انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   راه اندازی سیستم جدید روی سایت برای مقابله با حملات (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5985)

Reza December 24th, 2010 19:53

راه اندازی سیستم جدید روی سایت برای مقابله با حملات

1 ضميمه
با سلام

همانطور که استحضار دارید، از مدتی قبل سایت سرمایه با حملات شدیدی مواجه شده و به همین دلیل عملکرد سایت با اختلالات و مشکلاتی مواجه شده. (توضیحات بیشتر)

برای مقابله با این حملات، ناچار شدیم دسترسی IP های خارج از ایران را به سایت محدود کنیم. این موضوع مشکلاتی را برای دوستانی که خارج از ایران سکونت دارند ایجاد کرده.

برای حل این مشکل، پس از بررسی های فراوان، از امروز سیستم جدیدی را روی سایت راه اندازی کردیم.

بطور خلاصه نحوه عملکرد این سیستم به این صورت است که بازدید کاربران حقیقی را از سایر بازدیدها که عموما با قصد حمله، افزایش فشار بر سرور و تخریب انجام می شوند جدا کرده و به کاربران حقیقی اجازه بازدید از سایت را می دهد.

ممکن است در برخی موارد، کاربران با صفحه ای مشابه با صفحه زیر مواجه شوند:
ضميمه 83543

مشاهده این صفحه می تواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله:
- از IP شما یا از ISP شما (خواسته یا ناخواسته) حملاتی بر روی سایت سرمایه یا سایت های دیگر انجام شده
- از IP شما برای ارسال spam استفاده شده
- سیستم یا شبکه شما به بدافزار آلوده است
و . . .

در صورت مشاهده این صفحه، در پایین صفحه captcha را وارد کنید و گزینه I certify. . . را تیک زده و دکمه Request Aceess را بزنید.

در صورت عدم رفع مشکل سیستم یا شبکه شما، احتمالا چند ساعت دیگر دوباره صفحه فوق را مشاهده می کنید و لازم است captcha را پر کنید.

این احتمال وجود دارد که مشاهده این صفحه بدلیل حساسیت بر روی IP ایران، یا استفاده از یک IP توسط تعداد زیادی کاربر که از یک ISP استفاده می کنند باشد.

فایده دیگر این سیستم این است که سرعت لود شدن سایت را افزایش می دهد.

ضمنا از امروز کاربران خارج از ایران نیز به سایت دسترسی خواهند داشت.

امیدوارم این سیستم موجب آزردگی اعضای سایت و بازدیدکنندگان نشود.

برای برآورد میزان اثربخشی این سیستم، از شما دوستان عزیز درخواست می کنم:

- هرگونه مشکلات احتمالی را در ادامه این تاپیک مطرح فرمایید.
- در نظرسنجی بالای صفحه شرکت کنید.

با تشکر

perfect December 25th, 2010 09:44

سلام وتشکر فراوان از مدیران سایت
بعد از چند هفته خماری بالاخره بدون هیچ مشکلی به سایت دسترسی پیدا کردیم .

با آرزوی سلامتی و موفقیت همه دوستان

Mostafa F December 26th, 2010 23:47

با سلام

من موقعی که وارد سایت میشم(لاگین) ، اگر یه صفحه دیگه رو باز کنم مانند حالتیست که اصلا لاگین نشده ام(کادر لاگین پسورد خالیست)!! یا باید دوباره وارد بشم یا چندین بار رفرش کنم جالب اینجاست که اسم من در لیست بازدید کنندگان از سایت وجود داره! در ضمن از مرورگر فایر فاکس استفاده میکنم و تا حالا به صفحه ی captcha مواجه نشده ام.
این مشکل که عرض شد در اکثر مواقع اتفاق میفته ولی در بعضی مواقع سیستم درست است.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

DAVOOD24 December 27th, 2010 00:42

من هردفعه که میخوام وارد سایت بشم این صفحه که در بالا گفتید میاد و مانع ورود من به سایت میشه در ضمن IP من مال ایران است.

Mostafa F December 28th, 2010 19:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mostafa F (پست 456297)
با سلام

من موقعی که وارد سایت میشم(لاگین) ، اگر یه صفحه دیگه رو باز کنم مانند حالتیست که اصلا لاگین نشده ام(کادر لاگین پسورد خالیست)!! یا باید دوباره وارد بشم یا چندین بار رفرش کنم جالب اینجاست که اسم من در لیست بازدید کنندگان از سایت وجود داره! در ضمن از مرورگر فایر فاکس استفاده میکنم و تا حالا به صفحه ی captcha مواجه نشده ام.
این مشکل که عرض شد در اکثر مواقع اتفاق میفته ولی در بعضی مواقع سیستم درست است.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

مشکل بنده حل شده
سپاسگزارم...

