انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   عدم شمارش پستهای کاربران در تالارهای غیرتخصصی (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3753)

Reza July 2nd, 2008 19:04

عدم شمارش پستهای کاربران در تالارهای غیرتخصصی

با سلام

پس از مشورت با دوستان و بررسی جوانب مختلف موضوع، تصمیم گرفتیم که پستهای درج شده در تالارهای غیرتخصصی در شمارش تعداد پستهای کاربران محاسبه نشود.

هدف اصلی از اتخاذ این تصمیم، ترغیب کاربران به فعالیت در تالارهای تخصصی و جلوگیری از درج پستهای غیر مفید بوده است.

تنظیمات مربوط به این موضوع و شمارش مجدد تعداد پستها انجام شده است. لذا تعداد پستهای برخی کاربران با کاهش مواجه شده است.

با تشکر

jupiter July 2nd, 2008 20:24

با سلام!
ضمن سپاس از تصميم جنابعالي , پيشنهاد مي كنم در مورد لحاظ نشدن تعداد تشكر ها در تالار هاي غير تخصصي هم فكري بفرماييد. به همان دلايلي كه در پست بالا فرموديد.

Reza July 2nd, 2008 21:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله jupiter (پست 205016)
با سلام!
ضمن سپاس از تصميم جنابعالي , پيشنهاد مي كنم در مورد لحاظ نشدن تعداد تشكر ها در تالار هاي غير تخصصي هم فكري بفرماييد. به همان دلايلي كه در پست بالا فرموديد.

با سلام و تشکر از پیشنها شما

سیستم تشکر در تالارهای غیرتخصصی غیرفعال شد.

سایر موارد اجرا شده:
- کاربران با کمتر از ۵ پست نمی توانند از پستهای دیگران تشکر کنند.
- هر کاربر در هر شبانه روز می تواند حداکثر از ۳۰ پست کاربران دیگر تشکر کند. (بدلیل اینکه متاسفانه برخی کاربران از تمام پستها - حتی پستهای حاشیه ای و غیر مفید - تشکر می کنند.)

بهزاد اقبالی July 2nd, 2008 21:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 205031)
با سلام و تشکر از پیشنها شما

سیستم تشکر در تالارهای غیرتخصصی غیرفعال شد.

سایر موارد اجرا شده:
- کاربران با کمتر از ۵ پست نمی توانند از پستهای دیگران تشکر کنند.
- هر کاربر در هر شبانه روز می تواند حداکثر از ۳۰ پست کاربران دیگر تشکر کند. (بدلیل اینکه متاسفانه برخی کاربران از تمام پستها - حتی پستهای حاشیه ای و غیر مفید - تشکر می کنند.)

با سلام
اقا رضا دلیل این کار چیه؟ایا به واقع این کار موجب کمتر شدن حاشیه در تالارهای عمومی و ترغیب به فعالیت در فرومهای تخصصی خواهد گشت؟
همچنین گزینه تشکر در تالارهای تخصیصی در حال حاضر وجود نداره.لطفا چک کنید

AmirBabak July 2nd, 2008 21:58

آقا رضا سلام

قربان یک سوال دارم:
آیا در یک جامعه تخصصی!!(مثل یک جامعه مذهبی) افراد صرفاً با خدمت در مساجد و معابد، لایق و مجاز به مقامات عالیه جامعه خواهند بود!؟
آیا یک هنرپیشه یا یک هنرمند یا یک ورزشکار هیچوقت نباید با اندازه یک روحانی یا کاهن(که مورد نیاز تخصص چنین جامعه ای هستند) پیشرفت کند؟

در سایت وزینی مانند سرمایه هر شخصی که بنا بر وسع خود به رونق سایت کمک کند منطقاً میبایست قابل احترام و ارزشمندتر باشد.
کاربرانی که هیچ توقعی ندارند بجز ارتقای عنوانشان و متمایز گشتن ایشان از کاربران خنثی!

وگرنه افزایش تعداد پست در تالارهای تخصصی از آب خوردن هم آسانتر است. ققط کافیست بعد از پستهای اشخاص قبلی، هی بگی به به، هی بگی چه چه، اظهارنظرهای موافق و مخالف و از این دست....!!!

آیا تابحال با خود اندیشیده اید که سایت های همسایه/رقیب/همکار ، چرا یک دهم سرمایه نیز کاربر عضو ندارند؟
این در حالیست که اساتیدی در بعضی از این سایتها حضور دارند که در عرصه جهانی نیز اسم و رسم دار هستند.

دلیلش فقط یک چیز است: تااینجا سرمایه، در کنار ماهیت تخصصی اش، سایر بخشهای پرطرفدار را نیز پوشش میداد.

