زحمات آنان هستیم.

در زیر نام کاربری این دوستان عنوان "مدیر سابق" درج خواهد شد.

جناب eSpigel مدیر انجمن "سيستمها و روشهای معامله"
جناب ghazmar مدیر انجمنهای "تالار عمومی فارکس" و "سيگنال ها"
جناب hghodsi مدیر انجمن "سيستمها و روشهای معامله"
جناب Sting مدیر انجمنهای "تحلیل تکنيکال" و "بروکرهای فارکس"
جناب مجيد-م مدیر انجمن "تحلیل فاندامنتال"
جناب محمودخان مدیر انجمن "سيستمها و روشهای معامله"
جناب محمد صالحي مدیر انجمن "اخبار بازار – تحليل ها"

قطعاً همه دوستانی که از مطالب ارزنده این مدیران استفاده برده اند، به نحوی شایسته از زحمات آنان قدردانی می کنند.
امیدوارم در آینده نیز از مطالب خوب این عزیزان بهره مند شویم.

مجددا از زحمات این دوستان تشکر می کنم.

viper January 21st, 2007 16:59

با سلام

من واقعا ناراحت میشم که این عزیزان کم پست میزنند .ما مثل یک خانواده بزرگ و قوی هستیم. دوری هر کدام از اعضا مطمئنا برای همه دردناک است و موجب کاهش قدرت و انسجام سرمایه می شود.

ماهها قبل از عضویتم در سرمایه فقط خواننده مباحثات زیبای این دوستان بودم .امیدوارم مدیران سابق که حق بزرگی به گردن همه ما دارند با وجود مشغله و گرفتاری که دارند باز هم به ما سر بزنند و مثل گذشته ما رو از مطالب خوبشون بهره مند کنند.

با آرزوی موفقیت و سلامتی

ariana January 21st, 2007 18:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 82486)
مجددا از زحمات این دوستان تشکر می کنم.

با سلام
ضمن تشكر از اين دوستان كه مطالب پربار و اثرات آنها همچنان در سايت موجود است، پيشنهاد مي‌كنم بجاي عنوان مدير سابق از پيشكسوت در زير نام آنها استفاده شود و همچنان دسترسي مديريت به انجمن هاي تحت مديريت خود را هم داشته باشند .

Hamed2420 January 21st, 2007 19:27

با سلام

ضمن تشکر از تمامی دوستانی که تجربیات خودشون رو در اختیار دیگران قرار میدهند، بالاخص مدیران سایت و مدیران قبلی تالار ها، میخواستم عرض کنم که من هر چه در این چند ماه یاد گرفتم، همه از نوشته های دوستان باتجربه هست و مطمئنم که این عزیزان باز هم به مانند گذشته ما رو بی بهره نخواهند گذاشت.

موفق و پیروز و سربلند باشید
ارادتمند شما

Reza February 14th, 2007 19:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 88139)
دوست عزیز جناب shahram زحمت مدیریت تالار عمومی CFD و سهام را پذیرفته اند.
متاسفانه به دلایل گوناگون از جمله تعداد کم افراد با تجربه و همچنین محدود بودن منابع فارسی، اکثر دوستان اطلاعات کافی در زمینه معامله روی سایر Instrument ها (بجز زوج ارزها) ندارند. ضمن تشکر از جناب shahram، امیدوارم با تلاش ایشان و سایر دوستان، تعداد بیشتری از افراد علاقه مند به مطالعه و کسب تجربه در این زمینه بپردازند و با گذشت زمان سطح علمی و تجربی انجمن مذکور و کاربران آن ارتقاء پیدا کند.

مجددا از جناب shahram تشکر می کنم که مدیریت "تالار عمومی CFD و سهام" را پذیرفتند.

Shakhes February 14th, 2007 19:58

جناب shahram بنده شخصا به دانش و تجربه شما در تمام زمینه ها چه تکنیکال و چه فاندامنتال اعتقاد کامل دارم . و امیدوارم به یاری و هدایت شما این تالار به زودی پربارترین بخش سایت سرمایه خواهد شد.
از مدیران محترم سایت به خاطر این حسن انتخاب تشکر نموده و برای جناب shahram ارزوی موفقیت و تندرستی دارم .

شاد و تندرست باشید

Hamed2420 February 14th, 2007 21:24

سلام

من هم به نوبه خودم مدیریت جناب shahram خان عزیز رو تبریک میگم و مطمئن هستم که با حضور ایشون این بخش از سایت با تغییرات زیادی روبرو خواهد شد. :)

از آقا رضا و یاسر خان هم تشکر میکنم .

موفق و پیروز باشید
ارادتمند شما

Arak_fx February 14th, 2007 21:34

سلام .

شهرام جان من هم تبریک عرض میکنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم . حقیقتا انتخاب شایسته ای ایست .

ساعت جاري 04:29 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.