PC- FOREX December 28th, 2010 22:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله DAVOOD24 (پست 456321)
من هردفعه که میخوام وارد سایت بشم این صفحه که در بالا گفتید میاد و مانع ورود من به سایت میشه در ضمن IP من مال ایران است.

ظاهرا کسی در این سایت جوابگونیست من هم مدتیه نمیتونم وارد سایت بشم و هردفعه این صفحه مسخره ظاهر میشه :mad:

AR.dadkhah December 29th, 2010 13:35

ای یپ من هم ایران هست . البته بعضی اوقات برای دیدن اخبار ( نه سایتهای ....) از ف ی # ل * ر - ش / ک - ن استفاده میکنم . نمیدونم حالا علت همینه که این صفحه برای من هم باز میشه ؟
خلاصه خیلی اذیت میکنه . خصوصا اینکه میدونم برای خیلی ها هم باز نمیشه . کمی همچین بهمون بر میخوره :p

mostafa976 December 30th, 2010 02:14

نقل قول:

من هم هر چند ساعت كه مرورگر رو باز ميكنم با همين مشكل روبرو هستم و هر دفعه بايد انوشته رو پر كنم . واقعا اذيت ميكنه
من از اينترنت وايرلس استفاده ميكنم وبا توجه به اينكه اي پي من ثابت هستش ايا امكان داره كاري بكنيد كه ديگه اين صفحه براي من نياد ؟ اخه همش ميره روي اعصاب ادم .
در ضمن الان 1 ماهي ميشه كه بنده نميتونم از داخل مرورگر فاير فاكس وارد سايت بشم و فقط ب اكسپلورر ميتونم سايت رو باز كنم . ممنون ميشم اين مورد رو هم بررسي كنيد

mostafa976 December 31st, 2010 23:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mostafa976 (پست 456893)
من هم هر چند ساعت كه مرورگر رو باز ميكنم با همين مشكل روبرو هستم و هر دفعه بايد انوشته رو پر كنم . واقعا اذيت ميكنه
من از اينترنت وايرلس استفاده ميكنم وبا توجه به اينكه اي پي من ثابت هستش ايا امكان داره كاري بكنيد كه ديگه اين صفحه براي من نياد ؟ اخه همش ميره روي اعصاب ادم .
در ضمن الان 1 ماهي ميشه كه بنده نميتونم از داخل مرورگر فاير فاكس وارد سايت بشم و فقط ب اكسپلورر ميتونم سايت رو باز كنم . ممنون ميشم اين مورد رو هم بررسي كنيد

مدير محترم سايت لطفا جواب بدهيد يا راهنمايي كنيد خسته شديم اخه:advise:

azim_274 January 19th, 2011 18:38

سلام
منم از گوشي و خط ايرانسل بيشتر استفاده ميكنم ولي ديگه نميتونم فروم سرمايه را با گوشي بخونم

PC- FOREX January 19th, 2011 20:09

این صفحه جدید هم واسه ما دردسر شده !

esfandiyar January 20th, 2011 14:15

نقل قول:

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PC- FOREX (پست 461681)
این صفحه جدید هم واسه ما دردسر شده !

منهم از وقتی این سیستم جدید اجرا شده قادر به ورود به سایت سرمایه نیستم و مرتب اون صفحه ظاهر میشه .
:(

امروز با نرم افزار قیلترشکن بالاخره بعد از مدتها تونستم وارد سرمایه بشم ! :huh:

از مدیریت محترم سایت وزین سرمایه خواهشمندیم این مشکل را حل کنند زیرا عملا این سایت از دسترس گروهی از کاربران خارج شده .

fxmail January 20th, 2011 14:50

منم این صفحه برام نمایش داده شده ولی از کافی نت ...

Reza January 20th, 2011 17:18

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 461814)
منهم از وقتی این سیستم جدید اجرا شده قادر به ورود به سایت سرمایه نیستم و مرتب اون صفحه ظاهر میشه .
:(

امروز با نرم افزار قیلترشکن بالاخره بعد از مدتها تونستم وارد سرمایه بشم ! :huh:

از مدیریت محترم سایت وزین سرمایه خواهشمندیم این مشکل را حل کنند زیرا عملا این سایت از دسترس گروهی از کاربران خارج شده .