با این تصمیم جدید ، سایت محبوب ما ، به مرور شاهد حضور کمرنگ تر بازدیدکنندگان و اعضاء خواهد بود و مطمئن باشید با سایت های همسایه ، همپایه خواهد گشت.

در هر صورت
صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

bzolmajd July 2nd, 2008 23:56

با سلام

فکر کنم اگر در نمایش ارسالها و ... تفکیک وجود داشته باشد شاید این مسئله بهتر حل شود و مشخص میشود که بیشترین فعالیت شخص در کدام قسمت است

متشکرم

trendfinder July 3rd, 2008 00:32

درود
اینطوری تعداد پست ها زیاد میشه و خیلی ها به جای زدن دکمه تشکر ، پست تشکر میذارن
کار حامد عزیز بیشتر میشه .
باید پست های تشکر کننده رو هم دلیت کنه

22fx July 3rd, 2008 01:25

با سلام خدمت تمامی دوستان
ایا دوستان داشتن پست بالا و یا داشتن تشکر بالا در افراد، تاثیری بر دیگران دارد ؟

گاه تشکر افراد از شخصی نشانگر تائید نوشته شخص بوده و از زدن پست اضافه جلوگیری شده
دلیل دیگرش اینکه شخص برای فعالیت بیشتر تلاش میکند .

(البته فقط نظر شخصی بنده بود و هرچه اساتید:advise: صلاح بدانند)

Aidin Mahdavi July 3rd, 2008 02:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله bzolmajd (پست 205066)
با سلام

فکر کنم اگر در نمایش ارسالها و ... تفکیک وجود داشته باشد شاید این مسئله بهتر حل شود و مشخص میشود که بیشترین فعالیت شخص در کدام قسمت است

متشکرم

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت مدیریت سایت

آقا رضا به نظر من هم تفکیک تعداد ارسالها راه بهتری است

با تشکر

szh.1367 July 3rd, 2008 08:43

با اجازه دوستان من هم نظر خودمو بگم

اقا رضا اگر امکان دارد کلید تشکر در بخش غیر تخصصی فعال شود اما به مانند شمارش نشدن پست ها ، تشکر ها هم شمارش نشود

برای من اصلا مهم نیست که از من تشکر کنند یا تعداد پست هایم چقدر باشد اما برایم خیلی مهم که از بعضی مطالب مفید یا نوشته های جالب تشکر کنم فکر می کنم که بهترین و ساده ترین راه تشکر ، زدن کلید تشکر باشد:)

Reza July 3rd, 2008 09:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله bzolmajd (پست 205066)
با سلام

متشکرم

با سلام

متاسفانه vBulletin چنین امکانی ندارد و این کار از نظر فنی قابل انجام نیست.

با تشکر

Reza July 3rd, 2008 09:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله szh.1367 (پست 205125)
با اجازه دوستان من هم نظر خودمو بگم

اقا رضا اگر امکان دارد کلید تشکر در بخش غیر تخصصی فعال شود اما به مانند شمارش نشدن پست ها ، تشکر ها هم شمارش نشود

برای من اصلا مهم نیست که از من تشکر کنند یا تعداد پست هایم چقدر باشد اما برایم خیلی مهم که از بعضی مطالب مفید یا نوشته های جالب تشکر کنم فکر می کنم که بهترین و ساده ترین راه تشکر ، زدن کلید تشکر باشد:)

متاسفانه این کار هم شدنی نیست. یعنی اگر سیستم تشکر فعال باشد، تعداد تشکر هم شمارش می شود.

Reza July 3rd, 2008 10:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله trendfinder (پست 205077)
درود
اینطوری تعداد پست ها زیاد میشه و خیلی ها به جای زدن دکمه تشکر ، پست تشکر میذارن
کار حامد عزیز بیشتر میشه .
باید پست های تشکر کننده رو هم دلیت کنه

این ایراد وارد است. در صورتی که ضرر حذف سیستم تشکر بیش از نفع آن باشد، این سیستم مجددا فعال خواهد شد.

مجتبی July 3rd, 2008 10:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 205139)
این ایراد وارد است. در صورتی که ضرر حذف سیستم تشکر بیش از نفع آن باشد، این سیستم مجددا فعال خواهد شد.

آقا رضا سلام.
با اینکه کاملا با کاری که کردین موافقم ولی پیشنهاد می کنم مثل دفعات قبل این موضوع رو هم مورد نظرسنجی قرار بدین. فکر میکنم پذیرش نتایج نظرسنجی بسیار راحتتر از پذیرش فردی باشه.
البته میدونم که شما قبل از اینکه کاری انجام بدین از بسیاری از دوستان نظرخواهی میکنین و یکطرفه قضاوت نمیکنین.
موفق باشین و سربلند

Parham A July 3rd, 2008 11:40

سلام
در صورت صلاح دید، من هم با نظر سنجی موافقم
شاد باشید

ساعت جاري 22:09 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.