البته اینطور نیست که بطور کامل سایت رو نبینید. فقط یک یا حداکثر دو بار در روز با صفحه captcha مواجه می شید. درست می گم؟

esfandiyar January 21st, 2011 11:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 461862)
البته اینطور نیست که بطور کامل سایت رو نبینید. فقط یک یا حداکثر دو بار در روز با صفحه captcha مواجه می شید. درست می گم؟

خیر ! کلا در هیچ زمانی از شبانه روز چه با کامپیوتر منزل و چه با کامپیوتر محل کارم نمیتوانم وارد سرمایه شوم و ان صفحه ظاهر میشود . :nervous:

الان هم باز با استفاده از قیلترشکن وارد سایت شده ام .

در طول هفته های گذشته از برخی دوستان از طریق مسنجر سئوال کردم برخی این مشکل را دارند و برخی بدون مشکل وارد سایت میشند :blink:

خلاصه اقا رضای عزیز ما که سر در نیاوردیم چرا اینطوری شده !

Reza January 21st, 2011 12:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 461973)
خیر ! کلا در هیچ زمانی از شبانه روز چه با کامپیوتر منزل و چه با کامپیوتر محل کارم نمیتوانم وارد سرمایه شوم و ان صفحه ظاهر میشود . :nervous:

وقتی آن صفحه ظاهر می شود کد captcha را وارد کنید تا سایت را ببینید. اگر با مشکلی مواجه هستید بطور دقیق اعلام کنید که مشکل چیست.

albertini January 21st, 2011 22:17

با سلام

ایا نمیشه سیستم رو طورری تنظیم کرد که مثلا ترافیک سایت از 2 برابر حد متوسط معمول بالاتر رفت سیستم امنیتی فعال بشه ؟

اینجوری هم در موقع لزوم سایت محافطت میشه و هم در مواقع غیر ضروری ورود به سایت تسهیل میشه.

STRADIVARIUS January 22nd, 2011 17:23

انصافا خیلی داره اذیت میکنه هر یک ساعت یکبار این کپچا ظاهر میشه. حداقل یک کاری کنید کپچا نیازی به جاوا اسکریپت نداشته باشه.

elpielen January 23rd, 2011 05:38

این سیستم اعصاب بنده رو خط خطی کرده. هی کپچا.. هی کپچا!!! تا کی باید هر یکی دو ساعت یه کپچا وارد کنیم؟

zofishel January 23rd, 2011 10:03

سلام دوستان
اين چند وقتي كه اين سيستم جديد اومده اعصاب واسه من هم نگذاشته هي هر چند ساعت يك بار مياد من كه سيستمم رو هم ويروس يابي كردم ولي چيزي عايدمان نشد.
والله اگر امكان دارد از راه هاي بي درد سرتري براي مقابله با حملات استفاده بفرماييد كه كاربران اين قدر اذيت نشوند.
باز هم ببخشيد ها

goodgirles January 23rd, 2011 10:25

از کافی نت دانشگاه هم خواستیم وارد بشویم نشد . آی پی ایران هم بود .

esfandiyar January 23rd, 2011 11:04

دوستانی که در مسائل مربوط به نرم افزار و سیستم عامل و ... تبحر میشه توضیح بدند که چرا گروهی از اعضا سایت میتونند راحت وارد سرمایه بشند و گروهی دیگه نظیر من نمیتونند ؟؟

تفاوت در چیه ؟؟ سیستم عامل ؟؟ اشتراک اینترنت ؟؟ ..............

esfandiyar January 23rd, 2011 11:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله zofishel (پست 462278)
سلام دوستان
اين چند وقتي كه اين سيستم جديد اومده اعصاب واسه من هم نگذاشته هي هر چند ساعت يك بار مياد من كه سيستمم رو هم ويروس يابي كردم ولي چيزي عايدمان نشد.
والله اگر امكان دارد از راه هاي بي درد سرتري براي مقابله با حملات استفاده بفرماييد كه كاربران اين قدر اذيت نشوند.
باز هم ببخشيد ها

بله درست میفرمائید . مدتیه که این سایت برای من و برخی دوستانم قابل دسترس نیست و فقط با قیلترشکن میتونم به سرمایه بیام که اونم سرعتم بسیار پائینه .

AR.dadkhah January 23rd, 2011 11:36

دوستان فکر میکنم این سیستم فقط برای کسانی هست که بیشتر از یک ای دی در سایت دارن و شناسایی شدن ;)

البته حدس میزنم و مطمئن نیستم

zofishel January 23rd, 2011 12:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله AR.dadkhah (پست 462293)
دوستان فکر میکنم این سیستم فقط برای کسانی هست که بیشتر از یک ای دی در سایت دارن و شناسایی شدن ;)

آقا اجازه بخدا ما يه آي دي داريم:cry:

esfandiyar January 23rd, 2011 19:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله AR.dadkhah (پست 462293)

لطفا از این حدسها نزنید ! :blink:

منهم فقط همین ای دی رو دارم . و اساسا شناسائی ای دی های مختلف یک نفر برای مدیریت سایت امر مشکلی نیست .

Diaco January 23rd, 2011 21:50

نمیشه این سیستم رو طوری تنظیم کرد که برای اعضا کپچا رو نشون نده؟ من خیلی وقتا با اینترنت EDGE ایرانسل یا همراه اول وارد میشم. بلافاصله این کپچا میاد و غیر از وقت و اعصابی که میگیره، کوکی ها رو هم پاک میکنه و مجبور میشم دوباره لوگین کنم. با این سرعت افتضاح اینترنت هر بار 3 تا 5 دقیقه وقت منو میگیره.
من فقط همین یک ای دی رو دارم. وقتی خیلی از ISP ها از آی پی مشترک برای کاربراشون استفاده میکنن چطور میشه کسی رو که چند تا ای دی داره از روی آی پی شناسایی کرد؟
نظر سنجی هم برام فعال نبود تا رای بدم.

goodgirles January 23rd, 2011 22:19

هیچ ربطی به تعداد آیدی ها نداره . مثلا خود من ؛ همین چهارتا ایدی رو بیشتر ندارم ولی حداقل از خونه مشکلی برای وارد شدن به سایت ندارم

xeroF January 24th, 2011 11:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله goodgirles (پست 462418)
هیچ ربطی به تعداد آیدی ها نداره . مثلا خود من ؛ همین چهارتا ایدی رو بیشتر ندارم ولی حداقل از خونه مشکلی برای وارد شدن به سایت ندارم

........

goldtrader24 January 24th, 2011 16:39

من از دیشب یا اینترنت EDGE ایرانسل دارم وارد می شوم . هر چند دقیقه این پیغام می آید
اگر این پیغام همینطور ادامه دار باشد فکر نکنم کسی حوصله داشته باشد روزی چندین دفعه این پیغام را مدام تایید کند

STRADIVARIUS January 24th, 2011 17:17

من هم فقط با ایرانسل مشکل پیدا کردم با دایل اپ یا همراه اول اصلا از وجود همچین صفحه ای خبرنداشتم

Reza January 25th, 2011 19:43

لطفا دوستانی که از طریق ایرانسل وارد سایت می شوند، در صفحه captcha و در قسمت Note to website owner نام کاربری خود و کلمه irancell را درج کنند تا رنج آی پی ایرانسل را پیدا کنم. شاید بشود کاری کرد که این صفحه برای ایرانسل نمایش داده نشود.

esfandiyar January 26th, 2011 08:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 462894)
لطفا دوستانی که از طریق ایرانسل وارد سایت می شوند، در صفحه captcha و در قسمت Note to website owner نام کاربری خود و کلمه irancell را درج کنند تا رنج آی پی ایرانسل را پیدا کنم. شاید بشود کاری کرد که این صفحه برای ایرانسل نمایش داده نشود.

با تشکر از شما ! ایا میشه کاری کنید که این صفحه برای کامپیوترهای شخصی ما هم نمایش داده نشود ؟! :blush:

من هر روز فقط چند دقیقه با قیلترشکن میتونم وارد سرمایه بشم انهم با سرعت پائین که بازدید از صفحات عملا ناممکن است .

esfandiyar January 26th, 2011 08:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 462286)
دوستانی که در مسائل مربوط به نرم افزار و سیستم عامل و ... تبحر میشه توضیح بدند که چرا گروهی از اعضا سایت میتونند راحت وارد سرمایه بشند و گروهی دیگه نظیر من نمیتونند ؟؟

تفاوت در چیه ؟؟ سیستم عامل ؟؟ اشتراک اینترنت ؟؟ ..............

ماشاالله اینهمه دوستان بامعلومات و مطلع در این فاروم هستند . کسی به این سئوال پاسخ نداد ! :blink:

DAVOOD24 January 26th, 2011 13:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 462958)
ماشاالله اینهمه دوستان بامعلومات و مطلع در این فاروم هستند . کسی به این سئوال پاسخ نداد !

فکر میکنم به خاطر IP و شرکتی که از اون خدمات اینترنت میگیرید باشه .

:rolleyes:

esfandiyar January 26th, 2011 16:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله DAVOOD24 (پست 463000)
فکر میکنم به خاطر IP و شرکتی که از اون خدمات اینترنت میگیرید باشه .

:rolleyes:

متشکرم بخاطر جوابتون .

اگر اینطور باشه که پس من خیلی بدشانسم ! چون نه با کامپیوتر محل کارم میتونم بیام سرمایه و نه با کامپیوتر منزل ( که از دو شرکت جداگانه اشتراک اینترنت دارند ! ) :blink:

اونوقت برخی دوستان اصلا این مشکل رو ندارند .

اگه شانس داشتیم که اصلا در این مملکت گل و بلبل بدنیا نمیومدیم !! :mad:

DAVOOD24 January 26th, 2011 16:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 463032)
متشکرم بخاطر جوابتون .

اگر اینطور باشه که پس من خیلی بدشانسم ! چون نه با کامپیوتر محل کارم میتونم بیام سرمایه و نه با کامپیوتر منزل ( که از دو شرکت جداگانه اشتراک اینترنت دارند ! )

اونوقت برخی دوستان اصلا این مشکل رو ندارند .

اگه شانس داشتیم که اصلا در این مملکت گل و بلبل بدنیا نمیومدیم !!

برای من هم قبلا اینطوری بود ولی بعد از یه مدت خود به خود درست شد .:rambo:

esfandiyar January 26th, 2011 19:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله DAVOOD24 (پست 463036)
برای من هم قبلا اینطوری بود ولی بعد از یه مدت خود به خود درست شد .:rambo:

جدا ؟ خب پس جای امیدواری هست ! :)

شاید دری به تخته خورد و این مشکل منم خودبخود درست شد چون گویا مدیران برای رفع این مشکلات کاری نمیکنند . :blink:

shahriar57 February 10th, 2011 17:41

خواهشا مدیران سایت رسیدگی کنن

با سلام

من ساکن روسیه هستم متاسفانه سایت سرمایه برای من با ای پی شهری که هستم باز نمیشه! با ای پی مسکو باز میشه ولی من ساکن مسکو نیستم و مجبورم هر دفعه با وی پی ان وصل بشم . خواهشا این فیلتر ای پی رو برداین .

isar February 10th, 2011 19:34

متاسفانه ساکن بد کشوری هستید برادر

آشیانه هکرها ...

esfandiyar February 11th, 2011 10:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله shahriar57 (پست 466291)
با سلام

من ساکن روسیه هستم متاسفانه سایت سرمایه برای من با ای پی شهری که هستم باز نمیشه! با ای پی مسکو باز میشه ولی من ساکن مسکو نیستم و مجبورم هر دفعه با وی پی ان وصل بشم . خواهشا این فیلتر ای پی رو برداین .

برام جالبه که در پست اول این تاپیک مدیر این فاروم علت قرار دادن چنین نرم افزاری رو راحت تر شدن دسترسی افراد مقیم خارج به این سایت ذکر کردند ولی الان میبینیم که شما مشکل دارید .

نظر به اینکه از طرف مدیریت این سایت اقدامی برای رفع این مشکلی که برخی کاربران دارند انجام نمیشه لذا پیشنهاد من به شما اینست که قدری صبر کنید !! :huh:

همونطور که در پستهای قبلی من در این تاپیک ملاحظه میکنید من تا چند روز قبل نه با کامپیوتر محل کارم و نه با کامپیوتر منزل نمیتونستم وارد این سایت بشم و حتی کد کپچا هم جواب نمیداد و فقط با قیلترشکن میتونستم وارد این سایت بشم . از چند روز قبل بدون هیچگونه علت ظاهری یهو قسمتی از مشکل حل شد و الان میتونم با کامپیوتر منزل بدون ظاهر شدن اون صفحه وارد سایت بشم ولی کماکان با کامپیوتر محل کارم نمیتونم و مرتب اون صفحه اعصاب خوردکن ظاهر میشه ! شاید چند روز دیگه اونم درست خودش درست بشه ! :blink: :happy: پس شما هم قدری صبر کنید ! خدا کریمه ! :)

esfandiyar February 11th, 2011 10:14

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 466320)
متاسفانه ساکن بد کشوری هستید برادر

آشیانه هکرها ...

خب عوضش من و شما ساکن خوب کشوری هستیم !! اشیانه ...... !! ;) :whoow:

mostafa976 February 18th, 2011 14:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 466398)

نظر به اینکه از طرف مدیریت این سایت اقدامی برای رفع این مشکلی که برخی کاربران دارند انجام نمیشه لذا پیشنهاد من به شما اینست که قدری صبر کنید !! :huh: :)

كاملا با اين حرف شما موافق هستم خيلي برام جالبه كه اصلا مديريت هيچ اقدامي نميكنند گويا اصلا براشون مهم نيست و اين در طولاني مدت به ضرر خودش و سايت هستش .

STRADIVARIUS February 18th, 2011 15:11

دیشب برای هر صفحه ای که می خواستم باز کنم این کپچا (که خیلی هم ناخواناست وباید چند بار ریفرش کرد) ظاهر می شد .GPRS همراه اول

titan February 19th, 2011 11:03

سلام یک یا دو روز این مشکل برای من که اینترنت ایرانسل دارم رفع شد ولی دوباره با قدرت زیاد تر از دسترسی به سایت کنار گذاشته شدم فعلا مجبوری می رم تو سایت های دیگه اطلاعات کسب می کنم
به امید رفع این مشکل

esfandiyar February 19th, 2011 13:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله STRADIVARIUS (پست 467470)
دیشب برای هر صفحه ای که می خواستم باز کنم این کپچا (که خیلی هم ناخواناست وباید چند بار ریفرش کرد) ظاهر می شد .GPRS همراه اول

این ناخوانا بودن کد کپچا هم دردسر شده ها ! منم این مشکل رو داشتم و لذا بعد از مدتی دیگه بیخیال اون صفحه لعنتی و کدش شدم و مدتهاست که با قیلتر شکن به سایت میام که اونم سرعت رو پائین میاره و صفحات رو دیر باز میکنه . :mad:

ای کاش مدیریت محترم لااقل نرم افزاری انتخاب میکردند که کدش اینطور نباشه و ساده تر باشه .

از طرف دیگه نمیدونم چرا در بین اینهمه فارومهای مربوط به فارکس و بازارهای مالی که وجود داره این سایت باید خودشو درگیر چنین راه حلی کنه ؟؟ ایا فارومهای دیگه مشکل ندارند و فقط اینجا مشکل داشته که حالا مدیریتش اومده این صفحه کپچا و این بازیها رو راه انداخته ؟؟

DAVOOD24 February 20th, 2011 00:46

برای من مدتی بود این مشکل صفحه ورود حل شده بود اما دوباره برگشته و داره اذیت میکنه .

emilvr February 20th, 2011 18:06

سلام

امروز وقتی روی تکس باکسی که برای وارد کردن کد کپچا هستش کلیک کردم، قبل از اینکه اجازه وارد کردن هیچ حرفی رو به من بده به صفحه ای ری دایرکت میشد که پیغام خطای زیر رو نشون میداد :

Oops! This page appears broken. DNS Error - Server cannot be found
خلاصه این صفحه ورود بد بود، بدتر هم شد!

rzforex February 28th, 2011 02:11

این کد اول سایت دیگه خیلی رو اعصاب راه می ره
لطفا این مشکل را حل کنید

mostafa976 February 28th, 2011 02:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله rzforex (پست 468782)
این کد اول سایت دیگه خیلی رو اعصاب راه می ره
لطفا این مشکل را حل کنید

متاسفانه اينجا كسي نيست كه صداي ما را بشنود...
اگه از اول تاپيك يه مروري داشته باشي به همين نتيجه ميرسي دوست عزيز . نميدونم چرا هيچكس اهميت نميده . واقعا براي مديريت متاسفم كه حتي يك جواب خشك وخالي هم نميده كه متوجه بشيم پست رو ميخونه...
اماده حذف ميباشي ام...

ساعت جاري 14:40 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.